Jump to content

גיא צרפתי

אוקטובר

Recommended Posts

מישהו כאן זוכר אותו בתור שחקן במכבי ת"א? יצא לו קטע מענין שדוקא את הצמד הראשון בקריירה הוא כובש מול הפועל ת"א.

http://hhaifa.com/modules.php?name=News2&sid=1852

מישהו כאן זוכר אותו בתור שחקן במכבי ת"א? יצא לו קטע מענין שדוקא את הצמד הראשון בקריירה הוא כובש מול הפועל ת"א.

http://hhaifa.com/modules.php?name=News2&sid=1852

:hooligan: בן כמה אתה אחי?

http://hhaifa.com/mo...=News2&sid=1852

הוא ובן-לוז עלו יחד מהנוער.

אמרו בזמנו שצרפתי יכנס לנעליים של זוהר (שעבר לבית"ר) ובן-לוז אמור היה להיכנס לנעלים של נמני (שיצא לגיחה בחו"ל).

גם אני

היה אחד השחקנים הכי אהובים עליי בזמנו

הייתה לו בעיטה מצויינת

אני חושב שכל הדור הצעיר שעלה אז מהנוער היה מצויין

בן אם זה דדי.אלי,אבי סטרול,כפיר וגיא שבאמת שהגיע לכל אחד מהם את הזכות לעלות מהנוער ( למעט כפיר שהגיע מהפועל דימונה )

את הבעיטות החופשיות של צרפתי הכרתי עוד בתיכונים ששיחק בבליך. סומן ככישרון גדול וכן אנשים דיברו עליו כזוהר הבא. הוא עלה בדור של דוד רביבו, גפרי ישי, אלי ביטון, סטרול נראה לי ועוד כמה. ילדי ניצן שירזי שעשה איתם אחלה עבודה בנוער. שחקן מאוד מסוכן שאתה משחק נגד קבוצה שממעטת להגיע למצבים. כל קרן שלו או בעטיה חופשית זאת התקפת לב.

אני זוכר שהלכתי לבקר את צרפתי אחרי שהוא נפצע בלחי מול הפועל פ"ת נראה לי ואחרי זה הוא בא לבקר אותי בביה"ח..ואז הוא עבר לנתניה אני חושב.

וגם הפועל.

בכל מקרה,בן לוז עלה הרבה לפני גיא צרפתי,גיא עלה עם דדי בן דיין וכאלה.

לצרפתי הייתה יכולת בעיטה מרחוק שנורא הזכירה את של טועמה

רק שבזמנו לא היה טועמה. היה זהר, שהוא הבועט הישראלי הכי טוב איי פעם.

ב96 זוהר עבר לביתר, וצרפתי עלה לבוגרים, אז קיוושהוא ירש אותו... זה לא כל כך הלך...

בן לוז עלה לפני בגיל 16 וחצי, ותפר גול כבר במשחק הראשון שלו. ארחנו באשדוד בגלל רדיוס נדמה לי. עונת 95.

בן לוז וצרפתי, בני מחזור, אבל בגלל שבנלוז עלה כל כך צעיר, זה נדמה שיש בניהם הפרש גדול.

זה כמו שמיכה קיבל הזדמנות, עונה לפני המחזור שלו...

הוא אחת הסיבות להיותי אוהד מכבי בגיל קטן. זוכר ממש במעורפל מכיתה א' או ב' גול שלו בכדור חופשי מול חיפה, אפילו לא זוכר את התוצאה רק זוכר שכבשנו 3 שערים, ומהגול שלו אני זוכר את החיבה למכבי מגיל קטן.

תמיד תהיה לי חיבה ורצון לראות את צרפתי את אצלינו.

בן לוז עלה לפני בגיל 16 וחצי, ותפר גול כבר במשחק הראשון שלו. ארחנו באשדוד בגלל רדיוס נדמה לי. עונת 95.

במשחק הראשון ובדקות הראשונןת. נגד מכבי פ?ת. ?שער נפלא לילד? ארבל שידר. איזה צמד עונות :). והולנדר, אתה בטח מתכוון לשלוש אפס ברמת גן שהוא שם את השלישי בבעיטה חופשית, זה היה ביום שישי נראה לי. וואי כמה אני זקן.

אני לא אשכח לבן זונה הזה את הריצה בטירוף ליציע שלנו אחרי שנתן נגדנו גול בנתניה בעונת האליפות. מאותו הרגע הוא אחד מהשחקנים הכי שנואים עליי בליגה.

במשחק הראשון ובדקות הראשונןת. נגד מכבי פ?ת. ?שער נפלא לילד? ארבל שידר. איזה צמד עונות :). והולנדר, אתה בטח מתכוון לשלוש אפס ברמת גן שהוא שם את השלישי בבעיטה חופשית, זה היה ביום שישי נראה לי. וואי כמה אני זקן.

משומה זכרתי בראש 3-2 אבל עכשיו חיפשתי ואני לא מוצא תוצאה כזאת אז כנראה מדובר ב3-0, שצרפתי שם את השני ונמני את השלישי במשחק שאתה מדבר עליו.

אלא אם כן מישהו פה ימצא לי עוד משחק שבו צרפתי שם כדור חופשי וניצחנו 3-2 משנת 99 עד 2001.

בן לוז וצרפתי, בני מחזור, אבל בגלל שבנלוז עלה כל כך צעיר, זה נדמה שיש בניהם הפרש גדול.

זה כמו שמיכה קיבל הזדמנות, עונה לפני המחזור שלו...

הם אותו שנתון, בן לוז עלה ב95 לבוגרים בגיל 16. זוהר עבר ב96/7 אחרי עונת הגובל לבית?ר וצרפתי עלה באותה השנה או בזו שאחריה לבוגרים.

הם אותו שנתון, בן לוז עלה ב95 לבוגרים בגיל 16. זוהר עבר ב96/7 אחרי עונת הגובל לבית?ר וצרפתי עלה באותה השנה או בזו שאחריה לבוגרים.

זה לא נכון, בן לוז שיחק בשנתון 77-78 וצרפתי ב- 78-79 .

בן למשפחה של מכביסטים והיה די טוב בבוגרים אבל היה פרימדונה שעושה גליץ ב5 משחקים

וגם אצלי הוא נשרף אחרי הגול נגד נתניה באליפות האחרונה ואך שהזיבלון הזה רץ אלינו ליציע עם התנועות והיישששש

הזה בפנים לא ישכח והוא שרוף

משחק או שניים אח"כ, ניצח גם את ב"ש בר"ג, עם גול מ25 מטר לחיבורים

את הבעיטות החופשיות של צרפתי הכרתי עוד בתיכונים ששיחק בבליך. סומן ככישרון גדול וכן אנשים דיברו עליו כזוהר הבא. הוא עלה בדור של דוד רביבו, גפרי ישי, אלי ביטון, סטרול נראה לי ועוד כמה. ילדי ניצן שירזי שעשה איתם אחלה עבודה בנוער. שחקן מאוד מסוכן שאתה משחק נגד קבוצה שממעטת להגיע למצבים. כל קרן שלו או בעטיה חופשית זאת התקפת לב.

ביטון וסטרול עלו שנתיים-שלוש אחריו לדעתי. צרפתי עלה לבוגרים עם רביבו ובן דיין, אני זוכר שעשו עליהם כתבה בידיעות תל אביב תחת הכותרת 'צעירי תל אביב'... שנתיים אחרי אף אחד מהם חוץ מביטון כבר לא היה במכבי.

אני זוכר גול מטורף שלו מבעיטה חופשית בדקה 90 שהשווה את התוצאה נגד הפועל בעונת הדאבל שלהם מ30 מטר לפחות במדי הפועל פתח-תקווה.

אם מישהו מוצא שישים פה בבקשה.

אני זוכר גול מטורף שלו מבעיטה חופשית בדקה 90 שהשווה את התוצאה נגד הפועל בעונת הדאבל שלהם מ30 מטר לפחות במדי הפועל פתח-תקווה.

אם מישהו מוצא שישים פה בבקשה.

2:05

http://www.youtube.com/watch?v=5NMCAuBPQZc