Jump to content

הודעה רשמית: השחקן ה-12 מודיע על סגירת הארגון

Recommended Posts

השחקן הוא הרבה מעבר לארגון אוהדים, ולכן עזיבת היציע אינה מעידה על מותו.

תמיד הייתי ותמיד אשאר ב"ה השחקן ה-12

מעבר לתודה העמוקה לארגון על כל מה שהוא ניסה והצליח לייצר ביציע, תודה על זה שגרמתם לי להיות אוהד שמעודד באמת ומכל הלב את הקבוצה. אתם הסיבה שקמתי מהכורסא והתחלתי להגיע ליציעי בלומפילד אי שם בתחילת שנות האלפיים, אתם הסיבה שהרבה פעמים שהשחקנים איכזבו יצאתי עם חצי חיוך על הפנים. למרות שמעולם לא הייתי חבר ארגון אתם ייצגתם אותי. את האוהד הפשוט, שבא ומונע מתוך אהבה אמיתית לקבוצה, ולא כדי לקלל או לשרוק בוז.

שתדעו שמעבר לחברי האירגון השפעתם על המון מסביב וגם על קהל צעיר שגדל ביציע תחת הערכים שלכם והיום הוא קהל בוגר(כמוני) .

מקווה שכולם ישרישו בחבריהם ומשפחותיהם אוהדי מכבי את הערכים שהאירגון הזה ייצג.

תודה!!!

הלם. שוק מוחלט. בתור חבר ארגון לשעבר אני מסרב להאמין שלא ניפגש שוב ביציעים.

החדרתם תרבות עידוד לארץ ששינתה את פני הקהל בארץ, אתם הסיבה שבלומפילד לא ריק ושומם ב10 שנים האחרונות.

לא מצליח לדמיין את היום שאחרי ולאן רמת הקהל תלך מכאן והלאה.

עצוב

אין ספק שהודעה כזאת היא קודם כל דבר שקשה לעיכול, שקשה להגיב אליו שאני קורא ואפילו לא יודע איך או איפה להתחיל. עצם כתיבת ההודעה גורמת לי לחנק בגרון.

השחקן ה-12, הגוף המשפיע ביותר על הקהל שלנו ב12 שנות קיומו ועליי בתור אוהד מסיים את דרכו ביציע. ואיך שלא יסובבו את זה, זה כואב.

רציתי לנצל את המקום הזה להודות לארגון השחקן ה-12 ולכל אחד ממאות החברים בו ב12 שנות קיומו. כי כ"כ מגיע לכל אחד מכם ואני יודע שלא שמעתם את זה מספיק.

תודה על החזון, על הדרך, על העמידה על העקרונות.

תודה ששיניתם את דרך החשיבה ביציע, את תרבות העידוד - שלימדתם אותנו להביע את האהבה בצורת שירי תמיכה למכבי ולא בצורת קללות לקבוצה היריבה.

תודה על התפאורות – על הזמן, על הכסף, על הויותורים האישיים ועל הלילות ללא שינה - הכל במטרה אחת. להעמיד את התפאורה היפה והמושקעת ביותר שאפשר.

תודה שהפכתם את שער 11 למקום שאפשר לקרוא לו הבית. הבית שלכם וגם הבית שלי.

תודה לכם שהמשכתם להלחם על הדברים שחשובים באמת גם כשהיה קשה, גם כשלא קיבלתם על זה תודה, גם כשביקרו אותכם איפה שהיה צריך להעריך. גם כשניסו לפגוע בכם, באלימות, בהסתה, בשקרים. תודה על הדבקות במטרה.

תודה שהייתם ארגון שחוץ מהעקרונות הספורטיבים שהוא חרט על דגלו ידעתם לשמור גם על העקרונות של חברי הארגון קודם כל כבני אדם - כי לא פחות מהשפעה שלכם על מכבי, השפעתם לטובה על מאות ילדים שהצטרפו לארגון וכיוונתם אותם לדרך הנכונה.

תודה שנלחמתם את המלחמות בשביל הקהל, שעמדתם בפרונט בנושאי מחירי הכרטיסים והמנויים, שעבדתם לטובת הקשר בין הקבוצה לקהל ושתמיד דאגתם לאינטרס הכולל של מכבי והקהל שלה.

תודה על כל הפעמים שאירחתם אותנו בנסיעות לכל חור בארץ בהסעות של השחקן כשלא הייתה שום דרך אחרת להגיע.

תודה לכם על זה שכל שנה הוצאתם את המרצ'נדייז הכי יפה והכי יצירתי. על כל החולצות, קפוצ'ונים, צעיפים ושאר המוצרים

תודה לצוות שירים שדאג מדי שנה להכניס שירים שיטריפו את היציע, למתופפים שקרעו את הידיים בנוסף לגרון בכל משחק, לאנשי הגדר שנמצאים בכל משחק 90 דק עם הגב למגרש כדי להרים את העידוד

תודה לכם על הנאמנות חסרת הגבולות לסמל של מכבי ת"א - שליוותם את הקבוצה אפילו במשחקים בחו"ל במסגרת הליגה האירופית וליגת האלופות.

תודה על כל הטורנירים, הפעילויות והתרומה הקהיליתית - על כל מה שנתתם מחוץ למגרש ומאהבה.

תודה לכם על זה שקרעתם את הגרון בכל משחק 90 דקות בשביל הקבוצה, גם בחורים הכי רחוקים וגם בתקופות הכי קשות - תמיד נשארתם לעמוד מאחורי הקבוצה.

תודה על זה שהייתם הדבר הכי טוב וטהור שקם ביציע, שהייתם נקודת אור בתוך כ"כ הרבה חושך שיש לנו בקהל.

תודה שצבעתם את היציע בצהוב והרמתם את בלומפילד לשמיים שבוע אחרי שבוע במשך 12 שנים - על כל הפעמים שהרמתם את הקבוצה מהרצפה ודחפתם אותה לנצחונות.

תודה לכם על הקיום שלכם כארגון ועל החברה שלכם כאינדובידואלים בתוך הארגון. הייתי גאה להיות שם לצדכם ברגעים הכי יפים וברגעים הכי קשים.

תודה לכם על זה שהייתם השחקן ה-12

את השינוי שעשיתם, את המהפך בחשיבה ואת כל מה שנתתם לקהל שום דבר כבר לא יוכל לקחת ממכם. אתם הפרק הראשון והכי חשוב בהיסטוריה של הקהל הזה.

ולמרות שבשבילי היציע לעולם לא יהיה אותו דבר בלעדיכם - אני יודע שהרוח שלכם תמשיך לחיות ותמשיך להנחות את הקהל ואותי באופן אישי.

וגם תודה עמוקה ואישית ממני, על החברות, על כל העזרה, התמיכה הבלתי פוסקת והגב לעשות מה שאני מאמין שנכון ביציע ועוד כ"כ הרבה דברים שלא אפרט כאן.

אני כותב כאן ומנסה להביע את התודה והערכה שלי לארגון הזה ולאנשים שבו. אבל באמת שאין לי את המילים לתאר את התודה שאני מוקיר לכם ואת ההערצה שיש לי לכל אחד מכם על כל מה שעשיתם ועל כל מה שהייתם בשבילי.

גם אם לא הייתי חבר ארגון מעולם, לשחקן ה-12 תמיד יהיה מקום בלב שלי.

התודה האחרונה (שאמנם מהולה בעצב אבל מכילה בתוכה המון תקווה), היא על זה שבפעם המי יודע כמה הוכחתם שמכבי נמצאת בשבילכם מעל הכל וששוב בחרתם בטובתה. על חשבון השם, על חשבון האגו, ההיסטוריה ועל חשבון החלטה הכי כואבת שאפשר לקבל.

אני בטוח שתמשיכו את הדרך שהתחיל השחקן ה-12 ותרימו את הקהל הזה הכי גבוה שרק אפשר.

בהצלחה!

12.jpg

:(

השחקן ה- 12 תמיד אצלי בלב.

בזכות השחקן הכרתי כמה מחברי הטובים ביותר, וכמובן את אשתי.

גאה להיות שייך.

השחקן ה- 12 - כבוד (כנסו ללינק):

גדול!!

זו אכן הודעה מעציבה.

נדמה לי שאולי כדאי שתשקלו שנית. מסתבר שעם או בלי תמיכת ההנהלה, יש לארגון הזה מקום ונחיצות, וזה מוכח כל פעם מחדש.

אני אומר את הדברים די מרחוק, אבל ההתרשמות שלי שהעדרכם ייצר חלל גדול, ותחסרו להרבה מאוד אנשים. גם לי. יתרה מכך, דווקא באווירה הנוכחית שקיימת במכבי, אפילו אם הדברים נעשים בהתעלמות מהארגון, יש לשחקן ה-12 תנאים טובים יותר להתפתח ולגדול ממה שהיה בעשור האחרון.

אני מקווה שתשקלו שוב, כי הנהלת מכבי היא רק צד אחד בעניין הזה.

לכל החיים אני שלך

ולא אשכח

לתת הכל עד שהאל אותי יקח

אני לא אברח

מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים

אני ואת מגיל קטן

זה ברית דמים

לעולמים

עצוב ואולי קצת חוצפה להגיד את זה

אבל גם מהצד רואים את זה כבר איזה תקופה

גם מהצד נראה שאין מול מי לממש חזון כזה

וכשאין שום נתיב לחזון אפשר להשתגע וללכת לאיבוד

אבידה מאד קשה לשער 11, אנשים אומרים שהאירגון הזה נבנה והתעצם כדי להחזיר את נמני

בלהט הרגע אני יכול להגיד שהשחקן ה12 הוא אבידה באותו סדר גודל

הכוונה היא לשחקן עם האגנדה המקורית לפני כל השינוים והטיולים בכל בלומפילד

אני לא אתפלא אם בהנהלת מכבי חוגגים עכשיו

אבל לדעתי זו רק ההתחלה, אולי, אמן ודווקא עכשיו יקום הקהל יתאחד ויתחיל לפעול כגוש אחד להשגת כח מול ההנהלה

מצחיק התגובות כאן, הרבה חיילים יש לכם.

רק חבל שבמקום לזיין את המוח אתם לא מסתכלים על הדבר העיקרי.

כאוהד מכבי שהולך למגרשים רק 5 שנים, אני זוכר את המשחק הראשון.

המשחק עם המטריות, דרבים קודמים, אפילו בני יהודה 4-0 שזה לא דוגמא טובה.

פעם היה לנו קהל, היום לא כיף לבוא לשער 11 וגם לא 8, נהיה גועל נפש אחד גדול.

תפסיקו לזיין תמוח מסביב ותסלכו על הקהל.

אני לא אשכח את המשחק בעונת 2000-2001 נגד מכבי חיפה , אם אני לא טועה אחד המשחקים הראשונים של השחקן ה12 , באותו משחק הקהל נתן את אחד ההצגות הגדולות בהיסטוריה של הקהל של מכבי. ובניון הזבל כבש דקה 90 ונתן להם נצחון

אנשים מדברים פה על צביטה בלב?

אני חושב שבעיטה בביצים זה תיאור הולם הרבה יותר.

לא זכיתי להיות חלק מהמשפחה של השחקן, אבל זה בהחלט היום העצוב ביותר שלי בתור אוהד מכבי מאז ומעולם.

אני לא יודע עד כמה מי שבחר את השם השחקן ה-12 ידע את גודל המשמעות שהוא יקבל עשור מאוחר יותר, איך הייתם השחקן ה-12 של הקבוצה.

הלב והנשמה של האוהדים.

אני לא מדבר על תפאורות מהמדהימות שנראו בארץ, על תצוגות עידוד, אני מדבר קודם כל על ערכים.

תודה לכם על הכל, כל אחד ואחד מכם.

אני לא יכול לדמיין את בלומפילד בלעדיכם.

חייב לציין שלאור המצב ביציעים בשנה האחרונה קשה לי להגיד שנפלתי מהכיסא.

אבל אני עכשיו בערך 20 דקות אחרי שסיימתי לקרוא את הנושא הזה, ועדין לא נפל לי האסימון.

ולא, זה לא בטעות.

אני אסיים שוב,

תודה לשחקן ה-12.

כואב לי פשוט כואב!

אומנם אני חלק מהארגון זמן קצר אבל איתם ביציע המון שנים, אין אפשרות לתאר את היציע ללא הארגון המדהים הזה, האנשים החמים, היחס המשפחתי שקיבלתי מהיום הראשון בארגון, יום שחור לכל אוהדי מכבי, אני מת להתעורר מהחלום ולראות שהכל בסדר אבל כנראה שמעכשיו נכנסים לתקופת מבחן לקהל שלנו וזה הולך להיות קשה וכואב, תודה לכם משפחת השחקן ה-12, על הכל באמת על הכל!