Jump to content

הודעה רשמית: השחקן ה-12 מודיע על סגירת הארגון

Recommended Posts

עם כל הרצון שלי לסכם, ולכתוב תגובה שתעזור לכולם להבין מה זה השחקן ה12 בשבילי ובשביל רבים אחרים, הרצון להכחיש חזק ממני כרגע..

אבל אחרי שקראתי את 13 העמודים כאן, אני רק חייבת להגיד שאני מקווה שאיציק קורא או מתישהו יצליח לקרוא את כל ההודעות פה, מקווה שיגיע יום שהוא יבין בכמה לבבות הוא הצליח לגעת, מקווה שהוא יודע שהיציע שלנו הגיע לימים יפים אך ורק בגללו..

איציק, זה הכל אתה אתה אתה ואתה!

היציע לא הולך לאבדון תהיו רגועים.

כארגון השחקן ה-12 לא יהיה יותר. כארגון. כמו שכבר כתבו פה, השחקן זה דרך חיים ושום דבר לא ישנה את זה. על אפם וחמתם של כולם.

תנשמו עמוק, תנו את הכבוד האחרון ולגבי מה הלאה ואיך הלאה אתם תקבלו את כל המידע הנדרש. קצת סבלנות.

אני גם נמנע מלסכם. אי אפשר פשוט.

וגם אני לא יכול לסכם דבר שהוא זורם לי בורידים כבר 9 שנים וימשיך לזרום. עד המוות.

זה חלק בלתי נפרד ממי שאני ועוד רבים. זה דרך. זה אמונה. הדברים האלה לא מתחלפים ולא הולכים לשום מקום.

האמת היא שאני קורא את הנושא, הודעה הודעה, רואה סטטוסים בפיסבוק, טלפונים ומה לא, ומה שנשאר לי להגיד זה תודה לך קוסמן. תודה לך.

זה הזמן להגיד תודה, לפני 3 שנים שהלכת מאיתנו, ונתת לנו את המושכות, לא בדיוק יצא לנו להוקיר אותך. לא באמת "נפרדנו" ממך. כי המשכנו להתקיים(גם עכשיו נמשיך!), ולא ראינו את הדברים כמו היום שאנחנו רואים.

למרות שלא היה לי ספק בכך מעולם, אבל לולא אתה איציק, אין שער 11. לאדע מה היה קורה בארץ בכלל אבל לגבינו אני בטוח.

ללא איציק קוסמן, שום דבר טוב שקרה ועוד יקרה! פה לא היה מתרחש.

מדהים מדהים מדהים מה שהאיש הזה עשה.

אומנם הוא הקים משפחה ויש לו שתי בנות מקסימות אבל בעצם הוא לא הקים משפחה אחת. הוא הקים עוד עשרות משפחות!

יצר פה מאות של חברויות לכל החיים.

איציק תרם למכבי כמו שאף אחד לא תרם לה מעולם!

הנושא הזה, התגובות, ההלך הרוח ביציעים, מוכיחים זאת. איציק ניצח. הדרך של איציק ניצחה. והדרך הזאת תמשיך להוביל אותנו, עד המוות.

הדרך של איציק מושרשת בבלומפילד ועמוק עמוק בלב שער 11. בלב הנפשות הפעולות. אם בארגון או לא בארגון.

אני בכוונה כותב את זה בפתוח מול כולם, אבל זה חשוב לי אישית.

חשוב לי היום יותר מתמיד, להודות לבנאדם שעשה אותי למה שאני, ולא רק אותי, את כולנו חברים, כולנו.

בגללו אתם גאים להיות אוהדי מכבי. בטח בתקופה הקשה שעוברת עלינו בעשור האחרון כקבוצה.

כל דבר טוב שקרה ועוד יקרה בשער 11,אבל כל דבר!קרה אך ורק בזכות זה שקוסמן בא לעולם. ואת זה חשוב שהיציע הזה ידע.

איציק, אני אוהב אותך.

אתה יכול להיות גאה, ניצחת!

לא נאכזב אותך, מבטיח.

ארגון לא מקיים ברוב המקרים את מרבית השאיפות שלו, תרמתם המון ליציע ולקבוצה וחבל שזה לא יימשך.

אבל זו הבחירה שלכם - שיהיה בהצלחה!

תהיו חסרים מאוד ביציע ונקווה שיקום עוד ארגון חדש עם שאיפות לא פחות קטנות. אני מוכן לעזור במה שצריך

זה מרגיש כאילו זרקתם את הסמל למים עמוקים מדיי

משהו אומר לי שהמהלך הזה יגרום לשילוב עם האולטראס מקווה שאני צודק ושזה מה שתודיעו אחרי חיפה

אני כבר שנים לא מעורב.

אין לי שמץ על מה שקורה.

אני לא אומר שום דבר מידע,

אבל - לא יקרה.

אפילו בלי להכיר את ההיסטוריה, מקריאה קצרה של ההודעה הפותחת אפשר להבין שזה לא משהו ממש הגיוני

משהו אומר לי שהמהלך הזה יגרום לשילוב עם האולטראס מקווה שאני צודק ושזה מה שתודיעו אחרי חיפה

אין לי מושג מה יהיה הלאה אבל זה לא נושא לספקולציות, כמה ימים נתאזר בסבלנות.

בוא נשאיר את הנושא הזה נטו לתודה לשחקן ה-12.

אין לי מושג מה יהיה הלאה אבל זה לא נושא לספקולציות, כמה ימים נתאזר בסבלנות.

בוא נשאיר את הנושא הזה נטו לתודה לשחקן ה-12.

צודק

תודה לכם.

תודה לכם על שהשרשתם החלק גדול מהיציע את תרבות ה90 דקות עידוד ללא תנאים.

תודה לכם על הימים והלילות ללא שינה בהשקעה על תפאורות, כתיבת שירים, ויכוחים עם ההנהלה ועוד.

תודה לכם על שהראיתם לכל המדינה מי הוא הקהל הטוב ביותר.

תודה לכם על שנתתם לי את ההרגשה שכל שקל שתרמתי ושכל אחד תרם הלך אך ורק ליציע ולטובתו.

תודה לכם על שסיפקתם לי את הגאווה הזאת להגיד בקול "אני אוהד מכבי תל אביב", יש לכם חלק לא קטן בגאווה הזאת.

תודה לכם על כל דקה שקרעתם את הגרון במטרה להעיר את כל הקהל ולעודד.

תודה לכם על אינספור שינויים שגרמתם לטובת הקבוצה והיציע.

תודה לכם.

אני בדרך כלל ל מגיב פה אבל הפעם אני חייב.!

תודה על הכל,על כל ההשקעה על זה שבזכותכם הלכתי בגאווה שאני אוהד מכבי והייתי גאה בקהל שלנו ועל כל התרומה ביציעים ועל הכיף של לשבת איתכם במשחקים

תודה!

אבקש שוב, ברור ומובן שאתם מתים לקבל תשובה לגבי ההמשך, מה יהיה פה אחרי והכל.

אבל תתאזרו בסבלנות, תמתינו עוד כמה ימים. אתם תקבלו תשובה בסוף להכל, יהיה מספיק זמן לזה.

בואו נתרכז בנושא הזה נטו בשחקן ה-12.

אני באמת לא אגזים אם אומר שהסיבה היחידה שאני עשיתי מנוי והתחלתי להגיע באופן קבוע זה בשביל לעודד, בשביל לשבת לידכם ולספוג אווירה.

אני אוהד מכבי מיום היוולדי , הייתי הולך לכמה משחקים בעונה מגיל אפס עם אבי לשער 2-13, זוכר במעורפל את התחלתו של הארגון והאווירה שהוא הכניס לבלומפילד, אבל לא ממש מכיר מציאות אחרת, הסתכלתי עליכם בהערצה ואמרתי לעצמי שיום אחד אני אהיה שם.

לפני כמה שנים שחזרתם לשער 13 אמרתי שזאת ההזדמנות והתחלתי לשבת ולעודד אתכם , לא מצטער לרגע.

חבל שלא יצא לי לתרום יותר ולהחזיר חזרה לארגון שהייתי בו קצת פחות משנה, למזלי יצא לי לשמוע את קוסמן ואחרים והם שינו לי את התפיסה מקצה לקצה.

כעת מובן לי גודל התרומה שלכם לתרבות העידוד בארץ בכלל ולקהל של מכבי בפרט, שיניתם פה דעות של אלפים, עשיתם משהו אדיר.

תודה.

השחקן ה12, גאה להיות שייך :wubyellow3:

אחד הימים הכי עצובים שלי כאוהד מכבי. בתור אחד שגדל בשער 11,תמיד הסתכלתי עליכם במן סוג של הערצה ותמיד עברה בי המחשבה של "יום אחד אני עוד אהיה חלק מהם".הייתם אחד הגורמים שעיצב את הקהל של מכבי כקהל החזק (בעיניי לפחות) בליגה.הנחלתם לכולנו תרבות עידוד ותמיכה אינסופית לקבוצה.

תמיד אזכור את הדרבים הראשונים עם התפאורות שלכם,את אותו דגל צהוב-כחול של המגן דוד בשער 8,את הרכבות לכיוון שער 13 במחצית...כל הדברים האלה מאוד יחסרו.אני רק מקווה שאלה שיבואו אחריכם יצליחו למלא ולו חלק קטן מהחלל שהשארתם.

כואב לי שאלו הנסיבות שהביאו לסגירתו של הארגון,אך הדרך של השחקן תישאר ביציעים לעד.

תודה על כל מה שנתתם לנו.

תודה!

בזכות אנשים מהארגון הזה אני חי היום.

בזכות הארגון הזה יצאתי מהבורות הכי עמוקים שהייתי בחיי.

בזכות הארגון הזה אני מי שאני היום ולא התדרדרתי למקומות חשוכים.

פתאום אני מבין שזה שהארגון הוא זה שגרם לי לעבור מאוהד כדורסל ועוקב אחרי מכבי רגל לפנאט מכבי כדורגל זה הדבר הכי קטן שהארגון הזה נתן לי בחיים.

אני חושב שעצם זה שרוב הדברים שעוברים לי בראש כשאני חושב על הארגון הזה זה כמה הוא משמעותי בחיים שלי ושל אנשים אחרים כבני אדם ולאו דווקא על כמה הוא תרם ליציע ולמכבי. זה מסמל מעל הכל את מה זה השחקן ה12 ואת הדרך המיוחדת שלו.

אולי זה מה שעצר את הארגון הרבה פעמים מלהפוך באמת להיות אחד הארגוני אוהדים הגדולים בעולם, אבל אני בטוח שאף אחד מאיתנו, אלה שעברו בתוכו וחונכו על ידי הערכים שלו לא היה מחליף את זה בשביל שום ארגון אולטראס עם שם מטורף בעולם.

ואם כן אתייחס שנייה להשפעה על מכבי והקהל, עצם החלטת הפרוק, היא נטו מחשיבה על טובת הקהל והקבוצה נכון לתנאים הקיימים בשטח ולמציאות שאנו נמצאים בה היום. ההקרבה העצמית הזאת היא שמסמלת את השחקן כגוף שחושב על טובת הכלל לפני טובתו האישית.

השחקן ה12 - גאה להיות שייך.

אפשר להוציא את הבנאדם מהשחקן אבל אי אפשר להוציא את השחקן מהבנאדם :)

אין לי ספק שזה לא הסוף וזה רק התחלה של משהו חדש.

אתם תמשיכו לתת יותר מכולם ליציע ולמכבי, לא משנה באיזה קונבציה זה יהיה,

אני בטוח שאתם לא תתנו לשער 11 להיאבד, זה בדם של כל אחד מהאנשים בארגון הזה.

בלעדיכם לא היה תרבות עידוד בארץ, לא היה מי שלא קופץ אדום, לא היה דגלי פריסה,

לא היה כלום.

זה הכל אתם, ששום אולטראס 99 או 96 ינסו לעבוד עליכם,

אני נמצא ביציע מהיום שהכל התחיל, זוכר כל רגע ואיך הכל השתנה..

תודה, תודה על הכל.

מה שעוד מבאס, זה שהשם הנהדר שהוענק לארגון עם פתיחתו

אי שם בשנות ה-2000 ייעלם, או חס וחלילה יועתק

על ידי ארגון אוהדים אחר של קבוצה עלומה כלשהי.

והרי על שם של חברה/מותג/וכו' לא מוותרים כל כך מהר.

אולי לארגון החדש, שבעזרת השם, יקום גם יקום, במהרה בימינו אמן, ייקראו:

השחקן ה-12 2.0

יום עצוב , גם שאני בשנים האחרונות דיי התרחקתי מהארגון. השחקן שינה את התפיסה

שלי לגבי מכבי וכמוני אני בטוח שלכל מי שהיה חלק מהארגון הזה ב12 השנים האלה.

מכבי חייבת תודה ענקית לארגון על דור של אוהדים שלמד שיש דרך אחרת חוץ מלשרוף פחים.

השחקן לימד אותי על אהבה ללא תנאים , ועל המשמעות של להיות אוהד.

בלי קשר השחקן לימד אותי שמכבי זה יותר ממועדון כדורגל , זאת קהילה שלימדה אותי

שהייתי ילד מנאייק בן 16 שלא רואה כלום חוץ מעצמו על תרומה לנזקקים ועל מודעות חברתית ,

על אחראיות ,ציונות ואהבה למדינה והרבה בזכות שיחה ששמעתי בגיל 15 מקוסמן

ידעתי שאני בסופו של דבר אהיה חייל קרבי.

תודה