Jump to content

הודעה רשמית: השחקן ה-12 מודיע על סגירת הארגון

Recommended Posts

אם זה אמיתי, ואם גם הסיבות שהובילו אתכם לעשות את הצעד הזה אמיתיות, אפשר לסגור את המועדון

חבל

ודווקא בעונה שההנהלה משתנית, שעושה רושם שאנשים רציניים מתחילים להסתובב במועדון.

רק לבוא לבלומפילד בשבת ולראות את כל ההפעלות האלה שעושים במועדון בשביל הקהל.

דווקא בעונה שמכבי מתחילה להראות סימנים של הצלחה, דווקא בעונה שהקהל מתאהב בקבוצה מחדש

זה לא יהיה אותו דבר בלעדיכם, במיוחד שקוראים את הסיבות.

חבל

אחרי השוק ובאמת קשה לעכל דבר עצוב כזה... תודה רבה על כל מה שעשיתם בשבילנו כקהל ועל איך שבזכות הארגון הפכנו להיות הקהל הכי טוב בארץ. זה הכל בזכות השחקן וזה לא רק התפאורות והשירים זה ה-כ-ל!

יום עצוב לכל המועדונים מכל הענפים ומכל הגילאים ולכל האימפריות שלובשות את החולצות עם הסמל של מכבי תל אביב.

הארגון מספר 1 בלי מתחרים!

וואו. אני לא באמת יודע מה להגיד ביום כזה, מעבר לתודה ענקית לכל אחד ואחד מכם.

לכל אחד שהכין תפאורה שבוע לפני משחק.

לכל אותם אנשים שעבדו בלילה בכדי להוקיר את זכרו של ילד מתוכם במסירות ובלי לחשוב בכלל.

לכל אותם אנשים שהיו שם כדי לתמוך ולצאת נגד המלעיזים למיניהם.

לכל אותם אנשים שפעלו במופגן ובלי בושה כנגד האלימות מבפנים וכלפי חוץ.

לאיציק קוסמן שהיום שהכרתי אותו שינה בי את ההסתכלות על היציע ועל מכבי כאגודת ספורט בכלל.

"לפי חזון השחקן ה-12, הקהל של מכבי ת"א צריך לעודד כל שחקן ושחקן במכבי ת"א. זה לא משנה מה הרקע או המוצא שלו.

הוא צריך להיות קהל נטול אלימות. כזה שיודע להגן על עצמו מפני תוקפים שצריך, אבל לא כזה שמחפש להתקיף.

אין שום גאווה בלגנוב צעיף לילד שלובש חולצה אדומה."

רובכם יודעים שאני לא ילד. האמת בן 32 עוד מעט ומוצא את עצמי פה לא מעט, יותר מידי אפילו. אני שייך לדור הישן יותר. שקרוקה, אסי והסוודר, קורק גנב ואברם תתפטר. זה מה שידעתי שהגעתי בשנות ה-90 ליציע.

אחרי כל הפסד לרוץ לקרית שלום, שורפים פחים והרי בדם ואש צריך את אברם לגרש. אבל מה ידעתי, ילד אהבל שנגרר אחרי ההמון. לא חשבתי מה זה גורם לילד קטן שמגיע פעם ראשונה למגרש. לא חשבתי על איך אנחנו נראים כבני-אדם.

את איציק הכרתי בשנה שהעיפו את אבי, דבר ששבר אותי אישית. חשבתי שאני בא לדבר על כדורגל ועל מצב הקבוצה ומצאתי אדם עם חזון מדהים שחבל שלא היה מי שיקשיב לו מבין כל ההנהלות שעברו פה בעשור האחרון.

וככה, מילד שרודף אחרי אברם בסוף מצאתי את עצמי עומד עם עוד כמה אנשים ומנסה למנוע עימות בין הקהל שלנו לזה של הפועל על הדשא לפני הדרבי. ושהתחיל המשחק איציק נשאר בחוץ, כי הוא לא מוכן לשלם 100 שקל לכרטיס, אז נשארנו שנינו ביחד ושמענו את הקהל שלהם קופץ אחרי שער עצמי נוסף של סטרול.

אני רוצה לרשום שעצוב לי שלבסוף נכנענו כקהל למיעוט אלים וטיפש ביציע אבל אני מחכה לראות איזו אלטרנטיבה תקום ושמח לשמוע שיש כזו על הפרק.

ולמי שמודאג, אווירה חיובית ועידוד יכולים להיות גם ללא ארגוני אוהדים. זה תלוי בנו כאנשים, בכל אחד ואחד מאיתנו. אם אנחנו בוחרים להיסחף לתוך המלכודת של הרג עצמי ולהוציא את התסכולים שלנו במגרש על השחקנים שלנו, או שאנחנו בוחרים לבוא מאהבה ולקוות לטוב ולהיות שם גם כשרע.

כמו שרשמו פה, הארגון אולי נסגר אבל רוח הארגון תהיה בשער 11 לעולם ועד.

תודה לכם שוב על שלימדתם אותי לראות דברים בצורה אחרת ושונה כאוהד ובעיקר כבן-אדם.

כבר צצים להם כל מיני מיני טמבילים שרוצים לפתוח "ארגונים" במקום

הלוחם הצהוב

המהפכה הצהובה

ועוד

אתם תפרקו את הארגון הכי חזק בארץ ותצרו 457645 ארגונים אחרים והבלאגן בקהל ילך ויהיה יותר גרוע

קחו אחריות זה לא הדרך

שוב, בפעם האלף, לגבי המשך העשייה בתוך היציע אחרי שהארגון יסיים אתם באמת באמת תקבלו את כל המידע אחרי, כרגע לא מתעסקים בזה, יש עוד משחק אחד ואחריו נתעסק בזה.

השחקן ה-12 בזכות פעילותו ב12 השנים האחרונות קיבל המון אחריות על הקהל והוא יודע את זה.

אם השחקן ה-12 החליט לפרק את הארגון אני בטוח שהוא שקל את זה מספיק טוב ושהוא לא משאיר אותנו לבד, הארגון לא היה עושה דבר כזה.

נכתב כאן שהמשחק מול הפועל חיפה היה המשחק האחרון ושאחר כך יתעסקו במה עושים מכאן

אז כמו שסמכנו 12 שנה על הארגון, בוא נסמוך עליו עוד שבוע אחד ונראה מה קורה כשיתבהר ערפל האי ודאות על עתיד היציע ששורר כרגע.

הזוי. עצוב.

אבל אל תאשימו את ההנהלה הנוכחית. 10 שנים אצל אחרים לא יצא מזה כלום. אז שנתיים זה זמן קצר יחסית ובפרט שמדובר בחבר?ה זרים שעדיין לומדים.

בכל מקרה, נקווה לטוב.

אין לי מילים.

הלם/שוק/חרדה מפני העתיד, הם רק חלק מהדברים שאני מרגיש עכשיו. אני נזהר לא להשתמש במילה ?תודה? כי המילה הזאת לא יכולה להכיל את כל מה שיש לומר על הארגון המדהים הזה.

אני מנוי בשער 8, ובמשחקי החוץ, אני תמיד בגוש של השחקן. אני מרגיש כמו ילד יתום עכשיו.

אני מאוד מעוניין להיות בשער 11 במשחק הקרוב, ולקחת חלק מלהיות בגוש של השחקן ה 12 במופע הרשמי האחרון שלו.

אם יש דרך להשיג כרטיס, או להחליף ניקוב או לקנות את הניקוב ממישהו שלא יכול להגיע - אני חייב חייב חייב!

אני עדיין לא מעקל את ההחלטה, וכנראה שבחודשים הקרובים גם לא אצליח... וסתם אחשוב שהארגון שוב בפאב או נלחם על מטרה צודקת אחרת מחוץ ליציעים.

מה שעשיתם להקהל של מכבי ב12 השנים האחרונות זה משהו שייזכר לעולמים.

הייתם החלוצים בארץ בכל נושא הארגונים, עידוד, תפאורות ובעיקר דרך.. דרך אמיתית ומלאה עקרונות שאיתם הלכתם קדימה שנה אחריי שנה.

לא מ96 ובטח לא מ99, אתם באמת הייתם הראשונים.. בשטח בתפאורות במוקדמות בפגישות, אתם מודל לחיקוי לכל ארגון בארץ.

להגיע לפגישה ושלמוע את איציק זה משהו שלא קורה בשום ארגון אוהדים במדינת ישראל.

האנשים שמובילים את הארגון ונותנים את הנשמה ובעיקר את החיים זה משהו שקשה לשכוח.

בא לי לכתוב עוד מלא שורות ומילים טובות על הארגון... אבל זה פשוט קשה.

אני אוהב אותכם כל כך,

ורשמתי בפייסבוק של הגייט על השיתוף פעולה בין הארגון ב7 שנים מאז שGATE 11 הוקם, על הבית החם שנתתם לנו, ועל כל עזרה קטנה שרק ביקשנו.

אני מקווה שיום אחד יקום הילד שיאחד את החבר'ה ויחזיר את השחקן ליציעים ותהיו הארגון היחידי שבאמת יעשה פה סדר לעולמים.

אוהב אותכם

שוק , הלם , הפתעה רעה.. אין מילה שתתאר את ההרגשה שהרגשתי בזמן שראיתי את הנושא הזה מופיע בפורום כשניכנסתי כבכל יום שאני במחשב לקרוא בו.

באמת שקשה לדמיין איך יתנהל בעתיד , בלעדיכם, הקהל של מכבי בפרט שער 11 ללא התפאורות , העידוד , האנשים, הפורום, הרעיונות ,הצבע ביציע , האור שבתוך החושך והתרומה האדירה שלכם!

באמת שזה מרגיש כמו יום שחור לקהל של מכבי.

לא נישאר לומר דבר מלבד - תודה. אין מילה שניתן להגיד בשביל לתת לכם את הערכתנו..

נקווה לעתיד טוב יותר .

בכל זאת עדיין קשה להאמין , לא מצליח להפנים את זה , עדיין יש בתוכי תקווה שזה חלום ומחר בבוקר אני יקום ולא יראה את הנושא הזה .. :(

הדבר הכי מדהים הוא ששמעתי את זה לפני שקראתי בפורום מלא אחר מחבר אוהד הפועל ששלח לי הודעה מתלהבת בפלאפון בנוסח "השחקן ה12 ניסגר !!!!!" גם בשער 5 יודעים מי זה השחקן ה12 :wubyellow3:

במהלך המשמרת בעבודה חבר שלח לי הודעה על זה ואמרתי לו מה אתה מקשקש.

פתאום להכנס לאתרי ספורט ולקלוט את זה,ואז להכנס כאן...

הלם.

תודה על הכל.

מקווה שעוד תחזרו מהדלת הקדמית.

אכן, עצוב.

פתאום אני שם לב שאני מספר משתמש 77. יש פה כבר מספרים של חמש ספרות, וזה אומר הכל.

זה לא נגמר, זה רק הסוף.

אני אפילו לא יודע כ"כ מה לכתוב, אני פשוט בהלם מול המחשב כבר שעה.

הייתי חלק מהארגון יותר משנתיים. הגעתי לשם לגמרי במקרה עוד בתקופת התיכון אחרי שאחד החברים מהשכבה הצליח לשכנע אותי לבוא לפגישת צירוף. ומאז? למרות שהייתי מהחבר'ה הפחות-מעורבים, לא היה קשה להבין ולראות שמדובר בדבר הכי טהור ויפה במכבי. השחקן ה12 זה ערכים, השחקן ה12 זה לבוא מאהבה, השחקן ה12 זה משפחה. וזה בניגוד מוחלט לגורמים שכנראה הובילו להחלטה הזאת. גם אם לא תמיד הביצוע והתזמון של הארגון היו מושלמים, וגם אם לפעמים היו טעויות, הכל היה למטרה טובה וממניעים חיוביים. אמנם כואב ומפחיד לחשוב על הבאות, כי אני יודע שעל האלטרנטיבות אי אפשר לסמוך בלשון המעטה, אבל בעיקר כואב כי אני יודע שלשחקן הגיע סוף הרבה יותר יפה ממה שהוא קיבל.

ומילה קטנה לכל החבר'ה כאן שרושמים שדווקא מדובר בהנהלה יותר מבינה ועוזרת - אמנם הכיוון יותר נכון משנים קודמות, אבל העובדות מדברות בעד עצמן. כשארגון האוהדים הכי גדול של המועדון רוצה להיפגש עם מישהו מההנהלה כדי להזיז עניינים הוא זוכה להתעלמות מתמשכת, המחירים עדיין בשמיים, מבטלים לך הסעות אוהדים ברגע האחרון בגלל כמה ביטולים של אוהדים (כי כנראה שיותר חשוב לחסוך עוד כמה מאות שקלים מאשר להביא אוהדים שבנו על ההסעה הזאת), ואפשר להמשיך בעוד דוגמאות אבל נעצור כאן. אז כלפי חוץ הכל טוב ויפה, יש חנות אוהדים וילדים בני 10 יכולים לבוא לפני משחק ולהצטלם עם מכביניו. אבל לאף אחד שם עדיין לא אכפת שילד בן 15 מקבל מכות ביציע כי הוא מעודד בפיגור 1-0 בדרבי, או שחיילים מבלים לילה במעצר כי הם בסה"כ רצו להגן על חבר שלהם מאוהד מכבי אחר(!). ומה שבהנהלה של מכבי לא מבינים, זה שכשאותו ילד בן 10 שהצטלם עם מכביניו, יגיע עוד כמה שנים לשער 11 ויחווה את אותם דברים שבגללם אנשים טובים עוזבים היום - הוא לא יחזור לשם שוב..

השחקן ה-12 - גאה שהייתי שייך.

אומנם ההודעה הזאת מרחפת מעל הראש כבר תקופה, אבל ברגע האמת באמת קשה.

7 שנים לא הולכות ברגל, כמו שהרבה כבר כתבו הרבה ממה שאני היום אני חייב לארגון, לאיציק בפרט אבל לארגון ככלל.

קשה לתאר איזו משפחה זאת, גם כשהדעות חלוקות (ויכולים להעיד על זה הרבה פה), בכל מצב בכל עניין תמיד משפחה

מעריך בצורה מטורפת את כל מי שעשה, פעל ותרם לפעילות של הארגון ב12 השנים האחרונות.

קשה לרשום יותר מזה אבל פשוט

תודה.

אחרי טיפה עיכול(ואלכוהול), אני צריך קצת יותר מ-2 שורות.

אני חייב להגיד שוב לפני שאני משתפך, אני לא בארגון כבר איזה 3 שנים. מאז גם לא מעניין אותי עידוד וארגונים, רק לבוא ולראות משחק.

אבל, השחקן ה-12.. תמיד היה ויהיה חלק ענקי ממני.

השחקן ה-12 עיצב אותי.

הייתי בשחקן כ-8 שנים.

הייתי בשלל תפקידים שעיצבו אותי כאוהד.

אני ימני בדעותי. אבל מעולם לא פציתי פה כלפי ערבים בבלומפילד. ואני בטוח שהרבה מזה בהשפעת הארגון.

יש לי הרבה טענות כלפי שחקנים. אבל מעולם לא קיללתי שחקן בקול באמצע משחק. זה בהשפעת הארגון.

אני הרבה פעמים מעודד ומנסה לסחוף אחרי אנשים מסביבי(אפילו שעידוד כבר לא בראש מעיניי), זה בהשפעת הארגון.

אני משתיק כל מי שמסביבי שמקלל\צועק בוז\מעיר הערות גזעניות+****, זה בהשפעת הארגון.

אני מי שאני, בהרבה רבדים שלא קשורים בכלל בכדורגל, ולארגון יש חלק לא קטן בזה.

יש הרבה כמוני, שכבר ממזמן לא קשורים, לא רק לארגון עצמו, אלא לכל מה שקשור לעידוד, ארגונים, תפאורות וכו',

ואותם אנשים כמוני, שהיו בשחקן, וכבר ממזמן לא קשורים, אותם אלה שעדיין מרגישים דקירה בלב,

מראים מה זה הארגון הזה, שנכנס ללב, ולא יוצא ממנו, לא משנה כמה זמן עבר ומה היה בזמן הזה.

למרות שאני בא רק לראות משחק, אין ספק שיהיה לי חסר להגיע לבלומפילד, להסתכל ימינה ולראות את הילדים האלה, התמימים, האוהבים, אלה.. שפעם הייתי חלק מהם..

אלה.. שבאים מאהבה, ורוצים רק לשמח את כולם, לתת, לתרום.

השחקן ה-12 זה יותר מעידוד ותפאורות.

השחקן ה-12 הם אלה שעוד מ2004 תורמים לקהילה, וכשאני אומר קהילה, זה בכלל כאלה שלא קשורים לכדורגל.

סתם אנשים נזקקים.

אני זוכר באותה שנה שזה התחיל, 2004, ארזנו אריזות לפסח לאנשים נזקקים.

וכל אחד מאיתנו עשה את זה מאהבה, אכפתיות, מרצון.. כי זו המורשת של השחקן ה-12.

עשינו מה שצריך כמובן בלי בלאגן שהרס, אבל עדיין ידענו לעשות את הבלאגן שלנו, להנות, לעשות שטויות, להיות חברים.

השחקן ה-12 זו משפחה.

השחקן ה-12 הקים משפחות - אנשים באמת התחתנו כשהכירו פה!

השחקן ה-12 איחד חברים שכבר שנים מבלים ביחד.

השחקן ה-12 תרם לענפים אחרים באגודת מכבי

השחקן ה-12 לימד אותנו להיות בני אדם.

השחקן ה-12...

השחקן ה12..

השחקן ה-12 - גאה להיות שייך, תמיד!

הייתי ילד בלי כלום עם שאיפה לכלום ואיציק קוסמן והשחקן ה12 לקחו אותי וחינכו אותי למה שאני היום..

המילה תודה מתגמדת כאן..

המילה הערכה מתגמדת..

כל מילה שאגיד מתגמדת..

אז ארשום דבר אחד...

השחקן ה12 :wub:

קמתי עכשיו וראיתי את ההודעה,זה כמו בום אחד גדול

מאוד עצוב לקרוא את ההודעה הזאת

מקווה שההחלטה לא סופית וההנהלה תלך לקראתכם

אתם הארגון היחידי שמאזן את הקהל הענק במגרש

שוק , הלם , הפתעה רעה.. אין מילה שתתאר את ההרגשה שהרגשתי בזמן שראיתי את הנושא הזה מופיע בפורום כשניכנסתי כבכל יום שאני במחשב לקרוא בו.

באמת שקשה לדמיין איך יתנהל בעתיד , בלעדיכם, הקהל של מכבי בפרט שער 11 ללא התפאורות , העידוד , האנשים, הפורום, הרעיונות ,הצבע ביציע , האור שבתוך החושך והתרומה האדירה שלכם!

באמת שזה מרגיש כמו יום שחור לקהל של מכבי.

לא נישאר לומר דבר מלבד - תודה. אין מילה שניתן להגיד בשביל לתת לכם את הערכתנו..

נקווה לעתיד טוב יותר .

בכל זאת עדיין קשה להאמין , לא מצליח להפנים את זה , עדיין יש בתוכי תקווה שזה חלום ומחר בבוקר אני יקום ולא יראה את הנושא הזה .. :(

הדבר הכי מדהים הוא ששמעתי את זה לפני שקראתי בפורום מלא אחר מחבר אוהד הפועל ששלח לי הודעה מתלהבת בפלאפון בנוסח "השחקן ה12 ניסגר !!!!!" גם בשער 5 יודעים מי זה השחקן ה12 :wubyellow3:

אחי זה הארגון האוהדים המוביל בארץ איך הם לא יכירו