Jump to content

הודעה רשמית: השחקן ה-12 מודיע על סגירת הארגון

Recommended Posts

כאחד שגדל בארגון וחייב לו הרבה, כואב לקרוא את זה, אבל עם כל הכאב מדובר לדעתי בצעד נכון שהיה צריך כבר לקרות לפחות לפני 3 שנים.

אני מזמן אומר שבקהל עם נציגות יפה של ערסים ואנשים תת-רמה אין מקום לארגון כמו השחקן ה12.

אין מצב שאוהדים יקבלו איומים ויספגו מכות בגלל דעות שונות, בטח כשמדובר בקטינים.

הכדורגל בארץ הוא ענף במחלה הקשה שקוראים לה ערסים, והמחלה הזאת מופיעה בשפע בשער 11, באולטראס 96, בקהל של מכבי וגם בזמנו במקורבים וחברים של חברי ארגון השחקן ה-12.

לשחקן ה-12 אין זכות קיום בסביבה כזאת, בטח במצב שהוא לא מסוגל לנצח אותה.

תודה על שנים נפלאות וזכרונות טובים.

אין מילים... אתם הייתם הצבע שלנו ביציע, אתם הרמתם אותנו להיות הקהל הכי מפחיד בליגה, הערכים, הסבלנות לקבוצה ולאוהדים.

אתם הסיבה שבפעם הראשונה עשיתי מנוי לבלומפילד ב2001 תודה לכם על הכול! לכל אחד ואחד שלקח חלק בארגון הזה תודה!

מקווה שהאירגון החדש ילך בדרכם ולא ינסה להיות מחתרתי ומגניב כמו הזבל מעבר לכביש.

אתם הדבר הכי טוב שהיה במכבי ובכדורגל הישראלי ב-12 השנים האחרונות.

הייתם תמיד מקור לגאווה.

תודה על הכל.

קראתי את ההודעה הראשית ואני די בהלם

אני לא מצליח לחשוב על שום מילה מלבד "תודה" על מה שהייתם במשך כל כך הרבה זמן.

ה-ל-ם!!

אני חושב שיקח לח לא מעט זמן בשביל לעכל את מה שקראתי פה עכשיו.

באמת שאני לא מאמין ואני אפילו לא יודע כיצד לבטא את זה במילים.

אני רק יכול להצטער על כך ולקוות שההחלטה שלכם אינה סופית.

אני אוהד מכבי משנת 95 וזה בהחלט נכנס לאחד מהרגעים העצובים שחוויתי לאורך השנים הללו(התחושה של ההלם וההפתעה מזכירה לי את התחושה שהייתה לי ביום שקלינגר העיף את נמני ממכבי).

אנצל את ההזדמנות כדי לומר לכם תודה עבור כל מה שעשיתם למכבי,

אין ספק שבלעדיכם המועדון הזה לא היה נשאר גדול כמו שהוא לאורך השנים האחרונות,ובעיקר בזכותכם הוא נשאר כך.

?תודה על כל מה שנתתם?

להגיד שהשחקן היה חלק גדול מהחיים שלי זה אנדרסטייטמנט.

במו ידיי הרגשתי מה זה להתחיל לצייר על כרזה של מטר על מטר, להבין איך עושים שלטים, ללמוד להרים תפאורות ופתאום אחרי 10 שנים אתה לא שם לב ודגל פריסה על כל שער 11 נהיה עניין של מה בכך עבורך.

הייתי מעורב יותר בצד של התפאורה אבל השחקן כגוף פשוט לקח כל חלק שקשור לקהל בארץ והעיף אותו קדימה, ב-10 שנים עשינו התקדמות מטאורית ופתחנו דרך בכל דבר אפשרי.

זוהי סיומה של תקופה,

תקופה מהיפות שהיו בחיי,

תקופה שלמעשה נגמרה כבר לפני כמה שנים והיום זו רק החותמת הסופית.

הארגון אולי נסגר, אבל את הרעיונות, החברים והזיכרונות אף אחד לא יכול לקחת.

אני עדיין לא מעכל מאיפה הגיעה ההודעה הזו

אבל השחקן ה12 זה לראות את טובת הקבוצה מעל הכל לכל אורך השנים האלו

הייתי גאה להיות חלק מהארגון במשך שנתיים איפשהו שם בין עונת המחאה לסוף העונה אחרי זה

זכיתי ( ואני מתכוון למילה זכיתי) להכיר את קוסמן ולשנות את כל התפיסה שלי כאוהד מכבי בעקבות האידואלגיה והחזון שלו.

אני מקווה ומאמין שיום אחד כל זה יחזור

אולי בצורה קצת שונה אבל הבסיס לדרך החדשה תתבסס על האידואולגיה של הארגון

אני לא יודע מה נדרש מההאנשים בשחקן כדי להמשיך להחזיק את הארגון בחיים, אבל זה נראה לי כמו החלטה פזיזה, ויתור.

שמתם לעצמכם מטרות שאולי עדיין לא הגעתם אליהם, אבל אתם מחזיקים את הקצת שנשאר לנו מהיציע (לראיה, השיפור העצום באוירה בבלומפילד כשחזרתם באמצע העונה ההיא לשער 13 מהגלות).

כנראה שאתם לא יודעים בעצמכם כמה תועלת הבאתם. חבל.

מקווה שיש לכם תחליף הולם בשליפה מהשרוול ואתם לא סתם מפקירים את בלומפילד בידיים של האולטראס (מגעיל אותי לחשוב על זה).

כבר כמה ימים שזה צורב לי בבטן, הידיעה הזו. עצוב נורא וחבל נורא שדווקא במהלך עונה שמלאה בכל כך הרבה שמחה ותקווה וציפיות ואפשרויות תהיה לנו את הנקודה השחורה הענקית הזו להמשך השנה ובזיכרון.

תודה רבה לכולכם, היה תענוג לעודד אתכם ולצידכם. הערכים האמיתיים של השחקן הם חלק בלתי נפרד מהאישיות של רבים מאתנו ביציע, וכולנו תקווה שגם ללא המטרייה של הארגון נצליח להגשים ולקדם.

תודה.

תודה לאיציק קוסמן, על שהאמנת בדרך שלך ללא פשרות וללא סייגים. כל צעד ושעל שלך נגזרו מהחזון שלך באופן ישיר, מהמשל המפורסם של קורינתיאנס. לא סטית ממנו אפילו לרגע, ועל כך ניתן רק להודות לך. תודה לשחקן ה-12 ולחבריו, ממנו הייתי חלק במשך מספר שנים בחיי, על כך שניסיתם ליישם את המדיניות והחזון הללו עד כמה שניתן.

מלחמות באות והולכות ,החיילים ישארו לנצח.

השחקן ה12 זה כבר לא ארגון שברגע שהוא מתפרק הוא פשוט נרשם בהיסטוריה.

השחקן ה12 זה דרך,גם הדרך שלי מגיל 7 בערך.המשחק הראשון שיש לי זיכרון של קהל ממנו זה ביסודי בשכונת התקווה.שלאלירן היה שיער ארוך בכלל.והשני זה באותה שנה במשחק באשדוד שבאתי עם חבר שלי..לא ידענו מיזה אולטראס מיזה השחקן נעמדנו במדרגות שבין הארגונים ופשוט שרנו,וידעתי שאני מחובר יותר לצד השמאלי והצהוב,הצד של השחקן..שעוז(הפרצוף השני שאני זוכר עוד מילדות-שאחרי הרבה שנים נתקלתי בו שוב ועבר לי הם עוד פה?)

עוז בא אליי ואל חבר שלי ואמר לנו(2 ילדים קטנים שמכירים חצי מהשירים) כל הכבוד ראיתי שנתתם הכל.

אז לא ידעתי מי הוא,מה הוא ומה הוא מייצג..מה הוא קשור בכלל?

עכשיו שקראתי את מה שאמרתם,סוף סוף הבנתי מה הוא היה קשור.

היום הזה הוא יום שחור.

אני מבין את התסכול וההשלמה שבהחלטה הזו,ומקווה שזה יעשה טוב(קשה לי לראות איך) אבל בכל זאת מקווה.

בכל מקרה מה שחשוב זה לכבד את ההחלטה שלכם,ואני יודע שהרוח שהארגון השאיר אחריו תנשוב עוד הרבה.

חבל לי שבנקודת הזמן הזאת זה קורה,אבל מי אנחנו שנשפוט?

כל מה שנותר להגיד,בלי תוספות,מילה אחת שאומרת הכל:

תודה.

ראשית, כל הכבוד! לעניות דעתי, הודעה נכונה ואמיצה.

כבר שנים שאני לא חבר בארגון ולא יושב ב11, אלא רואה מהצד כל שבוע את המתרחש ביציע. לצערי, בשבת האחרונה גם אני כבר חשבתי לעצמי שאין טעם.

הארגון כיום, לפחות כפי שנראה מהצד, איבד את התמימות שאפיינה אותו לאורך השנים בהן הוא היה ארגון למופת.

מקווה שההחלטה נבעה מהשיקולים הנכונים ושבבסיסה הובאו בחשבון מטרתם וחזונם של מקימי הארגון.

על השנים בהן הארגון היה למופת עבור החברה הישראלית, ועבורי בפרט- תודה.

אני באמת מאמין שזה הדבר הנכון לארגון כיום, למקימי הארגון, ולקהל של מכבי.

שוב פעם- תודה!

השחקן ה- 12 תמיד אצלי בלב.

בזכות השחקן הכרתי כמה מחברי הטובים ביותר, וכמובן את אשתי.

גאה להיות שייך.

השחקן ה- 12 - כבוד (כנסו ללינק):