Jump to content

הודעה רשמית: השחקן ה-12 מודיע על סגירת הארגון

Recommended Posts

אני לא מאמין.

בבקשה אל תתייאשו! כמה שזה נשמע נואש וגם בטח כבר עשיתם את זה 1000 פעמים, תחשבו על זה שוב.

מה עם הילדים שכן השפעתם עליהם? האוהדים? אני כן מאמין שתצליחו לשנות.

תראו לאן סחפתם קהל שלם!

תודה על שנים של עשייה למען הקבוצה, תמיד תהיה לי פינה בלב לכמה חבר'ה מהשחקן שאני כל כך מעריך אותם, ולדרך העידוד שהונחלה בשער 11. אני גם חושב שלאור ההתפתחויות לקחתם החלטה אמיצה וטובה שתעזור להבריא את הקהל אז תודה על הכל.

תודה על שנים של עשייה למען הקבוצה, תמיד תהיה לי פינה בלב לכמה חבר'ה מהשחקן שאני כל כך מעריך אותם, ולדרך העידוד שהונחלה בשער 11. אני גם חושב שלאור ההתפתחויות לקחתם החלטה אמיצה וטובה שתעזור להבריא את הקהל אז תודה על הכל.

מצדיע לכל חברי הארגון אשר לקחו חלק ב12 שנה האחרונות במהלך השנים הקהל של מכבי עלה בכמה רמות למעלה לרמה ענקית בזכות הארגון המדהים הזה. בהחלט רגע עצוב. אין ספק שהזכרונות מהשנים האלו ילכו איתי כל החיים !!!!

תודה רבה על הכל!!!

השחקן ה-12 הוא הדבר הכי טוב שקרה לאוהדי מכבי, ועל ההשפעה שלו על מכבי בפרט ועל הכדורגל הישראלי בכלל עוד ידברו שנים רבות.

כולנו יודעים מה הייתה תרומתו של השחקן ה-12 ליציע, אך מעטים מאיתנו יודעים על תרומתו של הארגון לחברים בו.

השחקן ה-12 בראשותו של איציק קוסמן היה בית שפוי לילדים שהכיוון היחיד בחייהם היה ללכת לעבריינות. הארגון נתן לאנשים שבחיים שלהם לא הסתכלו על בחורה צ'אנס להכיר ביציע בחורות. הארגון נתן לאנשים כלים לחיים. אני אישית יכול להגיד שאיציק הוא דמות מאוד משמעותית בחיי ובכל צומת מרכזי בחיי אני מתייעץ איתו.

לצערי, לא היה מנוס מלפרק את הארגון וחבל שכך.

כולי תקווה שהמציאות החדשה שתיווצר ביציע תשים דגש על ערכי השחקן ה-12.

השחקן ה-12 לעד !!!

תודה על שנים של עשייה למען הקבוצה. אני גם חושב שלאור ההתפתחויות לקחתם החלטה אמיצה וטובה שתעזור להבריא את הקהל אז תודה על הכל.

אני אמנם כבר כמה שנים מחוץ לארגון,אבל השחקן ה12 קשור לכמה מהחוויות המשמעותיות שלי ממכבי.

תודה להרבה אנשים על שנים רבות של עשייה למען מכבי ולמען היציע.

אמנם ב-4 שנים האחרונות כבר לא חלק מהארגון, ובדרך היו גם הרבה חילוקי דעות.

ועדיין, למרות הידיעה שהמהלך הזה מגיע, תחושת העצב בלתי נמנעת.

כמו שנאמר כאן, מעבר לעובדה שהארגון הזה הפך את שער 11 לבית, ואת החברים בו למשפחה, הוא נתן לכל חבר וחבר בו כל כך הרבה מעבר, לחיים האישיים.

היום הזה עצוב מאוד, ברמת הכלל ולי באופן אישי.

7 שנים נפלאות כחלק מהדבר המדהים הזה.

קשה לעכל, קשה להפנים.

אולי הארגון הזה יעלם מהיציע, אבל לעולם הוא יישאר חרוט בצהוב בלב שלי.

איציק, תודה על כל מה שבראת.

12 - תמיד.

מסר שדני חברינו מאמסטרדם ביקש להעביר:

השחקן ה-12

תודה על הכל, תוחדה על כל הדברים שעשית מכל הלב למכבי ב-12 שנים האחרונות.

אני לא ישכח כלום מכל הדברים שלמדתי בתקופה הכי טובה של השחקן בשנים הראשונות

הרבה דברים שלמדתי ולקחתי היום ביציע שלנו באייאקס וזה עזר מאד.

לילה ולילה ישבנו בילו, כניסה מוקדמת, על האש, האימונים לפני דרבי, להכין תפאורות בכל מיני מוקמות, הפירו, השירים היפים שהיום אנחנו שרים באייאקס.

המחאה כולם בשחור... אני לא אשכח הרבה דברים מההתחלה שהיינו ילדים ורק השתוללנו...

האנשים שנתנו את כל הלב בשביל השחקן יש לי הרבה כבוד אליכם, האנשים מפעם וגם של היום.

ה-12 יהיה תמיד בלב אצלכם וגם אצלי, ולא נגמר, אבל חייבים ללכת הלאה.

זה עצוב וכואב... אני חושב על הימים היפים...

גם באירופה זה קורה ולפעמים אירגונים חוזרים יותר חזק.

הלוואי שזה גם יקרה ביציע במכבי, ואני מאמין שבשנים האלה זה הולך לקרות ותחזרו כמו משוגעים כמו פעם.

השחקן תמיד יהיה בלב..... אנשים הרבה הרבה בהצלחה ותחזרו כמו פעם... הלוואי זה הדרך הנכון... אתם יכולים לעשות את זה, אני מאמין במאה אחוז!

זה לא נגמר... זה רק ההתחלה...

איןן תנאים לאהבה... ה-12 כמו ה-8 תמיד בלב!

בהצלחה וד"ש מאמסטרדם!

אתם אצלי בלב עד המוות!

שמחתי להיות חלק מהארגון ברוב שנותיו..

נתתם מטויבציה לבוא למגרשים גם בזמנים קשים!

מקווה שבקרוב שער 11 יחזור למה שהיה לפני שכל הבלאגן נכנס אליו!

אני חושב שאם השחקן ה12 כבר לא מאמין שביכולתו לשנות, אז טוב יותר שהשחקן ה12 יתפרק. אני אולי נמצא רחוק מהעניינים כבר לא מעט זמן (לא שמתישהו הייתי קרוב מדי אבל בטוח יותר קרוב מעכשיו) אז זה בא לי בהפתעה גמורה.

הייתי חלק מהארגון המדהים הזה כמעט שנה, הצטרפתי ממש בתקופת המחאה, מה שמראה בבירור מה זה השחקן ה12 בשבילי ובשביל רבים אחרים. בחיים אני לא אשכח את הפינה הצהובה ב13, שפתאום הופיעה אחרי המחאה, והחזירה לכולם את התקווה.

הנהירה של יושבי שער 11 לכיוון 13 כדי להתקרב לשחקן, המעבר ל8 שהפיח חיים בשער הרדום הזה והחזרה ל11, כולם רגעים מרגשים.

אני באמת מקווה, שדרך ההמשך של אלו שיחליטו להשאר ביציע על מנת לבנות בו משהו חדש, תזכיר במעט את השחקן, ושהקהל של מכבי לא יחזור 12 שנה אחורה.

תודה לכל חברי השחקן ה12, שעשו בשביל הקהל ובשביל מכבי כל כך הרבה דברים מדהימים וטובים.

אני ממש שמח שהיה לי את הזמן (הקצר אמנם) להיות בשחקן ה-12,

גם מהזמן הקצר הזה אתכם(למרות שבאתי בגיל מבוגר) אני לקחתי המון, אני לוקח איתי חברים חדשים, מוסר, ערכים, ועוד המון כלים שאוכל להשתמש בהם בהמשך החיים.

הדרך של השחקן הייתה דרך של תמימות וצניעות הכל נעשה מהלב, לא יודע אם דבר כזה יחזור בעתיד,

השחקן ה12 היה הארגון הראשון שקם ולכן אפשר להבין שהוא בא ממקום טוב.

אני באמת מקווה שעתיד היציע יהיה טוב כמו עברו (הקצת יותר רחוק)...

אני יזכיר שוב, שאני יותר משמח שהספקתי לגעת ולחוות את הדבר המדהים הזה...

השחקן ה-12 :wubyellow3:

עד לפני כמה שנים לא אהבתי בכלל כדורגל, בטח לא ישראלי.

מה שמשך אותי זה הכדורסל וככה הגעתי למכבי.

בלי השחקן, אני לא יודע כמה הייתי נשאר אוהד מכבי, כי מה שהחזיק אותי ברגעים הכי קשים של הקבוצה זה הארגון הזה. להתרגש מהחזרה שלכם נגד בית"ר כאילו זה פעם ראשונה שלי ביציע. להיות פעם ראשונה מתחת לתפאורה שלכם ולהיות חלק ממנה. לתרום לכם בקופות לפני משחקים ולהרגיש טוב עם עצמי וידיעה שתרמתי גם למכבי. כל משחק לנסות ולהתקרב כמה שיותר לגוש של השחקן, כי אני יודע ששם אפשר לעודד.

קראתי את זה עם דמעות.

תודה על כל הזכרונות.

מצער לשמוע, אבל במה בדיוק בא לידי ביטוי חוסר התמיכה של הנהלת מכבי בארגון? לאיזו תמיכה ארגון השחקן ה12 מצפה מההנהלה?

דווקא בשנים האחרונות אני אישית הבחנתי במעורבות גדולה יותר של ההנהלה בכל מה שקשור לאוהדים. טורניר, ימים פתוחים של השחקנים עם האוהדים וכו'.

בכל מקרה בתור משקיף מהצד אני מודה לשחקן על התרומה ליציע ולמכבי.

טוב, אני חושב שלא הייתי פה למעלה משלוש שנים, אבל איך אפשר להישאר אדיש להודעה שכזו ?

בתור מי שהיה בארגון הזה 3 שנים ואף התכבד לעמוד בראשות העיר תל אביב בשלב מסויים, זוהי הודעה בהחלט מעוררת רגשות.

אין ספק שהארגון השתנה פלאים מאז צאתה של ההנהגה הישנה, אבל ה3 שנים שהייתי חלק ממנו נתנו לי הרבה, אם זה בתפאורות שזכיתי לקחת בהן חלק

ואם זה הפגישות ארגון שנתנו את המעבר.

חבל לי שהשחקן הגיע לצומת דרכים הזו, אבל כנראה שיש דברים שאין מה לעשות מולם.

אני מאחל לכולכם בהצלחה. אין ספק שהשחקן לאורך שנותיו הביא שינוי אדיר ביציעי בלומפילד.

אוהב את כולכם.

למרות שהצטרפתי רק לפני שלושה חודשים כחבר בארגון וגם מאז לא הספקתי להשתלב ולתרום הרבה אני מרגיש לגמרי שייך וזה הייחודיות של השחקן-משפחה אחת גדולה!

מודה לכם על כל רגע!!!

"מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים"

השחקן :wubyellow3:

בשנת 2000 כשלא הייתה לי אפשרות להגיע למשחקים גיליתי את אתר תחיית המתים והפורום שלו וכך נחשפתי

למהפכה בתרבות העידוד שלאחר כמה זמן הבנתי שהשחקן ה-12 הוא העומד מאחוריה.

בשנים שלפני זה בתור אוהד הייתי הרבה פחות סבלני לקבוצה ולא ידעתי לקבל כישלונות, מבחינתי כל השינוי

של "אין תנאים לאהבה" זה מה שמחזיק אותי כאוהד מאז ועד היום. לעודד ולתמוך כשקשה! ולבוא מתוך אהבה וסבלנות לקבוצה.

מעניין אם לא הייתי נחשף לפילוסופיה הזאת לפני 12 שנים איזה מין אוהד הייתי כיום.

בכל מקרה תודה על תרומתכם למועדון ולקהל.

אני מקווה שמפה הקהל הרחב יתחיל יותר לקחת את המושכות ולהבהיר בדיוק מה הוא רוצה ביציע.

לא מתאים לכם משהו? אל תפחדו להגיד. מאמינים שכל שחקן בקבוצה צריך לקהל שיר ללא הבדל דת? אז פשוט תשירו.