Jump to content

גונסאלו גארסיה = האריס מדוניאנין 2 ?

ozziv1

Recommended Posts

.

ורק להוסיף - בתחילת העונה, גם כשלא ממש הלך לו, הוא עדיין היה מצליח לעבור את השחקן שעליו די בקלות (ואז היה נתקל בעוד 1-2 מגינים). היום נראה שגם את השחקן הראשון קשה לו לעבור. אבל בניגוד למשחק נגד סכנין, נגד חיפה ואתמול היה נראה שהוא מאד רוצה ופשוט לא הולך לו.

לא הייתי ממהר לגמור ולזרוק אותו, בפרט שספק אם יש בנמצא זר אחר שיתרום יותר ממנו. אל תשכחו שהוא הגיע למדינה חדשה וגם סבל פה מהמלחמה והטילים שנפלו במרכז. כן, זה יכול להשפיע על אנשים לרעה.

אני ממש לא זורק אותו, שחקן מאוד מוכשר, תפס כמה משחקים לא טובים. זה הכול, קורה לכל שחקן.

מה שחיובי שאוסקר רואה את זה ואתה יודע עליו שהוא באמת מנסה להרכיב את ה11 הכי טובים, בלי קשר לזה שהוא וגונסאלו דוברים אותה שפה.

בטוח שמשחק הבא הוא יהיה הרבה יותר טוב, וגם אם לא יש מחליפים לא פחות ראויים.

תשמעו, אתם חייבים להפסיק עם זה. אתם רואים שיש מערכת שמתפקדת ושיש מאמן שאם שחקן לא טוב או לא נלחם מספיק אז הוא יוצא החוצה ובכל זאת חייבים נושאי רעל.

אל תתייגו אותו כהאריס 2. מבחינה מקצועית יכולת המסירה שלו הרבה יותר טובה (ואצל האריס הבעיטה הרבה יותר טובה) אבל הדבר הכי חשוב זה שהוא לא מלכלך בתקשורת על המאמן או שולח מקורבים או שם זין על הקהל בניגוד למדוניאנין ימח שמו.

וכמו שרשמו פה בניגוד למשחק נגד סכנין נגד חיפה ואתמול הוא רצה יותר. תפסיקו למחוק שחקנים ולהדביק להם תוויות, חלאס.

הנושא הזה לא נפתח כדי להראות כמה אני שונא אותו או רוצה אותו מחוץ למכבי כי אני לא

כל התגובות פה ממש מצחיקות אני פשוט על הרצפה

אבל אוסקר וכל המאמנים המהוללים פה בפורום , בחייאת , הבן אדם לא פוגע , למה הוא עולה בהרכב ?

אתה רואה שהוא לא נלחם מחצית שלמה , למה לחכות עד דקה 60 עם החילוף ?

הנושא הזה לא נפתח כדי להראות כמה אני שונא אותו או רוצה אותו מחוץ למכבי כי אני לא

אבל אוסקר וכל המאמנים המהוללים פה בפורום , בחייאת , הבן אדם לא פוגע , למה הוא עולה בהרכב ?

קודם כל הוא היה אמור להיות מוחלף דקה 52 אבל היה קצר בתקשורת וזה קורה.

דבר שני, למכבי, בטח ברמת היצירתיות הנוכחית של הסגל שלה, אין את הלוקסוס לוותר על שחקן ברמת הכישרון של גונזאלו גארסיה

ולא לתת לו עוד צ'אנס בהרכב במקום שמתאים לו, בטח אחרי שראינו את היכולת של רפי דהן ואבו זייד במשחקים האחרונים. יודע מה? לשום קבוצה בליגה אין. אין שחקן בליגה עם כישרון כמו של גונזאלו, והוא הרוויח את המקום בהרכב בזכות עם כמה מהלכים קסומים שמשום מה קל לאנשים מסוימים לשכוח.

גם אני חושב שהוא לא משחק מספיק טוב, אבל רואים שהוא מנסה ומתאמץ למען הקבוצה, וזה יותר ממה שאפשר להגיד על כל אחד ביציע ששורק בוז ומקלל.

אני ממש לא זורק אותו, שחקן מאוד מוכשר, תפס כמה משחקים לא טובים. זה הכול, קורה לכל שחקן.

מה שחיובי שאוסקר רואה את זה ואתה יודע עליו שהוא באמת מנסה להרכיב את ה11 הכי טובים, בלי קשר לזה שהוא וגונסאלו דוברים אותה שפה.

בטוח שמשחק הבא הוא יהיה הרבה יותר טוב, וגם אם לא יש מחליפים לא פחות ראויים.

סבבה, לא אמרתי שאתה אמרת שצריך לזרוק אותו. הפוך. הסכמתי עם כל מה שאמרת, והוספתי נקודה שתיים, וגם הוספתי (למקרה שזה לא היה ברור) שאין מקום לזרוק אותו.

אני מאמין שהוא עוד לא אמר את המילה האחרונה והתפקיד שלו פה עוד לא הסתיים.

כמו ארנשואו, אגב, שאחראי כבר לשני שערי נצחון.

האריס שחקן מעולה, עם בעיית אופי קשה. בגלל זה הוא עובר קבוצות בתדירות גבוהה.

גונזאלו עושה רושם של טיפוס יותר מופנם. בכל מקרה בוא ניתן לו קרדיט כי הוא חתום על כמה ניצחונות חשובים העונה

ועדיין , עם כמה שהוא "עצלן" ו"אישה" ו"זורק זין" , במשחק מאוד חלש שלו הוא נתן 2-3 כדורים של גולים

תפסיקו לנתח כל תנועה שלו. במשחק נגד חיפה הוא תופקד כחלוץ וכל פעם שהוא קיבל כדור הוא היה לבד ולא היה לו מה לעשות.

הוא צריך לשחק עם הפנים למשחק , אוסקר עוד לא מצא את המקום בשבילו , ועדיין כל משחק גם אם הוא חלש הוא נותן 2-3 כדורים שאחד מהם חייב להיות גול.

כי המאמן שלך החליט וזה מה שיהיה. תפסיקו ללבות את היצרים.

כדי לקחת אליפות לא צריך רק שחקנים טובים או מאמן טוב, צריך גם תמיכה עיוורת מהקהל, ולא, לא רק שהכל סבבה והולך חלק, גם במצבים כאלה, שהקבוצה מקרטעת. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

גונסאלו עובר תקופה לא טובה ובדיוק בגלל זה אני אקרע את הכוס של האמא של הגרון שלי כשתהיה לי אפשרות לעודד אותו. לא אשרוק לו בוז או אתלונן על אוסקר, כי אז אני לא אהיה אוהד ולא תומך אלא חתיכת כפוי טובה ואוהד הצלחות. ואני אישית לא מעוניין בזה, אבל שכל אחד יחליט מה הדרך שלו ואיך הוא יפעל ביחס לקבוצה שלנו.

כדי לקחת אליפות לא צריך רק שחקנים טובים או מאמן טוב, צריך גם תמיכה עיוורת מהקהל, ולא, לא רק שהכל סבבה והולך חלק, גם במצבים כאלה, שהקבוצה מקרטעת. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

גונסאלו עובר תקופה לא טובה ובדיוק בגלל זה אני אקרע את הכוס של האמא של הגרון שלי כשתהיה לי אפשרות לעודד אותו. לא אשרוק לו בוז או אתלונן על אוסקר, כי אז אני לא אהיה אוהד ולא תומך אלא חתיכת כפוי טובה ואוהד הצלחות. ואני אישית לא מעוניין בזה, אבל שכל אחד יחליט מה הדרך שלו ואיך הוא יפעל ביחס לקבוצה שלנו.

הודעה שמסכמת הכל.

אני מקווה שבפעם הבאה שיקרה מקרה כזה במקום לזיין את המוח הרבה יותר אנשים יצטרפו למחיאות כפיים ושירה לגונזאלו.

וזה בלי שום קשר לזה שהוא לא היה צריך לפתוח אתמול.

הגיע הזמן שהדבר הזה יהיה ברור לכולם. אפשר להביע דעה (לא במגרש, לא בבוז או בקללות), אבל כמו שלכם יש דעה על האם לפתוח עם X או Y ולהחליף את לא יודע מי, גם למאמן יש דעה על זה. ההבדל היחיד הוא שהמאמן מקבל על זה כסף. אה, ושהוא מחליט. אז תנו למאמן לעשות את העבודה שלו. זה לא כאילו לא הולך לנו או משהו

תכלס אני חושב שהנפילה של הקהל שלנו התחילה בדיוק שהמנג'ר יצא לאור

לפני זה היו צועקים והכל, אבל פחות. היום זה לא ייאמן. כל אחד שלקח את ליגת האלופות עם דנדי יונייטד חושב שהוא יודע יותר טוב מאוסקר מה קורה בקבוצה שלו. תכלס רק על הבוז לחילוף של דור מיכה ועל הקטע שהוא היה חצי פצוע ולא יכל להמשיך, אתם צריכים להפסיק לבקר את ההתנהלות שלו. ושלא תבינו לא נכון, ככה זה אנשים, אוהבים לבקר כל מה שזז, אבל בחייאת, הפעם כל ביקורת לא במקום יכולה להרוס במגרש. קיצור תסמכו על אוסקר ותתעלמו מכל התקשורת הבדיחה הזאת. אוסקר השאיר את המשפחה שלו בחו"ל ובא לאמן כאן לא רק בגלל הכסף(יעני כן בגלל הכסף אבל גם...) אלא בשביל תארים והישגים. ומן הסתם הוא לא יחרבן לעצמו את השם, תדמית וכל העתיד שלו, אז תהיו בטוחים שהבחור מחושב והוא קלאסה אחרת מכל הזבאלה שיש לנו בישראל. קצת סבלנות ופרגון.

נ.ב

אני מסתכל בטבלה ואין לי מושג למה אנחנו בכלל צריכים להתעסק בזה.

נכתב באחד מכלי התקשורת שגונזאלו אמר בחדר ההלבשה שהוא "לא בתקופה טובה, שהוא הראשון שיודה בזה ובטוח שזה יעבור." משהו עובר עליו, וצריך לחזק אותו. השתדלתי לעקוב אחריו וזריקת זין לא ראיתי, ראיתי מישהו שמנסה אבל לא מצליח פשוט. תפסיקו לזרוע הרס ולחפש את הרע כל הזמן, אני פשוט משתגע מאנשים כמוכם(מופנה לכל המאמנים הדגולים שכאן.), הביקורת מוצדקת ואוסקר לא עיוור, ולכן גם הוציא אותו(ואף רצה לעשות זאת קודם לכן), אז על מה הבלגן עכשיו? גם כשהקבוצה מנצחת, ובמחצית השניה הציגה כדורגל נפלא עם לחץ אדיר על נתניה, יש לכם טענות? סליחה שהתרגלתם לראות את בארסה בכל עונה, ושמכבי חילקה חמישיות במשך 5 שנים רצוף לנתניה ולשאר הליגה.

יאללה תשתו כוס מים ותפסיקו לזיין ת'מוח, צריך לעשות פה סינון רציני של כמה ילדים מטומטמים.

קודם כל אוסקר יודע כדורגל ורואה את המשחק פי 1000 מהבן אדם הכי מתמצא פה.

ודבר שני שמעתי שהיה אי הבנה בין אוסקר לעוזר מאמן בחילוף הראשון הוא תכנן להוציא את גונזאלו וכנראה לא הבינו אותו.

האריס שם זין על הקבוצה על המאמן ועל האוהדים. שורקים לו בוז והוא מוציא לשון

גונזאלו בחור טוב ושקט, לא עושה סצנות. יש לו משחקים טובים ויש לו גם רעים, אבל במקום לשרוק לו בוז תעודדו ותרימו אותו ותיתנו לו ביטחון

מאמין שגונזאלו עוד יגרום פה לאנשים לאכול את הכובע

אני אישית לא אוהב את ההתנהלות שלו על המגרש אבל הוא שחקן מאוד יצרתי שעוד ייתן למכבי כמה בישולים חשובים השנה

מתחת לחלוץ וכקשר בשלישיה המרכזית,

האריס טוב יותר.

נקודה.

מצד שני ( ואולי אפילו יותר חשוב ) יש סיכוי גדול שהאריס היה **** בחדר ההלבשה גם השנה ( אם היה מצב שאוסקר לא פותח איתו הוא לא היה סותם תפה ).

ולגבי גונסאלו, הוא בתקופה לא טובה ואני בטוח שהוא גם מודע לזה ( ועדיין בכל משחק הוא מכין מצב לגול, אתמול הוא נתן לעטר כדור גדול ועטר במקום לרוץ לכיוון השער הלך הצידה ).

רק שאוסקר ימשיך לתפקד איתו כמו אתמול כי אם הוא יפתח בשפיץ כמו עם חיפה לא יצא מזה כלום.

מתחת לחלוץ וכקשר בשלישיה המרכזית,

האריס טוב יותר.

נקודה.

שיהיה גם ריבאלדו, אין לי כוח בכלל להתחיל את זה.

אין לו מקום במכבי, שיילך לשחק בביצים של ואן חאל.

לדעתי פשוט צריכה להיות הערכה מחודשת במקרה שלו, אם בהתחלה חשבנו שהוא הברומטר ועל פיו ישק דבר, זה לא הכיוון.

מצד שני הוא לא מתנהג מסריח כמו מדוניאנין ככה שאפשר עדיין לנצל אותו ולהוציא ממנו דברים טובים, הדבר שצריך לקרות זה שהקהל יבין שהוא לא מושיע, הוא שחקן סגל לגיטימי, בדיוק כמו עומד ורד, לוגסי, אבו זייד וקולאוטי, שחקן משלים לקבוצה, שלא צריך לשרוק לו בוז ולא צריך לקלל אם לא הולך, שחקן שאמור להיכנס מהספסל ולהביא איתו קצת דברים חדשים למשחק, שום דבר מעבר.

אם נבין את זה ככה ולא נבנה לו את האגו אולי עוד נרוויח ממנו קצת השנה כי משהו אחר לא יהיה, צריך לשנות את החשיבה, בסוף השנה אפשר יהיה כבר לעשות איתו מה שרוצים אבל עכשיו אין טעם, פשוט להתייחס כעוד שחקן סגל, כאילו זה היה רפי דהן שנכנס דקה 60 וניסה מה שניסה, הצליח - סבבה, לא הצליח - לא נורא לא צריך להרוג אותו על זה.

לדעתי פשוט צריכה להיות הערכה מחודשת במקרה שלו, אם בהתחלה חשבנו שהוא הברומטר ועל פיו ישק דבר, זה לא הכיוון.

מצד שני הוא לא מתנהג מסריח כמו מדוניאנין ככה שאפשר עדיין לנצל אותו ולהוציא ממנו דברים טובים, הדבר שצריך לקרות זה שהקהל יבין שהוא לא מושיע, הוא שחקן סגל לגיטימי, בדיוק כמו עומד ורד, לוגסי, אבו זייד וקולאוטי, שחקן משלים לקבוצה, שלא צריך לשרוק לו בוז ולא צריך לקלל אם לא הולך, שחקן שאמור להיכנס מהספסל ולהביא איתו קצת דברים חדשים למשחק, שום דבר מעבר.

אם נבין את זה ככה ולא נבנה לו את האגו אולי עוד נרוויח ממנו קצת השנה כי משהו אחר לא יהיה, צריך לשנות את החשיבה, בסוף השנה אפשר יהיה כבר לעשות איתו מה שרוצים אבל עכשיו אין טעם, פשוט להתייחס כעוד שחקן סגל, כאילו זה היה רפי דהן שנכנס דקה 60 וניסה מה שניסה, הצליח - סבבה, לא הצליח - לא נורא לא צריך להרוג אותו על זה.

הערכה מחודשת?

אנשים לא מבינים שגונזאלו זה לא רובוט שבא בשבת/ראשון/שני עולה על המגרש 90 דק ונותן תפוקה. הבן אדם זר, ובמיוחד אחרי שהוא התחיל לשכב פה על הרצפה באזעקות ולשמוע פיצוצים באוויר הוא נחלש, זה משפיע עליו, לא תמיד קל לחזור לשגרה מהר.

תרגעו, הרי איך אפשר לשחק שבכל נגיעה שלו יש כבר הד של ?אוי? מהקהל (רוני גפני 2?)

הוא בתקופה פחות טובה, תרגעו.

הכי כיף זה לראות שבשנים עברו בתקופה הזאת היו נפתחים נושאים על המאמן הבא ובכמה מוכרים את המנוי? אבל עכשיו כשטוב אנחנו משחקים אותה מינימום מוריניו ומעיפים מפה שחקנים ונותנים להם ?הערכות?