Jump to content

לקראת המשחק הקרוב מול הפועל חיפה בבלומפילד

daniel1

Recommended Posts

רגע מתי אניימה טס? מחר(היום) זה המשחק האחרון שלו לפני האליפות?

מקווים שישחק גם נגד ק"ש, אבל מכיוון שהמשחק נגדם יהיה ביום שני, הסיכויים די נמוכים.

הצהובים יארחו את סוגרת הטבלה למשחק קצוות (א', 20:15, ספ'1 ו-HD). אוסקר גרסיה: "המשחק הכי קשה שלנו העונה"

................................................... :unsure:

הצהובים יארחו את סוגרת הטבלה למשחק קצוות (א', 20:15, ספ'1 ו-HD). אוסקר גרסיה: "המשחק הכי קשה שלנו העונה"

"כל משחק הוא משחק העונה"

זה יהיה נכון כל הדרך עד לאליפות

אבל לא כל משחק יהיה הכי קשה.

ואם יהיה משחק לא הכי קשה, אני מצפה שזה יהיה מול האחרונה בטבלה בבית..

בכל מקרה

דור חייב לשחק מחר.

צחוק צחוק, אבל כנראה שזה משהו שמלמדים אותם בברצלונה

הצניעות הזאת, ולתת 100% כבוד ליריבה + להחמיא לה (בין אם זה בקטע של mind games ובין אם לא) זה משהו שאני מאוד אוהב לראות אצל אוסקר.

צחוק צחוק, אבל כנראה שזה משהו שמלמדים אותם בברצלונה

הצניעות הזאת, ולתת 100% כבוד ליריבה + להחמיא לה (בין אם זה בקטע של mind games ובין אם לא) זה משהו שאני מאוד אוהב לראות אצל אוסקר.

אני, לעומת זאת, אוהב לראות את קייט אפטון.

איזה פאשלה. הייתי צריך לכתוב "משהו שאני מאוד אוהב לשמוע אצל אוסקר"

כי עם כל הכבוד ללוק האירופאי סטייל דויד וייה, זה לא שאני באמת אוהב לראות אותו. בטח לא בזמן ראיון שהוא עושה פרצוף מוזר בגלל קשיי השפה, אבל אני דווקא כן אוהב לראות איך הוא שמח בגולים שלנו.

אוסקר :)

הוא לומד מהטובים ביותר, ויודע שאם הוא יכבד את היריבה ולא יקל ראש, כך הוא יצליח להחדיר מוטיבציה בשחקנים.

שני דברים

אני כלכך נהנה שגארסיה נותן כבוד ליריבות, אני חושב שחלק מהקטע של האי הצלחה שלנו במכבי הרבה פעמים זה הזלזול ביריבות שעושה סוג של מעגל קסמים, התקשורת ובעיקר הקהל לפני משחקים כאלו מגיע ואומר כל השבוע "נקווה שעטר ישפר את ממוצע השערים שלו" ו "הייתי רוצה שקולאוטי יכבוש את השישי דווקא" פתאום הקבוצה באה למשחק גם כן בשאננות, מתחילים צולע ומקבלים איזה גול לקראת המחצית, הקהל לא מבין איפה השש שבע אפס במחצית ומתחיל לקלל את השחקנים, בנתיים חיפה שמה עוד גול וכבר יוצאים על המאמן, בסוף עוד אנחנו ממשיכים לזלזל ואומרים איך הפסדנו לאפסים האלו, מה שיפה השנה שבגלל שאוסקר זה מישהו שבא מבחוץ ולא מכיר את התרבות הזאת במכבי כל משחק אצלו זה קשה וכל יריבה אצלו מקבלת כבוד, גם כשהפסדנו משחקים השנה זה לא היה משאננות בדר"כ, אבל הוא לא נגרר אחרי הקהל והתקשורת וזה עניין מבורך לדעתי, מה גם שאנחנו כקהל הייתי שמח אם הייינו נותנים קצת יותר כבוד ליריבות.

דבר שני, אניימה לא ישחק מול קריית שמונה? אם כן נראה לי שברק לוי יעמוד בשער כי המועד העברות נפתח רק בתשיעי לחודש והמשחק יהיה בשישי לחודש, ככה שחנצ'ינסקי עוד לא ישחק, בכל אופן מקווה שאיכשהו אניימה כן יצא קצת יותר מאוחר להכנה לאליפות אפריקה.