Jump to content

טוב זהו, יוסי אבוקסיס לא ידבר יותר על שופטים

idan12

Recommended Posts

לא יודע אני לקחתי דף ושמתי אותו על הקו של הרחבה ופשוט המשכתי את הסיום של הרחבה ביחד עם המשך הדף.

אחרי זה העברתי קו בין שני השחקנים, ואלה לא יודע מה להגיד,יכול להיות אתה צודק.

חלי, יש מצב לשלושת הראיונות האחרונים שלו בקליפ אחד, עם כל השטויות שלו על השיפוט? אם אתה עושה את זה אתה גדול

חלי, אני פונה ללב שלך, תהיה בן-אדם.

ובעיקר לגבי זה שהמראיינת שאלה אותו בסוף מי הוא רוצה שישפוט אותם בשבוע הבא. עד שאני לא רואה תיעוד לזה אני בטוח שזו פיקציה של הפורום.

יש לי את שתי הראיונות האחרונים שלו, משבוע שעבר ומאתמול , אבל לא שמעתי שום דבר על "איזה שופט אתה רוצה שיפוט אותך"

ואיזה ראיונות היו לו עוד בזמן האחרון?

חחחחחחחחחחחחחח אני רואה עכשיו את הראיון המלא, זה גדול, 100 פעם הוא מבקש לא לדבר על השופטים אבל בסוף חוזר לדבר עליהם.

ולסיום מי אתה רוצה שישפוט אותך שבוע הבא? :clap:

תנו שיר רקע טוב שיתנגן להנאתו.

חחחחחחחחחחחחחח אני רואה עכשיו את הראיון המלא, זה גדול, 100 פעם הוא מבקש לא לדבר על השופטים אבל בסוף חוזר לדבר עליהם.

ולסיום מי אתה רוצה שישפוט אותך שבוע הבא? :clap:

תנו שיר רקע טוב שיתנגן להנאתו.

http://www.youtube.com/watch?v=ytQ1tpwTNbE

היום גם ורמוט חטף מהאוהדים שלהם אחרי שאמר להם שבו בשקט.

אם הפועל יפסידו לבני יהודה (סיכוי של 5% בערך) אני מניח שנתחיל לשמוע קריאות תתפטר.

בלי להכניס את הציטוט הזה?!

"אותם שחקנים התרעמו גם נגד השיפוט "הביתי" לטובתם של הצהובים וטענו: "זאת שערוריה. אין מילים לתאר את זה, גם הפנדל נשרק אחרי שהיה נבדל וגם השער השני היה מנבדל ברור. השופטים פשוט מגישים למכבי את האליפות על מגש של כסף".

כשאני חושב על אבוקסיס והבכיינות שלו השיר הכי טוב שמתנגן לי ברקע זה זה

זה ברמה הטובה. יש גם אופציה לשירים של אבי ביטר ויובל פרי אבל הבעיה שמרוב שזה קשה לשמיעה אנשים לא יצפו בקליפ עד הסוף.

ושוב אני אומר, תעשה מערוף, דמעות של אייל גולן עם אבוקסיס ברקע :wubyellow3:

סעמק חלי אנשים אשכרה אמרו לי שזה בצדק ושהשופטים נגד הפועל או שקר כלשהו ואמרתי שיזכירו לי אני אשלח לינק לטעויות

ועכשיו אני רואה שוואן הורידו את זה הבני זונות האלה

סעמק חלי אנשים אשכרה אמרו לי שזה בצדק ושהשופטים נגד הפועל או שקר כלשהו ואמרתי שיזכירו לי אני אשלח לינק לטעויות

ועכשיו אני רואה שוואן הורידו את זה הבני זונות האלה

כן ואן מורידים לי כל דבר אפשרי

אגב, סתם עניין ששמתי לב אליו כבר לפני למעלה מחודשיים ואיכשהו עובר מתחת לרדאר פה בארץ -

וואליד באדיר הפך להיות שחקן בלתי נסבל. זה בא לידי ביטוי בשני אופנים:

1. לאחר כל עבירה שנשרקת נגד הפועל, ובמיוחד פנדל או כרטיס לחובת אחד משחקניה, באדיר הולך ופשוט צורח על השופט. זה קורה גם בליגה וזה קרה גם בליגה האירופית יותר מפעם אחת (למשל, כשהרחיקו את חוטבא נגד ויקטוריה פלזן).

2. זה כבר נהיה מסורת, שאחרי כל הפסד או תיקו שלהם עולה כותרת "באדיר צעק על השחקנים בחדר ההלבשה". זה פחות מעניין אותי, אבל כן מעיד משהו על הבחור.

חבל רק שמכיוון שהוא בן 40 שופטים סולחים לו.

אגב, סתם עניין ששמתי לב אליו כבר לפני למעלה מחודשיים ואיכשהו עובר מתחת לרדאר פה בארץ -

וואליד באדיר הפך להיות שחקן בלתי נסבל. זה בא לידי ביטוי בשני אופנים:

1. לאחר כל עבירה שנשרקת נגד הפועל, ובמיוחד פנדל או כרטיס לחובת אחד משחקניה, באדיר הולך ופשוט צורח על השופט. זה קורה גם בליגה וזה קרה גם בליגה האירופית יותר מפעם אחת (למשל, כשהרחיקו את חוטבא נגד ויקטוריה פלזן).

הוא עושה את זה כבר שנים. ( גם טועמה עושה בדיוק את אותו הדבר )

אגב בניגוד גמור לבכי של השופטים אוסקר לא מתייחס אליהם כלל. לא אחרי שאנחנו מקופחים בפנדלים שלא קיבלנו ומן הסתם בהחלטות שנפלו לטובתינו.

וראו איזה פלא, התקשורת לא עוסקת בזה כמו עם הפועל. ולא כי לא אכפת להם, אלא כי אוסקר לא מספק להם את הכותרות.

אז כבר נאמר שהלחץ של אבוקסיס יפעל לטובתם בסוף, מה שאני רואה זה שאוסקר מלמד עוד משהו באיך להיות מקצוען ולפעמים זה משתלם יותר, את מה שקורה בהפועל גם קרקס נודד היה תוקע יתד.