Jump to content

חברות הסלולר הותיקות מתחילות להשבר?

Armagedon

Recommended Posts

אני יכול לעבור לפלאפון (3 חודשים חינם, ואז משלמים) ואז אחרי 3 חודשים לעבור לחברה אחרת? חח

או כנ"ל עם רמי לוי שאצלו זה שקל בחודש ל3 חודשים?

אני יכול לעבור לפלאפון (3 חודשים חינם, ואז משלמים) ואז אחרי 3 חודשים לעבור לחברה אחרת? חח

או כנ"ל עם רמי לוי שאצלו זה שקל בחודש ל3 חודשים?

תבדוק איתם, ברמת העיקרון זה אפשרי אבל מהנסיון שלי עם פלאפון הם מסוגלים לדפוק איזה סעיף שזה רק בתנאי והלקוח מתחייב לזמן מסויים או משהו דומה.

תבדוק איתם, ברמת העיקרון זה אפשרי אבל מהנסיון שלי עם פלאפון הם מסוגלים לדפוק איזה סעיף שזה רק בתנאי והלקוח מתחייב לזמן מסויים או משהו דומה.

עד כמה שאני מבין, זה מנוגד לחוק.

אסור להם לחייב אותי על שום דבר.

• 2 weeks later...

כל מי שלקוח של הוט מובייל, אם תתקשרו לשירות לקוחות ותבקשו תוכלו לעבור לחבילה של 29.9 ש"ח לארבעה חודשים הכל כלול.

יש לציין שבסיום התקופה זה יתעדכן אוטומטית ל99 אבל אפשר לבקש להחזיר ל89, פשוט צריך לזכור לבקש.

ללקוחות חדשים יש מבצע של 10 שקל בהזמנה דרך האינטרנט הכלל כלול לארבעה חודשים.

(אני עדיין לא יודע איך זה בדיוק עובד, יתכן שזה רק לשימור לקוחות שמזדהים כמעוניינים להתנתק... כשיהיה לי עוד מידע אכתוב פה)

תקשיבו אני תקוע עכשיו באורנג' המקוללת שגובה ממני 240 שקלים בחודש על 3000 דקות ו3000 אסמסים עם חבילת גלישה 2GB והחזר על המכשיר, אני מעוניין לעבור לחברה אחרת ולהוזיל את ההוצאות שלי כי אני לא צריך את זה, נשאר לי עוד שנה בערך לשלם על המכשיר, מה הפרוצדורה של זה עכשיו ואם זה כדאי לעבור לחברה אחרת (אורנג' לא מוכנים להציע לי חבילה אחרת העמלקים האלה אז אני ממש רוצה להתנתק).

תקשיבו אני תקוע עכשיו באורנג' המקוללת שגובה ממני 240 שקלים בחודש על 3000 דקות ו3000 אסמסים עם חבילת גלישה 2GB והחזר על המכשיר, אני מעוניין לעבור לחברה אחרת ולהוזיל את ההוצאות שלי כי אני לא צריך את זה, נשאר לי עוד שנה בערך לשלם על המכשיר, מה הפרוצדורה של זה עכשיו ואם זה כדאי לעבור לחברה אחרת (אורנג' לא מוכנים להציע לי חבילה אחרת העמלקים האלה אז אני ממש רוצה להתנתק).

כנס לאתר אינטרנט של החברה שאתה רוצה להצטרף אליה ותזמין סים באינטרנט.

או שתיגש למרכז שירות (רמי לוי, הוט מובייל או גולן טלקום שיש לו סניפים בבאג אם אני לא טועה) ופשוט תצטרף.

תוך שבועיים אורנג' יתקשרו אליך ויתחננו שתחזור.

תכלס נגיד ואתה משלם 100 שקל בחודש למכשיר, אם אתה עובר לגולן או הוט אתה חוסך 40-50 שקל בחודש עוד לפני מבצעי מעבר וכו'.