Jump to content

יואב זיו

itan17

Recommended Posts

נקודת האור שלי בתקופה האחרונה. אתמול מול חיפה סגר אלכסונית מעולה ולדעתי פעם אחת הציל ככה גול, סגר טוב את הצד שלו, לא איבד כדורים קשים שאניימה הרים לו. אמנם לא תמך יותר מדי בהתקפה אבל זו הוראה של מאמן. גם נגד בית"ר היה בסדר גמור עם הרמה גדולה לדאבור, אמנם איבד כדור מאחורה אבל גם זה קורה בכדורגל {בעיקר לטיבי}.

לדעתי הוא בסדר גמור רק צריך לתמוך קצת יותר בהתקפה במשחקים קשים אבל שוב זו הוראה של מאמן, כמובן שאף אחד מההפסדים ומהגולים שספגנו לאחרונה לא הגיעו בגללו.

גם אם היינו רוצים, אני לא רואה כמה מגנים שמאליים יותר טובים ממנו יש בליגה. תפסיקו עם הבוז כי יש אוהדים שלא משנה מה יואב יעשה תמיד ישרקו לו בוז. {ראה עבר מקרה גפני ואורי שטרית. שאגב לדעתי הוא הרבה יותר טוב משניהם}

תמשיך ככה יואב.

אין מגן ישראלי יותר טוב ממנו. ( אפשר להתווכח למה לא הביאו זר אבל זה משהו אחר ).

דוידאדזה ? חחח אם הוא במכבי נפתחים פה אחרי כל משחק 6 נושאים על החורים שלו.

אין מגן ישראלי יותר טוב ממנו. ( אפשר להתווכח למה לא הביאו זר אבל זה משהו אחר ).

דוידאדזה ? חחח אם הוא במכבי נפתחים פה אחרי כל משחק 6 נושאים על החורים שלו.

יותר טוב מדוידזאדה, שיימן של חיפה או אנטבי של הפועל.

אני תמיד יוצא נגד הקללות לזיו וגם נגד הטענות על כך שהוא חלש

מבין האלטרנטיבות, הוא הטוב ביותר.

הלוואי שיגיע לכאן מגן שמאלי זר, אבל מי מבטיח לכם שהוא לא יהיה נפילה? בינתיים אנחנו "תקועים" העונה עם זיו, אבל הוא מספק את הסחורה.

שחקן בסדר.

ברור שיכול לבוא חיזוק (זר) טוב ממנו בהרבה (מסיללה בכשור של חיפה ישדרג אותנו בהרבה) והלוואי ויבוא!

אבל גם אם לא, לא הוא הורס/יהרוס לנו תקבוצה.

וכמה יותר מהר שנרד לו מהגב, זה יטיב לנו.

תפסיקו להזכיר את דוידזאדה.

הוא היה טוב במנג'ר 9/10 וזהו.

במציאות? הפועל באר שבע הכי גבוה שיכול להגיע.

במעדה הזאת צריך מגן שמאלי.

יואב זיו נלחם זה כן. אבל הוא חלש. הייתי מתומכיו בתחילת העונה שכולם פקפקו בו.

הוא לא תרום להתקפה. בהגנה עושה שטויות (שימו לב שבכל התקפה של יריב הוא מזניח את האמצע ובא יותר לכיוון מרכז ההגנה)

תפסיקו להזכיר את דוידזאדה.

הוא היה טוב במנג'ר 9/10 וזהו.

במציאות? הפועל באר שבע הכי גבוה שיכול להגיע.

במעדה הזאת צריך מגן שמאלי.

יואב זיו נלחם זה כן. אבל הוא חלש. הייתי מתומכיו בתחילת העונה שכולם פקפקו בו.

הוא לא תרום להתקפה. בהגנה עושה שטויות (שימו לב שבכל התקפה של יריב הוא מזניח את האמצע ובא יותר לכיוון מרכז ההגנה)

הוא לא תורם להתקפה ? בכל משחק כדור לגול.

במשחק כמו אתמול גם לו הייתה בעיה כי היה להם קל לסגור אותו,אם אלירן היה בשמאל והיה חלוץ כמו קולאוטי באמצע היו נוצרים לו שטחים לפרוץ באגף ( קח כל משחק שמכבי עולה עם רביעייה התקפית ותראה שהוא לא מפסיק לעלות ).

נכון שמבחינה הגנתית יש לו חורים ( איזה מגן לא עושה חורים ? ) אבל כל עוד אין מגן שמאלי זר הוא טוב.

יואב זיו פייטר, דוגמא למופת עבור שחקנים צעירים.

שחקן אחר שהיה עובד מה שהוא עבר וממשיך לעבור היה פורש מזמן.

אולי לא הכי מוכשר, אבל יורק דם בשביל הקבוצה.

(הספרינט שלו להציל כדור קרן נגד ביתר :wubyellow3: )

סלינו על כתפינו

שחקן מרגש, לא רק יכולת גם רואים שאכפת לו , ואין את זה אצל המון (ארנושואו זיו ועוד כמה אבל יש כמה שאפילו לא באים למחוא כפיים בסוף)

הוא לא תורם להתקפה ? בכל משחק כדור לגול.

במשחק כמו אתמול גם לו הייתה בעיה כי היה להם קל לסגור אותו,אם אלירן היה בשמאל והיה חלוץ כמו קולאוטי באמצע היו נוצרים לו שטחים לפרוץ באגף ( קח כל משחק שמכבי עולה עם רביעייה התקפית ותראה שהוא לא מפסיק לעלות ).

נכון שמבחינה הגנתית יש לו חורים ( איזה מגן לא עושה חורים ? ) אבל כל עוד אין מגן שמאלי זר הוא טוב.

תעשה בדיקה כמה הרמות כושלות היו לו לעומת הרמות מדויקות. האחוזים נוראיים ברוב מוחלט.

תורם להתקפה יותר מכל מגן אחר במכבי.

בהגנה הוא מצופף לאמצע כי זאת הוראה של מאמן. ייני עושה את אותו הדבר בצד השני כשיש התקפות מהצד הנגדי.

הוא גם סיקל כמה התקפות מסוכנות ע"י הסגירה הזאת לכיוון האמצע.

תורם להתקפה יותר מכל מגן אחר במכבי.

בהגנה הוא מצופף לאמצע כי זאת הוראה של מאמן. ייני עושה את אותו הדבר בצד השני כשיש התקפות מהצד הנגדי.

הוא גם סיקל כמה התקפות מסוכנות ע"י הסגירה הזאת לכיוון האמצע.

יותר מכל מגן אחר במכבי? איזה מגן יש לנו?

ורד פצוע כרוני ולא משחק. ייני? לא מגן.

איזה מגנים יש בדיוק במכבי? ההשוואה לא טובה.

ההשוואה היחידה היא יכול להיות מול גורי. וגורי אני אוהב את המשחק ההתקפי שלו.

יותר מכל מגן אחר במכבי? איזה מגן יש לנו?

ורד פצוע כרוני ולא משחק. ייני? לא מגן.

איזה מגנים יש בדיוק במכבי? ההשוואה לא טובה.

ההשוואה היחידה היא יכול להיות מול גורי. וגורי אני אוהב את המשחק ההתקפי שלו.

אז תביא עכשיו 4 מגנים חדשים, 2 לכל צד.

נו די עם זה, זיו בסדר גמור, אני באמת לא מבין מה רוצים ממנו, ובשביל מה זה טוב ההתעסקות התמידית ביואב זיו.

תעשה בדיקה כמה הרמות כושלות היו לו לעומת הרמות מדויקות. האחוזים נוראיים ברוב מוחלט.

הוא הרבה פעמים לא מרים טוב אבל להגיד שהוא לא תורם להתקפה ? רק עכשיו בשנייה של מחשבה אני זוכר 3 מצבים שהוא סידר של גול בטוח.

גורי מבחינה התקפית ? מה עם ההגנה ? הדחיפות הטיפשיות שלו מזכירות לי את סאבו, הוא לא חכם במשחק שלו.

הוא הרבה פעמים לא מרים טוב אבל להגיד שהוא לא תורם להתקפה ? רק עכשיו בשנייה של מחשבה אני זוכר 3 מצבים שהוא סידר של גול בטוח.

גורי מבחינה התקפית ? מה עם ההגנה ? הדחיפות הטיפשיות שלו מזכירות לי את סאבו, הוא לא חכם במשחק שלו.

בגלל זה הזכרתי את היכולת ההתקפית שלו.

הגנתית הוא מגושם

זה שהוא הישראלי הכי טוב שיש בעמדה שלו (מה שגם אני לא חושב) לא עושה אותו שחקן טוב.

יש לו טכניקה של ילד בטרום א' וגם בתקופה הכי טובה שלו במכבי שזה הזמן האחרון (והוא כבר פה 4 שנים) הוא נחשב לבסדר גמור ולא יותר מזה.

מאוהב בו.

ועוד חושבים להביא לי מגנים כמו זוידאזה, הבלוף ההוא של סכנין שאני לא זוכר את שמו, ובן הרוש.

הייתי מביא את שפונגין או מסיללה ומעביר את יואב ימינה.

יואב :wubyellow3:

זה שהוא הישראלי הכי טוב שיש בעמדה שלו (מה שגם אני לא חושב) לא עושה אותו שחקן טוב.

יש לו טכניקה של ילד בטרום א' וגם בתקופה הכי טובה שלו במכבי שזה הזמן האחרון (והוא כבר פה 4 שנים) הוא נחשב לבסדר גמור ולא יותר מזה.

נגיד לאוהדים כמוך עם זיכרון קצר מגיע מגנים כמו גפני\אורי כהן\צ'קול\25 שחקנים שאולתרו בתור מגנים שמאליים והיו פחים.