Jump to content

חיפה חזרה? שוב קרן - שוב פראיירים. שוב הפסד בקרית אליעזר

AZIKIT

Recommended Posts

לא, אבל זו אחושרמוטה נקודת אזהרה. כנראה שאנחנו לא טובים יותר מלפני שנתיים ולא מתחילת העונה הבינונית של עונת האליפות. זה אומר, למשל, שמותר להעביר ביקורת אמיתית על המאמן.

זה לא שלא לקחנו משחק גדול בחוץ, זה שלא באנו לשחק כדורגל במשחק גדול בחוץ. אני מקבל את ההפסד לבאר שבע ולבני יהודה. אלה הפסדים שגם אלופות סופגות. כמו שיונייטד מפסידה לאברטון או ווסט ברומיץ. אני גם מקבל את התיקו נגד ביתר. אני לא מקבל את ההפסדים בדרבי והיום. לא כי אסור להפסיד בהם. מותר. זה קורה. אני לא מקבל אותם כי אלה היו משחקים שלא באנו אליהם. לא ניסינו אפילו לנצח. מילא אם היינו מנסים ולא מצליחים. אבל פשוט ויתרנו מראש.

אגב, הפסדנו היום לקבוצה מאד מאד בינונית. חיפה שלפני שנתיים נותנת לנו היום לא שלוש, אלא חמש.

היום היה נראה שאוסקר אמר לשחקנים שעולים כדי להפסיד,הקבוצה לא עלתה על האוטובוס לחיפה.

ונק' למחשבה, הכדורגל הישראלי נראה כך בגלל 50% התקשורת. אותה תקשורת שמחפשת איפה רע ומנסה להוציא את הרעל.

אותה התקשורת ממנה פרשן למשחקים המרכזיים, פרשן שאמור להעביר משהו לילדים בבית שרוצים להיות שחקני כדורגל, והדבר הכי חכם שיש לו להגיד הוא שמשומר ימשיך לבזבז זמן כשהוא נופל, שינוח הוא אמר, שום מילה על כך שיקום וימשיך לשחק כי זה לא ספורטיבי. הוא רוצה כדורגל מסריח ולא ספורטיבי, הוא בושה.

גם כן אותה תקשורת מחשיבה גביע הטוטו למשהו שצריך להשתין לכיוונו (עם כל הכבוד למפעל החשוב הזה) ואם מפסידים בו הוא פותח משבר או חלק ממנו, אבל כמובן הוא משפיע רק על קבוצות מסוימות.

כשמסתכלים אחורה על ההפסדים שלנו, 3 מתוך 4 הוכרעו במצבים נייחים ככה שזה חצי נחמה.

המזל עם המצבים הנייחים שזה משהו שמאוד ניתן לשנות אותו.

לצערי היום באנו בצורה שקופה לחפש את התיקו, הדבר הכי חשוב לא לתת לתקשורת להרוס אותנו,

כי באמת מנסים לעשות השנה משהו קצת שונה והתקשורת רק מוציאה ארס.

היום היה נראה שאוסקר אמר לשחקנים שעולים כדי להפסיד,הקבוצה לא עלתה על האוטובוס לחיפה.

בונא איך לא עליתי על זה קודם?!

די נו פלג,יש גבול גם לכמה אנחנו יכולים לעבוד על עצמנו.

אחי אני חושב שאתה מגזים. אבל ממש.

אין לנו את הלוקסוס לבוא בטענות כשאנחנו מקום שני, הפרש נקודה מהמקום הראשון. מצטער.

אוסקר מאמן שנה ראשונה קבוצה בוגרת, ייתכן מאוד שהוא עדיין לא עשה את ההתאמות, אבל הוא בסוג של התאקלמות והטעויות האלו הן שכר לימוד שלו. זה בסדר. חוץ מזה, אם הוא מאמין במערך הנוכחי אז אני לגמרי איתו. יש לו את הגב שלי לפחות כל עוד הוא מאמין במה שהוא עושה והולך בדרך שלו. מי אני בכלל? מי אנחנו בכלל? מה אנחנו יודעים על הדינמיקה של הקבוצה? על המשאבים שעומדים לרשותו? על המגבלות של השחקנים שעומדים לרשותו? הוא חי את הקבוצה 7\24 והביאו אותו על מנת לבנות מבליל השחקנים שלו קבוצה מסודרת ומאורגנת. אם הוא חושב שזו הדרך, שיבושם לו, וגם אם אני חושב שהדרך של 442 היא נכונה יותר, אז אני יודע שאני לא מבין כלום בכל הנוגע לעניינים פנימיים. אין לנו את הכלים לנתח את הקבוצה ולהבין את האילוצים אז אם הוא חושב שזו הדרך אני איתו עד הסוף. אם משהו לא עובד יהיה חיזוק ושמע, בואו לא נהיה דרמטיים מידי. בסדר הפסדנו בדרבי אחרי שהיינו עדיפים ועשינו תיקו נגד בית"ר אחרי שהיינו עדיפים והיום הפסדנו. יאללה לא צריך ללכת לקיצון. קורה, ממשיכים הלאה.

וואלה קסטור (דותן?) מסכים איתך, מותר להעביר ביקורת אין ספק בכלל. אני גם לא בא בטענות אליך.

אפילו הגדלתי ואמרתי 2 הודעות לפני זאת שצוטטת שהניהול של אוסקר היום היה כושל ויש לו חלק לא קטן בהפסד היום.

אבל בחייאת, תסתכל כמה עמודים אחורה, ככה מעבירים ביקורת? מה שאנשים כתבו פה זה לא ביקורת זה לפזר רעל לכל עבר.

ובקשר לחלק השני של ההודעה שלך, לא מסכים לגבי הדרבי. לדעתי מכבי הייתה טובה יותר בדרבי ושלטה במגרש (כמו שהיה מול ביתר), המשחק היה הולך לכיוון אחר לגמרי אם לא החמצת הפנדל.

ואז טעות שטותית של גורי עלתה לנו במשחק, ומה גם שאפילו בעשרה שחקנים לדעתי היינו טובים יותר מהפועל וחבל שלא ניצלנו את זה.

למאמני הפורום:

מחזור ראשון נגד אותה מכבי חיפה (רק בלי התנופה מהמחזורים האחרונים), זוכרים?

מכבי עלתה עם 2 קשרים אחוריים, מ2 דקות אחרי המחצית עברה ל-3 (דהן נכנס במקום מיכה).

למה לא התלוננתם אז? איפה הייתם אחרי הנצחון להגיד אוסקר עלה נכון והשתפן.

על אחת כמה וכמה שאנחנו משחקים במגרש הכי קשה בארץ שמ2004 לא ניצחנו שם.

די נו, אל תהיה תמים. הפורום הרי רק מייצג מגוון דעות בקרב הקהל הרחב של מכבי ולא רק בקרב אלו שכותבים בפורום.

הבעיה עם תגובות השליליות האלו היא שהמרחק בין ההתגברות וההצטברות שלהן בפורום לזליגה שלהן ליציע הוא הרבה יותר קטן ממה שנדמה לך.

רק חסר לנו שיתחילו שוב כל הרחשים של הלחץ וה"די נו" שהקהל של מכבי יודע כל כך טוב לייצר וזה הפחד הכי גדול שלי,כי כשזה יגיע

אני אדע שהמצב באמת חמור, הרבה יותר חמור מהפסד בחיפה כשיש עוד 22 מחזורים לעונה.

הדעות לא "זולגות מהפורום ליציע" הן קיימות ביציע בדיוק כמו שהן קיימות בפורום כי ביציע יש אוהדים בדיוק כמו בפורום.

אנשים. לא חיילים בצבא צפון קוריאה

אני מסכים עם חלק מהביקורות פה אבל אוסקר מנסה לבנות פה משהו(יכול להיות שזה מיותר כשכולנו יודעים שהוא יעזוב בסוף העונה).

ראיתם מה אבוקסיס אמר, לקח להם שנתיים לבנות את הקבוצה האדירה שהייתה להם(עם כמה שכולנו שונאים להגיד את זה ולהודות בזה), לבארסה לקח שנים להגיע לטיקי טאקה אז למה שאנחנו אחרי שנים של אכזבות פתאום נהפוך לקבוצה דורסנית שמשחקת יפה?

מה עוד שאנחנו מקום שני נקודה מהמקום הראשון.

אפשר להסכים עם זה שאוסקר היה יכול והיה צריך לעלות קצת יותר התקפי, לעשות את החילופים יותר מוקדם אבל מה שבאמת הפריע לי שחיפה הפח האשפה האלה נתנו 200% כשהקבוצה שלנו נתנה בקושי 40%.

אלוהים כמה שאני שונא להפסיד להם... הייתה לי הרגשה כמעט כמו אחרי הפסד בדרבי

גם אני הבנתי, מכבי ת"א היא לא הקבוצה שדמיינתי בהתחלה. עדיין לא.

היא לא קבוצה שתגיע לפלייאוף בפור 8-10 נקודות ותוכל להרשות לעצמה לסוע לקריית אליעזר להוציא תקו כדי לסגור אליפות או להתבנקר בבלומפילד מול הפועל ולהגיד להם זין בפנים מ10 נק מעליהם.

זה יהיה ארוך, זה יהיה קשה, זה יהיה בדם יזע ובדמעות - אבל זה יהיה שלנו.

למרות הכל יש לנו את הקבוצה הכי טובה, סגל השחקנים הכי טוב, המאמן והצוות הכי טובים (וקהל הכי גרוע)

הכל בסדר גמור.

כל מה שצריך עכשיו זה להרגע. לסתום תפה וללכת לישון

מחר בבוקר לקום ולחשוב איך נותנים 4 חתיכות לנתניה - ומשם להתקדם.

ועדיין לא קראתי שום תובנה נכונה למשחק הזה.

מכבי שלטה בקריית אליעזר. כן, אוסקר זהיר במשחקים האלה, כן, הוא מייצב מערכת שלא התמודדה על תואר כבר עשור. כן, יש ארסנל התקפי שאפשר להשתמש בו.

אבל אנחנו לא בים עכשיו מסיבה פשוטה-אנחנו טובים מהיריבות שלנו.

ג א ל קיבל דקות ועורר את בלוטות הרוק. גם דור צריך.

יהיה בסדר.

אופטימי יותר מתמיד.

קבוצה שרוצה אליפות צריכה ווינרים של המגרש.

המושג ווינר הוא משהו מופשט כזה, משהו שקשה לתפוס ובאמת לעמוד עליו ולהגדיר את מכלול התכונות שמרכיבות אותו.

השחקנים שיש להם את זה הם כאלו שנולדו עם התכונה (נדיר מאוד), או כאלו ש"ירשו" אותה מחברים שלהם לקבוצה מצליחה (הרוב המוחלט).

כשמכבי לקחה אליפויות בשנות ה 90 , היה לה את מלמיליאן וקלינגר. הם העבירו את התורה לנמני והברומרים.

לבית"ר של אמצע העשור היה את בנאדו,עידן טל וגרשון. הם הצמיחו את ברק יצחקי ואת טוטו.

ככה זה עובד. שחקנים צעירים ומוכשרים מתגלחים על זקנם של הווינרים, ואלו מבינהם שאותו גן רדום נמצא אצלם ב DNA - הופכים לווינרים בעצמם.

להפועל וחיפה יש כאלו בסגלים, לנו לא.

מכבי נואשת לשחקנים כאלה, ובלי חיזוק של כמה (אבוחצירא וזהבי זו אופציה טובה) - אנחנו לא ניקח אליפות.

עם כל האהבה לשחקנים כמו רפי דהן, דור מיכה ומואנס - הם צריכים את הווינרים שיראו להם את הדרך. גם אלירן וראדי צריכים אותם. וכן, גם גאל.

גל אלברמן הוא האיש שממנו קרויף ציפה לקבל את זה, אבל הוא פשוט לא יכול. הוא לא הצליח לספוג את הווינריות בבית"ר, בדיוק כמו ברוכיאן.

לגל אלברמן אין מה שצריך בשביל לקחת את הקבוצה הזו על הכתפיים, אין לו שום נוכחות. הוא גרזן שעשוי מקטיפה.

במשחקים הגדולים, הוא השחקן שעליו אני מסתכל. אותו אני מעמיד למבחן, ממנו אני מצפה. כל פעם אני מתאכזב. בוקולי הזכיר לי היום איך עושים את זה נכון.

תחליפו את אלברמן בפרננדז ומכבי נראית שונה לגמרי.

אם נשפוט את המצב באובייקטיביות - מכבי הולכת לכיוון טוב, המערכת מתייצבת לאחר שנים של טלטלות והבסיס לקבוצה אלופה הולך ומתהווה. ברגע שהשחקנים הרכים (גונזאלו ואלברמן) יוחלפו במאדר פאקרז ששונאים להפסיד - אנחנו גם ניזכה בה.

עם החיזוק הנכון בינואר, זה ייקרה עוד העונה.

מכבי תא לעולם ועד, סוייר, מכבייה - מה שונה מכבי העונה מזו של נמני, שהשיג ב11 מחזורים נקודה פחות ממה שיש היום לאוסקר?

רביעייה לסכנין כבשנו גם אז.

מכבייה - אולי בדרבי שלטנו, היום ממש לא. 2 בעיטות לשער זו לא שליטה. למעט ה20 דקות האחרונות אני מניח שחיפה גם החזיקה יותר בכדור.

פאק, זו קבוצה ששווה מקום 6. בני יהודה טובה ממנה. ביתר טובה ממנה. הם שיחקו בלי חלוץ (עמאשה גמור), עם חצי קטן הפצוע ועם קישור שלא עשה כלום. בוקולי בן ה34 הוא השחקן הכי טוב שלהם. ועדיין, הגעת למצב אחד במשך משחק שלם.

זה היה מביש היום.

עדיף שלא אדבר על מה זה הזכיר לי. די כבר עם האופטימיות העיוורת. צריך לומר תאמת.

תכלס צריך לומר את האמת

מקום שני.

נקודה ממקום ראשון.

זאת האמת.

כמה שאנחנו אוהבים לפטר מאמנים. אוסקר שגה ואוסקר ממשיך לשגות, ועדיין אין שום היגיון, תועלת או פואנטה בלבקר באופן כל כך שיטתי את המאמן שהביא אותנו למקום השני, בהפרש נקודה מהמקום הראשון. מכבי נראית סה"כ טוב העונה. נכון, זה לא היה משחק טוב, אבל מפה ועד תצוגה מבישה יש כברת דרך ארוכה. ומעבר לזה, ברור לכל שלא תהיה (או לפחות לא קיימת כיום) קבוצה אחת שתשלוט בליגה ללא עוררין. יש קבוצות גרועות ויש כמה פחות גרועות. אנחנו מהפחות גרועות. אפשר לקחת עם זה אליפות, אז בואו ננסה.

דותן, אתה מגזים.

לא צריך לשפוט את מכבי ביחס לעונות קודמות.

תשפוט אותה לפי העונה. איך אפשר להגיד שהיא קבוצה ברמה של מקום 6?

היא נמצאת בדיוק פלוס-מינוס במקום שהיא צריכה להיות.

אין קבוצה עדיפה על מכבי בליגה מבחינת יכולת נכון לעכשיו.

זה לא משנה מה היה ב2003 או בכל שנה אחרת, אנחנו נקודה ממקום ראשון, הכל פתוח לגמרי ויותר מזה ביחס לשנים קודמות.

מכבי תא לעולם ועד, סוייר, מכבייה - מה שונה מכבי העונה מזו של נמני, שהשיג ב11 מחזורים נקודה פחות ממה שיש היום לאוסקר?

רביעייה לסכנין כבשנו גם אז.

מכבייה - אולי בדרבי שלטנו, היום ממש לא. 2 בעיטות לשער זו לא שליטה. למעט ה20 דקות האחרונות אני מניח שחיפה גם החזיקה יותר בכדור.

פאק, זו קבוצה ששווה מקום 6. בני יהודה טובה ממנה. ביתר טובה ממנה. הם שיחקו בלי חלוץ (עמאשה גמור), עם חצי קטן הפצוע ועם קישור שלא עשה כלום. בוקולי בן ה34 הוא השחקן הכי טוב שלהם. ועדיין, הגעת למצב אחד במשך משחק שלם.

זה היה מביש היום.

אופטימיות? למה לא? טובים מהשאר. זאת אפילו לא אופטימיות אלא ריאליות. כנראה שהתרגלת לרוץ לאליפות כל שנה.

מביש מה מביש. יש משחקים כאלה. שלטנו היום. הנענו כדור ללא הפרעה. לא היה עומק. לחיפה אין בכלל יכולת לשאול אותנו שאלות.

אופטימיות? למה לא? טובים מהשאר. זאת אפילו לא אופטימיות אלא ריאליות. כנראה שהתרגלת לרוץ לאליפות כל שנה.

מביש מה מביש. יש משחקים כאלה. שלטנו היום. הנענו כדור ללא הפרעה. לא היה עומק. לחיפה אין בכלל יכולת לשאול אותנו שאלות.

יואב

:king: :wubyellow3: :flowers:

ואם אתה כבר מזכיר את העונה של נמני ומשווה אותה למצב היום, אז כן אם אז הקהל לא היה מספיק טיפש כדי ללחוץ לפיטורים גם אז היינו יכולים לעשות דברים יפים יותר.

סתם משהו שהייתי חייב להזכיר.

אתם הקופים הירוקים ושאר הקוקסינלים בירוק אתם הקהל הכי פתאטי בליגה(בפער).

לא פגשתי בחיים שלי קבוצה ששרה לשחקן יריבה יותר מאשר לקבוצה שאותה הם אוהדים (התקרב לרמות של אוהדי ביתר עם השיר החרוש ההוא).

ספרתי לפחות 16 פעם את השיר המהולל, אם זה בחימום,אם זה בתחילת המשחק, אם זה דקה 30 בלי שום קשר למשחק ואם זה אחרי הגול שלכם, קוקסינלים רק אתם והקהל החולה סארס שלכם מסוגלים לשיר לשחקן בזמן שהקבוצה שלכם כובשת, כן ואפילו בחוץ חגגתם עם שירים של אלירן.

קהל של חולירות שבכח מחפש לעצמו יריבים ושחקנים שנואים, קוקסינלים אחד אחד, עליתם היום שלב בסולם הקבוצות השנואות עליי.

אלצהיימר לכל יושב ביציע ג' ויפה שעה אחת קודם.

סתם משהו שהייתי חייב להזכיר.

אתם הקופים הירוקים ושאר הקוקסינלים בירוק אתם הקהל הכי פתאטי בליגה(בפער).

לא פגשתי בחיים שלי קבוצה ששרה לשחקן יריבה יותר מאשר לקבוצה שאותה הם אוהדים (התקרב לרמות של אוהדי ביתר עם השיר החרוש ההוא).

ספרתי לפחות 16 פעם את השיר המהולל, אם זה בחימום,אם זה בתחילת המשחק, אם זה דקה 30 בלי שום קשר למשחק ואם זה אחרי הגול שלכם, קוקסינלים רק אתם והקהל החולה סארס שלכם מסוגלים לשיר לשחקן בזמן שהקבוצה שלכם כובשת, כן ואפילו בחוץ חגגתם עם שירים של אלירן.

קהל של חולירות שבכח מחפש לעצמו יריבים ושחקנים שנואים, קוקסינלים אחד אחד, עליתם היום שלב בסולם הקבוצות השנואות עליי.

אלצהיימר לכל יושב ביציע ג' ויפה שעה אחת קודם.

אתה מלך.

ועדיין לא קראתי שום תובנה נכונה למשחק הזה.

מכבי שלטה בקריית אליעזר. כן, אוסקר זהיר במשחקים האלה, כן, הוא מייצב מערכת שלא התמודדה על תואר כבר עשור. כן, יש ארסנל התקפי שאפשר להשתמש בו.

אבל אנחנו לא בים עכשיו מסיבה פשוטה-אנחנו טובים מהיריבות שלנו.

ג א ל קיבל דקות ועורר את בלוטות הרוק. גם דור צריך.

יהיה בסדר.

אופטימי יותר מתמיד.

אני מסכים כמעט עם הכל וכמו כולם מאוד מעריך את דעתך. מסכים עם עניין הארסנל הרחב (אפשר להרחיב בקשר קדמי ועוד שחקן הגנה) ויותר מהכל עם זה שהוא מייצב מערכת שעשור לא עשתה כלום.

גם אני מברך על כך שאנחנו לא בים בדצמבר אבל רק דבר אחד - לקבוע שאנחנו יותר טובים מהיריבות שלנו אפשר יהיה רק כשפעם אחת סוף סוף נבוא למשחק מול חיפה או הפועל ונשב להם על החיים, נגיע להרבה מצבים, לא נפחד ובעיקר שזה יתבטא גם בתוצאה על בלוח. עד אז הקביעה הזו היא חסרת בסיס בעיניי כי גם אם בטעות הם ימשיכו להתבזות מול נמושות הליגה (שאנשים פה לא יבנו על זה לאורך זמן) אנחנו חייבים לעבור את המחסום הזה ותת בראש לאחת הגדולות.

הבהרה, לתת בראש זה לא לנצח 0-3 בהכרח. לתת בראש זה לבטל אותם ובמקביל להגיע מולם להמון מצבים. לא משחק שווה כוחות כמו במחזור הראשון שהיה ראוי להיגמר בתיקו. לא דרבי שהפועל ישבה עלינו וחיימוב הציל אותנו ולקחנו בפנדל. לא דרבי שהגענו לפנדל והחמצנו והם הגיעו לפנדל וניצחו. משחק שבו אני אהיה דומיננטי בהרבה מול אחת מהזונות האלה.

לא יודע כמה זמן זה אמור לקחת במערכת שעשור לא עשתה כלום. וכן, יש לי את מלוא ההערכה והסבלנות כרגע ואמרתי גם בתחילת העונה שאם לא ניקח ונרוץ עד הסוף זה מבאס נוכח חולשת היריבות אבל התקדמות משמעותית. אבל עד שזה לא יקרה בפועל, אנחנו לא יותר טובים מהם.

ויפה לראות שאנשים מבינים שאנחנו עדיין לא מה שהם חשבו ושאנחנו לא אמורים לדרוס את הליגה, לצערי רוב הקהל (אכן המחורבן ביותר בליגה) עדיין לא מבין את זה ובשנה ראשונה של מאמן מצפה לתת 0-4 כל שבוע ו / או לשטוף את המגרש.

השיר היחיד שהצליח הקהל של חיפה לשיר באופן מתואם היה על אלירן עטר. כל רבע שעה - אלירן עטר. בכל פעם שהתקרב ליציע ג' - אלירן עטר. ילדים קטנים שהלכו במנהרה של תחנת הרכבת שרו על אלירן עטר. לא על הקבוצה שלהם, שניצחה את היריבה הגדולה שלה. שום שיר חיובי, שום "ירוק עולה", שום דבר שמתמקד בעצמם ובשמחתם. זאת ועוד - אפילו לא שיר אחד שמגדף את מכבי. אבא וילדיו, שמגיעים כנראה בפעמים הראשונות למשחקים, מתחנכים על שנאה לאלירן עטר - כאילו הוא איזה סמל גדול של מכבי. שום התמקדות בשמחה, אפילו לא התמקדות ביריבה - פשוט היטפלות רנדומלית לשחקן רכש, שכיר חרב. כנראה שלא מספיקה הקנאה בתחושת היריבות הכללית שבין מכבי להפועל, אוהדי חיפה מתקנאים גם ב"סלים טועמה מחבל".