Jump to content

חיפה חזרה? שוב קרן - שוב פראיירים. שוב הפסד בקרית אליעזר

AZIKIT

Recommended Posts

הא ועוד משהו - בפעם המיליארד בערך - מה צריך להיות כדי שאוסקר יבין שייני לא מגן?( אני לא מאשים את ייני, הוא עושה את התפקיד בצורה הכי טובה שהוא יכול, זה פשוט לא התפקיד שלו ).

ורד להרכב ויפה שעה אחת קודם.

אני לא מסוג האנשים שעוקבים אחרי היוזרים בפורום, כך שאני לא יודע איך הבחור הזה מגיב בדרך כלל, אבל אני באמת לא מצליח להבין מה לא בסדר בתגובה הזאת?

זה אפילו לא ביקורת, סה"כ תסכול אחרי הפסד מעצבן, הוא צודק.. למכבי יש בעיה מנטלית לא לראות את זה, זה קודם כל לשקר לעצמך.

מכבי ת"א בעונה הכי טובה שאני זוכר מאז 2005, ועדין אנחנו גוררים את אותה הבעיה המנטאלית במשחקים גדולים.

תראה את מאזן הניצחונות - הפסדים שלנו בעשור האחרון מול חיפה, הפועל או אפילו בית"ר.

אני כבר יכול להגיד לך מראש שזה פשוט מביש.

העונה באמת היו לנו כמה ניצוצות (חיפה במחזור הראשון, קריית שמונה, רמת השרון) ועוד יש מספיק משחקים גדולים ומספיק נקודות בקופה כדי לתקן את זה, אבל בחייאת אי אפשר להגיד שזה לא מעצבן ובטח שלא להציע לאוהד מכבי ל"עבור צד".. או אפילו גרוע מזה להיות אוהד הגועל ;)

צדיק.

כמה בלבולי שכל אני לא מאמין, תנו לו לעבוד, יש גם משחקים כאלו...

אם היינו עוד משחקים סבבה ומפסידים עוד מילא. אבל שיחקת כמו קבוצה בליגה ג', שום צירופים, איומים, פשוט כלום. והקטע של להכניס את גורי בתור חלוץ זה בדיחה ולא לעניין. מן הסתם שאני יתן גב לאוסקר כי אני מאמין בו, אבל להגיד שיש "גם משחקים כאלו" זה שטויות, כי זה כל משחק גדול זה קורה. ועכשיו תביא לי אלף תירוצים למה זה קורה ושום תירוץ לא קשור לאוסקר ויכול להיות שאתה צודק, אבל אוסקר בינתיים עושה מלא טעויות איך שלא תסתכל על זה והוא לא נקי מביקורות.

מה אתם מעבירים ביקורת על אוסקר ? למה נראה לכם שמישהו פה מבין משהו בכדורגל ? אתם מושפעים מפרשנים שפיטרו אותם . כאילו הוא הושיב את רונאלדו על הספסל והחליט לפתוח עם עוד קשר אחורי . עם כל הכבוד , מיכה עם גול אחד העונה וגם ארנשו ... למה נראה לכם שאם הוא היה פותח עם אחד מהם משהו היה נראה אחרת.

ועוד דבר:

בעוד 3 שבועות יש קרית שמונה בחוץ. שבועיים אחרי כן אשדוד בחוץ. לפי ארבעת החודשים הראשונים של העונה אפשר לומר די בבטחון, שלא נצא משם עם נקודות. בטח לא 3.

בשבת יש נתניה. זהו.

בליגה ההזויה הזו הפועל משחקת חרא ומנצחת באשדוד ובקרית-שמונה ומפסידה נקודות בבית מול עכו ורמת-גן.

וכן, המשחקים שציינת הם מבחנים קשים וכן עד עכשיו לא לקחנו משחק גדול בחוץ. ועד שלא ניקח לא נעשה את הקפיצה אני מסכים עם זה. אבל לקבוע מעכשיו שזה לא יקרה זה יותר מידי. ואתה עוד זה שהצעתי לו 4 מ-6 ולא קנית, בהפגנתיות.

מה שהכי צרם לי זה שאתה מדבר כבר על המשחקים האלה כאילו המשחק הבא כבר בכיס, מקווה שרק אתה חושב ככה.

ואגב לכל מי שמבקר את ההכנסה של גורי כחלוץ וההרמות אליו סטייל אלי דריקס, כמה שהוא נראה גרוע ההגנה של חיפה הסתבכה עם הכדורים האלה ובדיעבר חבל שלא עשינו את זה יותר.

עשה לי טובה התקופה הזאת זו הייתה התקופה הכי אפורה שלנו יותר מהשנה שהייתה אחריה.

היינו 4 נקודות מהמקום הראשון ואז כשהיינו עולים לטדי במקום להתפוצץ עליהם היינו מתבנקרים ומוציאים 0-0 ועוד חוגגים את זה... אף פעם לא הבנתי מה יצא לנו מזה...

20 משחקים ללא הפסד? יותר מחצי מהם היו תיקו.

טוב מה אכפת לי בכלל כוסעמק עוד פעם הפסדנו בקריה ואני מתעסק בשטויות האלה, סעמק.

עד מתי קריית אליעזר?

דווקא נהניתי בעונה הזאת. ניצחנו 3-1 בדרבי, באשדוד, היה כיף לכל משחק לבוא באותה עונה.

ו9 תיקו זה פחות מחצי.

אתה מוזמן לעוף קיבינימט. לא רק שאתה חסר מושג, אתה רעל מזוקק.

טיפשות היא לאדם לחשוב שהוא יודע את אשר איננו יודע.

לא אתה האיש אשר יקבע מי חסר מושג ומי לא.

לגבי החלק השני של ההודעה - לא אגיב על אמרות שפלות.

בעונה שכזו צריך ממש ללכת משחק-משחק.

אם נסתכל רחוק מדי, אפילו שני מחזורים קדימה נצא מפוקוס.

מכבי כבר הוכיחה פעמיים העונה שהיא לא נשברת מהפסדים.

בשבת באים לפתוח שוב דף חדש ולנצח.

דיכאון. ולא מההפסד. מהיכולת.

אני נורא מודאג מההמשך.

הכי עצוב זה שחיפה חזק בתמונת האליפות.

הלאה למשחק הבא. חובה 12 נקודות בארבעת המשחקים הקרובים.

והכי חשוב- רכש בינואר. אבוחצירא וקשר נוסף ויהיה טוב

עלינו פחדני בדרבי החזרנו אותם למירוץ במו ידינו

עלינו פחדני נגד חיפה ושוב החזרנו עוד קבוצה למירוץ במו ידינו

תגידו לוזר תגידו פסימי היום נתנו זריקת מוראל אחושרמוטה למכבי חיפה ואני לא יתפלא אם ההיסטוריה מתהפכת לנו מ2003 ותורם לעשות תמהפך

שבוע שעבר עליתי לפה וחפרתי כמה 3 קשרים אחוריים זה לא שיטה וכולכם תקפתם אותי... תסתכלו על התגובות פה... עכשיו הבנתם את מה שאמרתי שבוע שעבר

רק נשאר דבר אחד אחרון לעשות.. שאדון אוסקר גרסיה יבין את זה גם

מרגוליס? עברת שחקן כמו גדול פס שמאלה גול אתה חייב לנסות לצאת מלך וכל מה שיצא לך זה להפסיד לנו תמשחק.. תמשיכו למצוץ לשחקן שעוד לא חיבר פס

ינואר מגיע

מליקסון דחוף (זהבי בא לי להקיא אבל אם הוא מי שיביא לי תאליפות אז תענוג)

מגן ימני דחוף.. בפעם המיליון שרן ייני לא מגן!! אין לו מושג שם

חלוץ דחוף.. כמה שעטר מלך כמה שאני אוהב אותו כמה שהוא רוצה הוא פשוט לא מגיע למשחקים גדולים

דאבור שב בספסל

דהן שב בספסל

גונזלו גארסיה עוף לי מהקבוצה

ארנשו עוף לי מהקבוצה

גורי גורי עוף לי מהקבוצה

ורק אני יגיד את זה שוב

השני הגולים שקיבלנו בשבועיים האחרונים מרגיזים אותי נוראאאאאאאאאאאאאאאא תמשיכו לא לשים שחקנים בקורות של השער.. את שני הגולים היינו חוסכים

אבל אנשים מה אני מבין נכון.. רק אוסקר

אני נורא מודאג מההמשך.

הרכש שצריך זה קשר נורמלי שיצטרף לגל וראדי במרכז

ויידע להעביר את כובד המשחק קדימה,

וכמובן לחלק את הכדורים הנכונים להתקפה.

כשאני חושב על זה, אני מכיר אחד טוב כזה.

כרגע הוא בפאלרמו...

אין מה לעשות, חייבים לפעול מהר ולפתוח את הכיס

אני נורא מודאג מההמשך.

חביבי חיפה ממש לא חזק בתמונה הם חלשים בטירוף ורק ההתלהבות מבנאדו שידוע שתתפוגג עם ההפסד הראשון מחזיקה אותם כרגע

המטומטם של ONE המחזור הזה הוא ברקוביץ בעוד טור מכור ודפוק מהתחת .

חביבי חיפה ממש לא חזק בתמונה הם חלשים בטירוף ורק ההתלהבות מבנאדו שידוע שתתפוגג עם ההפסד הראשון מחזיקה אותם כרגע

הורג אותי..חלשים בטירוף?

ניצחו אותנו , ניצחו את בית''ר בטדי .

הם לא חלשים .. הם קבוצה ראויה שתרוץ איתנו..

נמאס כבר להגיד עליהם חלשים כאילו אנחנו חתיכת קבוצה בחייאת די

חלשים מאוד אפילו זה שניצחו אותנו או את ביתר זה כי גם אנחנו וגם ביתר לא משהו בכלל..זה עדין לא עושה אותם טובים..הפסד שבוע הבא בק?ש וניצחון שלנו על נתניה והפער חוזר ל11 ואז מה יגידו??

חלשים מאוד אפילו זה שניצחו אותנו או את ביתר זה כי גם אנחנו וגם ביתר לא משהו בכלל..זה עדין לא עושה אותם טובים..הפסד שבוע הבא בק?ש וניצחון שלנו על נתניה והפער חוזר ל11 ואז מה יגידו??

על כמה מתערבים שהם דופקים ריצה שאולי רק הפועל תעצור?

הודעה מביכה. הם הרגע ניצחו אותך וגם שיחקו טוב יותר. תורידו תראש ותפסיקו עם ההתנשאות המגעילה הזאת.

הודעה מביכה. הם הרגע ניצחו אותך וגם שיחקו טוב יותר. תורידו תראש ותפסיקו עם ההתנשאות המגעילה הזאת.

מה אתה עיוור? כתבתי שגם אנחנו חלשים זה לא עושה אותם לטובים מה לא מובן?

למה אלוהים למהההההה

למה אני צריך להיות עצוב כל כך בגלל קבוצת כדורגל?? :(

יש כל כך הרבה אסונות בחיים האלה ואני עצוב בגלל כמה שכירי חרב.. כזה עצוב ופתאטי.

נשבע שאת הילדים שלי שיהיו לי בעתיד הרחוק אני לא מכניס לזה.

אחח מכבי מכבי.. אני אוהב אותך כוסעמק

מה אתה עיוור? כתבתי שגם אנחנו חלשים זה לא עושה אותם לטובים מה לא מובן?

כי אתה מזלזל בהם שניה אחרי שהם ניצחו אותך בצדק. ואתה מזלזל ביכולת להם להתמודד בזמן שיש להם סגל ראוי ביותר. ואתה מזלזל במסורת שלהם של שנים ומזלזל ביעקב שחר הבלתי נגמר הזה שתמיד יודע מה לעשות כשצריך ולצערי העיף את עטר שניה לפני שהיה מאוחד מידי. תן קצת כבוד למועדון שעשר שנים לא רואה אותך ממטר בכל נתון אפשרי.

ערב עצוב.

שאלה אחת חוץ מכל עניין המערך המטופש שאוסקר עולה איתו:

למה אין בקרנות שחקנים בקורות?!

היה מונע את הגול נגד חיפה ונגד ביתר