Jump to content

חיפה חזרה? שוב קרן - שוב פראיירים. שוב הפסד בקרית אליעזר

AZIKIT

Recommended Posts

צאו מהפוטבול מנג'ר שלכם ותפקחו עיניים!!!!

מזיינים לי את המוח על מערכים!

למה איזה מערך אבי השתית פה? ואיווניר?

באמא שלי מגיע לכם את ניר לוין בחזרה!

אל תשכחו לשרוק בוז במחצית נגד נתניה. נקווה שגולדהאר יקשיב לכם.

אנשים לא מבינים שהבעיה היא בשחקנים בינוניים, אלו אותם שחקנים שהצעידו אותנו למקום השישי בעונה שעברה והעונה החלשה לפני שנתיים. דהאן, אלברמן ועטר במשחק מחריד.

גם אוסקר טעה אין לי ספק (בעיקר ששיחק בלי חלוץ היום) אבל הוא זה שהביא אותנו עם סגל בינוני + לעמדה בה אנו נמצאים היום.

כן, אוסקר כנראה טיפש ולא מבין, צריך למנות אותך למאמן של מכבי כי אתה כזה תותח!!

לא הצעתי את עצמי לעמדת המאמן

אבל מקווה שהוא ישכיל ללמוד ממה שהוא לא למד עד עכשיו שהשיטה הדפוקה שלו לא עובדת

מערך יותר התקפי היום והכל היה נראה אחרת

רק מכבי ת"א תתרגל מצבים נייחים באימונים לפני בית"ר וחיפה ותקבל גולים מקרנות בשני המשחקים האלה.

רק מכבי ת"א תגיע למשחקים מול הפועל, בית"ר וחיפה במאני טיים ותוציא בסה"כ נקודה אחת.

רק מכבי ת"א תגיע למשחקים מול הגדולות בגישה פחדנית ומהוססת.

רק מכבי ת"א תביא שחקן כמו גורי שהוא בכלל בלם, לעמדת המגן הימני, ובסופו של דבר הוא נכנס לשחק חלוץ במקום גל אלברמן.

ולמה מיכה לא קיבל דקות היום?

אי אפשר להתעלם מהמציאות - למכבי ת"א יש מנטליות אפס.

אני לא גדלתי על מכבי של שנות ה-90 כי הייתי ילד קטן אז, אני גדלתי על מכבי של שנות ה-2000, מכבי שגם בשנה הכי טובה שלי אישית יוצא לראות אותה (השנה הנוכחית) לא מגיעה למשחקים הגדולים בלשון המעטה.

כל פעם אני מגיע עם ציפיות ומתאכזב מחדש ועדיין אני מאמין ובכל פעם נוספת הקבוצה הזאת מורידה לי את הראש.

היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

אם הגועל הייתה מנצחת את שני משחקי הבית

הקלילים שהיו לה, היא כבר הייתה בפער 5.

אבל היא לא. כולה נקודה.

בעזרת השם, שבת שוב עוקפים אותם

לא הצעתי את עצמי לעמדת המאמן

אבל מקווה שהוא ישכיל ללמוד ממה שהוא לא למד עד עכשיו שהשיטה הדפוקה שלו לא עובדת

מערך יותר התקפי היום והכל היה נראה אחרת

שטויות, מערך התקפי לא היה משנה כלום. שחקנים אחרים אולי כן.

היה דקות שניראנו טוב ודקות שלא.

נכון.

נראינו טוב בדקות 5-6, 20-21 ו86-87 (כל הבעיטות של מכבי למסגרת), ונראינו לא טוב בכל השאר.

המשחק הזכיר לי תתקופה האפורה של אלי כהן שהיינו עולים לשחק בשביל להוציא 0-0.

בתקופה עם אלי כהן לא הפסדנו 20 משחקים רצוף.

נראה לי חיפה השנה תעשה לנו מה שעשינו לה ב 2002-03

חיפה הובילה עלינו ב9. אנחנו הובלנו עליה לדעתי ב20. אז זה שונה בהרבה.

שמעו,

אני חולה על הילד הזה

אבל מה בכלל ראיתם ממנו היום שפתאום כולכם מתרשמים?

דריבל אחד טוב וסיומת חלשה, לא הרבה יותר מזה.

איזה מצחיקים אתם

הייתם צריכים לשמוע מחמאות של דני נוימן בכדי להשתכנע?

לא שאני מאוכזב ממנו חלילה, אני מאוכזב ממכבי שלא הפעילה אותו מספיק בדקות שהיה על הדשא, והעדיפה להעיף כדורים לכיוון הכללי של גוהורי כאילו מדובר במינימום פיקה

המהלך דקה 90

סחט קרן

כל פס מגיע לכתובת

אני לא אומר שהוא מסי וברור שאתה משחק 10 דקות ונכנס יש לך יותר מה להרוויח מלהפסיד

אבל הוא הראה פוטניצאל היום

אתה מכבי?

סיימת במקום השישי בעונה שעברה

כן אנחנו מכבי.

אז מה? עונה חדשה, סגל חדש ובעל הבית שנותן את כל מה שהמאמן רוצה.

אתה יודע טוב מאוד שאוסקר אשם בהפסד הזה

אני לא שולח אותו הביתה ואני מקווה שיישאר פה גם שנה הבאה.

אבל שיפתח את העיניים לא יכול להיות שהוא ראה שמכבי שיחקה טוב מחצית ראשונה.

ואני עדיין לא רואה צורך לשחק עם שלושה קשרים אחוריים בליגה הזאת.

מה הוא יעשה בליגת אלופות ישחק עם 7 קשרים אחוריים?

רק מכבי ת"א תתרגל מצבים נייחים באימונים לפני בית"ר וחיפה ותקבל גולים מקרנות בשני המשחקים האלה.

רק מכבי ת"א תגיע למשחקים מול הפועל, בית"ר וחיפה במאני טיים ותוציא בסה"כ נקודה אחת.

רק מכבי ת"א תגיע למשחקים מול הגדולות בגישה פחדנית ומהוססת.

רק מכבי ת"א תביא שחקן כמו גורי שהוא בכלל בלם, לעמדת המגן הימני, ובסופו של דבר הוא נכנס לשחק חלוץ במקום גל אלברמן.

ולמה מיכה לא קיבל דקות היום?

אי אפשר להתעלם מהמציאות - למכבי ת"א יש מנטליות אפס.

אני לא גדלתי על מכבי של שנות ה-90 כי הייתי ילד קטן אז, אני גדלתי על מכבי של שנות ה-2000, מכבי שגם בשנה הכי טובה שלי אישית יוצא לראות אותה (השנה הנוכחית) לא מגיעה למשחקים הגדולים בלשון המעטה.

כל פעם אני מגיע עם ציפיות ומתאכזב מחדש ועדיין אני מאמין ובכל פעם נוספת הקבוצה הזאת מורידה לי את הראש.

נראה לי שהצעתי לך את זה בעבר.

עשה לכולנו טובה. תעזוב אותנו בשקט.

יש עוד קבוצות בעיר.

אוסקר גארסיה מאמן כדורגל, שלא מבין איפה הוא נמצא, אנחנו בפאקינג ליגת העל - למה 3 קשרים אחוריים?

בסופו של דבר כישלון הנו הצלחה, אם לומדים ממנו.

נקווה שאוסקר ותשעים אנשי הצוות יפיקו את הלקחים.

לא קרה כלום, מסתכלים למשחק הבא, לא כמו לוזרים שבוכים אחרי הפסד.

עכשיו זה הזמן שצריך לבוא ולעודד, לא אחרי ניצחונות!

המצב נכון לעכשיו הוא הרבה יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה בקיץ. יש משחקים שנראינו טוב מאוד, בעיקר נגד הקטנות ולרוב נגד קבוצה שנחשבת ברמה טובה אנחנו עולים זהיר יותר וכן מצליחים לשלוט בקצב ובמרכז השדה.

חוץ מהיום.

עוד פעם מאבדים את הראש אחרי הפסד?

עוד פעם אוסקר מאמן זבל פחדן תעוף מפה?

לאוסקר יש את השיטה שלו והיא הביאה לנו את כל הנקודות עד עכשיו. עוד שחקן יצירתי ליד מהראן ראדי (זהבי?) ואנחנו ניראה אחרת. אוסקר בוחר לא לשים שם את מיכה ואני מאמין שיש לו סיבות טובות לכך.

כל אחד שבטוח שאוסקר מאמן פחדן שלא מבין שפה זה ישראל ולא ברצלונה, חושב שהוא יכול לעשות עבודה יותר טובה ממנו? שהוא מבין כדורגל יותר ממנו?

עזוב אחי.. לא קשור להפסד.. יש דברים ברורים שלא צריך להיות גאון כדורגל (גם לא קטאלוני) בשביל לראות אותם...

1.הזרים שהבאנו הם נפילה. גורי זה בדיחה, גארסיה רק צריך חצאית ולשלוח אותו להיכל לרקוד עם פולישוק, ארנשאו איש השלישיות לא ממש משחק. אניימה כרגע זה לא שידרוג לחיימוב. וגארסיה?! בינוני -:ייני לא נופל ממנו...

2. שגארסיה הגיע הוא דיבר על 4-3-3 כניראה אני לא ממש מבין כדורגל, אבל זה בטח לא 4-3-3...

3. עם בשיטה עסקינן, כל משחק שגארסיה שיחק עם קשר אחורי אחד פחות מכבי שיחקה כדורגל... זאת המטרה לא?!

4. הראיונות המביכים בטלויזיה...

לכל אחד יש זכות לבקר כל אחד, כי זה פורום, ואף אחד לא יסתום פה פיות וביקורות בטח כשהן מוצדקות.

גארסיה היום עלה במערך פחדני(4-3-3) שכבר כמה מחזורים(למעט ביתר) לא מוכיח את עצמו, שיחקנו היום פשוט מזוויע.

למרות ההרכב הפחדני והמביך, הבזיון הכי גדול של אוסקר היום היה שהחילוף הראשון היה בדקה 75, במקום להחליף אחרי מחצית-אפילו לא נתן חילוף סטנדרטי של דקה 60-65 כשקבוצה לא משחקת טוב, הוא החליף רבע שעה לסיום, ועוד הוציא חלוץ.

תגידו מה שתגידו, אוסקר לא בא היום לנצח בקריית אליעזר, הוא להעביר את המשחק בשלום, אולי לגנוב איזה גול.

מקווה שאוסקר יתעשת ויחליף סוף סוף את המערך הלא מתאים הזה, כי אני מאמין שהוא יכול להביא תוצאות יותר גדולות.

גאל מרגוליס- לא יכול לחכות לראות אותו עוד.

עטר-לא הורגש, סגרו אותו טוב.

קישור אחורי-גרוע.

דאבור-חלש מאוד.

גונזאלו-פשוט מעצבן, עובר שני שחקנים ומאבד.

טיבי-למרות שתי טעויות קשות, שחקן מעולה.

ולגבי מה שהדגשתי לך בתגובה, לפני שנתיים מכבי בדרבי מול הפועל, שמנו גול ושרנו "יוסי שבחון ההומו"-זה מאמוציות וזה נורמלי.

די נו, אל תהיה תמים. הפורום הרי רק מייצג מגוון דעות בקרב הקהל הרחב של מכבי ולא רק בקרב אלו שכותבים בפורום.

הבעיה עם תגובות השליליות האלו היא שהמרחק בין ההתגברות וההצטברות שלהן בפורום לזליגה שלהן ליציע הוא הרבה יותר קטן ממה שנדמה לך.

רק חסר לנו שיתחילו שוב כל הרחשים של הלחץ וה"די נו" שהקהל של מכבי יודע כל כך טוב לייצר וזה הפחד הכי גדול שלי,כי כשזה יגיע

אני אדע שהמצב באמת חמור, הרבה יותר חמור מהפסד בחיפה כשיש עוד 22 מחזורים לעונה.

פיצוץ הבלון.

סתם בשביל הפרספקטיבה:

1. לפני 10 שנים, ב 3-2 ההוא, מכבי הגיעה לקרית אליעזר אחרי 13 מחזורים עם 27 נקודות. 1 פחות ממה שהיה לנו ערב המשחק. קלינגר היה אז הפסד אחד מפיטורים.

2. לפי מה שקראתי היום (לא זוכר אם זה נכון), מכבי של נמני ומזרחי הגיעה לקרית אליעזר אחרי 11 מחזורים, גם עם 27 נקודות. ההפסד עלה להם במשרה.

ועוד דבר:

בעוד 3 שבועות יש קרית שמונה בחוץ. שבועיים אחרי כן אשדוד בחוץ. לפי ארבעת החודשים הראשונים של העונה אפשר לומר די בבטחון, שלא נצא משם עם נקודות. בטח לא 3.

מה שמפריע לי כל כך בהפסד הזה זה שהוא פשוט זהה לכל ההפסדים האלו בעשור האחרון. ובשנה שרוצים לקחת אליפות זה אמור להיות שונה. האנמיות, האפתיות, הלקבל גול מחצית שניה ואז לרדוף עד הסוף. וזה תמיד היה קורה לנו והיינו אומרים טוב משחק הבא מנצחים. וזאת לא פעם ראשונה השנה. כל שבוע שני אומרים ש?זה היה המשחק הכי גרוע שלנו השנה.? אם השנה לא ניקח אליפות באמת שאני לא יודע מה יהיה עם הקבוצה הזאת. בוא נגיד את זה כבר, חייבים לקחת אליפות השנה, פשוט חייבים. ואם רוצים שזה יקרה, אסור שמה שקרה היום יקרה. אתם פשוט לא מבינים את המשמעות של מה שקרה במשחק הזה.

כמה בלבולי שכל אני לא מאמין, תנו לו לעבוד, יש גם משחקים כאלו...

כשיותר ויותר משחקים גדולים אתה עולה בשביל להוציא תיקו, זה כבר מריח לא טוב.

רשמים:

*אניימה היה טוב, נקווה שזה יחזיר אותו לכושר וייתן לו בטחון להמשך, הוא חשוב לנו מאוד.

*נקודת האור- מרגוליס אמיתי. כמה היה קרוב להשוות.. להתחיל לשלב עכשיו

*גונזאלו שחקן מעצבן. כל כך אדיש במשחק שלו, דבר שגורם לו להיראות נורא, ובתכלס הוא כשרוני מאוד וברור שיש לו כדורגל.

צריך לשבת על הספסל קצת להתאפס, נקווה שיחזור לשחק נורמלי.

*היו היוםכמה טעויות קריטיות בהגנה, במזל לא נגמרו בגול.

*אוי הכדורים הנייחים אוי מה יהיה עם זה? חייבים לעבוד עליהם. (ומשני הצדדים, לא הגיוני שכל הרמה היום הגיעה לידיים של שרנאוב)

*היה היום מהלך שעצבן אותי של זיו. אשכרה היה בהתקפה ופשוט אחרי איבוד הסתכל על חיפאי כלשהו רץ ולא חזר אחורה. נסלח לו הפעם (בעיקר בגלל שלא היה גול)

**לגבי אוסקר:

ניהול משחק לא טוב של אוסקר. מכבי לא נראתה טוב, היה חייב לעשות חילוף הרבה יותר מוקדם, לשנות משהו, לרעננן את המשחק.

יש לו חלק לא קטן בהפסד היום.

ולכל המאמנים המדהימים פה: אתם מדברים כל כך הרבה שטויות ומזיינים תמוח בלי לשים לב בכלל. עדיף שתנשמו עמוק ותסתמו.

אל תדברו איתי על יש לנו זכות לבקר ובלה בלה בלה כי יש הבדל בין ביקורת לבין להוציא מהמקלדת ערימה של זבל שרק רע עושה לנו.

עם הפנים קדימה לנתניה, אין שום סיבה שלא ננצח והרבה תלוי גם בנו.

בתקופה עם אלי כהן לא הפסדנו 20 משחקים רצוף.

עשה לי טובה התקופה הזאת זו הייתה התקופה הכי אפורה שלנו יותר מהשנה שהייתה אחריה.

היינו 4 נקודות מהמקום הראשון ואז כשהיינו עולים לטדי במקום להתפוצץ עליהם היינו מתבנקרים ומוציאים 0-0 ועוד חוגגים את זה... אף פעם לא הבנתי מה יצא לנו מזה...

20 משחקים ללא הפסד? יותר מחצי מהם היו תיקו.

טוב מה אכפת לי בכלל כוסעמק עוד פעם הפסדנו בקריה ואני מתעסק בשטויות האלה, סעמק.

עד מתי קריית אליעזר?

עזוב אחי.. לא קשור להפסד.. יש דברים ברורים שלא צריך להיות גאון כדורגל (גם לא קטאלוני) בשביל לראות אותם...

1.הזרים שהבאנו הם נפילה. גורי זה בדיחה, גארסיה רק צריך חצאית ולשלוח אותו להיכל לרקוד עם פולישוק, ארנשאו איש השלישיות לא ממש משחק. אניימה כרגע זה לא שידרוג לחיימוב. וגארסיה?! בינוני -:ייני לא נופל ממנו...

2. שגארסיה הגיע הוא דיבר על 4-3-3 כניראה אני לא ממש מבין כדורגל, אבל זה בטח לא 4-3-3...

3. עם בשיטה עסקינן, כל משחק שגארסיה שיחק עם קשר אחורי אחד פחות מכבי שיחקה כדורגל... זאת המטרה לא?!

4. הראיונות המביכים בטלויזיה...

כבר ענו להאשמות על כל הזרים אז אני אתייחס רק לאניימה - אין לך בושה?! הציל אותך היום מהשלישייה הקבועה.

גארסיה יכל גם להעלות עם קשר אחורי פחות וחיפה היית דורסת אותנו לגמרי במרכז השדה, היפוטתית כולם גאונים גדולים. גם בזה שהיה לאלברמן ודהן יום רע מאוד בעבודה היום אוסקר אשם??

מה קשור הראיונות בחייאת רבאק זו לא שפת האם שלו!!!

נראה לי שהצעתי לך את זה בעבר.

עשה לכולנו טובה. תעזוב אותנו בשקט.

יש עוד קבוצות בעיר.

אני לא מסוג האנשים שעוקבים אחרי היוזרים בפורום, כך שאני לא יודע איך הבחור הזה מגיב בדרך כלל, אבל אני באמת לא מצליח להבין מה לא בסדר בתגובה הזאת?

זה אפילו לא ביקורת, סה"כ תסכול אחרי הפסד מעצבן, הוא צודק.. למכבי יש בעיה מנטלית לא לראות את זה, זה קודם כל לשקר לעצמך.

מכבי ת"א בעונה הכי טובה שאני זוכר מאז 2005, ועדין אנחנו גוררים את אותה הבעיה המנטאלית במשחקים גדולים.

תראה את מאזן הניצחונות - הפסדים שלנו בעשור האחרון מול חיפה, הפועל או אפילו בית"ר.

אני כבר יכול להגיד לך מראש שזה פשוט מביש.

העונה באמת היו לנו כמה ניצוצות (חיפה במחזור הראשון, קריית שמונה, רמת השרון) ועוד יש מספיק משחקים גדולים ומספיק נקודות בקופה כדי לתקן את זה, אבל בחייאת אי אפשר להגיד שזה לא מעצבן ובטח שלא להציע לאוהד מכבי ל"עבור צד".. או אפילו גרוע מזה להיות אוהד הגועל ;)

פיצוץ הבלון.

סתם בשביל הפרספקטיבה:

1. לפני 10 שנים, ב 3-2 ההוא, מכבי הגיעה לקרית אליעזר אחרי 13 מחזורים עם 27 נקודות. 1 פחות ממה שהיה לנו ערב המשחק. קלינגר היה אז הפסד אחד מפיטורים.

2. לפי מה שקראתי היום (לא זוכר אם זה נכון), מכבי של נמני ומזרחי הגיעה לקרית אליעזר אחרי 11 מחזורים, גם עם 27 נקודות. ההפסד עלה להם במשרה.

ועוד דבר:

בעוד 3 שבועות יש קרית שמונה בחוץ. שבועיים אחרי כן אשדוד בחוץ. לפי ארבעת החודשים הראשונים של העונה אפשר לומר די בבטחון, שלא נצא משם עם נקודות. בטח לא 3.

לא הצלחתי להבין ממש.. אתה חושב שאוסקר צריך להתפטר/להתפוטר?

כל הכבוד למי שמצליח להתנחם בזה שחשב שנהיה במצב יותר גרוע.

אין במכבי שום דבר חוץ מאחזקת כדור סתמית, שום דבר שמזכיר קבוצת כדורגל מאומנת.

קבוצה שבאה לשחקת על תיקו ובקושי מגיעה למצב וחצי חסרת התלהבות לחלוטין, לא יכולה בכלל לדבר על אליפות.

גם אם שאר הקבוצות נראות פח, אין לנו זכות בכלל להזכיר את זה.