Jump to content

קהל

amir1008

Recommended Posts

מת על התגובות האלו. כל אחד פה הוא בכלל שותף סוד.

לא מספרים, לא מדברים. ממש כת.

תספרו, תשטחו את תולדות הסכסוך בלי סילוף של דברים. מה קרה ולמה קרה.

נבקש את גרסת הצד השני, ננסה לפעול קצת אחרת, מי יודע אולי זה גם יביא תוצאות.

להמשיך כך כאילו אתם באיזה משחק מחשב או מנהלים מגעים לשחרור חטוף, זה בעיקר פתאטי.

מת על התגובות האלו. כל אחד פה הוא בכלל שותף סוד.

לא מספרים, לא מדברים. ממש כת.

תספרו, תשטחו את תולדות הסכסוך בלי סילוף של דברים. מה קרה ולמה קרה.

נבקש את גרסת הצד השני, ננסה לפעול קצת אחרת, מי יודע אולי זה גם יביא תוצאות.

להמשיך כך כאילו אתם באיזה משחק מחשב או מנהלים מגעים לשחרור חטוף, זה בעיקר פתאטי.

אף אחד לא התלונן על מכות כאלה ואחרות, ולא אנחנו לא מקבלים מכות וגם לא זו הבעיה , אתה כמובן ילד טיפש שכנראה לא מכיר בכלל את הסיפור, אבל אין בעיה תמשיכו להתנהג כמו שאתם מתנהגים ותחשבו שפתאום קסם יום אחד הכל יסתדר.

מישהו פה טען שמקבלים מכות כל פעם אז פשוט עניתי לו

אני טיפש כי אתה רוצה שאני יהיה חלק מהפיתרון אבל לא מסוגל כי יש סיפור שאני לא מכיר ואתה לא טורח לספר?

וכמו שאמר חברי לקהל הרחב איך אנחנו מתנהגים? ובמה אנחנו אשמים?

ברור שכולנו מפסידים מזה אבל ברגע שנציגים מהשחקן פה מתעקשים ליצור הפרדה ומאשימים את הקהל הרחב בזה שלא הייתה להם תחושה של ביטחון ביציע אז כן הם מתחילים לאבד את זה וחבל כי לי באופן אישי עד העונה הזאת לא היה ספק בצד של מי אני, היום הכל התערבב והאווירה הזאת פשוט גורמת להגעל משני הצדדים..  

ברור שכולנו מפסידים מזה אבל ברגע שנציגים מהשחקן פה מתעקשים ליצור הפרדה ומאשימים את הקהל הרחב בזה שלא הייתה להם תחושה של ביטחון ביציע אז כן הם מתחילים לאבד את זה וחבל כי לי באופן אישי עד העונה הזאת לא היה ספק בצד של מי אני, היום הכל התערבב והאווירה הזאת פשוט גורמת להגעל משני הצדדים..  

תודה רבה

חוץ מהסכסוך בין השחקן לאולטראס יש מלא פלגים בשער 11 חברה מה צפון דרום מרכז שפעם היו ביחד כולם תקופה של לפני 9- 10 שנים הרבה התפצלו אנשים שהיו חברים באירגונים עזבו ועדיין יושבים היציע בין כולם מלא מלא מלא מחלוקות אלה ככה ואלה ככה ואלה ככה מן הסתם הקהל של מכבי הכי גדול בארץ ויש מלא אנשים עם דעות שונות כן לעודד לא לעודד בגול במינוס 2 מינוס 3 וכל מיני חפירות כאלה שלטים תפאורות תרומות וים בלאגן תוסיפו לזה תכדורגל המודרני והמסריח שהורס לנו תצורה שער 11 נהיה כמו בנק הפועלים הכל מצלמות במעגל סגור אתה זורק בלון למגרש למחרת באים אלייך הבית עוצרים אותך הוציאו לנו תפירו' עוד מעט גם לא תוכלו לקלל במגרש עשו חור באמצע שער 11 ולאף אחד לא אכפת .....רק דבר אחד יכול להוציא תעגלה מהבוץ ולקבץ את כולם כולל כולם מכל הפינו מכל הפלגים וזה אירגון אחד מאוחד בשער 11 שבו כולם חברים ואחים והנה לכם הארגון מספר 1 בארץ באחריות ....אבל אני גם מציאותי ולא נראה לי שדבר כזה יכול לקרות בחיים אז בינתיים כולנו אוכלים תדייסה שאנחנו בישלנו!!!

חברה לפני שכולכם קופצים על השחקן/אולטרס תתחילו לעודד

כל אחד פה מזיין תשכל על ריבים ובלאגנים שהורסים ת'יציע אבל בתכלס הוא בעצמו גם לא מעודד

עזבו שנייה את המשחק אתמול שר"ג לא פונקציה לעידוד

חברה יושבים צמוד ל13 צמוד ל8 מעבר למנהרה של 11 מעודדים פעם ב...ואז באים ואומרים הארגונים הורסים ת'יציע

נכון הריב הורס תעידוד אבל גם אתם לפני שאתם מזיינים בשכל תתקדמו כמה שורות לגוש או שבו בגוש תעודדו 90 דקות ואז תגידו טוב/לא טוב

חברה טובים ביציע שפעם היו מעודדים היום מתרחקים

והדור החדש דור חרא שלומד מהגדולים ולא מעודד או שפשוט אין דור חדש

a2z אתה לא עושה שירות מי יודע מה לארגון שלך בנושא הזה

בסה"כ אפשר להבין אותו.

זה נשמע כמו קלישאה ואנשים חוזרים על זה שנים ואי אפשר לשמוע.

אבל מבחינת עובדות. החברים בארגון השחקן ה-12 חיים את מכבי ואת הקהל ואת הבעיות בקהל 24/7.

כל מה שקורה בקהל של מכבי הוא כ"כ דינמי, ויש כ"כ הרבה גורמים ומשתנים.

וזה שמדי פעם מישו בפורום אומר "תפתחו הכל ואז נדע" זה כזאת שטות.

אף אחד כאן לא יחליט שהוא מוותר על השנה (שנתיים, שלוש) הבאות מהחיים שלו כדי להכנס באמצע ולפתור את זה.

האנשים פה שורפים לעצמם את החיים ולא מגיעים לשום מקום, והרבה לפני כל מי שמזיין פה בפורום אנשים חזקים במכבי, חלשים במכבי, ככה ככה במכבי, סתם אנשים - כולם. ניסו להתערב לעזור לגשר להשפיע.

אין.

אז אתם תמשיכו לכתוב להם פה כשאין לכם מושג

והם ימשיכו לענות לכם בזלזול כי כבר אין כוח להסביר שאין לכם מושג (מה שנכון)

והמצב ישאר כשכולם עצבנים וכועסים על כולם.

וסתם לשים אותי כדוגמה

אני ניסיתי במשך המון זמן לשמוע להבין להתערב לעזור לגשר לחפש פתרונות.

אני כבר חודשיים-שלושה לא מנסה להתעדכן במה שקורה ופשוט אין לי מושג. אנשים זורקים לי דברים שואלים מה דעתי אני מגיב שאפילו לא ידעתי שהאנשים/יוזמה/אנערף הזה קיים.

חברה לפני שכולכם קופצים על השחקן/אולטרס תתחילו לעודד

כל אחד פה מזיין תשכל על ריבים ובלאגנים שהורסים ת'יציע אבל בתכלס הוא בעצמו גם לא מעודד

עזבו שנייה את המשחק אתמול שר"ג לא פונקציה לעידוד

חברה יושבים צמוד ל13 צמוד ל8 מעבר למנהרה של 11 מעודדים פעם ב...ואז באים ואומרים הארגונים הורסים ת'יציע

נכון הריב הורס תעידוד אבל גם אתם לפני שאתם מזיינים בשכל תתקדמו כמה שורות לגוש או שבו בגוש תעודדו 90 דקות ואז תגידו טוב/לא טוב

חברה טובים ביציע שפעם היו מעודדים היום מתרחקים

והדור החדש דור חרא שלומד מהגדולים ולא מעודד או שפשוט אין דור חדש

אפילו הגוש כבר לא כזה גוש... 20-30 איש שבאמת מעודדים 90 דקות השאר שרים בית אחד ומתעייפים...

זה נראה כאילו אין חשק לעודד חוץ מגולים או התעוררות במשחק ההתקפה

ואתה אל תחליט בשבילי אם אני מעודד או לא

לקרוע תגרון אני קורע אומנם לא 90 דקות אבל בהרבה פעמים הרבה יותר ממה שאנשים מהגוש מעודדים

על האולטרס אין בכלל מה לדבר הם כל כך חלשים שזה בדיחה להזכיר אותם אבל כל עוד הם שם והם שרים שיר אחד בשער 11 ואתם שרים שיר שני בשער 11 אל תבואו בתלונות לקהל הרחב שלא יודע אם לבכות או לצחוק

יש 2 ארגונים ובגלל זה המצב יהי ככה לנצח ואין מה לעשות יש לנו קהל גדול מבחינת מספרים כי אנחנו המועדון הכי גדול בארץ אבל מבחינת עידוד אנחנו לא רחוקים מביתר ואתמול אפילו שמעו אותם יותר

אני מאד מאד מאד מעריך את מה השהשחקן ה12 תורם לקהל של מכבי, אבל השב"כ יותר פתוח.

כל עוד לא תהיה הודעה מסודרת מה קרה בין הארגונים (ועל הדרך גם למה למשל לא שרים בצורה מוארגנת לערבים שאחרי נושא כל שבוע כבר נרגע) תמיד יעלו השאלות האלה בפורום. האפשרויות הן או או להסדיר את העיניינים האלה, או פשוט לנעול כל שבוע נושא שמתקשר אליהם. ברור לכם מה נראה יותר טוב, אבל זו החלטה שלכם.

קיצר אין תקווה סוייר?

אבל לכל מי שאמר שהקהל אשם, בין אם לגבי פעם צדקתם בין אם לא, לפי התגובות פה אני ועוד מיליון פה מוכנים לתת הרבה כדי שהסכסוך יפסק.הרבה.

(אין שום דרך שאני ועוד פה יכולם לעזור, העניין צריך להיסגר ביניכם בלי ח'ברה שלא קשורים)

בסה"כ אפשר להבין אותו.

אבל מבחינת עובדות. החברים בארגון השחקן ה-12 חיים את מכבי ואת הקהל ואת הבעיות בקהל 24/7.

אף אחד כאן לא יחליט שהוא מוותר על השנה (שנתיים, שלוש) הבאות מהחיים שלו כדי להכנס באמצע ולפתור את זה.

האנשים פה שורפים לעצמם את החיים ולא מגיעים לשום מקום, והרבה לפני כל מי שמזיין פה בפורום אנשים חזקים במכבי, חלשים במכבי, ככה ככה במכבי, סתם אנשים - כולם. ניסו להתערב לעזור לגשר להשפיע.

אין.

וסתם לשים אותי כדוגמה

אני כבר חודשיים-שלושה לא מנסה להתעדכן במה שקורה ופשוט אין לי מושג. אנשים זורקים לי דברים שואלים מה דעתי אני מגיב שאפילו לא ידעתי שהאנשים/יוזמה/אנערף הזה קיים.

במילים אחרות אתה אומר זה המצב ככה היה ככה זה וככה ישאר? נמשיך להיות קהל פח ובדיחה לליגה בגלל ששני ארגונים לא יגיעו לפשרה לא משנה מה?

עד עכשיו תמיד חשבתי על הקהל שלנו קקהל הכי טוב בליגה יחד עם הקהל של הפועל (מבחינת עידוד ולא מבחינת הגועל נפש שהם עושים)

צריך להתחיל להתרגל לעובדה שאנחנו כבר לא זה.. ושאפילו קהלים כמו חיפה וביתר חוגגים עלינו... סבבה

בסה"כ אפשר להבין אותו.

אין.

וסתם לשים אותי כדוגמה

על הכיפאק שאין לנו מושג מה הולך בליבת העניין (כי לא מעדכנים אותנו <וזה בסדר>)

אבל עוד משהו שלא היה לי מושג בו זה שלקהל הרחב יש אשמה בזה שהוא לא התערב במצב שאין לו מושג מה קורה בו

קיצר אין תקווה סוייר?

אבל לכל מי שאמר שהקהל אשם, בין אם לגבי פעם צדקתם בין אם לא, לפי התגובות פה אני ועוד מיליון פה מוכנים לתת הרבה כדי שהסכסוך יפסק.הרבה.

(אין שום דרך שאני ועוד פה יכולם לעזור, העניין צריך להיסגר ביניכם בלי ח'ברה שלא קשורים)

שום תקווה

במילים אחרות אתה אומר זה המצב ככה היה ככה זה וככה ישאר? נמשיך להיות קהל פח ובדיחה לליגה בגלל ששני ארגונים לא יגיעו לפשרה לא משנה מה?

עד עכשיו תמיד חשבתי על הקהל שלנו קקהל הכי טוב בליגה יחד עם הקהל של הפועל (מבחינת עידוד ולא מבחינת הגועל נפש שהם עושים)

צריך להתחיל להתרגל לעובדה שאנחנו כבר לא זה.. ושאפילו קהלים כמו חיפה וביתר חוגגים עלינו... סבבה

בדיוק,

אנחנו הקהל הכי פח בארץ. אנחנו מעודדים חרא, אנחנו גזענים מגעילים, אנחנו הולכים מכות גם בלי קשר לארגונים, השיר שתופס אצלנו הכי חזק זה "אמא שלכם זונה"

ואפילו התרבות עידוד שלנו הלכה לפח ומעט מאוד אנשים אשכרה מחזיקים עידוד 90 דק או קרוב לזה.

הדבר היחיד הטוב שנשאר בקהל שלנו זה שירים ברמה גבוה ותפאורות של השחקן. (וזה שמביאים כמויות יפות)

זהו.

על הכיפאק שאין לנו מושג מה הולך בליבת העניין (כי לא מעדכנים אותנו <וזה בסדר>)

אבל עוד משהו שלא היה לי מושג בו זה שלקהל הרחב יש אשמה בזה שהוא לא התערב במצב שאין לו מושג מה קורה בו

לאדע מי אשם,

למען האמת מאז שהחלטתי שדיי וכבר מה שיהיה יהיה.. זה גם לא כזה מעניין.

אני מתרכז כל משחק בלעודד 90 דק עם הגוש החזק מבחינתי, פה זה נגמר. ממליץ לך לנהוג כמוני

אפילו הגוש כבר לא כזה גוש... 20-30 איש שבאמת מעודדים 90 דקות השאר שרים בית אחד ומתעייפים...

לקרוע תגרון אני קורע אומנם לא 90 דקות אבל בהרבה פעמים הרבה יותר ממה שאנשים מהגוש מעודדים

על האולטרס אין בכלל מה לדבר הם כל כך חלשים שזה בדיחה להזכיר אותם אבל כל עוד הם שם והם שרים שיר אחד בשער 11 ואתם שרים שיר שני בשער 11 אל תבואו בתלונות לקהל הרחב שלא יודע אם לבכות או לצחוק

קודם כל אני לא חבר בשחקן ולעולם לא הייתי

דבר שני אני בעצמי לא מעודד אז בטח שאני לא יקבע לך אם לעודד 90 דקות 70 דקות או שיר במשחק

אבל אני אומר לא לבכות שאין עידוד/חשק לעודד שאתה לא מעודד

תעודד תבוא בתלונות

אני בעצמי יושב צמוד ל8 ורואה מה זה עידוד חלש מדי משחק אבל בדרבי ואתמול ישבתי צמוד לגוש והבנתי הבעיה היא שאין גוש לא הארגונים אנשים לא רוצים לעודד

כולם רוצים שהארגונים יעודדו והם יעודדו מתי שנוח להם

זה לא עובד ככה ולא עבד מעולם הארגונים מתופפים שמים איש גדר ו20 שהולכים אחריו. השאר תלוי בקהל אם הוא שר או לא

קודם כל אני לא חבר בשחקן ולעולם לא הייתי

דבר שני אני בעצמי לא מעודד אז בטח שאני לא יקבע לך אם לעודד 90 דקות 70 דקות או שיר במשחק

אבל אני אומר לא לבכות שאין עידוד/חשק לעודד שאתה לא מעודד

תעודד תבוא בתלונות

אני בעצמי יושב צמוד ל8 ורואה מה זה עידוד חלש מדי משחק אבל בדרבי ואתמול ישבתי צמוד לגוש והבנתי הבעיה היא שאין גוש לא הארגונים אנשים לא רוצים לעודד

כולם רוצים שהארגונים יעודדו והם יעודדו מתי שנוח להם

זה לא עובד ככה ולא עבד מעולם הארגונים מתופפים שמים איש גדר ו20 שהולכים אחריו. השאר תלוי בקהל אם הוא שר או לא

סוייר אתה שקרן! הכי חזק אצלנו זה הוווו מניאק כי באמא שלכם זונה ההתלהבות יורדת אחרי כמה שניות ובהווו מניאק השוער מושך תזמן אז נמשך יותר

a2z, אל תעלב אבל אני מאוד שמח שאתה צריך להקליד את דעותייך, כך לפחות אתה יכול לסנן חלק מהשטויות שאתה מוציא. אם היינו צריכים לשמוע את השטויות שלך כתוצאה מדיון ורבאלי סביר שהיינו אומרים כבר עכשיו שאתה חסר תקנה ולא נותנים לך להנות מהספק במסווה של אדם לא טיפש.

תרגע.

מי שמקבל יריקות פצצות מכות פעם אחר פעם אז שידאג שיצלמו וללכת לפתוח תלונה במשטרה

פה לא מדובר על אבוקות קללות וחרטות מדובר על סכנה אמיתית ועדיף ללכת למשטרה במקום שחס וחלילה זה יגמר רע יום אחד

ללכת כארגון לדפוק על הדלת של אנגלדיס להגיד למכבי שהם לא שומרים על הביטחון שלנו

אתה מצפה שמישהו מהקהל הרחב יעשה את זה בשבילך?

למרות שלדעתי הבעיה הסתדרה ברגי שחילקו את שער 11 ל2

שורה תחתונה כל עוד יש שני ארגונים יריבים ביציע שער 11 בחיים לא יחזור כמו שהיה

אני אל מצפה לכלום אח שלי.

אני הראשון שאמר שההנהלה הזאת הנהלה של נבלות ששמה עלינו זין, הכל ייצא החוצה בסוף, אתה לא אוהד ולא רלוונטי, שים כסף ושתוק, זה מה שאתה צריך לעשות מבחינתם.

משטרה שמשטרה.

אתה מציע פתרונות, ותעשו ותעשו ותעשו, תפאדל בוא תנסה, הלוואי תצליח.

*למען הסר ספק, זה חלק גדול בזה שהעונה התייאשתי ואין לי מנוי בכלל, ביחד עם העלאת המחירים של מכבי שלא מצדיקה לדעתי את המחיר פשוט לא היה כדאי כבר לשלם בשביל ריבים וחרא.

** אני לא חבר בשום ארגון, בעברי הייתי, היום כבר לא.

זו דעתי האישית בלבד.

עכשיו תראה כמה אתה מצחיק:

לדעתי הבעיה הסתדרה, אבל כל עוד יש שני ארגונים אז בחיים זה לא יחזור, כלומר הבעיה לא נפתרה כי על זה פתחת את הנושא.

אח"כ אתה מתלונן על הגוש שאנשים בו מעודדים נון סטופ אבל מודה שאתה לא, אז מה אתה מעביר ביקורת? כנס לגוש קפוץ כמו מניאק 90 דקות, תקרע את עצמך בלי הפסקה, ואז תתלונן (או שיותר נכון תראה כמה זה חרא שבאים אליך בתלונות מפגרות).

לגבי כל השאר?

באמת, אתם רואים ילדים שמציקים להם, מכים אותם, קורעים להם תופים, שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע, אל תהיו תמימים.

עכשיו אתם מגלגלים עיניים ומצביעים לשמים, יש פה אחריות של כל אחד שלא עשה עם זה כלום, והתעלם (כן זה נשמע קלישאתי)

ברנדון רוי, תרגיע...ומהר.

כשתעשה פסיק ממה שעשה המשתמש ותבין את כמות החרא שהוא ואנשים כמוהו אכלו, אתה תשפיל מבט לפני שאתה מקליד בכלל...תכבד את האנשים שאתה בבית שלהם.

מי שחסר תקנה זה כל מי שעמד והתסכל על כל המצב הזה ולא הזיז אצבע.

ומה זה אין תקווה?

כי סוייר אמר? עם כל הכבוד לכולנו פה? לא אנחנו נקבע.

שאנשים יזיזו את עצמם ויירדו מהעצים שלהם של עלק מנהלי העולם דברים יזוזו.

ככה זה בעולם...כל עוד לא יפתרו את זה זה יישאר ככה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.