Jump to content

פראיירים

Recommended Posts

כמו שאמרתי נגד באר-שבע ובפעמים אחרות, קבוצה שרצה לאליפות לא יכולה לקבל גולים בקלות כזו מכל מצב נייח שני נגדה, בייחוד שזה המצב היחידי שמגיעים אליו נגדינו כל המשחק. סתם.

מבאס לקרוא פה.

אם דאבור שם את המצב ההוא כולם פה מהללים את אוסקר.

חח זה התגובות הכי טובות.

"אם היינו שמים גול והיה משחק אחר לגמרי כולם היו שמחים"

אבל זה לא קרה, והוא סיים משחק עם מלא החמצות, עשינו רק 2 חילופים ואבו זייד בהרכב זה הזיה, אנחנו בערב המשחק, מותר להוציא תסכול בפורום (כל עוד זה נגמר פה).

היינו יותר טובים, היינו צריכים לנצח, לא ניצחנו.

וזהו, זה הכדורגל, מי שלא מסוגל להתמודד עם זה לא בנוי לענף.

באסה רצינית, אבל לא צריך לעוף, אנחנו מסיימים סיבוב במקום ראשון עם ביטחון ביכולת של הקבוצה שלנו, כמה שנים זה לא קרה?!

מבאס לקרוא פה.

אם דאבור שם את המצב ההוא כולם פה מהללים את אוסקר.

אבל למה להסתמך על זה שתשים גול במצב הראשון שאתה מגיע אליו כמו היום, למה?

למה לא לעלות במערך שיכול לייצר לך כמות מכובדת של מצבים שגם אם תשים חצי מהם אז זה אומר 3 שערים בערך?

למה בית"ר עם האין הגנה שלה שונה מסכנין או הפועל רמת-גן? הגיע הזמן שנתחיל גם לחשוב כמו קבוצה גדולה.

וכן, הכל בסדר, אמנם אנחנו מקום ראשון (זה לא משנה עכשיו בשלב הזה של העונה) אבל המצב היה יכול להיות הרבה יותר טוב ובשבוע הבא אנחנו במשחק סופר קשה נגד חיפה בחוץ.

אני מחכה כבר המון זמן שנעשה את הקפיצה הפסיכולוגית הדרושה שתראה שאנחנו חושבים כקבוצה מעל לרמת כל הליגה וזה עדיין לא קורה, חבל.

אבו זייד חושך מצרים מה ג?ורדי חשב לעצמו כשהביא אותו?!

דאבור כמו שאמרתי אלף פעמים,לא מסוגל לתת גול.

המשחק הכי טוב שלנו העונה,כמה פראיירים אנחנו!

ככה לא ניקח אליפות בחיים

איך שזה היה מתחילת העונה עד עכשיו , משחק הבא אוסקר בטח יעלה עם דהן במקום אבו זייד ואולי יחליף את דאבור בארנשו.

נקווה שהוא יבין שככה לא מנצחים קבוצה "גדולה" (עם הגנה פח).

איך אנשים מאשימים את אוסקר? תוכנית משחק גאונית פתחנו להם את התחת הם לא עשו כלום ממש כלום רק העבירו זמן כמו סמרטוטים.

מי שצריך לבוא אליו בטענות זה דאבור עם הראש העקום שלו גם היום וכם בדרבי החטאות ממצב בטוח , הוא חייב לעשות כיוון פרונט בראש.

נקודות אור זה איתן טיבי בלם ענק, עטר שכל מילה מיותרת, ורובאטו אחלה שחקן.

האכזבה זה דאבוג כמות ההחטאות שלו עצומה ולא רק היום , פשוט אני בדרך! כלל מכבי כובשת וזה מחפה אבל הבן אדם רק מחטיא.

וגם השופט הפחדן שלא שרק לפנדל בטוח.

אותי סתם מבאס שכאילו אוסקר לא לומד כלום. כולם ראו שבדרבי לאבו זאייד לא היה שום תועלת על המגרש וכנראה שגם הוא כי שבוע אח"כ הוא שינה ואז כולם אמרו יופי הוא למד מהטעות וכנראה שזה כבר לא יחזור על עצמו והנה פתאום שוב הוא בהרכב ולא רק שהוא פשוט לא מועיל הוא גם מחרבן לנו את המשחק

אני לא מבין. נגד מי שיחקנו באיירן מינכן? ממי הוא פחד שם?

אוסקר גמר אותנו עם אבו זייד. במשחק גשום כזה אתה צריך מובילי כדור, מה עם מיכה? גונזאלו?

אבו זייד לא קשור לענף. דהן לא הועיל בכלום והיה חילוף סתמי, ושום מילה נוספת על זיו

אני לא רוצה להתייחס בצורה חד מימדית לאניימה ולהתחיל לשחוט אותו כמו הרבה אנשים פה, אין ספק שהאיכויות של משחק הרגל שלו הם חלק בלתי נפרד מאיך שמכבי מניעה את הכדור ומנסה לשחק את הכדורגל שלה ברוב המשחקים, אבל הוא עוד לא הביא לנו נק' העונה וזה מאוד מאכזב.

כמו שאמרתי נגד באר-שבע ובפעמים אחרות, קבוצה שרצה לאליפות לא יכולה לקבל גולים בקלות כזו מכל מצב נייח שני נגדה, בייחוד שזה המצב היחידי שמגיעים אליו נגדינו כל המשחק. סתם.

הוצאת לי את המילים מהפה.לא ייתכן שבגל פעם נספוג את הגולים המטופשים והמיותרים הללו מכדורים חופשיים /הגבהות.

באמת שאני לא מבין איך בעל פעם מחדש זה קורה לנו.ממש מיותר.

מעבר לזה,משחק לא רע בכלל של מכבי בטח בהתחשב בתנאי המזג אוויר והדשא.

מה שכן ,אני עדיין לא מבין למה אבו זיין פותח בהרכב..אם כבר לעלות עם שלושה אחוריים , לפחות שזה יהיה רפי דהן.

בכל אופן,שבוע הבא עוד משחק קריטי ביותר!

יאללה מכבי.

נב השופט בן זונה.

אוסקר גמר אותנו עם אבו זייד. במשחק גשום כזה אתה צריך מובילי כדור, מה עם מיכה? גונזאלו?

אבו זייד לא קשור לענף. דהן לא הועיל בכלום והיה חילוף סתמי, ושום מילה נוספת על זיו

במשחק כזה גשום את צריך פיזיות ושליטה וזה מה שקיבלנו. 90 דקות שבית"ר הגיעה לרחבה שלנו רק בגול שכבשה. הפועל וחיפה הגיעו לפחות מצבים מאיתנו מולם וכבשו יותר.

לא ניצחנו בעיקר בגלל נאיביות ו-2 החמצות ענקיות של דאבור (מצויין עד השערים).

אבל למה להסתמך על זה שתשים גול במצב הראשון שאתה מגיע אליו כמו היום, למה?

למה לא לעלות במערך שיכול לייצר לך כמות מכובדת של מצבים שגם אם תשים חצי מהם אז זה אומר 3 שערים בערך?

למה בית"ר עם האין הגנה שלה שונה מסכנין או הפועל רמת-גן? הגיע הזמן שנתחיל גם לחשוב כמו קבוצה גדולה.

וכן, הכל בסדר, אמנם אנחנו מקום ראשון (זה לא משנה עכשיו בשלב הזה של העונה) אבל המצב היה יכול להיות הרבה יותר טוב ובשבוע הבא אנחנו במשחק סופר קשה נגד חיפה בחוץ.

אני מחכה כבר המון זמן שנעשה את הקפיצה הפסיכולוגית הדרושה שתראה שאנחנו חושבים כקבוצה מעל לרמת כל הליגה וזה עדיין לא קורה, חבל.

אני לא חושב שאוסקר אומר לעצמו לפני המשחק "נשים שני גולים משני מצבים".

זה הסגנון משחק שהוא מאמין בו במשחקים כאלה.

לצערי הוא חושב שבית"ר > סכנין. לכן נגד שסכנין הוא שיחק יותר התקפי ומבית"ר הוא חשש.

עכשיו בוא נראה מי אומר לעלות במערך שונה נגד חיפה?

הרי לפי הטבלה בית"ר טובה מחיפה...

למה אוסקר גארסיה? פשוט למה? כמה פחדן צריך להיות? כמה?

בכל מקרה עם הפנים קדימה. כרגיל.

הפחדן הזה הביא אותך למקום ראשון ולדומיננטיות בכל משחקי הקבוצה בליגה (כן גם בדרבי).

מכבי הקבוצה שהכי נראית כמו קבוצה בליגה אז די להקשיב ל-2 חסרי מושג כמו נימני וחזן (שונא מכבי).

אגב, בתחילת העונה כשניצחנו את חיפה והפועל בטוטו שיחקנו עם 2 אחוריים בלבד נכון? פשוט שכחתי ואני לא מצליח להזכר על מה ובאיזו נקודה עלה לו לראש לשנות את השיטה

אתם פשוט אבסורד. זה שמכבי שלטה במגרש ב-95% מהזמן לא נזקף לזכותו של אוסקר, וזה שהגענו בזכות המערך שלו ל13/14 - 1 בבעיטות לשער גם לא. אבל זה שהוא כביכול לא רצה לוותר על המערך שהביא אותנו לשליטה האבסלוטית הזאת - זה פחדנות. בחייאת, כל אחד חושב שהוא מאמן פה. כמו שתורג'י אמר - אם דאבור שם את הכדור הזה ברשת ועם קצת יותר ריכוז בהתקפה אנחנו הרי מנצחים פה וכולם מהללים את אוסקר עד להודעה חדשה.

תנו קצת קרדיט וכבוד למאמן שהחזיר אותנו למקום שאנחנו לא זוכרים כבר יותר מדי זמן בסוף הסיבוב הראשון.

וכן, אנחנו פראיירים. לא - לא בגלל אוסקר.

אוסקר גארסיה הוא הגורם העיקרי לאיבוד הנקודות של מכבי היום, וגם מול הפועל.

אני לא צועק לפטר אותו, ההפך - אני חושב ששום מאמן שבארץ לא היה עושה את העובדה שאוסקר גארסיה עושה במכבי, השחקנים נותנים תתחת באימונים, רואים שכושר המשחק של מכבי הוא הכי טוב בליגה, הוא מוציא את המקסימום מהקבוצה.

אין לי ספק שכל מאמן אחר שמכבי היו מביאים והיינו היום עם פחות נקודות, כי מה לעשות - הסגל של מכבי לא נוצץ כמו של הפועל, אבל הוא כן איכותי.

ובכל זאת, הגדולה של מאמן זה להגיע למשחקים הגדולים, ואת זה עד היום לא עשית, השתפנת.

גם מול הפועל וגם היום פתחת עם 3 קשרים אחוריים שאבו זייד מצטרף לאלברמן וראדי, ואני צועק - למה?!

מכבי השנה הקבוצה הכי טובה בליגה!! הפועל באו אחרי 3 הפסדים רצופים עם היד במכנסיים, ואתה משתפן פותח עם 3 אחוריים, פלא שמכבי נראו ככה בדרבי?!(אז מה אם היה פנדל, לא הגענו למצב בדרבי).

חשבתי שלמדת, אבל הסתבר שטעיתי והנה היום אתה עושה אותה טעות. פתחת עם 3 אחוריים מול בית"ר, מי הם בכלל?! כל המשחק הם לא הגיעו למצב אחד!! כמה סמלי שאבו זייד שהיה השחקן ה-12 של בית"ר היום הוא זה שאשם בשער שלא סגר את הקרוב!

ואני לא מזכיר אפילו את הפאולים השטותיים שלו שנתנו לבית"ר מצבים נייחים מסוכנים! 7 פאולים הוא עשה במשחק! 7! למה לא הוצאת אותו?! למה נתת לו להמשיך?!

אני ראיתי את הגול של בית"ר מגיע, וזה מאכזב. יכלנו בדרבי לבוא כמו שורים ולפרק את הפועל, זה היה ברור שאם היינו פותחים כמו שצריך גם היינו מנצחים והיינו ב+9.

יכלנו היום לבוא אחרי שהפועל הפסידו נקודות ולתת הצגה ולפתוח עוד פעם פער בצמרת אבל השתפנת.

התיקו הזה היום הוא תיקו שכולו הפסד, בשבילי זה "ההפסד" הכי מאכזב השנה אחרי הדרבי. בחיים שלי לא ראיתי אליפות. וכל החיים שלי מכבי הייתה קבוצה טובה אבל כשהיא הגיעה למשחקים הגדולים או שהיא עשתה במכנסיים או שהמאמן עשה במכנסיים.

והשנה יש לנו קבוצה מצויינת אבל המאמן שלנו עושה במכנסיים במשחקים החשובים באמת, כאלה שלוקחים אליפות. לוקחים אליפות מול בית"ר, חיפה והפועל. לא מול בני סכנין והפועל עכו.

אוסקר - איכזבת אותי. המשחק שבוע הבא הוא אחד המשחקים הכי חשובים השנה. אני מצפה שתפתח עם מיכה/גונסאלו במקום אבו זייד.

ואם אתה פותח עם דהן, זה גם שחקן אחורי(אומנם טוב, בניגוד לאבו זייד). העונה הזאת עוד ארוכה אבל עד עכשיו איכזבת ברגעי המאני טיים, ברגעים שמאמן יכול להפוך לגדול, גם החילופים שלך היו רעים הערב. למה לא העלת את גונסאלו/מיכה מהספסל?

העונה עוד ארוכה ואנחנו יכולים וצריכים לקחת אליפות, אבל עד עכשיו הפלנו את עצמנו ברגעים החשובים, ובכוונה אני אומר הפלנו ולא נפלנו - כי אנחנו יותר טובים.

חבל. תיקו שכולו הפסד.

במשחק כזה גשום את צריך פיזיות ושליטה וזה מה שקיבלנו. 90 דקות שבית"ר הגיעה לרחבה שלנו רק בגול שכבשה. הפועל וחיפה הגיעו לפחות מצבים מאיתנו מולם וכבשו יותר.

לא ניצחנו בעיקר בגלל נאיביות ו-2 החמצות ענקיות של דאבור (מצויין עד השערים).

לא היה לך שום חיבור בין הקישור להתקפה. לא היה מי שימשוך מספיק את הקישור של ביתר קדימה, ובגלל זה הם שיחקו עם קו הגנה מאוד נמוך ולקחו את 100 הכדורים הארוכים של טיבי, אלברמן וראדי. הי מרחק עצום בין הקישור להתקפה, אתה לא יכול לנצח ככה משחק.

לחלקכם מגיע אבי נימני כמאמן.

גנבת לי את התגובה. אני לא רציתי להגיד את זה כי אני יודע מה יהיו התגובות של אנשים פה.

סתם שאלה, חוץ מהשער שלו שבוע שעבר נגד סכנין שהיה חצי עצמי, דאבור כבש מאז חיפה?