Jump to content

פראיירים

Recommended Posts

עדיין מקום ראשון בליגה וזה לא כזה נורא לסיים עם ביתר במשחק "חוץ" ב 1-1.

אבל משהו מטריד אותי מאוד ולא מתאים לקבוצה אלופה וזה היכולת שלנו לנצל מצבים, והיכולת של הקבוצה היריבה לנצל מולנו מצבים.

לא יכול להיות שביתר תבעט פעם אחת למסגרת ותבקיע מולנו שער.

זה פשוט לא יכול להיות.

אם זה לא ישתפר, האליפות שלנו תהיה תלויה ביכולת של הפועל.

משחק מרגיז.

אף שחקן לא ניראה כאילו הוא מתאבד על המשחק אדישות כל המשחק אפילו בדקות האחרונות

אולי ינצחו ויתנו תצוגות במהלך העונה אבל אליפות לא תהיה ככה

איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!

אלוהים

איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!איזה פספוס!!

אז יש סיבה שהוא וויתר על חילוף שלישי ושיחק כמו פחדן משחק שלם מול קבוצה שנתנה לנו גול ממצב ניח בטעות?

אוי אוסקר אוסקר...

מה אוסקר?

שליטה מוחלטת 90 דקות בזכות אוסקר. הרבה החמצות.

מה אוסקר?

שליטה מוחלטת 90 דקות בזכות אוסקר. הרבה החמצות.

מסכים.

פנדל שלא נשרק, דאבור מחמיץ במצב של 100%. אם מכבי מנצחים פה 3-1 אני לא מופתע וכולכם פה מהללים את אוסקר.

החמצות וספיגת שערים שלא מתאימים לקבוצה אלופה.

גם בדרבי דרך אגב. אם עטר שם את הכדור בפנים הפועל 9 הפרש ואוסקר מלך ישראל.

שיישאר פה לנצח.

14-1 בבעיטות לשער? כן, אוסקר פחדן. איזה פורום של אנשים ****, זה לא להאמין.

לראשונה מזה לא יודע כמה שנים אנחנו מקום ראשון בסוף הסיבוב הראשון. הכל בסדר.

אוסקר לא פחדן ? אתה שומע את עצמך ?

גם הדרבי וגם עכשיו לא ניצחת 100 אחוז בגלל מאמן.

לא יכול להיות שדור מיכה וגונזלו גארסיה לא משחקים, לא יכול להיות שאבו זייד לא פוגע וממשיך לקבל צ'אנסים וראדי באנקר 90 דקות גם בימים חלשים מאוד

לא יכול להיות שארנשואו דקה 80 מקבל כדורים כמגן ימני בזמן שרוברטו "מסירות אחורה" קולאוטי לא מצליח כל המשחק לעבור תהגנה הכי חלשה בליגת העל.

איך לעזאזל אתם אומרים שאוסקר לא אשם? מכניס את רפי דהאן חילוף ראשון, ואז פשוט מוותר על חילוף שלישי.

כן, צר לי, זה מאמן פחדן. בית"ר לא עברה את החצי, נוטרלה בצורה מושלמת, ונתנה גול בפוקס. ממשיכים להתקיף, מה קרה?? תכניס את גונסאלו או את מיכה במקום דאבור ברבע שעה האחרונה ואני מבטיח לך שזה לא היה נגמר תיקו.

אוסקר לא אשם פה בכלום

אבו זייד פשוט שחקן חלש, חוץ מעברות וגול באשמתו הוא לא עשה כלום

ומי מרכיב אותו ? אותו אחד שעשה את זה והפסיד לך תדרבי

אם אוסקר האמין באבו זייד אני מאמין שהיו לו סיבות טובות לכך. בחייאת, אוסקר עיוור? תנו קצת קרדיט למאמן שהוביל אותנו למקום הראשון בתום הסיבוב הראשון.

היום אבו זייד באמת היה חלש, לכן גם הוחלף בדקה ה63, לי נראה שהוא מיצה את הקרדיט שלו, ונקווה שמעכשיו הוא יוחלף מהפתיחה, אם לא בשחקן התקפי כמו גארסיה או מיכה, אז לכל הפחות ברפי דהן, שנראה טוב יותר בדקות ששיחק ובכלל מחזיק ביכולת התקפית טובה יותר משל אבו זייד, גם אם לא ברמה ממש גבוהה.

סעמק, תכנית משחק אדירה של אוסקר, ניטרלו לחלוטין את ריקן שהוא האיש המרכזי והיו מאוד זהירים עם היציאות של מגראלשווילי קדימה. המצב היחיד של בית"ר היה הקרן, וממול אנחנו מחמיצים בלי סוף, אם דאבור מסיים עם שלושער אני לא מתפלא.

איזה פספוס, לשחק כלכך טוב ופשוט מדויק לפי התכנית משחק, ואז לחטוף גול הכי שטותי בעולם מקרן.

יואו איזה עצבים, בדיוק כמו הדרבי. נקווה ששבוע הבא נגד חיפה כבר נלמד לנצח את סוג המשחקים הזה.

תקשיבו טוב, מול בית"ר ירושלים "הגדולה" הוא לא צריך 3 קשרים אחוריים. אתה כועס על גונסאלו? סבבה, תפתח עם מיכה. עזוב, כבר פתחת עם אבו זייד? מה אתה מכניס את רפי דהאן במקומו?

ואיפה לעזאזל החילוף השלישי אלוהים ישמור? מי פשוט מוותר על חילוף? מי ישמע מול מי שיחקנו רבאק שלא צריך לעשות את כל החילופים.

רשמים מהמשחק :

- אבו זייד, אמרתי אולי הפעם הוא יתן משחק טוב, לא יאמן שהוא כל משחק אותו דבר, לא עושה כלום, לא הגנה לא התקפה, מקבל כרטיס צהוב ויוצא כמה דקות אחרי המחצית.

- דאבור מחמיצן מטורף , מה יהיה עם המשחק ראש שלו ?!

- ייני לא מגן , חבל שאוסקר לא שם על ורד.

- אחוז ניצול המצבים מולנו הוא מטורף , קבוצות מגיעות כל המשחק ל1-3 מצבים מסוכנים ומסיימים עם 1-3 שערים, לא יודע איפה הבעיה, זה לא נראה שלאניימה יש חלק בזה, אבל יש מצב.

- לעומת זאת , ניצול המצבים שלנו חלש ביותר.

- לא יתכן שאוסקר מסיים משחק כזה עם 2 חילופים.

נקודת האור היחידה :

- עטר, איזה שחקן. :wubyellow3:

שורה תחתונה - מכבי פראיירים, ככה לא ניקח אליפות גם עוד מיליון "עונות חלשות של הליגה".