Jump to content

לקראת חיפה

Recommended Posts

אוקי, הוצאנו תיקו במשחק ששלטנו והכל טוב ונחמד, אבל אני כבר רואה את אלה שכותבים שחיפה יפרקו אותנו ושנפסיד בטוח ובלה בלה בלה, חאלס, אתם סתם מבאסים כל נושא כל דיון של שיחה אתם פשוט מדכאים וכשקהל מדוכא גם הקבוצה כבויה, ואם אתם לא תאמינו שאפשר לנצח שם לא ננצח.

תרימו את הראש שלכם עכשיו צריך לאנוס את חיפה כמו זומבים.

מכבי קמה ונופלת על אלירן עטר. גונזאלו/מיכה חובה במקום אבו זייד.

אם הוא ימשיך עם ה3 אחוריים, אז לפחות שורד ישחק בימין וייני בקישור. לא רפי ולא אבו זין

הבעיה היום לא היתה במערך. שבוע הבא עם דהן ומיכה/ארנשאו במקום דאבור ויהיה בסדר.

אתה באמת חושב שכמות המצבים שהגענו אליהם היום מצבים לגול כמו עטר והנגיחה של דאבור הם בכמות מספקת מול הגנה כמו של בית"ר?

משחק שיגדיר את המשך העונה. ניצחון של חיפה והם מורידים ל-8 מאיתנו ומתחילים לחזור למירוץ. ניצחון שלנו יהיה הישג טוב מאוד במבחן אופי. חיפה נגדנו מאז ומתמיד מעלים את היכולת, וקטן הקקה הזה נגדנו מצוין תמיד. יהיה קשה, מאוד. אני מקווה שלא נאכל אותה.

אתה באמת חושב שכמות המצבים שהגענו אליהם היום מצבים לגול כמו עטר והנגיחה של דאבור הם בכמות מספקת מול הגנה כמו של בית"ר?

אני חושב ששיחקנו יעיל וטוב והגענו למספיק מצבים כדי לנצח. יכול להיות שהיינו מסוכנים יותר עם מיכה/גונזאלו מקדימה, אבל לאוסקר יש שיטה וסדר עדיפויות ואני מכבד אותם.

דאבור אחלה שחקן

הוא הבעיה האחרונה שלנו

הוא לא בעיה שלנו.

אבל הוא כן חייב לשפר ניצול מצבים.

לדעתי אוסקר לא יפתח עם ארנשאו על פניו כי הוא חושש שארנשאו לא יעזור בהגנה כמו שדאבור עוזר.

המשחק מול חיפה הוא המשחק הכי חשוב שלנו השנה.

כולם פה יודעים מה קרה בשנים האחרונות שהגענו לקריית אליעזר, כולם יודעים איך מכבי קיבלה 3 מחיפה וגמרה את העונה.

מכבי בכדורגל לאורך השנים זה מועדון מאוד שברירי, הפסד אחד יכול למוטט אותנו, בטח מול חיפה בקריית אליעזר, זה מה שקורה לנו כל שנה!!.(אני לא אומר שאנחנו שבריריים השנה, אני מדבר לאורך השנים).

ומי שהמשחק הזה טמון בידיו זה אוסקר גארסיה. אם הוא ימשיך לפתוח עם 3 אחוריים(גם דהן אחורי, אם כי הוא טוב בניגוד לאבו זייד) אז צפו למשחק קשה מאוד שיסתיים בהפסד/תיקו.

אם הוא יעלה כמו גבר עם גונסאלו/מיכה במקום אבו זייד/דהן, אז אני מאמין שננצח את המשחק.

זה משחק מאוד חשוב, אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ניצחנו בקריית אליעזר. זה הגיהנום שלנו בשנים האחרונות, אם רוצים אליפות - זה מסוג המשחקים שצריך לבוא ולנצח.

לא כזה קריטי המשחק בחיפה,

סך הכל עוד משחק, אנחנו אמורים לנצח אותו, אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מהם...

אבל גם אם לא, ממש לא משחק מכריע לגבי העונה הזאת.

יאלה כל המאמנים התעוררו נו תוציאו כבר תעודת פרו ולכו תאמנו אבל אל תשחקו פחדני כי הפעם זה על הכיסא שלכם ועל כל תוצאה לא טובה מאשימים אותכם לא את המאמנים שביציע שאחרי שבוע אף אחד בכלל לא זוכר שהם אמרו לשחק ככה או ככה

בסוף הוא יעלה יותר התקפי וחלילה נפסיד וכולכם תגידו שהוא היה צריך לעלות מבוקר ולהחזיק את האמצע במשחק כזה

גם אני רוצה לראות מכבי התקפית, וגם אני חושב שהיא הרבה יותר טובה ככה, אבל יש לנו אחלה מאמן ובמקום להתעסק בזה תנו לו לעשות את העבודה ותסמכו עליו.

תתרכזו בלבוא לתת את הגרון ולדחוף את הקבוצה לנצחון, לא משנה מי ה-11 שיפתחו.