Jump to content

יתר משחקי המחזור

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

כל הכבוד לעכו !!!!!!!!!

יובל שבתאי הזה פייטר אששששש, שיחק אותה!

ואבוקסיסססס דיייייייייייייייייייי לבכותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת !!!!!!!!!!!

שמע אפשר לצחוק אבל הוא לא סתם אומר את זה.

אני האחרון שאתה יכול להגיד לו את זה. אני באמת מאמין שהוא עושה את זה במודע, ובמטרה "להפחיד" שופטים לשרוק נגדם,

ולעודד אותם לשרוק בעדם.

אבל זה היה כזה צפוי, עם המשפט הקבוע "אני לא רוצה לדבר על השופטים אבל... **מדבר רק על השיפוט/מזיין את המוח כל הראיון**, אבל לא בגלל זה לא ניצחנו".

ניר לוין בהבדל מאבי נמני עובד במכבי.

ועוד פיסת אינפורמציה שאתה אולי לא יודע,

אבי נמני וניר לוין חברים טובים. והבן של ניר לוין "בנה" לו בפיפא החדש את הפועל ואת מכבי

ופעם בכמה זמן נמני ולוין נפגשים אצל לוין לשחק פיפא 13. לוין לוקח את מכבי, אבי לוקח את הפועל.

עוד פיסת אינפורמציה שכולנו פה יודעים,

נמני (הסוכן) היה טוען שהגיע פנדל ויוסי אבוקסיס קופח.

אבי נמני וניר לוין חברים טובים. והבן של ניר לוין "בנה" לו בפיפא החדש את הפועל ואת מכבי

ופעם בכמה זמן נמני ולוין נפגשים אצל לוין לשחק פיפא 13. לוין לוקח את מכבי, אבי לוקח את הפועל.

למה אלי אוחנה יכול להגן על בית''ר לדבר כמו ביתריסט ושם זין על כולם ועל כל מי שמעז לדבר עליהם ביציע ? ואני לא אשווה בין האהבה העצומה שנמני קיבל לעומת אוחנה .

אני לא אתחיל לזיין את המוח כי נמני לא שונא מכבי ואוהב מכבי ..אבל ראבק כואב לי הלב לראות אותו ככה כמו זר מדבר עלינו בלי פיסת רגש למועדון .

ניר לוין אובייקטיבי, להבדיל מאבי נמני

הרי מה לוין אמר? שאבקוסיס לא צריך לבכות על השיפוט במשך כמה דקות בראיון אחרי משחק? צודק לגמרי.

נימני היה אומר שהשופט קיפח את הפועל, הוא חבר של אבוקוף לא מעניין אותו מכבי הפועל.

אם גורדנה היה כובש הוא היה אפילו מחייך.

איזה כיף לראות שהם סיימו בתיקו אפס אחרי שדיברו שלנו יש שני משחקים קשים והם בטוח יוצאים עם 6 נקודות

הפועל שרמוטה

לא יודעים להפסיד בכבוד

מה עם השער החוקי שפסלו לעכו?

הרי במחצית הראשונה שחקן של עכו הביא גול ופסלו לו בטענת נבדל

בדוק שאם הגועל יפסידו אליפות אבוקוף יגיד שזה שיפוט

הסמל הכי גדול שלנו, שקיבל מאיתנו כל כך הרבה, ובאמת היה נראה שהוא ממש אוהב את המועדון- אז כן זה טיפה מתסכל שלעומת סמלים אחרים הוא אפילו לא קצת משוחד(ואפילו להפך).

אף אחד לא אומר שהוא לא הסמל הכי גדול שלנו, ואף אחד לא אומר שלא אוהבים אותו עדיין, אבל כן, מבאס לשמוע אותו מדבר בעיקר נגד מכבי ובטח שלא בעד, תרפה.

הפועל לא ינצחו בחג המכבים ויהי מה!!!!

מלך, אבל בשבת הם ינצחו את הפועל ר"ג בחג המכבים.. אין מה לעשות , אבל שיחקת אותה על היום.

לא נראה לי שהיה מפריע למישהו אם נמני היה "מלכלך" קצת על מכבי אם זה היה נובע מאובייקטיביות.

הבעיה שזה לא אובייקטיביות, הוא לא מפרגן כל הזמן קוטל אותנו, מלקק להפועל בכל הזדמנות (עליהם לא שמעתי אותו בחיים מלכלך בשידור)

וכואב שזה בא מהשחקן שהיה הכי אהוב פה במועדון מאז ומעולם.

אבי נמני הוא קצת כמו אבא שלי. הוא אוהד מכבי כל חייו אבל הוא כל הזמן מזכיר כמה שהיא "לא קבוצה", וכמה שהקהל דפוק, והוא גם תמיד אובייקטיבי בנוגע להפועל וחושב שהם יקחו אליפות.

והוא גם מזכיר לי אותו במראה.

אל תשכחו שהם עקפו אותנו בטבלה

בלי ניצחון מחר זה לא שווה כלום

אפשר לחשוב.

איזה קבוצה פח הם. זה רק ברגליים שלנו גם אם מפסידים מחר. ואין סרט שמפסידים מחר.

עוד קבוצה של כלום שהסיבה היחידה שהם איפה שהם היום זה בגגלל כל הבלגאן שהיה במשחק שלהם נגד הפועל עם "הבננה" (פחחחחח).