Jump to content

אזעקת רצח אופי אדום

Omer

Recommended Posts

שימו לב לציר ה"היסטוריה" של גיא. כנראה שבידיעות יודעים להריח דם ממש טוב.

רצח האופי שעושים לו עכשיו הרבה יותר גרוע מכל טראש טוק שהיה, הווה או יהיה.

הם לא תוקפים פה תופעה ולא תוקפים את ההתנהגות של הבן אדם, הם תוקפים את הבן אדם עצמו.

*לא מצליח להעלות תמונה, שמישהו יעלה אם יכול.

אני מנוי למעריב, ולא קיבלתי עיתון היום משום מה

בכל מקרה, מעניין אותי אם מצויין שם השלט שאוהדי הפועל תלו אתמול במשחק שלהם מול אשדוד.

הטור של מליניאק היום הוא טור שנאה : "שחקן בינוני , לא יודע למסור , ריבאונדר חלש .. "

האמת?

שגיא פניני כבר תקופה לא פוגע.

זה לא מצדיק כלום, אבל מה אתה מצפה מחבורת כתבים שונאי מכבי?

כנכד לניצולי שואה, כאוהד מכבי ת"א וכאחד שמנסה להילחם בתופעת שירי השואה בדרכים שונות, מחוץ למגרשי הספורט, התביישתי ביום ראשון האחרון מהדברים שיצאו מפיו של גיא פניני, קפטן מכבי ת"א. המעשה של גיא פגע בי. פגע?! גמר אותי. אבל -

גיא פניני, בניגוד לחלאות האדם מהצד השני של הכביש, התנצל והביע חרטה עמוקה.

גיא פניני, בניגוד "לקומץ" האדום, ביצע מעשה חד-פעמי ולא מתוכנן.

גיא פניני, בניגוד לאנטי-ציונים משער 5, קיבל עונש חסר תקדים, אם כי ראוי ומידתי, מקבוצתו.

העליהום התקשורתי על גיא חצה כל גבול. הגיע הזמן שהמדיה תפסיק לשפוך את דמו, ותתמקד במיגור התופעה המחליאה של אי-הענשת קהלים ואוהדים בגין שירת שירי נאצה הקשורים לשואת יהודי אירופה. העיסוק התקשורתי במעשה של גיא ובעונש שהשיתה עליו הקבוצה היה מוגזם (כולל כתבה ראשית ב-YNET, למשל, כאילו הוסר כבר האיום האירני, אין עניים בישראל ואין בחירות בעוד פחות מחודשיים).

גיא טעה, הוא יודע שטעה. אני הראשון שיודה ויתקוף את חומרת מעשיו.

לא מעניין אותי שחקן זר, או ילד טיפש-עשרה מהקהל האדום. מדובר בגיא, אחד משלנו. וככזה, על אף הטעות שלו, ולאור ההתנצלות והבעת החרטה, אני אחבק אותו. מותר לטעות, מותר גם לסלוח.

אני סלחתי.

כל מילה Ori b

הבן אדם נענש אבל איזה התקפה חסרת תקדים.. נבלות.

מעניין איפה היה אורי שלף שמאה שנה האוהדים שלו מבזים את זכר השואה.

מעניין איפה היה שולדבראנד כל זמן שביזו את זכר השואה? אז הוא לא הזדעזע?

ואיפה אמא של שולדבראנד שאתמול יצאה מדעתה כאשר קיללו את בנה, האם היא לא שמעה במשך כל המשחקים שבה נכחה כיצד מבזים את זכר השואה?

חבורה של נבלות! חולים על זה. ולכן למרות המעשה המגעיל של פניני צריך לתת לו להמשיך במכבי, לא להיכנע לסמרטוטים.

הטור של מליניאק היום הוא טור שנאה : "שחקן בינוני , לא יודע למסור , ריבאונדר חלש .. "

?שחקן קטן פה גדול? זאת הייתה הכותרת...

ושתבינו שבידיעות אחרונות, שמו בעמוד עם הכתבה על פניני תזכורת מהראיון האחרון שלו לפתיחת העונה שהוא אמר שהוא התבגר.

כאילו מה הם באים להראות בזה? שהוא שקרן ולא התבגר?

וטוב לדעת ש?מבוגרים? לא עושים טעויות

ראוי לציון אגב לפי דעתי את כל ההתנהלות של מכבי ופניני בפרשה כלפי התקשורת, הם משתפים עם התקשורת פעולה ופניני יצא להתראיין כבר פעמיים.

זה טוב להראות שלא נכנסים לפאניקה והכל בסדר.

צריכים ללמוד גם קצת במחלקת הכדורגל ללמוד לשתף ככה פעולה עם התקשורת לטובתנו ולא לצאת נגדם למלחמה

שמעו ההתגייסות של ידיעות לטובת הפועל זה משהו שלא ראיתי כמותו. השער אחרי ההרחקה של תמוז עם נאום "אני מאשים", יומיים רצוף שמקדישים שער לפניני. מדהים. באמת.

אם קוראים לישראל היום הביביתון זה ידיעות ספורט צריך להיקרא ביטאון הפועל.

איזה אח הגיא פניני הזה

שלחתי לו הודעה בפייסבוק והוא הגיב לי שהוא מעריך את זה וזה...

בקיצור חובה לחזק אותו כי כל התקשורת סוקלים אותו על כלום

אפשר להגיע להיכל עם שלט "פושעי פניני לדין" :competitive: .

ובאמת גועל נפש מה שקורה לגיא פניני.

הוא אומר שהוא טעה,הוא נענש אבל הם הגזימו וזה לא חדש,חבורה של אפסים ומזלי שהפסקתי את המנוי לשני העיתונים.

האמת שאני בכלל בדעה של עומר ואמרתי לפני הדרבי שהפועל יגידו מה שבא להם ולא צריך לבכות,

אז כמובן שבמקרה הזה אני עם פניני ואני לעומתו לא חושב שהוא טעה.

אמר משהו שהוא לא באמת התכוון אליו,בואו נתאפס ולא נבכה על שטויות.

סה"כ קצת קללות,אני בטוח שחצי יציע כאן צועק **** בראש לאבוקסיס וגם **** לפעמים.

אז נכון שהוא אמר את זה מול כל העולם ואישתו אבל עדיין לא צריך להתייפייף ולהרוג אותו.

*ב103 פורהיליס מדבר על פניני ואומר שפניני יכול היה לגרום לפיצוץ הדרבי ושואל למה המשטרה לא תטפל אם יגישו תלונה כי זה אירוע ציבורי ובנושא של השלט פניני לגז הוא מניח שהמשטרה לא ראתה את השלט.

נו באמת.

נערך על ידי אדיר לוי

הפאשלה של פניני היא שיום או יומיים לפני הדרבי הוא פנה לאוהדים שלא יהיו קריאות נאצה, ואז בסוף הוא זה שפלט את המילים האלו בעצמו.

אכלו את הראש עם כל הכתבות על פניני, יום אחרי יום הוא בעמוד השער(!!) של ידיעות

שולבראנד יא בננה מגודלת, למה אתה בוכה רק על פניני? מה עם האוהדים הקוקסינלים שלכם שכל יום מבזים את השואה?

נכון, הוא אמר משהו גועלי ביותר, אבל בסופו של דבר הוא אמר משהו שכל אוהד הפועל מצוי אומר מדיי יום ביומו

או שהתקשורת אדומה, או שיש פה משהו מעבר

אמא של האריה הזה לא מאמינה להתנצלות ..מה את עוד רוצה שהוא יבוא וינשק לו את הרגליים?

פניני סלחנו אתה תחזור וכוס אמא של התקשורת המסריחה

אמא של האריה הזה לא מאמינה להתנצלות ..מה את עוד רוצה שהוא יבוא וינשק לו את הרגליים?

פניני סלחנו אתה תחזור וכוס אמא של התקשורת המסריחה

אמא שלו רוצה שהוא יפרוש מכדורסל חחח

עשו בידיעות איזה חצי עיתון עליו ומליניאק שאני די מחזיק ממני פשוט יצא עליו בעיתון ואמר שהוא שחקן אפס

אני במקום גיא הייתי מרגיש חרא, צריכים רק לחזק אותו ולעבור את התקופה יחד

באמת שההתגייסות של ידיעות לטובת הפועל ונגד מכבי זה משהו שלא זכור לי כמותו.

המדהים הוא שהם מתעלמים באופן שיטתי ועקבי משלטי השואה ושירי השואה של הפועל, כאשר מי ששר אותם הם הבעלים וההנהלה של הקבוצה!

אמא שלו רוצה שהוא יפרוש מכדורסל חחח

עשו בידיעות איזה חצי עיתון עליו ומליניאק שאני די מחזיק ממני פשוט יצא עליו בעיתון ואמר שהוא שחקן אפס

אני במקום גיא הייתי מרגיש חרא, צריכים רק לחזק אותו ולעבור את התקופה יחד

עצוב שאתה מחזיק ממליניאק. הבן אדם צבוע ונוטף שנאה וארס קבועים כלפי מכבי כבר שנים. מאז מה שקרה ש"מכבי פירקה את הפועל רמת גן" או משהו כזה..

איש קטן ועלוב שבחיים לא יפרגן למכבי וגם שהיא תנצח ב40 הפרש את הלייקרס הוא יגיד שהם לא יריבה אמיתית וימצא איפה מכבי לא היו טובים ואיך הנצחון הזה לא באמת משמעותי כמו שהוא נראה.

קיצר, לא מפתיע, תפסיק לתפוס מהאיש חרא הזה :)

חייב להקפיץ אץ הנושא הזה:

בהפועל תל אביב התייחסו לעניין ואמרו ל-ONE: "הפועל תל אביב לא מתכוונת לסגור על שום עסקת טיעון, במשחקים מולנו ובמשחקים אחרים נעשו דברים חמורים אף יותר שלא זכו להעמדה לדין ואף נקלטו במצלמות הטלוויזיה, נגיע ערוכים ומוכנים לבית הדין ומאמינים ומצפים שנקבל זיכוי מלא בבית הדין מאחר שהחוק אמור להיות שווה בפני כולם".

אבל בחייאת ראבאק כמה הם מאמינים לעצמם?

נעשו דברים חמורים יותר? יציעים שלמים שקוראים לשמעון מזרחי **** ויתום? בובות של ילד? קשקוש על מצבות?

מה יותר חמור מזה?

שימותו בייסורים בני זונות

• 1 year later...