Jump to content

אם כולם מתעלמים אז כנראה נצטרך להשתמש בנשק של ההם מהצד השני

Helly22

Recommended Posts

אז תשבו בבית/ביציע ותמשיכו לשרוק בוז על שירי השואה במקום להילחם בזה.

הם לא מפריעים לי, זה בסדר, ומהיכרות עם שוקאנוב נראה לי שגם הוא מצליח לשרוד בלי להיפגע.

לי לפחות יש את ההגינות להודות שאני שמח כשהם שרים את הדברים האלה, כי הם יורים לעצמם ברגל, שלא לדבר על הריבים שהם יוצרים בינם לבין עצמם.

בטח שלך הם לא מפריעים, אתה לא ניצול שואה ובאופן כללי לא אכפת לך מהרבה דברים מסביב לך. תישן טוב בלילה, אנחנו נסתדר בלעדיך בלי להרגיש מופסדים.

יש דברים שמפריעים לי יותר משירים. גם לניצולי השואה יש דברים כמו כסף, אוכל ורמת חיים שלדעתי יותר חשובים להם מלהילחם בשירים. כשאוהדי מכבי יעשו את זה סביר להניח שיפריע לי, כשיהפכו את זה למשהו בשם המועדון שלי. בכנות אני לא מבין למה אני צריך לחנך את הקהל של הפועל.

התגובה ההולמת תהיה פשוט למחוא כפיים כל פעם שיש שיר כזה. נכון זה נשמע בנאלי אבל זה מה שמאכיל אותם. כל הדיונים האלה גורמים להם לחשוב שזה עדיין "מזעזע" ומטריף אותנו צריך להוציא מזה את העוקץ במגרש ולגרום לטרור תקשורתי עליהם מחוץ למגרש למחוץ אותם בתקשורת, מצד שני כשכל מה שיש לך בכדורסל זה לחכות להפסיד בדרבי אז יש להם זמן וסבלנות להתעסק בכל העניינים שמסביב הרבה יותר מאיתנו.

ואני בטוח שגם בבעיות שציינת אתה נלחם בעוז ובגבורה.

ולמה להילחם בזה? (ולא רק בהפועל - גם בהפועל רמת גן, הפועל פתח תקוה ושאר הגרורות שהחליטו שלשיר נאצים, שואה וגזים זה לגיטימי) כי אנחנו מדינה יהודית (כן, אתה אתאיסט, נורא מעניין) ולא יכול להיות מצב שפה יבזו את זכר השואה כמו שההם עושים כבר 20 שנה. בשום מקום בעולם המערבי דברים כאלה לא עוברים בשתיקה, ורק אצלנו כן. אם הקהל של הפועל יחליט שלמרות קנסות של מאות אלפי שקלים מצטברים ורדיוסים הוא ממשיך בשלו - זבשת"ו וחבל לכולנו. ניסיון העבר מוכיח שהוא פשוט יפסיק לבזות את השואה.

ואני בטוח שגם בבעיות שציינת אתה נלחם בעוז ובגבורה.

ולמה להילחם בזה? (ולא רק בהפועל - גם בהפועל רמת גן, הפועל פתח תקוה ושאר הגרורות שהחליטו שלשיר נאצים, שואה וגזים זה לגיטימי) כי אנחנו מדינה יהודית (כן, אתה אתאיסט, נורא מעניין) ולא יכול להיות מצב שפה יבזו את זכר השואה כמו שההם עושים כבר 20 שנה. בשום מקום בעולם המערבי דברים כאלה לא עוברים בשתיקה, ורק אצלנו כן. אם הקהל של הפועל יחליט שלמרות קנסות של מאות אלפי שקלים מצטברים ורדיוסים הוא ממשיך בשלו - זבשת"ו וחבל לכולנו. ניסיון העבר מוכיח שהוא פשוט יפסיק לבזות את השואה.

אני לא, וזה בדיוק העניין - בדברים שבאמת מפריעים לניצולי שואה ביום יום אני לא נלחם, אז נראה לי צבוע שאני אנסה לטפל דווקא בדבר הזה, כשברור שהסיבה היא שמדובר בהפועל ת"א.

אני רואה את עצמי יהודי אגב ואני לא אתאיסט, אז אודה לך אם לא תכניס לי לפה מילים שלא אמרתי.

אגב, שכחתי לציין שהודעת הגינוי של הנהלת הפועל לשלט "פניני לגז" הייתה מבישה לא פחות מהשלט: "שלט דבילי".

לא, זה לא דבילי. זה שלט דוחה, מגעיל ובזוי. הרבה דברים, הרבה מילים שיכולות לתאר, אבל לא דבילי. אני רק רוצה לחשוב מה היה קורה לו מכבי הייתה אומר שהשיר "טועמה מחבל" הוא שיר דבילי...

!

זה מגוחך כשהפועל עושים את זה, ויהיה עצוב מאוד אם נגרר לזה.

אגב, אופ"א קנסה אותם, גם אופ"א מחפשת את הפועל בקטנות לשיטתם?

אם כבר, מדובר בצעד וקנס מטומטם של אופ"א. לא היה פה שום אקט גזעני או אלים בשלט הזה.

אוהדי בשיקטאש יכולים לתלות שלט אנטי פנרבחצ'ה וכנ"ל כל מועדון באירופה, זה מגוחך.

וגם אני מסכים שלהיגרר לתחרות הבכי הזו (על השופטים, על השלטים, על בית הדין, על הכל) זה פשוט מיותר וטיפשי.

אני כן חושב שראוי לשלוח לתקשורת תיעוד של של כמו פניני לגז מאתמול כי זה יגרור ענישה שלהם וזה מבורך, השאלה איפה זה נעצר. אנחנו לא במלחמת הסברה כמו במבצע עמוד ענן ולא בא לי כל שבוע תחרות תיעודים שהם יתפסו אותנו על טועמה מחבל ואנחנו נחפש אותם בנרות.

הדברים האלו לא יביאו אליפות, אליפות תגיע כשנהיה יותר טובים מהם על המגרש, זה הכל.

אם כבר, מדובר בצעד וקנס מטומטם של אופ"א. לא היה פה שום אקט גזעני או אלים בשלט הזה.

אוהדי בשיקטאש יכולים לתלות שלט אנטי פנרבחצ'ה וכנ"ל כל מועדון באירופה, זה מגוחך.

זה לא נכון.

פיפ"א/אופ"א אוסרים על תליית שלטים עם המילה ANTI, בגלל זה כשהפועל היו בפולין הפולנים תלו שלט:

100% anty antifa

זה לא נכון.

פיפ"א/אופ"א אוסרים על תליית שלטים עם המילה ANTI, בגלל זה כשהפועל היו בפולין הפולנים תלו שלט:

100% anty antifa

זה שפיפ"א/אופ"א אוסרת, זה לא הופך אותם לצודקים. לדעתי הם נסחפו.

זה לא נכון.

100% anty antifa

זה פשוט "אנטי" בפולנית.

וזה מוגזם, אין ספק. רק מעניין אם הפעם הם גם יחשבו שזה מכוון אליהם באופן ספציפי, ולא יבינו שאת כולם דופקים באותה מידה.

לאחר שהגשתי תלונה פלילית בעניין של אוהד הפועל האחרון שנתפס עם חולצת "ש... למכבי", אני אשמח אם יעבירו לי את שמות המעורבים או קישור כלשהוא אליהם.

בניגוד לארגוני ספורט בארץ, המשטרה והפרקליטות רואים בצורה חמורה תלונה המגיעה מאדם פרטי המפעיל לחץ באמצעות עורך דין המתנדב לעניין(לא אני).

ראיתי לאחרונה בפייסבוק אצל כמה אנשים איזשהו קמפיין מפגר שקורא להדיח את פניני מהנבחרת.

מי מתנדב לעשות את אותו הדבר לאבוקוף?

הם עשו הרבה דברים שפלים הזבלים האלה... אבל לדעתי השיא שלהם היה בעונה שעברה בדרבי 1-1 ראנגלוב... דקה אחרי השריקה שאוהדים כבר התחילו לצאת החוצה 80 אחוז משער 5 שרים בטירוף "אבי כהן מת"... אני אישית לא אשכח בחיים את האירוע המזעזע הזה. הם המשיכו את הרגע הזה לפני שבועיים ששרו לרגב "אבא מת". רק על זה הם צריכים לקבל את העונשים הכי כבדים וזה רק על נושא המכביסטים שנפטרו.

הם עשו הרבה דברים שפלים הזבלים האלה... אבל לדעתי השיא שלהם היה בעונה שעברה בדרבי 1-1 ראנגלוב... דקה אחרי השריקה שאוהדים כבר התחילו לצאת החוצה 80 אחוז משער 5 שרים בטירוף "אבי כהן מת"... אני אישית לא אשכח בחיים את האירוע המזעזע הזה. הם המשיכו את הרגע הזה לפני שבועיים ששרו לרגב "אבא מת". רק על זה הם צריכים לקבל את העונשים הכי כבדים וזה רק על נושא המכביסטים שנפטרו.

שמע אני לא סובל אותם וצריך להעניש אותם בצורה חריפה על מה שעשו לרגב פנאן אבל הם לא שרו על אבי כהן בטח שלא 80% מהקהל.

מה זה משנה מה הם עושים. בסוף גם בכוח מנסים ללקק להם.

http://one.co.il/Article/209555.html

הפסקה האחרונה. כאילו באמת???? 6000 אוהדים למשחק באירופה? מסתבר שזה הישג...

שמע אני לא סובל אותם וצריך להעניש אותם בצורה חריפה על מה שעשו לרגב פנאן אבל הם לא שרו על אבי כהן בטח שלא 80% מהקהל.

נכון. הם עשו מספיק דברים דוחים גם בלי זה.

תבדוק טוב ותגיד לי סגור?

כן שרו.

שרו,אני זוכר את זה טוב אפילו.