Jump to content

אם כולם מתעלמים אז כנראה נצטרך להשתמש בנשק של ההם מהצד השני

Helly22

Recommended Posts

תסתכלו על זה איך שבא לכם

אני פותח כותרת ראשית באתר ONE ורואה בפרונט את הקהל של הפועל מרים שלט "פניני לגז", למרות שאתמול, בלי הלחץ שהיה, דווקא אנחנו היינו בפרונט והם קיבלו על המקרה הזה שורה וחצי כחלק מכתבת סיכום משחק של הפועל נגד אשדוד.

יש כאן אנשים שעבדו מאוד קשה כדי להגיע לתקשורת והפעילו את כל מי שהם יכולים כדי להציג את התמונה המלאה ואני מבסוט מהשתלשלות האירועים האחרונה(בין אם זה בגלל מה שעשו או בין אם זה צירוף מקרים מוצלח): גם עונש ראוי לפניני וגם להציג את הפרצוף האמיתי של אוהדי הפועל ת"א, שניסו להידמות לאבירי הצדק משום מה, ומי יודע, אולי גם יפנקו אותם בעונש רדיוס ללא קהל ויפגעו להם בסיכוים לאליפות(למרות שאי אפשר להיות מבסוטים מעונשי רדיוס, אבל זו רק דוגמה לכמה חלק מהקהל של הפועל מטומטם ולא אכפת לו לפגוע בסיכוי האליפות של הקבוצה שלו רק כדי להצדיק את השנאה למכבי).

אם חשבנו שגיא פניני טמבל כי הוא הסיט את האש מהתנהגות אוהדי הפועל, עכשיו אפשר להודות לאוהדי הפועל על שהסיטו את האש מגיא פניני.

fight fire with fire

אחרי כל משחק שהפועל כדורגל/סל מפסידה הם לא מפסיקים לבכות, וזה עוזר להם. זה כללי המשחק כנראה.

אף אחד פה לא רוצה ללכת לחפש אותם כל היום, הם מעניינים לי ת'תחת, אבל הם הקבוצה הכי דוחה ומגעילה בארץ ואם ככה זה מתנהל אז אין שום סיבה שלא נפעיל לחץ כל פעם שהם מתנהגים כמו זבלים. רוצים לגמור לפניני את הקריירה? סתכלו קודם במראה יא חבורה של חארות.

לא צריך להיות שוטרים ולחפש ראיות בשביל ההתאחדות והתקשורת

אפשר ורצוי להשאיר את זה לאוהדי הפועל, הם אוהבים את זה, הם טובים בזה וזה הקטע שלהם.

מיותר מבחינתי

אופ"א קנסה את הפועל תל אביב על השלט "100 אחוז אנטי מכבי" במשחק מול אקדמיקה :unsure:

השלט המפורסם עלה לאדומים ב-8,000 יורו בוועדת המשמעת של אופ"א שם טענו: "פרובוקציה". :o

http://sports.walla.co.il/?w=%2F156%2F2593062

אופ"א קנסה את הפועל תל אביב על השלט "100 אחוז אנטי מכבי" במשחק מול אקדמיקה :unsure:

השלט המפורסם עלה לאדומים ב-8,000 יורו בוועדת המשמעת של אופ"א שם טענו: "פרובוקציה". :o

http://sports.walla.co.il/?w=%2F156%2F2593062

זה בגלל כל המיילים שהאוהדים של הפועל הפציצו את אופ"א

הם בטח באו רע שם לאיזה מישהו

אפשר ורצוי להשאיר את זה לאוהדי הפועל, הם אוהבים את זה, הם טובים בזה וזה הקטע שלהם.

מיותר מבחינתי

מסכים.

ואם כבר הפועל ושילוט,אז מישהו יכול להסביר למה אופא קנסה את הפועל על השלט "100 אחוז"?

תפנה למי שתרצה.

עובדתית-את הפועל הכי פחות מענישים.

למה?אין לי מושג.

זה נהיה סוג של מנהג,שהפועל ישירו שירי שואה,שמכבי יקללו את טועמה.

אנחנו נספוג עונש קשה והם ייצאו נקיים.

זין.

מסכים.

ואם כבר הפועל ושילוט,אז מישהו יכול להסביר למה אופא קנסה את הפועל על השלט "100 אחוז"?

100% אנטי מכבי.

אני חושב שיש איסור על שלטים כאלה

או משהו כזה

טוב הופתעתי וענו לי על מה שרשמתי להם.

Ifa - ההתאחדות לכדורגל בישראל עידו, אין ספק שאתה כותב את הדברים מתוך איכפתיות ואהבה למשחק. ברצוננו להבהיר כי ההתאחדות לכדורגל מגנה כל אלימות באשר היא - מילולית ו/או פיסית, לרבות קריאות גזעניות מכל סוג וכמובן איזכור השואה.

יחד עם זאת, יש להבהיר כי ההתאחדות לכדורגל היא לא המקום לאכיפה של נושא זה, כפי שאתה מציין, אם כי משטרת ישראל. ההתאחדות לכדורגל אינה יכולה לעצור אדם זה או אחר על דברים כאלה ואחרים, אם כי משטרת ישראל.

בנוגע לאכיפה משמעתית, שכן ישנם בתי דין, שהם גוף חיצוני להתאחדות, והם אלו שאחראים על העמדה לדין והענשה של קבוצות בעקבות התנהגות של הקהל שלהן. כפי שאתה יודע, ישנה בעיתיות גדולה מבחינה משפטית בין קריאות מסוג זה או אחר, שכולנו מגינים ורוצים שיעלמו מהספורט הישראלי בכלל ומהכדורגל בפרט, לבין מה שנקרא חופש הביטוי. שוב, מדובר בנושאים משפטיים ולא בהחלטה של ההתאחדות ו/או בתי הדין.

מעבר לכך, אם אתה אכן מעוניין שדבריך יגיעו לאבי לוזון, אתה מוזמן להעביר לנו את הדברים דרך אגף פניות הציבור ונשמח להעביר אותם אל היו"ר.

מתנערים מאחריות. קצת אירוני שההתאחדות לכדורגל מכחישה כל קשר אחראי למה שקורה במגרשי הכדורגל

זה מה שחשבתי לעצמי..שהפועל עושים רעש שקראו לשחקן שלהם "****" ומשחקים אותה יפי נפש

אבל מה בקשר לזה שזה קורה בכל משחק שכמה אלפים שרים את זה לא לשחקן 1 אלא לקבוצה שלמה..

הפועל תמיד ידעו לעשות פרובוקציות בתקשורת .במיוחד שהם מפסידים.

זה מה שחשבתי לעצמי..שהפועל עושים רעש שקראו לשחקן שלהם "****" ומשחקים אותה יפי נפש

אבל מה בקשר לזה שזה קורה בכל משחק שכמה אלפים שרים את זה לא לשחקן 1 אלא לקבוצה שלמה..

הפועל תמיד ידעו לעשות פרובוקציות בתקשורת .במיוחד שהם מפסידים.

הפועל אף פעם לא מפסידים

367.jpg

מישהו מבין למה הם שרים באנגלית?

ככה חוסכים תרגום לקומראדס מקפריסין?

כי הם אולטארס מגניבים

בושה וחרפה ביזיון שאין כדוגמתו. נכון, פניני התנהג בצורה לא ראויה לקפטן וצריך להענישו. אבל !!!!!! אתם יודעים כמה שחקנים מקללים באמצע משחק ואיזה קללות רצות בין שחקנים. אני יכול לתפוס עוד 100 כאלה בכל קבוצה. וידיעות אחרונות המזדיינים בתחת האלה רושמים ואני מצטט " כתגובה למעשה החמור של פניני בדרבי אוהדי הפועל הניפו שלט פניני לגז. מחמאות בקבוצה לבןריס קליימן....... בלה בלה. " האאאאא הכל בסדר זה תגובה.. לשלוח יהודי לתאי גזים זה רק תגובה איך התבלבלתי זה בגללנו הרי השלט....... בגדול התקשורת הישראלית עושה למכבי וביתר מה שהתקשורת הזרה עושה לישראל....

כי הם אולטארס מגניבים

אולטראס שמולטראס, עד היום אני מחפש את ההוא שקרא לי גרמני בדרבי נוער ונתן ספרינט של יוסיין בולט.

גברים רק בצעדות.

לא מבין איך אוהדי הפועל שהם לא "ילדי השטן!!!!!!!!!!!!!!!" לא מתביישים בקהל הזה ועושים משהו גנד זה.

לא מבין את הרעיון, לא יכול להבין אפילו ב%0.0000000001 את החוצפה לעשות קולות של גזים ליהודים? לעשות שלט ענק שקורא לשלוח בן אדם לגז? לאחל לקהל שלם ללכת למשרפות?

הם לא יודעים מה קרה שם? הם כל כך מנותקים וחושבים שזה עיניין שולי וחופש הביטוי? לא למדו על זה כל כיתה י"א? לא ראו סרטים? לא היו ביד ושם? לא יצאו לפולין? הם באמת חושבים שזה עיניין כל כך מינורי שהחברה בישראל סתם מייחסת לכל איזכור שלו פגיעה חמורה בה? כולם כולם טועים ורק ילדי השטן יודעים יותר טוב?

קהל כזה באירופה היה כבר נמחק. תוך יום הרחיקו את אוהדי ווסטהאם מהמגרשים.

העיקר שזה קורה באירופה אוהדי הפועל מצרים על זה ואומרים אנטישמים. הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

זהו, פרקתי.

מיותר מבחינתי

!

זה מגוחך כשהפועל עושים את זה, ויהיה עצוב מאוד אם נגרר לזה.

אגב, אופ"א קנסה אותם, גם אופ"א מחפשת את הפועל בקטנות לשיטתם?