Jump to content

גיא פניני

Ori b

Recommended Posts

חבר אוהד הפועל שהיה במשחק אמר לי שאוהדי הפועל הרימו שלט "פניני לגז" או משהו בסגנון, אבל משום מה אין שום אזכור של זה בתקשורת.

אם היינו מרימים שלט טועמה מחבל או אבוקסיס חולה ****, זה גם היה עובר בשתיקה אצל כל האתרים? סתם נקודה למחשבה.

חבר אוהד הפועל שהיה במשחק אמר לי שאוהדי הפועל הרימו שלט "פניני לגז" או משהו בסגנון, אבל משום מה אין שום אזכור של זה בתקשורת.

אם היינו מרימים שלט טועמה מחבל או אבוקסיס חולה ****, זה גם היה עובר בשתיקה אצל כל האתרים? סתם נקודה למחשבה.

http://one.co.il/Article/209348.html

האמת, גילוי נאות , הייתי עצבני רצח לפני המשחק על גיא, כי בחוץ כשהוא הגיע עם האוטו, דון בוכמן ניגש אליו אחרי וגיא דיבר איתו הכי חברי וזה והתחלתי לצעוק מה הוא מדבר עם הקוקסינל הזה וזה אבל הקהל שלנו כמו הקהל שלנו אף אחד לא הצטרף אליי ויעזור לי להרחיק אותו( אם בוכמן היה מדבר עם קובי מויאל לפני משחק מול בית"ר והיה מולו רוב ברור לאוהדי ביתר הוא לא היה יכול לדבר יותר כנראה), וחשבתי שגיא בא הכי לא להוט מול הפועל ושום שנאה אבל וואלק גיא הפתעת עם השנאה שלך, למרות שהגזמת.

מעתיק פוסט שלי מהפייסבוק:

אז איפה כל האוהדים של הפועל שמדברים על הצביעות של מכבי? עונש חמור (וראוי) לפניני שפוגע מאוד בקבוצה מקצועית.

מתי בהנהלת קבוצת האוהדים ינקטו בצעד נחרץ וחד משמעי כל כך כנגד הטינופת וגועל הנפש ששולטים ביציעים שלהם? תשובה: כנראה שלעולם לא.

למה להתעסק בבעיות שלהם כשאפשר להתעסק במכבי? הרי זוהי כל מהות הקיום של הפועל - לנצח בצילנו, לנצח מאשימים, אבל אף פעם לא מביטים מראה. העיקר שיעלו עוד סטטוסים על "צביעות".

ומוסיף:

מר יונתן שולדברנד, במקום להתראיין ולהחליט מי ראוי להיות קפטן מכבי תל אביב (מועדון יותר גדול ממה שאי פעם תשחק בו), ולצאת כנגד אמירות כאלה ואחרות (מכוערות ככל שיהיו), מן הראוי שתצא גם כנגד הקהל שלכם, שהניף אתמול (בגאון) שלט שואה, שר שיאי שואה, חילל את כבוד המתים, קרא לשמעון מזרחי להתאבד ועוד ועוד. לחילופין, אולי כדאי שפשוט תשקיע את זמנך ומרצך בשיפור היכולות ההתקפיות הדלות שלך. מכבי, תודה לאל, מסתדרים טוב מאוד גם בלי העצות שלך.

אני רואה עכשיו חדשות הספורט ויש פרומו על כתבה שעשו על הדרבי.

בפרומו רואים גם את 5 וגם את 11 שרים את השירים על שמעון מזרחי, תוך כדי שב-5 מצדיעים במועל יד.

אני נגעל. למה זה לא מקבל שום אזכור? לא קשה לפספס את ה-20 מטומטמים שמצדיעים כל משחק של השרמוטות באדום.

ועכשיו שאתם משדרים את זה במיוחד בכתבה שחדשות הספורט, למה אין שום אזכור? למה לא שולחים למנהלת/איגוד הכדורסל?

נמאס כבר מהדבר הזה שנקרא הפועל ת"א.

ההנהלה שלנו בכדורסל דוחה אותי. שמעון מזרחי לא מלך ולא נעליים.

כן הא.

עזוב שהוא היה שותף בכיר לבניית מותג הספורט הגדול ביותר שיצא מהארץ הזו יצא ממנה גם.

המעשה של פניני הוא מגעיל. טראש טוק צריך להיות כמו שאתם משחקים עם החבר'ה בשכונה, מישהו ממכם היה מסכים שיגידו לו שאבא שלו יקבל סרט*?

פניני עבר את הגבול, ונענש ובצדק ע"י מכבי, וייענש בצדק ע"י האיגוד. הוא צריך ללמוד לקח ולהפסיק עם השטויות.

אבל.. שאני שומע את שלמה שרף ואת הנהלת הפועל דורשים לסלק אותו מהנבחרת.. אני שואל את עצמי באיזה זכות? מה קרה? פתאום כל מעשה תופס גם על הנבחרת? אם ככה אז מכבי צריכה לדרוש שאבוקסיס יסולק מהנבחרת מכיוון שצולם יורק על אוהד. אוחנה צריך להיות מסולק מהנבחרת על תנועה מגונה לעבר אוהדי בני יהודה. וכל שחקני הפועל ת"א בכדורגל וכדורסל לא צריכים להיות בנבחרת מכיוון שבמשך שנים הקהל שלהם מבזה את זכר השואה ומעולם אף שחקן לא צייץ.

הבן אדם קיבל עונש ממכבי ויקבל גם מאיגוד הכדורסל, בצדק, חאלס עזבו אותו.

כואב לי לראות את גיא ממרר בבכי. אבל, מדובר בעונש מידתי וראוי.

אם היה מדובר בשחקן של הפועל, אף אחד כאן לא היה חושב שמדובר בעונש מוגזם.

אני הייתי חושב.

שוב, כולה מילים, ההתעסקות בזה הזויה לגמרי.

אוהדי בית"ר תוקפים פיזית אוהדים של קבוצות אחרות, ובתקשורת מתעסקים שבוע ב"טועמה מחבל" וב"שואה למכבי". מבין שאם זה לא בת"א זה לא מעניין, אבל מה נסגר?

גיא פניני הוא המלך, בכדורסל אין הפועל.

אם מכבי חכמים הם הולכים ליוטיוב ועושים להפועל קונטרה אחו שרמוטה ומזיינים להם ת'תחת על הבכיינות שלהם.

הנה, קפטן הפועל לשעבר, עוזר מאמן נבחרת ישראל ומאמן הפועל בהווה ועוד עשרות שחקני הפועל ת"א בעבר ויש כמה שגם בהווה. תראו איך הוא והם מתבטאים נגד עיר הבירה(דקה 5:15) ונגד מכבי:

http://www.youtube.com/watch?v=aeBq19VU6ZU

"ירושלים על הזין".

"שער 11 גטו"

"הלוואי שתמותו, שתשרפו חיים".

אם מנפים את פניני מהנבחרת אז צריך לזרוק את אבוקסיס קיבינימט מהנבחרת.

צבועים מזדיינים.

פשוט זונות, שעמית בן שושן שר טועמה מחבל כולם קפצו עליו

אבל להפועל מותר כי זה חופש הביטוי

איכס

אתם לא יותר מחבורה של ליצנים חסרי אופי ובנוסף לכל והכי עצוב, מושפעים.

אז לא, אני לא מצדיק בכלל את המעשה הזה למרות שיש פה עדיין ספק גדול אם הוא בכלל אמר את המילה נ.אצי או לא, אבל זה לא משנה

אני יודע שבתוך כל הסערה הזאת עומד פה שחקן, שלא משנה איזה סוג בנאדם הוא, הוא עדיין שחקן של מועדון מכבי ואני אהיה מאחוריו גם בטעויות טפשיות וגם בנצחונות גדולים.

כולכם פה חופרים ביום יום על כמה שהתקשורת אדומה ומסיטה ופרובוקטיבית ובסופו של דבר שכחתם בכלל מי אתם ומה אתם מייצגים כשקצת יש עליהום על הבנאדם וכל מיני דעות מגוונות נגדו.

שוב, אני לא מצדיק את המעשה הזה למרות שבסופו של יום הוא לא כזה גרוע כמו שהקצינו אותו, אני לא מאשים את מכבי בעונש שהוא ספג, אני מאשים את האוהדים על המילים הקשות האלה שרצו פה והביטויים כאילו מינימום מדובר באויב.

אל תשכחו שמדובר פה על שחקן שבאמת אוהב את המועדון, יש לו תשוקה גדולה לנצחון ולערכים של המועדון ויוצא כמו כל בנאדם שהוא בשר ודם לאבד שליטה על הפה תוך כדי להט המשחק וכל הקולות שמסביב. אני רק תוהה מה אתם מעדיפים, שחקן שיהיה אדיש לעולם וירחף על המגרש או שחקן שיחייה את המשחק ?

פרופורציות.

כדורסל לא כ"כ מעניין אותי אבל מה אתם מתפלאים משחקן שעשה שקט לקהל של מכבי בזמן שהוא שיחק בהפועל ירושלים ואחד שהוא פרובוקטור לא קטן?

ואם זה היה בזמן משחק? יעני טראש טוק? אז אני לא רואה שום בעיה עם זה.

העונש של גיא מוצדק. הוא חצה קו אדום שאסור לחצות בעיניי. זה מה שמפריד ומבדיל בינינו לבינם.

הם יגידו ויעשו את זה, אנחנו לא. פניני גרם לי להתבייש. כאחד ממשפחה שכמעט כולה הלכה בשואה, הזדעזעתי ולא צפיתי שזה יבוא ובטח לא מהקפטן של מכבי.

לצערי זה כבר נהיה "הגיוני" ומקובל בחברה להשתמש בביטויים האלה. בעיניי זה לא. אף פעם לא משנה מה. לא קוראים ליהודי נא*י.

אני מוכן לקבל את זה שגיא נסחף עם המכות איתו לטראש טוק וזה מקובל ואפילו רצוי. תגיד לו בן זונה, אפס ,שרמוטה אפילו סר*ן. אל תקרא ליהודי נא*י.

אז גיא טעה והבין את זה, מגיע לו לשבת בחוץ ולקבל העונש על הטעות שלו כמו גבר ואז לחזור מאופס, בלי כל השטויות האלה שאתה יכול לעשות כשחקן שעולה מהספסל להטריף. אתה קפטן, אתה מייצג, תפנים את זה.

נסלח לו על החרטה שהוא הביע ועל הטעות, קורה שמועדים ונסחפים. אבל העונש, ללא ספק מוצדק.

• 3 weeks later...