Jump to content

נושא לקראת משחק

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

אם אני זוכר נכון , לפני שלוש עונות 3-1 בבית , 2 עונות , 4-0 , עונה שעברה 2-0 .

העונה ?... נקווה לטוב כי לא צריכה להיות בעיה במשחק בית אנחנו צריכים לנצח כל קבוצה.

5-0 מחצית ,חבל שזה היה בגארבץ', ושבמחצית השנייה נראינו כמו פח.. איזה משחק (מחצית).

גם המחצית הראשונה הייתה מגעילה, 16 דקות אחרונות מדהימות.

גם שם עטר (?) החטיא פנדל רק שכבש את הריבאונד...

קודם כל לנצח

ב', ההגנה חייבת להתייצב (אפילו הייתי פותח עם ייני במקום קרלוס, שינוח קצת, לא יקרה כלום)

קצת מוגזם הגולים שאנחנו סופגים לאחרונה .

אני מאמין שזה יהיה ההרכב :dry: :

אניימה, ייני, קרלוס, טיבי, זיו, אלברמן, דהן/אבו זייד, ראדי , גונזאלו, עטר ואחד מתוך רוברטו, ארנשו ומונאס .

כבר אמרתי, אני ממש לא מחזיק משיטת 3 הקשרים הזו, כי יש רק 3 שחקנים שיכולים ליצור ולאיים על השער (פלוס קצת ייני וזיו וזה לא מספיק)

ראדי אמור להיות השחקן שעוזר לשלישייה ההתקפית וכאן הטעות !

ראדי הוא שחקן מצוין, אבל, כשהוא משחק בתפקיד הקשר ליד אלברמן . בקבוצה כמו מכבי ששולטת 60% (אפילו יותר) מהזמן בכדור,

והקבוצה מנגד מתגוננת עם 8-9 ולפעמים גם 10 שחקני שדה, לראדי אין שטח לעשות מה שהוא טוב בו .

לכן, אני חושב שחייבים לשחק עם מיכה/גונזאלו לפני אלברמן וראדי + השלישייה ההתקפית . אני בטוח שמכבי תיראה הרבה, הרבה יותר טוב .

וכשורד יחזור לכושר מלא וישחק, גם תהיה לנו תמיכה מאגף ימין, לא שעכשיו אין, פשוט ורד בשיא הכושר שלו הרבה יותר טוב מייני .

דרך אגב, במחזור ה-1 נגד חיפה שיחקנו בדיוק איך שאני חושב שמכבי צריכה לשחק נגד כל קבוצה בליגה . עם 4 בהגנה כרגיל, אלברמן+ראדי, גונזאלו, מיכה עטר ודאבור .

אני בטוח שזה ההרכב הכי טוב שמכבי יכולה להעמיד

אניימה, ורד, ייני/קרלוס, טיבי, זיו, אלברמן, ראדי, גונזאלו, מיכה, עטר, דאבור/ארנשו .

קודם כל לנצח

ב', ההגנה חייבת להתייצב (אפילו הייתי פותח עם ייני במקום קרלוס, שינוח קצת, לא יקרה כלום)

קצת מוגזם הגולים שאנחנו סופגים לאחרונה .

אני מאמין שזה יהיה ההרכב :

אניימה, ייני, קרלוס, טיבי, זיו, אלברמן, דהן/אבו זייד, ראדי , גונזאלו, עטר ואחד מתוך רוברטו, ארנשו ומונאס .

כבר אמרתי, אני ממש לא מחזיק משיטת 3 הקשרים הזו, כי יש רק 3 שחקנים שיכולים ליצור ולאיים על השער (פלוס תמיכה מייני וזיו וזה לא מספיק)

ראדי אמור להיות השחקן שעוזר לשלישייה ההתקפית וכאן הטעות !

ראדי הוא שחקן מצוין, אבל, כשהוא משחק בתפקיד הקשר ליד אלברמן . בקבוצה כמו מכבי ששולטת 60% (אפילו יותר) מהזמן בכדור,

והקבוצה מנגד מתגוננת עם 8-9 ולפעמים גם 10 שחקני שדה, לראדי אין שטח לעשות מה שהוא טוב בו .

לכן, אני חושב שחייבים לשחק עם מיכה/גונזאלו לפני אלברמן וראדי + השלישייה ההתקפית . אני בטוח שמכבי תיראה הרבה, הרבה יותר טוב .

מסכים איתך אמרתי את זה עוד בתחילת העונה ששיטת שלושת הקשרים כביכול עבדה טוב

5-0 מחצית ,חבל שזה היה בגארבץ', ושבמחצית השנייה נראינו כמו פח.. איזה משחק (מחצית).

איזה 20 דקות אתה מתכוון.

סוייר, לדעתי ארנשו כרגע, שחקן הרבה יותר טוב מדאבור .

דאבור מצוין והכל, אבל ארנשו יכול לתת למכבי הרבה יותר .

ואם אוסקר יריץ אותו, אני בטוח שהוא ייתן הרבה יותר מדאבור .

סוייר, לדעתי ארנשו כרגע, שחקן הרבה יותר טוב מדאבור .

דאבור מצוין והכל, אבל ארנשו יכול לתת למכבי הרבה יותר .

ואם אוסקר יריץ אותו, אני בטוח שהוא ייתן הרבה יותר מדאבור .

ארנשאו ודאבור הם שחקנים שונים מאוד.

במשחק הזה ספציפי אני חושב דאבור מתאים יותר, ואני חושב שהחיבור שלו למיכה בכלל חשוב למשחק הזה.

ואל תשכח שבשביל דאבור זה דרבי וזה משחק מאוד חשוב לו והוא יבוא עם 150% מוטביציה לאנוס אותם

ארנשאו וקולאוטי יקבלו הזדמנויות מהספסל.

אני מסכים איתכם ששיטת ה3 קשרים אחוריים פחות טובה ופחות מלהיבה ואני גם מעדיף את גונזאלו בקישור עם 3 שחקנים לפניו אבל אי אפשר להתווכח עם זה שלמרות השיטה הקיימת כבשנו הכי הרבה שערים העונה(ממוצע של 2 שערים למשחק) ואפשר להבין את אוסקר שרוצה לשחק מבוקר כי אנחנו סופגים בממוצע קצת יותר משער למשחק וספגנו רק שער אחד פחות ממכבי חיפה העונה שנמצאת לה בתחתית וזה לא דבר שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

רק ניצחון !!!

והגיע הזמן שאוסקר יעלה במערך התקפי

גם ככה אנחנו מקבלים גולים עם 3 קשרים אחוריים

אז תשחק עם מיכה בהרכב (שהיה מעולה בגביע הטוטו) או קולאוטי בחלק ההתקפי

אבו זייד יחזור לספסל

ובהגנה עומר ורד חייב לקבל דקות ולצבור ניסיון -חייב

רק ניצחון !!!

והגיע הזמן שאוסקר יעלה במערך התקפי

גם ככה אנחנו מקבלים גולים עם 3 קשרים אחוריים

אז תשחק עם מיכה בהרכב (שהיה מעולה בגביע הטוטו) או קולאוטי בחלק ההתקפי

אבו זייד יחזור לספסל

ובהגנה עומר ורד חייב לקבל דקות ולצבור ניסיון -חייב

היה חלש בטוטו נגד ההתקפה החלשה בליגה מצד שני ייני היה טוב נגד רמהש

היה חלש בטוטו נגד ההתקפה החלשה בליגה מצד שני ייני היה טוב נגד רמהש

ורד במשחק אחד אחרי היעדרות של חודשיים עשה יותר פעולות חיוביות והצטרף יותר להתקפה מאשר יואב זיו עשה בכל המשחקים עד כה.

אכן הוא צריך להיות פחות נאיבי ויותר ממושמע בהגנה אבל הוא המגן הימני הטוב שלנו.

שייני ישחק מגן שמאלי.

ורד במשחק אחד אחרי היעדרות של חודשיים עשה יותר פעולות חיוביות והצטרף יותר להתקפה מאשר יואב זיו עשה בכל המשחקים עד כה.

אכן הוא צריך להיות פחות נאיבי ויותר ממושמע בהגנה אבל הוא המגן הימני הטוב שלנו.

שייני ישחק מגן שמאלי.

*לא זוכר מתי בפעם האחרונה הפסדנו לסכנין.

תהנו. :flowers:

כל מי שנסע ל3-2 בדוחא לא ישכח את ההפסד הזה עוד הרבה שנים, נכנסנו לאיצטדיון שהיה כבר 2-0 להם.

בכל מקרה....כולם מחר לבוא בצהוב

אה וללמוד את השיר הזה, בקצב הזה.(רק בגרסה העברית כמובן)

למישהוא פה יש מושג מה קורה עם מרגוליס??? הוא עדיין פצוע?? הוא בכמה דרגות יותר טוב מכל הצעירים שמקבלים הזדמנות והוא אפילו לא בסגל, אם הוא כשיר הוא חייב לשחק לפחות בנוער

משום מה יש תחושה שמכבי מפספסים עוד צעיר מוכשר מאוד , מה גם שהוא משחק בתפקיד שהכי חסר למכבי קיצוני טכני ובעיקר מהיר באגף

למישהוא פה יש מושג מה קורה עם מרגוליס??? הוא עדיין פצוע?? הוא בכמה דרגות יותר טוב מכל הצעירים שמקבלים הזדמנות והוא אפילו לא בסגל, אם הוא כשיר הוא חייב לשחק לפחות בנוער

משום מה יש תחושה שמכבי מפספסים עוד צעיר מוכשר מאוד , מה גם שהוא משחק בתפקיד שהכי חסר למכבי קיצוני טכני ובעיקר מהיר באגף

מרגוליס? זה סוג של שחקן נוער?