Jump to content

שאר משחקי המחזור בליגת העל

daniel1

Recommended Posts

אנחנו עוד נודה לאוהד הזה של בית"ר שזרק את המצית וכנראה יגרום לרדיוס שבוע הבא...

תאמינו לי, אנחנו כולנו נודה לו...

וגם, אנחנו כולנו עוד נודה לחיפה שניצחו את המשחק הזה.

אם היה משחק שחיפה היתה צריכה לנצח אותו, זה המשחק הזה.

המשך יבוא...

(עודדדדדד ללללאאאאאאאאאא)

:/

אתה באמת חושב שבית"ר פקטור באליפות? מישהו באמת באמת חושב ככה?

אפילו חיפה יותר מפחידים מהם..

הניצחון של חיפה זה טוב שהוא הגיע כי הם היו חייבים לנצח עוד פעם אחת לפני שהם פוגשים אותנו

הם לוזרים מידי בשביל לחבר עכשיו יותר מידי ניצחונות, ככה שטוב שהם עשו ניצחון קטן להרגיע את המערכת והם לא יבואו להתפוצץ עלינו

אנחנו ידועים בתור האקמול של הליגה

לא עוד.

מה ציפיתם, שנסגור את המאבק אליפות בסיבוב הראשון ??

צריך קצת מתח לסיום, אליפות ראשונה אחרי הרבה זמן, תהיה מתוקה.

ריפליי למה החלפת תמונה? אתה נראה כמו איזה סוטה ככה

תשובה א':

איך זה שאתה "מייצר" קשר בין תמונה של הדבור לבין סטיה?

כאילו, מה סטיה בזה?

ליוזרים אחרים פה אין תמונה של שחקנים שהם מתחברים אליהם?

תשובה ב':

אתה יודע איך זה... כל אחד והסטיה שלו...

אתה באמת חושב שבית"ר פקטור באליפות? מישהו באמת באמת חושב ככה?

אפילו חיפה יותר מפחידים מהם..

הניצחון של חיפה זה טוב שהוא הגיע כי הם היו חייבים לנצח עוד פעם אחת לפני שהם פוגשים אותנו

הם לוזרים מידי בשביל לחבר עכשיו יותר מידי ניצחונות, ככה שטוב שהם עשו ניצחון קטן להרגיע את המערכת והם לא יבואו להתפוצץ עלינו

צדקת רק בחלק השני של המשפט שלך.

אני לא באמת חושב שהם פקטור באליפות, פשוט המשחק נגדם זה מוקש, עדיף לשחק נגדם במגרש אחר ולא בטדי..

האולטראס מכבי יצאו מביכים

העלו תתמונה של התפאורה של הפועל מהמשחק היום

וחשבו שהם תלו תשלט הפוך

הם בכוונה רשמו ככה שזה יעני מסטול והתפאורה מסמנת התמכרות להפועל

ככה חבר אוהד הפועל אמר לי

חחחחחחחחחחחח

אתה באמת חושב שפטקוביץ או קוטיניו יהיו פה בינואר או שאתה אומר את זה כדי להרגיש טוב עם עצמך?

אני מדבר בלי קשר למשחק היום ודיברתי ככה גם אחרי ההפסדים שלהם לבית"ר ונתניה.

הפועל ת"א זו קבוצה עם שחקנים טובים שנבנתה רע בחלק ההגנתי בעיקר לגביי הזרים, בתוספת ג'מבה ג'מבה שהוא גם לא להיט בקישור.

הקבוצה שראינו לפני שבועיים זו לא הקבוצה של היום (תמוז, ורמוט) וזו גם לא הקבוצה שנראה בעוד חודש וצחי שאבוטבול יחזור והם ישלחו את 2 המוקיונים בהגנה ויביאו זרים נורמלים.

לבכות על זה שלא ניצלנו הזדתנות פז לרסק אותם וגרוע מכך החזרנו אותם להאמין בעצמם כבר אין מה, אבל אני קורא פה הודעות כל-כך מזלזלות וברו לי שחלק גדול זה הודעות דביליות של אוהדים ולא אנשים שמסתכלים בצורה אובייקטיבית.

אני מציע לאנשים פה לא לזלזל בנבלות האלו, בייחוד שיש להם גם אחלה ספסל (קישור ומעלה) ואחלה שוער שני גם כשצריך.

עושה רושם שהאליפות השנה תוכרע לפי מי שתחזק את עצמה יותר בינואר. בגדול אני נגד לשפוך כספים על שחקנים שנפלטים מכל מיני קבוצות בינואר אבל השנה הייתי משקיע כל סכום שצריך בכדי שיהיו לנו את כל הכלים לקחת את זה הפעם. נמאס כבר מהפועל האלה.

איפה ראית פה זלזול אני יכול להבין ? סך הכל לא הבנתי מה זאת העליבות הזאת ועוד אחרי משחק נגד ב"ש ? זה ברור שיש להם התקפה קטלנית והגנה וקישור אחורי חלש אז מה נזכרתם עכשיו ? אני האחרון שיזלזל בהם וגם רשמתי אחרי הדרבי שהם שיחקו בלי 3-4 שחקנים משמעותיים אבל עד מתי נמשיך לבכות על זה ? ( לך אחורה ותראה תגובות על זה ), בכל משחק הקבוצה נגדם מגיעה ל 3-4 מצבים מול השוער ומספרים לי פה על ההגנה הטובה שלהם.

ובוא נראה אותם זורקים עכשיו 3 זרים משלמים להם משכורת ומוצאים אחרים ( גמבה גמבה השתפר ? במה בדיוק ? עכשיו במקום לאבד 7 כדורים כל מחצית הוא מאבד 6 ? ), זה לא כל כך פשוט למצוא זרים בינואר.

ואני לא יודע על מה תוכרע האליפות כי זה מוקדם לקבוע, אבל מה שאני יודע שמכבי כבר שנים לא חזרה ממשחק כמו בשבת האחרונה עם ניצחון, אני יודע שבכל משחק העונה מכבי ניסתה להניע כדור ולשחק, והכי חשוב אני יודע שיש פה צוות מקצועי ששם זין גדול על התקשורת שתמשיך לחכות לנו בפינה. ( והשחקן היחידי שיכול לתרום למכבי זה מאור מליקסון,הוא לא יגיע ואני מקווה שלא יבזבזו כסף על שחקן כמו ארבייטמן למשל שיש לנו את קולאוטי ).

עוד משהו, שכחתי מאליפות אפריקה, אם יכולה לקרות תקלה זה בזמן הזה.

בינתיים ההגנה שלהם ספגה 7 שערים, ושלנו 12 - על מה אתה מדבר ?

שלא תבין לא נכון, אני ממש לא מחזיק מהההגנה שלהם. הכל יחסי.

וביחס אלינו ? ההגנה שלהם לבטח לא חלשה.

יש נטייה להדביק תוויות לשחקנים (בעיקר זרים) על סמך רושם ראשוני.

אחר כך קשה להם מאוד לשנות את הרושם, אפילו אם הם באמת מציגים שיפור משמעותי.

איגייבור ואדל לדוגמא. התחילו את העונה שעברה קטסטרופה, ולאט לאט הסתגלו, ובעיני התגלו כבין הזרים היותר טובים שהיו פה בשנים האחרונות.

אז גם דג'מבה דג'מבה שהיה גרוע בתחילת העונה, ויש לו שם מצחיק, ונורא כיף להסתלבט עליו ... השתפר משמעותית בחודש וחצי האחרונים, ובעיני הוא יותר טוב מאלברמן כיום.

אבל בקונספציה שלנו ? הוא אפס, ויישאר אפס לנצח.

מצד שני, ראדי שהתחיל אצלנו את העונה עם המון אנרגיות ונראה חד מאוד, נראה כמו כלום מאז באר שבע בערך.

אבל עליו אף אחד לא יירד חזק מדי, הרי הוא כבר "הוכיח" שהוא שחקן.

אני לא אמשיך לחפור בזה כי אני מבין ש"פסימיות" מבאסת פה לא מעט אנשים :)

אבל אני מאמין שרק חיזוק של שני שחקנים טובים (ברמת הבאנקרים בהרכב) יאפשר לנו לרוץ יחד עם הפועל עד הסוף. בעיני זה יהיה אחד המבחנים של קרויף העונה.

אלברמן בירידה,ראדי בירידה, גמבה גמבה השתפר ? בהנעת הכדור לרוחב ? ( מה שכן,בינואר אבוטבול יחזור אליהם והוא יעיף אותו לספסל ).

ב 5-6 משחקים ראשונים הם קיבלו אם אני לא טועה גול 1 ואז ב-2 משחקים קיבלו חמישייה, הסטטיסטיקה הזאת לא שווה הרבה.

לא רואה רכש משמעותי שיגיע בינואר, רוברט ארנושאו שחקן שלצערנו היה פצוע עד עכשיו ואני מקווה שיחזור לכושר כי הוא סקורר תותח, כנ"ל לגבי קולאוטי שצריך לקבל יותר הזדמנויות.

יצאנו פרייארים בדרבי בעיקר כי אוסקר נתן להם יותר מידי כבוד על כלום, אבל חלאס לעשות מהם קבוצה שהם לא.

ואליפות אפשר לקחת גם עם דור מיכה / דאבור בהרכב, לא צריך להשתגע.

בוא נסגור על מגן שמאלי ונסגור תפינה ( אבל את מי מהזרים תשחרר ? לא רואה את קרויף זורק את גורי או ארנושאו ).