Jump to content

הקפצה בצו 8

Recommended Posts

אתמול בערך ב10 בלילה קיבלתי טלפון מחסוי עניתי ואז היה תא קולי שביקש ממני את המספר אישי שלי ואש הודיע לי שאני מוקפץ אבל שההקלטה הגיעה לפרטים של לאיפה ומה להביו וכו? זה ניהיה לא ברור לכן לא הבנתי כלום, אז ישר התקשרתי למפקדים שהיו לי בסדיר , הם אמרו שאני כבר לא שייך אליהם אלה לגדוד מילואים, אין לי את המספר של הגדוד לכן התקשרתי לקצין העיר, בקצין העיר לא יכלו לעזור הביאו לי מספר של קצין קישור שלי שהואא בן זונה גדול, שעה אני מנסה להשיג אותו בסוף ענה ואמר שהוא לא יכול לעזור ונתן לי מספר אמר לי ששם יגידו לי הכל, התקשרתי למספר הזה כמה פעמים ולכ עונים.

ראיתי שלכ עונים היתקשרתי שוב למפקד שהיה לי שההשיג לי כת המספר של החמל של הגדוד מילואים שלי נתקשרתי ענה לי מישהו ושוב הוא אומר לא יודע איך לבדוק תשאיר לי ולפון שלל עוד מעט יהוא המפקד אני יחסור אליך מאז הוא לא חזר אליי ולא כלום ואפילו לכ עונים לי שם.

מישהו יודע מה אני צריך לעשות כי לא בא לי להיות נפרד בצו 8 והטמת שאין לי בעיה לקפוץ

כשמתקשרים אלייך בחייגן אמורים להגיד לך מה נקודת החבירה שאליה צריך להגיע בהדקם (או בשעה ספציפית שנאמרת שם).

מה להביא איתך ? ההוראה אומרת ערכת התגוננות (אב"כ) וציוד צבאי, בתכלס זה אומר תביא מדים, נעליים, ציוד שלא יהיה לך קר, וים של סיגריות

כשמתקשרים אלייך בחייגן אמורים להגיד לך מה נקודת החבירה שאליה צריך להגיע בהדקם (או בשעה ספציפית שנאמרת שם).

מה להביא איתך ? ההוראה אומרת ערכת התגוננות (אב"כ) וציוד צבאי, בתכלס זה אומר תביא מדים, נעליים, ציוד שלא יהיה לך קר, וים של סיגריות

זה בדיוק הבעיה שלא הבנתי כלום.

בנוסף על הבוקר התקשרתי לחמל שלהם שוב ביקשו פרטים ואמרו שיחזרו תוך כמה דקות מאז עבר 3 וחצי שעות

יש לך מושג מה הגדוד מילואים שלך?

כן אחי ועכשיו שוב התקשרו אלייולא. רו שעה ל אמרו כלום אז הלכתי לנקודות מפגש ואין שם אף אחד.

זה קרה גם לכמה חברים שלי,, וגם הטלפון שהם משאירים בהודעה קולתאף אחד לא עונה בקיצור קט מוזר

אני יחכה להם שיבואו לבית שלי וזואין לי כח לרדוף אחריהם

(צו) 8 זה בדם.

אני מחכה כבר שלושה ימים לטלפון, התקשרתי למ"פ שלי לשאול למה עוד לא קראו לנו.... בינתיים לא צריכים אותנו. זין. שונא לעמוד מהצד בדברים םהאלה

כמה חיילי מילואים יש כבר שגייסו 75 אלף ואותי לא?!

445 אלף, לפי המכון למחקרי בטחון לאומי. הפעם האחרונה שבה כל צה"ל גויס הייתה ב-1973

445 אלף, לפי המכון למחקרי בטחון לאומי. הפעם האחרונה שבה כל צה"ל גויס הייתה ב-1973

445 אלף זה כולל גם אותי. ולי יקראו רק בתור ניצב במוזיאון צה"ל :yellow_cool1: