Jump to content

לדחות את המחזור או לא? [לוזון: "אפשר לראות כדורגל גם מהמקלטים"]

ליד הקרן

Recommended Posts

פתרון פשוט מאוד.

לא לשחק בבלומפילד,זה אמנם הבית שלנו אבל גם אני לא הייתי רוצה להכנס למצב של אזעקה.

ואם יהיה משחק הם ירו טילים לתל אביב בזמן המשחק ולא רק פעם אחת.

אפשר לשחק במושבה,בנתניה,בקרית אליעזר ובהרבה מקומות.

פתרון פשוט מאוד.

לא לשחק בבלומפילד,זה אמנם הבית שלנו אבל גם אני לא הייתי רוצה להכנס למצב של אזעקה.

למה שנבטל תביתיות שלנו עוד פעם? לגזור על עצמנו רדיוס?

שיידחה

לדחות אין שאלה בכלל. אם בסופו של דבר יתרחש מצב החלם בקיום המשחקים, זאת תהיה שעתם של החמאס ללא ספק... הרי רק היום נשמעה אזעקה בירושלים, אז זה לא רק אנחנו פה שבדילמת "סיכון" המאורעות שנכתבו כאן.

פתרון פשוט מאוד.

פתרון מעולה, אם כי נראלי זה מאחור מדי האלתור הזה.

אני תושב מרכז ובינתיים אני לא חושב שאני יגיע למשחק,לא רוצה לחשוב מה יקרה אם תהיה אזעקה ואם חלילה יקרה משהו באזור האצטדיון...אלוהים ישמור.

מקווה מאוד שלא ידחו את המחזור .

נכון שמסוכן מאוד במקרה שתהיה אזעקה, אבל אי אפשר להפסיק לחיות .

מה עדיף, לדחות את המחזור, להיכנס לדיכאון ולא לצאת מהבית ?

והפתרון של לשחק נתניה או במושבה הוא מצוין .

אם צריכים להעביר אצטדיון בשביל לשחק זה מאבד את כל הספורטיביות. ספורט לא צריך לשחק בשביל להגיד "שגרה" אם אין לו ערך, וגם כך אין לו יותר מדי ערך גם אם לא נתחשב בתרחיש של אזעקה או לא - בני יהודה התאמנה ביומיים האחרונים, מכבי לא.

אם לא משחקים בבלומפילד, לא צריך לשחק בכלל.

קשה לי להבין איך אפשר להתרכז בכדורגל שיש כל כך הרבה אנשים שלא יכולים לישון לילה רצוף בלי הפרעה...

זה קורה כבר כמה שנים...

לא מבין אבל איך מפנים עשרת אלפים צופים כשבקושי מצליחים להכניס אותם וכל זה ב90 שניות...

לצערי חייב להדחות.

מספורט 5:

?גם אוהדי מכבי תל אביב הביעו חשש מהמצב בפורומוים השונים שלהם וניתן לחוש שמרבית האוהדים היו שמחים יותר גם הם לו המשטרה הייתה מורידה הנחייה ברורה להתאחדות לכדורגל שעליה לקבוע מועד אחר למשחק. בתוך כך, לשחקני מכבי תל אביב, אשר לא התאמנו גם היום, ניתנה הוראה להגיע לקרית שלום בשעה 12:00 ומשם אחרי אימון קצר הם יצאו למלון שממנו הם יגיעו לבלומפילד.?

מקווה שיהיה דחייה בסוף, יש הערכה מחדש של המצב בגלל פינוי האוהדים

ספורט לא צריך לשחק בשביל להגיד "שגרה" אם אין לו ערך, וגם כך אין לו יותר מדי ערך גם אם לא נתחשב בתרחיש של אזעקה או לא - בני יהודה התאמנה ביומיים האחרונים, מכבי לא.

מכבי ת"א לא התאמנה ורק מכבי אחראית לכך. נכון, שיש אזעקה בזמן אימון זה לא נעים אבל מה יגידו בבאר-שבע ואשדוד ששם כבר כמה וכמה אימונים נקטעו בגלל צבע אדום ואז המשיכו להתאמן?

דעתי היא שצריך לבטל את המחזור כי מדובר ביותר מידי אנשים בארץ שטרודים במצב ולא יכולים לקיים שגרת יום. יש אוהדי כדורגל בדרום שהם אוהדים של קבוצות גדולות, יש מילואימניקים שלא יוכלו להגיע או לצפות בגלל צווי 8, ויש טילים כמובן.

אבל אני מאוד מקווה שמכבי לא תשתמש בתירוץ האומלל הזה כי כמו שבמקומות אחרים תופסים מחסה בזמן אזעקה ואחרי זה ממשיכים להתאמן ( אם זה טראומטי כי זה פעם ראשונה, סבבה אפשר לקבוע אימון למחרת) גם במכבי יכולים.

מיליון ישראלים חיים תחת שגרה מחורבנת כבר שנים ונושכים שפתיים ואצלנו - פאג'ר אחד וסוגרים את הבאסטה. לא אוהב את זה בכלל.

מכבי ת"א לא התאמנה ורק מכבי אחראית לכך. נכון, שיש אזעקה בזמן אימון זה לא נעים אבל מה יגידו בבאר-שבע ואשדוד ששם כבר כמה וכמה אימונים נקטעו בגלל צבע אדום ואז המשיכו להתאמן?

דעתי היא שצריך לבטל את המחזור כי מדובר ביותר מידי אנשים בארץ שטרודים במצב ולא יכולים לקיים שגרת יום. יש אוהדי כדורגל בדרום שהם אוהדים של קבוצות גדולות, יש מילואימניקים שלא יוכלו להגיע או לצפות בגלל צווי 8, ויש טילים כמובן.

אבל אני מאוד מקווה שמכבי לא תשתמש בתירוץ האומלל הזה כי כמו שבמקומות אחרים תופסים מחסה בזמן אזעקה ואחרי זה ממשיכים להתאמן ( אם זה טראומטי כי זה פעם ראשונה, סבבה אפשר לקבוע אימון למחרת) גם במכבי יכולים.

מיליון ישראלים חיים תחת שגרה מחורבנת כבר שנים ונושכים שפתיים ואצלנו - פאג'ר אחד וסוגרים את הבאסטה. לא אוהב את זה בכלל.

במקומות אחרים יש מרחבים מוגנים, בקריית שלום אין.

קשה לי להבין איך אפשר להתרכז בכדורגל שיש כל כך הרבה אנשים שלא יכולים לישון לילה רצוף בלי הפרעה...

לפי מה שאתה אומר לא הייתה צריכה להיות ליגה 14 שנה

לא מעניין אותי מה עושים באשדוד ובבאר שבע, אם שם חושבים שזה הגיוני להוציא את השחקנים שלהם למגרש בזמן שיש אזעקות - זה עניין שלהם. הזרים של מכבי לא צריכים לסבול מזה שבבאר שבע זה הפך להרגל, ושם כנראה שבאמת אין ברירה (למרות שבעיניי אין כזה דבר "אין ברירה", וספורט בא לפני חיי אדם).

ואני לתומי חשבתי שבאר שבע עברה להתאמן בתל אביב מיום חמישי...

לפי מה שאתה אומר לא הייתה צריכה להיות ליגה 14 שנה

אני תמיד אמרתי שכשיש הסלמה ( 3 4 קאסמים ביום ממוצע זה לא הסלמה , מפריע מאוד אומנם אבל לא הסלמה) לא צריך לשחק.

שיש לך משדרות ועד תל אביב אזעקות לא רואה סיבה לשחק כשחצי מדינה מושבתת

אתם רציניים עם הטיעונים האלה על אירופה?

למי אכפת אם חלילה יהיה אסון מה אז יגיד לוזון לא נורא העיקר שקבוצות מאירופה יגיעו? (בלי להתייחס לאיך יסתכלו על זה שתהיה אזעקה בזמן המשחק, או אפילו שתישמע פגיעה)

יש מספיק סיבות למה לא לשחק, ואם יהיה היום משחק זה יהיה עצוב מאוד.

חיי אדם יותר חשובים מכל משחק באירופה, זהו.

גונסאלו: טילים? יש לי ממ"ד, לא חושש פה לרגע

קשרה הספרדי של מכבי תל אביב סיפר לתקשורת במדינתו על המצב: "יש לנו בין 60 ל-90 שניות להגיע למרחב מוגן כשאנחנו באימון. אין לנו במתחם כזה, אבל הנחו אותנו איך לתפקד. בבית יש לכל אחד חדר ממ"ד, ככה שאני לא חושש. יש לנו לאן ללכת".

"הטילים שנפלו באזור ת"א היו רחוקים מאוד ממתחם האימונים שלנו, אבל זה היה נשמע קרוב כאילו זה קרה בדלת ליד", הוסיף הקשר שמיד דאג להבהיר: "לישראל יש את אחת ממערכות ההגנה הטובות בעולם (כיפת ברזל) ככה שקשה לפגוע ואם כבר הצליחו להתגבר על זה, אני מוגן בממ"ד שלי".

"שתי דקות אחרי שנפלו הטילים ביום הראשון המאמן רצה שכבר נחזור לרוץ. ההתאחדות פה החליטה שמשחקים כרגיל. מי שסובלים באמת אלו לא אנחנו, אלא השחקנים הישראלים שיש להם משפחות בדרום והם סופגים שם את כל ההתקפות כבר תקופה ארוכה".

:wubyellow3:

נכון, לכן כתבתי שגם אם לא נתחשב באזעקות...

אבל יחד עם זאת גם קשה להאשים את ראשי מכבי. בהפועל החליטו להמשיך את האימון כרגיל ללא ממ"ד. אם זה בסדר או לא? לא יכול לומר, החלטה שגדולה ממני. רק מקווה שננצח היום במצב לא אופטימלי זה.