Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

איזה טעות להביא את גבאי הוא פשוט בלוף אדיר. בהתקפה הוא טוב אבל הגנתית הוא אפילו פחות טוב מורד והמחיר המופקע הזה לא שווה מקווה מאוד שיורדי לא ייבלע את זה. בדיוק כמו אבוחצירא המחמיצן הכי גדול בליגה.

ו-ורד לא מחוק בגלל שהוא פצוע, אם זה היה בגלל זה הוא היה מקבל הזדמנויות כשהיה בריא. הוא מחוק כי אוסקר לא חושב שהוא טוב. הוא מעדיף שחקן שידע להגן טוב על שחקן שיתקיף נכון וייתן עוד אופציה התקפית.

זר, בן 30, לא אותו שחקן כמו בחצי העונה הראשונה בקריית שמונה.

כל השחקנים של ק"ש הם לא כמו בעונה השעברה, בכל אופן אם הולכים על מגן זר, אז לדעתי מסיללה.

כל המגנים בליגה הזאת הם בלוף. לא הייתי מביא אף אחד, מחכה לעונה הבאה ומנחית שני מגנים זרים, אחד לכל צד.

אלעד גבאי מאז העונה שעברה הרים את האף שלו כל כך גבוה, שעכשיו הוא הולך באופן יותר מצחיק מאשר אריק בנאדו. הכרטיס האדום שקיבל על התחזות בדקה 20 היה השיא. גם הצורה שבה גונזאלו עבר אותו בקלות לא מעידה על יכולת גבוהה במיוחד.

מה שכן, אם אפשר להביא אותו בחינם בעונה הבאה - בכיף.

טוואטחה עושה יותר חורים בהגנה מאשר יואב זיו. לא סתם שיימן משאיר אותו על הספסל.

בכלל, מפתיע אותי שאנשים כאן רוצים לעשות עסקים עם איזי, שחר או בן זקן. מתי תלמדו?

כל השחקנים של ק"ש הם לא כמו בעונה השעברה, בכל אופן אם הולכים על מגן זר, אז לדעתי מסיללה.

מסיללה פותח 5 משחקים רצוף בקבוצה האפריקאית שלו. הקבוצה שלו בשיא המאבק על האליפות, לא יגיע.

מבחינה כספית כן, אבל אני לא חושב שהם יהיו מוכנים לשחרר אותו למכבי באמצע העונה בגלל שהם לא יירצו לחזק אותנו במאבק האליפות

עם כל המקצוענות והכל, טוטו לא ייתן 100% בהפועל העונה, אם יחזיק חוזה במכבי לשנה הבאה. הם יעדיפו להיפטר ממנו, ולא לחשוש כל העונה שהוא יזייף להם במאני טיים, כדי לשחק איתנו באלופות.

כך או כך, סיכום עם טוטו בינואר, יחסל את הפועל.

אם הם שחררו את אניימה, כנראה שהם לא מחזיקים ממנו אפילו בתור שוער שני, וגם אם הם כן רוצים אותו, הכול יהיה בסדר.

לא בשורה רעה ולא נעליים. הלאה

אל תשכחו שאניימה ביקש לעזוב את ליל בתחילת העונה כי הם הביאו את השוער ההוא מברסט, שכיום משמש כשוער ראשון.

ככה שזה לא משנה, בכל מקרה וינסנט כאן עד סוף העונה, אם מכבי תיקח אליפות ויציעו לו חוזה טוב, אין שום סיבה שהוא לא יישאר כאן.

מה זה בעצם אומר, "שמועה חזקה"?

שמועה מבוססת, אני מבין. אבל שמועה חזקה?

כשאבא שלי מתקשר אלי ואומר לו שנפגשים איתו היום זאת שמועה חזקה

כמו שאז רשמתי שיצחקי חתם ואחרי 12 שעות זה פורסם שבאותו לילה סיכמו איתו

אתה רציני?

מזיינים על זה בשכל שהוא נוחת בין שבת לראשון (שהיה) ונפגש עם מכבי בראשון/שני כבר חצי שנה בערך

לא צריך להיות מעורבב כדי לכתוב את זה..

אני מבין שאין סיכוי להביא את דוד מנגה אה?

בדיוק השחקן שחסר למכבי בהתקפה,גם דריבל מצוין,גם יודע למסור וגם סיומת טובה וגם יודע להרים קרנות

חבל שגורדי אפילו לא חושב בכיוון שלו עדיף בהרבה על סוס מת כמו ארבייטמן שהעדיף קודם לנהל משא ומתן עם חיפה

בדיוק השחקן שחסר למכבי בהתקפה,גם דריבל מצוין,גם יודע למסור וגם סיומת טובה וגם יודע להרים קרנות

חבל שגורדי אפילו לא חושב בכיוון שלו עדיף בהרבה על סוס מת כמו ארבייטמן שהעדיף קודם לנהל משא ומתן עם חיפה

הוא מושאל מפרטיזן

קיצר, להחתים את טוטו בינואר, ותפסנו שתי ציפורים (שמנות) במכה אחת. yellow_cool1.gif

מי ייתן וטוטו תמוז יגיע לקבוצה נידחת בצרפת\בלגיה יעשה שם ככל העולה על רוחו ולא יזכה לעולם,לעולם לדרוך בק''ש על מנת להיות חלק ממכבי תל אביב.

שונא אותו.

או שהוא יהיה אנדלובו 2.

קיצר, להחתים את טוטו בינואר, ותפסנו שתי ציפורים (שמנות) במכה אחת. yellow_cool1.gif

הרצון להביא אליפות מעוות לכם את המחשבה

לא צריך אותו ולא צריך להקיא מלראות את השמוק הזה לובש צהוב

אפשר לקחת אליפות גם בלעדיו תאמינו לי