Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

לא יודע מה אתם ראיתם או מה ראו מהטלווזיה, ממה שראו משער 11, הבן אדם לא עולה (אל תדברו איתי על הספק מסירה שלו לדאבור בפנדל), הוא ממש לא מגן, בהגנה הוא עוד יחסית בסדר אבל בהתקפה התרומה שלו אפסית.

עוד משהו ששכחתי, וכל משחק זה קורה כמה פעמים, שחקנים מתים לעשות איתו דאבל פס , ועד שהוא מבין את זה הלכה האופציה.

או שזה הוראה של אוסקר (מה שלא נראלי, כי אפשר לראות שהוא מבקש ממנו לעלות), או שהוא פשוט לא שחקן התקפתי.

שחקן בית, נשמה, "סמל" - סבבה, אבל מגן הוא לא.

ייני הוא שחקן הגנתי מטבעו, אין לו את הכוח פריצה באגף שיש לורד, רואים שכל ההתמקדות שלו היא בסגירה הנכונה ולא ביציאה קדימה.

זה מונע הרבה מצבים לכיוון שלנו, אבל זה גם מונע יותר מצבים בהתקפה.

אז לאוסקר יש התלבטות, כי מצד שני אם הוא ישים את ורד אז נראה יותר מצבים בהתקפה, אבל גם נהיה יותר חשופים כי ורד לא כ"כ הגנתי.

אני מאמין שבזמן הקרוב הוא ימשיך עם ייני, כי גם איתו הגענו אתמול ל10 מצבים שיכולנו לעשות מהם גול, אז זה לא שהוא כ"כ עוצר את השטף, אבל ברור שמגן אחד צריך להיות הרבה יותר התקפי וכשהוא עולה, המגן השני סוגר.

טאווטחה רוצה לעזוב וגם ככה לא בונים עליו לדעתי אחלה מגן ביחס לליגה גם צעירשווה לבדוק

כן, כי הרי יענק'לה שחר ישמח לשחרר את אותו למכבי....הוא בטח גם לא יבקש עליו מחיר מטורף.

אם מביאים מגן מהארץ רק תניגרי של אשדוד.

ולמה לשחרר את עומר ורד ? מגן טוב ואני מאמין שאוסקר עוד יתן לו לשחק ( רק שיפסיק עם הפציעות האלה ).

עם אשדוד עדיף לא לעשות עסקים...

זה לא יקרה אבל מגן פותח של נבחרת ניגריה זה לא בלוף, במשחק נגדם מאוד התלהבתי ממנו.

זה לא יקרה אבל מגן פותח של נבחרת ניגריה זה לא בלוף, במשחק נגדם מאוד התלהבתי ממנו.

נכון אבל תהיה בטוח שהוא ישבור תרגל ברגע שהוא ידרוך על האבנים בדרך למגרש בקריית שלום.

עומר ורד בהשאלה + כסף לק"ש עבור גבאי (דומה לעסקת אבו זייד) נשמע לי סבבה.

ורד יוכל להתפתח בקבוצה שלא נלחמת על האליפות ואנחנו נקבל שחקן שיסגור את הבעיות בעמדת המגן הימני.

אף אחד לא רוצה להתייחס לשמועה החזקה שערן זהבי ייפגש עם מכבי למו"מ היום?

מה זה בעצם אומר, "שמועה חזקה"?

שמועה מבוססת, אני מבין. אבל שמועה חזקה?

מכבי יכולים להיפגש עם זהבי, אבל לפי מה שאומרים אם הדברים איתו מסוכמים אין מה להיפגש איתו שוב.

הפערים הגדולים מאוד זה מול הקבוצה שלו, אם הם לא יורידו משמעותית את הדרישות אין מה להתעסק בעניין הזה בכלל.

החוזה של אלעד גבאי מסתיים בסוף העונה לכן יש אפשרות ריאלית שאם באמת רוצים אותו בינואר הוא יגיע, אני בכל אופן מעדיף את שפונגין.

צריך גם לעשות ניסיון להביא את טווטחה למרות שהסיכוי ששחר ישחרר אותו נמוך, עדיף לשים את הכסף על טווטחה ולא על אבוחצירה.

בדיוק כמו שזה נשמע, הוא חותם במכבי בחינם בינואר ומצטרף בעונה הבאה.

אם טוטו לא ישחק באירופה בשנה הבאה סביר להניח שהוא יהיה אצלנו, קרויף לא הסתיר את הרצון שלו לראות אותו אצלנו.

http://www.sport2.co.il/content/78990

גורי, ורד וכסף תמורת גבאי .במכבי תל אביב ממשיכים לפזול אל עבר שחקני האלופה ורוצים להנחית גם את המגן הימני. בקרית שמונה הבטיחו תשובה בימים הקרובים

טוטו היה בערך שלושה מקומות ברשימה של קרויף מעל ארנשאו.

השאלההאמיתית היא: אם הוא סוגר במכבי לעונה הבאה, לא עדיף להפועל לשחרר אותו כבר במידי???

השאלההאמיתית היא: אם הוא סוגר במכבי לעונה הבאה, לא עדיף להפועל לשחרר אותו כבר במידי???

מבחינה כספית כן, אבל אני לא חושב שהם יהיו מוכנים לשחרר אותו למכבי באמצע העונה בגלל שהם לא יירצו לחזק אותנו במאבק האליפות

טוטו יכול לתרום לנו כבר השנה לזכות באליפות, אם הפועל לא מצליחה להעפיל בעונה הבאה לליגת האלופות הם יהיו במצב פיננסי קשה.

http://www.sport2.co.il/content/78990

גורי, ורד וכסף תמורת גבאי .במכבי תל אביב ממשיכים לפזול אל עבר שחקני האלופה ורוצים להנחית גם את המגן הימני. בקרית שמונה הבטיחו תשובה בימים הקרובים

האתר הזה מעולם לא דיווח ידיעה שבאמת התרחשה.

גורי, לוגאסי וזיזוב נשמע לי טוב יותר.