Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

נקווה שזה יהיה נושא מלפפונים חמוצים.

מלבד מגן שמאלי ולהכניס את גורי לכושר משחק אנחנו לא צריכים שום דבר!

אני כבר רואה את התמונה בראש.

דור מלול נוחת בנתב"ג ומורם על הכתפיים על ידי סוייר.

דור מלול נוחת בנתב?ג ומרים על הכתפיים את סוייר ;)

לא רואה שום סיבה לשחרר את גארסיה חוץ מסכום גדול שייאפשר להביא את מליקסון או רפאלוב וגם יישאר עודף מכובד לזר.

כרגע הוא השחקן הכי חשוב בקבוצה, וזה לא שממש קל לפגוע בזרים. כל שחקן שתביא יצטרך זמן להתאקלם, הקבוצה תצטרך להתמודד עם החיסרון שלו וכל זה בחודש ינואר ולא בקיץ.

בעיניי המועמד הכי ריאלי לשחרור הוא גורי, לא שהוא לא שחקן טוב, הוא כן, אבל הוא קצת מיותר כשלא בונים עליו בעמדת הבלם שטבעית לו, וכשבעמדת המגן הימני יש את עומר ורד המאוד מוכשר ואת הקפטן.

מארנשאו גם לא ראינו הרבה וגם מתפתח אצלי חשש שהוא סוחב פציעה כרונית, אבל שחקן כזה זכאי לעוד צ'אנסים לפני ששופטים אותו. הוא הרי הביא 3 נקודות נגד אשדוד.

עם כל הכבוד, למה לעזאזל שבנפיקה תרצה את גונזאלו?

הוא שחקן סבבה לליגה פח שלנו, אבל לליגה בכירה באירופה? אפילו באימונים הוא לא יראה דשא.

עם כל הכבוד, למה לעזאזל שבנפיקה תרצה את גונזאלו?

הוא שחקן סבבה לליגה פח שלנו, אבל לליגה בכירה באירופה? אפילו באימונים הוא לא יראה דשא.

אכן, נשמע לא סביר.

פאבלו איימאר - בקושי בן 33 (מבוגר אבל לא גיל מטורף) - בקושי משחק שם, אז גונזאלו?

ההתעניינות של מכבי בזהבי, רפאלוב ומליקסון ברורה,

אבל אני שואל עצמי למה שחקנים כמו רפאלוב ומליקסון ירצו לעזוב קבוצה שבה הם מוערכים באירופה ומקבלים שכר גבוה לטובת חזרה לארץ?

היחיד מבין השלושה שנשמע "הגיוני" הוא זהבי, שלא מקבל כמעט קרדיט בפלארמו, ולדעתי, רק שחקנים כאלו ירצו לחזור. מלול, ארבייטמן אולי וכו' - לא שחקנים שמקבלים קרדיט נרחב בקבוצות שלהם.

אני חושב שראינו בקיץ, מכבי מחפשת קשר התקפי.

רוברט ארנשואו הוא שחקן שכנראה נפל למכבי בין הידיים הזדמנות להחתים אותו ולא רצו לפספס אותה (ביננו מדובר בזר עם קבלות, שפשוט הגיע אחרון מכל הזרים ולכן נוצר הרושם שהוא פחות נחוץ + עטר בכושר מעולה).

אני ממש לא בעד שינויים בסגל, הזזת גורי לעמדת בלם, גארסיה לבנפיקה וכו' - ראבק מכבי מקום 1 אין מה לשחרר שחקנים ובטח שלא שחקני מפתח.

מליקסון/רפאלוב/זהבי/מלול - אני מאוד מקווה שאחד מהם יבוא. מדובר בקשרים התקפיים טובים. למכבי כיום אין אופציה של קשר התקפי כמעט בסגל (גונזאלו, מיכה שלא יציב, ראדי שמוזז קדימה).

קבוצה שרוצה אליפות - צריכה להביא שחקן בכיר על מנת שיהיה לה בוסט נוסף למאבק על אליפות.

פעם אחרונה שלקחנו אליפות היה לנו את ברוך דגו שהצטיין ונמני שבא מהספסל והציל את המצב במחזורים האחרונים.

שיו איזה פירוק והרכבה רץ פה מה יש לכם הזדיין לכם המוח?

צריך חיזוק לא להחליף קבוצה.

דיבורים להחליף את גונססאלו ואת קרלוס לשים את זה פה ולהביא את ההוא.. מה יש לכם???

תירגעו רבותיי.

כשניוקאסל רצה לאליפות לפני 16 שנה היא היתה יציבה וטובה. באמצע העונה הגיע פאוסטינו אספרייה האגדי, ונתן חצי עונה מצוינת. אבל בדיעבד כנראה הוא פגע באיזון של הקבוצה, יונייטד סגרה פער 14 נקודות וזכתה בעוד תואר.

לא תמיד חייבים חיזוק, גם אם מדובר בשחקן מצוין.

דור מלול נוחת בנתב?ג ומרים על הכתפיים את סוייר ;)

ואת מוריו, הם השניים היחידים שעדיין חושבים שהוא כוכב...

עברנו 9 מחזורים, ובידיוק כמו לפני המחזור הראשון אנחנו צריכים בידיוק מה שהיינו צריכים עוד לפני תחילת העונה.

קשר קדמי התקפי, ומגן שמאלי רציני ממש יכול לעזור לנו. ורד וגורי בצד ימין זה מספיק, זיו לא מספיק בצד שמאל.

אני מקווה שמליקסון יגיע ולא רפאלוב שאני ממש לא תופס ממנו וזהבי שגם לא משחק, גם יש זכרונות רעים מדי ממנו, וגם אני לא סגור על זה שהוא במשבצת הזאת בידיוק.

תכלס, אני במקום ג'ורדי או אוסקר או כל מי שקשור למערך הסקאוטינג פשוט עובר את כל נבחרות אפריקה בוגרים ונערים ומחפש מגן שמאלי. האושיאנאוויה הזה מאשדוד בא בפוקס ובא ממש בזול וחבל לנו.

האמת, פתאום חשבתי על זה.

חבר'ה, תנוחו. במשך קיץ שלם שמענו על מועמדים ומועמדים בכל האתרי אינטרנט, ופעם אחר פעם מכבי החתימה שחקן שלתקשורת פה לא היה מושג שהוא מועמד, או לפחות הם "לא פירסמו" את זה.

גם הפעם לדעתי אין מה להתרגש, אז רשום מליקסון וכל אלה. גם כל הקיץ זה היה רשום ואף אחד מהם לא קיבל פנייה אפילו ממכבי.

כל הספוקלציות האלה זה כיף להעביר תזמן, אבל אל תאכלו על זה סרטים. בסוף ג'ורדי ואוסקר מביאים מי שהם רוצים בלי שהתקשורת באמת יודעת מזה.

הכל יהיה בסדר.

זהבי מושלם עבורנו. יכול לשחק 50-50 וגם באגף וישלים נהדר את אלברמן וראדי. וגם הוא היחיד שלא פוסל על הסף לחזור לארץ

תמורת הסכומים הנכונים, גם ארבייטמן וגם ברדה לא יפסלו. ארבייטמן לא משחק המון, ברדה די בירידה. הסכום הנכון, אם ירצו, יביא אותם לעמדת החלוץ. בהנחה שבאמת ירצו חלוץ ישראלי ברמה שלהם, ולא יותר מכך.

אנחנו צריכים שחקן הרבה יותר התקפי וחד שישחק מעל ראדי ואלברמן, במקום קשר אחורי נוסף.

אנחנו יעילים במרכז אבל חייבים לתקוף יותר.

חוץ מזה הכול בסדר יש לנו את השחקנים המתאימים ולאט לאט מתחברים. הדרבי לא היה קשור לרצף התקדמות שלנו. לכל קבוצה יש כמה משחקים כאלה בעונה.

ערן זהבי בן זונה לא רוצה אותו במכבי גם אם יתרום למאבק על האליפות

בואו לא נאבד תזהות שלנו

שחקן שגדל באגודת הפועל הביא להם אליפות הביא להם דרבים שיזדיין הוא והכשרון שלו

שינסו להביא אם כבר את רפאלוב או מליקסון שרפאלוב הרבה יותר טוב מימנו לפי דעתי מזהבי

תמורת הסכומים הנכונים, גם ארבייטמן וגם ברדה לא יפסלו. ארבייטמן לא משחק המון, ברדה די בירידה. הסכום הנכון, אם ירצו, יביא אותם לעמדת החלוץ. בהנחה שבאמת ירצו חלוץ ישראלי ברמה שלהם, ולא יותר מכך.

ברדה הרבה אחרי השיא ונוטה להיפצע, ארביטמן לא שיחק שנתיים כדורגל.

ההתעניינות של מכבי בזהבי, רפאלוב ומליקסון ברורה,

אבל אני שואל עצמי למה שחקנים כמו רפאלוב ומליקסון ירצו לעזוב קבוצה שבה הם מוערכים באירופה ומקבלים שכר גבוה לטובת חזרה לארץ?

היחיד מבין השלושה שנשמע "הגיוני" הוא זהבי, שלא מקבל כמעט קרדיט בפלארמו, ולדעתי, רק שחקנים כאלו ירצו לחזור. מלול, ארבייטמן אולי וכו' - לא שחקנים שמקבלים קרדיט נרחב בקבוצות שלהם.

מליקסון בינוני העונה וויסלה באחת העונות הגרועות שלה ממוקמת בתחתית. שחקן בן 28 לקראת סוף חוזה. רפאלוב לא ריאלי בכלל, זהבי בהחלט כן.