Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

סבבה, דואג לעצמו, מחושב.....

אם אם היה נותן את הלב, כמו דאבור ומיכה, לא היינו מגיעים למצב הזה בכלל.

עכשיו הוא עוד מאשים את המאמנים שלא נתנו לו צ?אנס... פשוט אותו סיפר של צ?קול.

כישרון יש, אופי אין.

שיהיה לו בכישלון בהפועל.

אם הוא היה מתרכז בלשחק הכי טוב שהוא יכול עבור מכבי, הוא היה מסתדר יופי בחיים גם בלי תארים אקדמיים.

מה אתה מזיין את השכל. קודם כל איך אתה יודע אם מה שרושמים זה נכון, מה כבר אתה עושה לו רצח אופי.

דבר שני, זה שמיכה ודאבור נותנים תחת זה טוב ויפה, אבל הם שחקני התקפה. יש להם הרבה משחקים לא טובים אבל מה לעשות שאם לשחקן התקפה יש משחק לא טוב זה הרבה פחות משמעותי לשחקן הגנה. אם מיכה מאבד כדור אז זה בקטנה, אם ורד מאבד כדור אז זה הרבה יותר קריטי. גם הגנה זה משהו שדורש הרבה יותר נסיון מהתקפה.

אז תפסיק בבקשה לדבר שטויות לפני שאנשים יאמינו לך ועוד שחקן בית שלנו יישרף.

תפסיקו לזיין תמח, לא נותן את הלב. עומר ורד נתן את החיים כל דקה שהוא קיבל, אתם באמת כבר שוכחים שהבן אדם היה פצוע לתקופה ממשוכת, וכשהוא חזר כבר היה לו את סטיב גורי על התפקיד שבתור רכש סומכים עליו יותר.

אחרי הדרבי האחרון שניצחנו ואיך שורד חגג איתנו וכ"כ שמח, ממש יהיה עצוב לי לראות אותו עובר להפועל ואני מאוד מקווה שמדובר בחרטא של YNET.

צריך לתמוך בו ולקוות שהוא יקבל יותר קרדיט, מקסימום לעבור לק"ש באמת, אבל בטח לא להפועל.

דביר פה חי בסרט ועושה לעומר רצח אופי לא קשור לעולם.

אבל! זה לא משנה את זה שמקצועית, ורד פשוט לא מספיק טוב. הוא סביר הגנתית וחלש מאוד התקפית - אם הוא כבר עולה, לרוב הוא לא מצליח להרים, או שחוזר אחורה עם הכדור, מחשש להרים.

מישהו מכיר אותו? ראה אותו משחק? יודע איך הוא?

כל מה שיודעים הוא הפרטים היבשים, מספר משחקים בכל קבוצה, העובדה שנרכש ע"י נאפולי והושאל העונה לפארמה.

כאן המספרים המפורטים:

http://www.soccerway.com/players/ignacio-fideleff/27283/

מכבי, בתקופת איווניר, רצתה אותו, אבל המחיר לא היה מקובל על גולדהאר. לאחר מכן הוא נמכר לנאפולי וכו'. חשוב לדעת שבעונה וחצי האחרונות הוא שיחק בסך הכל פחות מ-600 דקות (כ-7 משחקים מלאים בלבד).

מצד שני, הוא מגיע בהשאלה לעונה וחצי, עם אופציה לרכוש אותו, והכי חשוב, הוא אמור להיות ישראלי. כל שהנפילה, אם וכאשר, לא אמורה להיות קשה מדי.

מי שלא מבין למה מביאים את פידלף, זאת התשובה של מיץ' לליכלוכים של גדי כרמלי.

רק שהסיטואציה שונה: אז מכבי הציעה מיליון דולר על 70 אחוז מהכרטיס שלו, והיום הוא יגיע בהשאלה לחצי עונה/עונה וחצי עם אופציה לרכוש אותו בסיום התקופה המדוברת.

רק שהסיטואציה שונה: אז מכבי הציעה מיליון דולר על 70 אחוז מהכרטיס שלו, והיום הוא יגיע בהשאלה לחצי עונה/עונה וחצי עם אופציה לרכוש אותו בסיום התקופה המדוברת.

לא באמת אכפת לי מה היה בעבר... די לקחת פה כל תגובה ברצינות :flowers:

עומר ורד שחקן מצויין שכמו כל שחקן יש לו ליקויים שהוא צריך לעבוד עליהם ולא סתם הוא המגן הפותח של הנבחרת הצעירה.

באמת שאני לא כלכך מצליח להבין למה הוא לא מקבל קרדיט אבל אני מקווה שהוא כן יקבל עקב אילוץ או משהו ויוכיח את עצמו.

לא רק מכבי: אלעד גבאי עשוי לעבור להפועל ת"א

במקביל למו"מ עם הצהובים, קיים שירצקי שיחות עם האדומים שדרשו פריסה של הסכום. הפועל: "זה סתם ניסיון להעלות את מחירו ולהלחיץ את מכבי" 22

1. פידלף נראה (חיצונית) כמו שילוב של פבריציו קולוציני וקרלס פויול.

2. מתברר שהליכי ה"עליה" שלו (אזרוח) החלו כבר בחודש אוגוסט, וכבר היום או מחר הוא אמור לקבל את המסמכים וניתן יהיה לרשום אותו כישראלי. התנהלות פשוט מופתית מצד מכבי.

1. פידלף נראה (חיצונית) כמו שילוב של פבריציו קולוציני וקרלס פויול.

2. מתברר שהליכי ה"עליה" שלו (אזרוח) החלו כבר בחודש אוגוסט, וכבר היום או מחר הוא אמור לקבל את המסמכים וניתן יהיה לרשום אותו כישראלי. התנהלות פשוט מופתית מצד מכבי.

איפה זה והימים שחיפשו את סבתא של פולאק בעליית הגג של אנה פרנק כדי לארגן אזרחות. זה רק מחזק את הרושם שבעצם מדובר במחליף לזיו שכן הבעיות עם גורי לא ממש היו צפויות

כתוב בספורט פי כמה שטמוז יגיע למכבי וורד יעבור להפועל ומכבי תוסיף סכום כסף. בנתיים השחקנים לא מאפשרים זאת

http://www.sport-pikama.co.il/Next.asp?ID=5637

לספורט פי כמה נודע כי מתבשל טרייד בין מכבי להפועל תל אביב על עומר ורד וטוטו תמוז הדבר היחיד שמפריע למהלך הוא שלא נעשו שום שיחות בנושא.

פרסום ראשון.

עומר ורד שחקן מצויין שכמו כל שחקן יש לו ליקויים שהוא צריך לעבוד עליהם ולא סתם הוא המגן הפותח של הנבחרת הצעירה.

באמת שאני לא כלכך מצליח להבין למה הוא לא מקבל קרדיט אבל אני מקווה שהוא כן יקבל עקב אילוץ או משהו ויוכיח את עצמו.

גם אני לא מבין למה לא נותנים לא לשחק שינסו שנה שעברה בתקופה שלא היה פצוע ושיחק הוא היה טוב ויציב

הוא גדל במכבי והוא אוהד והוא חייב לשחק אפילו ברוטציה

וגם זיזוב צריך לקבל הזדמנות

:thumbs: :king: :thumbs:

מישהו מכיר אותו? ראה אותו משחק? יודע איך הוא?

חזק, גבוה, עם משחק ראש מעולה. מאוד פיסי.

לעומת זאת, יחסית כבד ולא מהיר במיוחד, עם טכניקה לא גבוהה במיוחד.

בתור בלם הוא היה נהדר-לפחות ממספר משחקים קטן שראיתי אותו בזמנו בארגנטינה ובמשחק אחד שתפקד מחצית אחת כמגן הוא לא הרשים במיוחד...

עומר ורד שחקן טוב שמגיע לו הזדמנות לדעתי, אבל התירוץ הזה "הוא שחקן בית מכביסט" ממש דבילי...

מצי תצאו מהסרט הזה ותבינו שג'ורדי ואוסקר שמים זין על מוצאו של השחקן, איפה הוא גדל ואם הקהל אוהב אותו או לא - מי שטוב (לדעתם) ומתאים למערך ולשיטה - ישחק!