Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

לא קשור לנושא, אבל ממילא יש פה תוהו בבוהו בעניין הזה.

אז:

הייתי מנסה את אבו זייד במקום אלברמן. אלברמן ממש מאכזב. בהתקפה מילא, אבל ההגנה שלו ממש חרפה במשחקים האחרונים. הוא עושה המון גליצ'ים ומפספס אותם או עושה עבירות.

אני אומר את זה כבר הרבה מאוד זמן-אלברמן לא שווה מקום בהרכב. לא הייתי מחליף אותו באבו זייד,הייתי שם שם את לוגסי ומביא את זהבי לעמדה הקדמית בקישור האמצעי.

הייתי מנסה את אבו זייד במקום אלברמן. אלברמן ממש מאכזב. בהתקפה מילא, אבל ההגנה שלו ממש חרפה במשחקים האחרונים. הוא עושה המון גליצ'ים ומפספס אותם או עושה עבירות.

אני די בטוח שכתבתי את זה מזמן, כשניסו את אבו-זייד כקשר קדמי/מרכזי. סימן השאלה המרכזי הוא הביטחון של אבו-זייד, שלדעתי לא בשמיים כרגע.

מבחינת מה שראיתי, אבו-זייד מתאים הרבה יותר לתפקיד הקשר האחורי (האחורי מתוך השלישייה המרכזית כן?) מאלברמן.

נקווה שהשתחרר שכר ויביאו את זהבי על המשבצת

לא חושב שהבעיה עם השכר של זהבי הייתה בקטע שאין מאיפה להביא לו. הבעיה לדעתי היא יותר מבחינה עקרונית. ז?א שלא משלמים יותר שכר מעל סכום מסוים/ מעל מה שלדעתם מגיע לשחקן מסוים, ולא משנה גם אם כמה עשרות אלפי דולרים מפרידים בין חתימה או לא.

GoMta, אני גם חושב שאלברמן צריך לרדת לספסל אבל אני ממש לא חושב שלוגאסי הוא הפיתרון. לוגאסי הוא יותר הולך לעומק ולוחץ קדימה ומאיים עם בעיטות מרחוק. הגנתית אני חושב שיש לו גליצ?ים אפילו יותר מיותרים משל אלברמן. שלא נדבר על עבירות מיותרות.

אני חושב שבמקומו של אלברמן צריך להיות שרן(גם את אבו-זייד שווה לנסות אבל גם לו יש נטייה לעשות עבירות טיפשיות).

לאלברמן יש מקום בהרכב, לוגסי מוסר וגורם למשחק להיות מהיר יותר ויש לו מסירות, אבל אלברמן אחראי ויש לו תיקולים, הוא מעט את המשחק.אבל בכל אופן הייתי משאיר את דהאן לגיבוי במקומו ולא את אבו זיאד

צריך שיהיה איזה קשר אחורי שרק נשאר אחורה

לוגסי קדמי יותר

לא חושב שהבעיה עם השכר של זהבי הייתה בקטע שאין מאיפה להביא לו. הבעיה לדעתי היא יותר מבחינה עקרונית. ז?א שלא משלמים יותר שכר מעל סכום מסוים/ מעל מה שלדעתם מגיע לשחקן מסוים, ולא משנה גם אם כמה עשרות אלפי דולרים מפרידים בין חתימה או לא.

GoMta, אני גם חושב שאלברמן צריך לרדת לספסל אבל אני ממש לא חושב שלוגאסי הוא הפיתרון. לוגאסי הוא יותר הולך לעומק ולוחץ קדימה ומאיים עם בעיטות מרחוק. הגנתית אני חושב שיש לו גליצ?ים אפילו יותר מיותרים משל אלברמן. שלא נדבר על עבירות מיותרות.

אני חושב שבמקומו של אלברמן צריך להיות שרן(גם את אבו-זייד שווה לנסות אבל גם לו יש נטייה לעשות עבירות טיפשיות).

אני חוזר בי,שרן אכן עדיף על לוגסי :)

אני מקווה שמישהו בצוות המקצועי יודע מה שהוא עושה:

1.גורי שוחרר ומחליף טרם הגיע בעמדה הכי בעייתית של מכבי,עם כל הכבוד ייני לא מגן ואת ורד כנראה אוסקר לא ממש סופר.

2.דהן משוחרר לפני שמגיע מחליף , עם כל הסחבת סביב זהבי עדין לא רואים שהסגה הזאת לפני סיום.העמדה הזאת בשיטה של אוסקר היא הכי חשובה , המשוטף לכל משחקי החוץ שמכבי לא ממש מניעה כדור והקשרים שהם הלב של השיטה לא ממש באים לידי ביטוי ולכן מכבי מתבססת על כדורים ארוכים ומבציעים אישיים.

דהן הוא עוד הקשר הייחידי מבין המחליפים שידע לשלב משחק הגנתי עם משחק התקפי (אומנם ברמה בנונית אבל בכל זאת).

הליגה מגיעה ליישורת האחרונה והפועל לא תמשיךלעד עם הבנוניות שלה , חיפה בקצב צבירת נק מטורףביחס לליגה שלנו , 25/27 וסיבוב שלם ללא הפסד , מאז התבוסה להפועל

קצב צבירת הנק' שלנו מו ה"גדולות" הוא לא קצב של קבוצה אלופה והפלאוף הולך להיות מטורף לצערנו.

אז ג'ורדי/אוסקר להתעורר

ברור שיש מאיפה לשלם, מיץ? יכול להביא את רונאלדו אם הוא רוצה מבחינה תאורתית. יש מסגרת תקציבית שלא רוצים לחרוג ממנה, יכול להיות שהשתחרר קצת כסף במסגרת התקציבית שיאפשר לשלם קצת יותר.

ברור שיש מאיפה לשלם, מיץ? יכול להביא את רונאלדו עם הוא רוצה מבחינה תאורתית. יש מסגרת תקציבית שלא רוצים לחרוג ממנה, יכול להיות שהשתחרר קצת כסף במסגרת התקציבית

אני חושב שהעניין הוא פחות מסגרת תקציבית ויותר תקרת שכר כדי לא ליצור פערים בחדר ההלבשה.

לככן קשה לי להאמין שזהבי יגיע. הישראלי הממוצע יעדיף להרוויח 550 אלף יורו ולשבת ביציע באיטליה מאשר לקבל 400 ולשחק בארץ. יכול להבין אותו.

אתם מדברים פה כל הזמן על זה שמכבי צריכה "להתעורר" וזה לא ממש מובן לי.

אם אני מסתכל בנושא הרכש ובהבנה שלא נביא יותר טוב מיואב זיו (לפחות העונה) מכבי "לוקה" ב2 עמדות.

עמדת המגן הימני (אך ורק בגלל שלא סומכים על ורד) והקשר השלישי בשלישיית הקישור.

אני בטוח שמכבי תביא שחקן לכל אחת מהעמדות האלו (גאבי וזהבי?)

בכל שאר העמדות יש לנו שחקנים מהטובים בארץ והמון עומק.

בנוסף,

גם אם מכבי הייתה צריכה יותר מה2 שחקנים האלו, זה לא דבר חכם לעשות באמצע העונה.

ינואר זה לא זמן לבנייה/שינויים דרסטים. זה מקום לתיקונים קטנים, נקודתיים. בסה"כ יש הרכב שיטה ודרך - אסור לשנות אותם עכשיו. לא עוד פעם עד שהקבוצה תתחיל "לרוץ"

לעשות את התיקונים הנדרשים ולהמשיך ככה.

סה"כ,

תחכו עוד שבוע ותראו ש2 העמדות יאויישו והכל יהיה בסדר :)

הבעיה סוייר שזהבי וגבאי ככל הנראה לא יגיעו,כמו שזה נראה (לי פחות) הפערים גדולים מדי.

למצוא שני זרים בינגו לעמדות האלה זה בלגאן וזה גם אומר שצריך למצוא לגונזאלו קבוצה אחרת.

הבעיה סוייר שזהבי וגבאי ככל הנראה לא יגיעו,כמו שזה נראה (לי פחות) הפערים גדולים מדי.

למצוא שני זרים בינגו לעמדות האלה זה בלגאן וזה גם אומר שצריך למצוא לגונזאלו קבוצה אחרת.

מאמין שהם יגיעו, לפחות אחד מהם.

ואם לא? אז יגיעו שחקנים במקומם, מספיק טובים לשפר אותנו בעמדות הרצויות.

אני מבין את ה"פתח" לפאניקה.

אבל הוא מיותר, מכבי ת"א של השנה עובדים חכם ונכון - הכי שאפשר.

תסמכו עליהם, סבלנות.

אתם מדברים פה כל הזמן על זה שמכבי צריכה "להתעורר" וזה לא ממש מובן לי.

אם אני מסתכל בנושא הרכש ובהבנה שלא נביא יותר טוב מיואב זיו (לפחות העונה) מכבי "לוקה" ב2 עמדות.

עמדת המגן הימני (אך ורק בגלל שלא סומכים על ורד) והקשר השלישי בשלישיית הקישור.

אני בטוח שמכבי תביא שחקן לכל אחת מהעמדות האלו (גאבי וזהבי?)

בכל שאר העמדות יש לנו שחקנים מהטובים בארץ והמון עומק.

בנוסף,

גם אם מכבי הייתה צריכה יותר מה2 שחקנים האלו, זה לא דבר חכם לעשות באמצע העונה.

ינואר זה לא זמן לבנייה/שינויים דרסטים. זה מקום לתיקונים קטנים, נקודתיים. בסה"כ יש הרכב שיטה ודרך - אסור לשנות אותם עכשיו. לא עוד פעם עד שהקבוצה תתחיל "לרוץ"

לעשות את התיקונים הנדרשים ולהמשיך ככה.

סה"כ,

תחכו עוד שבוע ותראו ש2 העמדות יאויישו והכל יהיה בסדר :)

זה בדיוק הנקודה , אלו שתי העמדות הכי בעייתיות מתחילת העונה ולכן למה לשחרר שחקן לפני שמגיע מחליף

גורי רוצה ללכת? אין בעיה תלך רק אחרי שיגיע מחליף (ואם סיכום השחרור שלו היה לפני שהוא התפשר זה גם בעיה)

דהן רוצה ללכת בסדר גמור אילו מומלץ שיצבור דקות אבל רק אחרי שיגיע מחליף.

נכון יש עוד זמן עד שהחלון יגמר אבל בנתיים יש משחקים חשובים , ובמשחקים הקרובים אתה תשחק ללא מגן טבעי , כי בנינו ורד לא ישחק , ובלי מחליף עם אוריינטציה התקפית בקישור האחורי

זה בדיוק הנקודה , אלו שתי העמדות הכי בעייתיות מתחילת העונה ולכן למה לשחרר שחקן לפני שמגיע מחליף

גורי רוצה ללכת? אין בעיה תלך רק אחרי שיגיע מחליף (ואם סיכום השחרור שלו היה לפני שהוא התפשר זה גם בעיה)

דהן רוצה ללכת בסדר גמור אילו מומלץ שיצבור דקות אבל רק אחרי שיגיע מחליף.

נכון יש עוד זמן עד שהחלון יגמר אבל בנתיים יש משחקים חשובים , ובמשחקים הקרובים אתה תשחק ללא מגן טבעי , כי בנינו ורד לא ישחק , ובלי מחליף עם אוריינטציה התקפית בקישור האחורי

אני מאמין שאם היה לנו דרבי עכשיו לא היינו משחררים לפני... אבל יש לך עכו בבית ועם הרכב שלישי אתה צריך לתת להם 3.

אני מאמין שאם היה לנו דרבי עכשיו לא היינו משחררים לפני... אבל יש לך עכו בבית ועם הרכב שלישי אתה צריך לתת להם 3.

הפסדתה לקבוצה שהוציאה 1/21 אפשריות לפניך , אז אתה בטוח לגבי כל השאר??

שוב לנו אין את כל האינפורמציה , אבל אים אין מחליפים בזמן הקרוב זאת טעות לשחרר בתקידים האלה.

שחררו את ארשנקו אף אחד לא חשש כי יש מספיק מחליפים ראוים , לפני שאניימה הלף לאליפות אפריקה דאגו למחליף , לשני העמדות האלה חייב מחליףלפני שמשחררים.

דרך אגב אתה באמת חושב שאם המחליפים יגיעובסמוך לדרבי הם יהיו יעילים???

הפסדתה לקבוצה שהוציאה 1/21 אפשריות לפניך , אז אתה בטוח לגבי כל השאר??

שוב לנו אין את כל האינפורמציה , אבל אים אין מחליפים בזמן הקרוב זאת טעות לשחרר בתקידים האלה.

שחררו את ארשנקו אף אחד לא חשש כי יש מספיק מחליפים ראוים , לפני שאניימה הלף לאליפות אפריקה דאגו למחליף , לשני העמדות האלה חייב מחליףלפני שמשחררים.

דרך אגב אתה באמת חושב שאם המחליפים יגיעובסמוך לדרבי הם יהיו יעילים???

קודם כל אשדוד היא לא אחת ששווה 1/12. דבר שני זה היה בבית שלה. דבר שלישי גבאי בכושר .. שבוע, שבוע+ מספיק לו ... לגבי ערן אם הוא אכן יגיע בימים הקרובים יש לו מספיק זמן.

"מואנס דבור ירד בשבועיים האחרונים לספסל במכבי ת"א, עם 25 דקות בלבד. הסיבה היא סירובו לשבת למו"מ על הארכת חוזה..."

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/430/532.html?hp=3&cat=6508190

"מואנס דבור ירד בשבועיים האחרונים לספסל במכבי ת"א, עם 25 דקות בלבד. הסיבה היא סירובו לשבת למו"מ על הארכת חוזה..."

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/430/532.html?hp=3&cat=6508190

אם זה באמת נכון, מוצדק מאוד!

אם דאבור לא מאריך את החוזה שלו לפחות לעוד שתי עונות, מצידי לייבש אותו עד סוף העונה בספסל.

כפוי טובה ששוכח מי נתנה לו את הבמה וכמובן מחדל חמור של מי שחתם איתו על החוזה הזה. 

אם דאבור לא מאריך את החוזה שלו לפחות לעוד שתי עונות, מצידי לייבש אותו עד סוף העונה בספסל.

כפוי טובה ששוכח מי נתנה לו את הבמה וכמובן מחדל חמור של מי שחתם איתו על החוזה הזה.

להאשים אותו זה טיפשי, האשמים היחידים הם אלו שהציעו לו חוזה מבזה שכזה.

לבן אדם יש סעיף שחרור של 200K. בקיץ יש טורניר שבו יצפו עשרות סקאוטים בשביל קבוצה באירופה לשלם על כישרון עולה 200K זה בדיחה והאופציות שלו יהיו גדולות יותר.

לפי מה שאני יודע יש לו אופציה לעוד עונה. אם בעזרת השם נזכה באליפות הוא יישאר כדי לא להפסיד את אופציית ליגת האלופות אם לא, לא רואה כמעט סיכוי שיישאר. הוא אוהב את הקבוצה וישחק לדעתי רק בה בארץ אבל מעדיף להתקדם בחו"ל. מובן לי לגמרי וגם מקובל.

יש למואנס עוד כל כך הרבה נקודות וליקויים שהוא צריך ללטש במשחק שלו.

מעבר לחו"ל בשלב הזה יהיה מהלך נוראי בניהול הקריירה שלו.