Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

דאבור ודור מלול יותר טובים ממנו

דאבור חלוץ ובאגף בוזגלו עולה עליו בכמה רמות.. מלול לא שיחק קשר ימין מ2007 בוזגלו טוב יותר

שחקן מצוין הפסד שלנו

חחחח

דבר ראשון, המהלך הכי טוב שמכבי עשתה בתקופת גולדהאר זה להעיף אותו ובעיקר את האבא שלו מקרית שלום ומהקבוצה שלנו.

הדבר השני הכי טוב זה לשלוח את יצחקי לקפריסין, תראו איך עטר מחויב ופורח בלעדיו. בכלל, בכל משחק העונה כולל האחרון נגד חיפה שהיה אחד החלשים שלנו, לא היתה לי טענה אחת למחויבות של השחקנים לקבוצה.

צריך להבין שמבלי קשר לעניין המקצועי שחקן פרובלמטי שלא מיישר קו עם הקבוצה צריך לעוף מפה ולא משנה מי זה ואם זה הוא או אבא שלו.

מעבר לכך שבוזגלו שחקן בינוני פלוס, לא שווה חצי ממה שהרוויח במכבי ולא סתם עד עכשיו גם בבלגיה שמו עליו זיו. מעניין אם אבא יעקב אכל גם שם למאמן את הראש, או שהוא לא יודע אנגלית.

חחחח

דבר ראשון, המהלך הכי טוב שמכבי עשתה בתקופת גולדהאר זה להעיף אותו ובעיקר את האבא שלו מקרית שלום ומהקבוצה שלנו.

הדבר השני הכי טוב זה לשלוח את יצחקי לקפריסין, תראו איך עטר מחויב ופורח בלעדיו. בכלל, בכל משחק העונה כולל האחרון נגד חיפה שהיה אחד החלשים שלנו, לא היתה לי טענה אחת למחויבות של השחקנים לקבוצה.

צריך להבין שמבלי קשר לעניין המקצועי שחקן פרובלמטי שלא מיישר קו עם הקבוצה צריך לעוף מפה ולא משנה מי זה ואם זה הוא או אבא שלו.

מעבר לכך שבוזגלו שחקן בינוני פלוס, לא שווה חצי ממה שהרוויח במכבי ולא סתם עד עכשיו גם בבלגיה שמו עליו זיו. מעניין אם אבא יעקב אכל גם שם למאמן את הראש, או שהוא לא יודע אנגלית.

כמובן שדיברתי מבחינה מקצועית נטו אם מסתכלים על המסביב ברור שעשינן תדבר הנכון

מעדיף את גיא סולומון בצד ימין עליו

|:

בשיטה שבה משחק אוסקר 4-3-3 החוד צריך להיות בנוי משני קיצונים מהירים ורצוי גם טכנים.

הוא משתמש בעטר באגף אחד ומי שהכי מתאים לאגף השני לדעי הוא גאל מרגוליס (ברגע שיכנס לכושר משחק ויצבור ביטחון לאט לאט).

מי שעוקב אחריו יודע שהוא מהיר מאוד ובעיקר טכני והכי חשוב שחקן קו אמיתי ולא כזה שרגיל לשחק באמצע כמו אלירן.

אם אני לא טועה מרגוליס עוד לפני שנתיים שיחק במחזור האחרון נגד אשדוד כשהיה בן 16 וגרם לפנדל אותו כבש יצחקי במשחק החזרה שלו אחרי הפציעה וזה היה בזכות המהירות המטורפת של הילד הזה.

גם המעט דקות נגד החיפייות הוא היה היחיד שמהלכים שלו הובילו למצבים מסוכנים.

עם שחקני כנף כמו גאל ועטר וחיזוק של שחקן חוד רחבה מהיר (וזה למרות שאני מאוד אוהב את קולאטי) כמו אבוחצירה (או תואם דמארי אם קיים משהוא כזה), לפחות מבחינת החוד אנחנו מסודרים.

ישאר רק לדאוג לשחקן עושה משחק שלא יהיה עצלן טקטית והגנתית ומגן עם אוריינטיציה התקפית כי משחק האגפים של מכבי בלי מגנים תומכים לא שווה כלום (שזה לדעתי ההבדל בין הגועל המפחידה של גוטמן שכל הזמן תקפה מהאגף לקבוצה האומללה של היום שתלויה רק על המהירות של החוד והברקות נדירות של השאר)

חחחח

לגבי מאור,אני מסכים ולא מסכים עם מה שאתה אומר.

יעקב בוזגלו בנה אותו והרס אותו ביחד,ברגע שיעקב בוזגלו יפרוש אני חושב שלמאור יש מקום במכבי.

מאור שחקן טוב פלוס לא בינוני פלוס ודברים שהוא עשה אי אפשר לקחת ממנו (לא עשה דברים כמו מסי\מראדונה) אבל ביחס לליגה הישראלית הוא שווה משהו.

אני לא חושב שהוא שווה עשרה מיליון שקל או שמכבי טעתה שזרקה אותו אבל אני כן חושב שבעתיד הוא יכול לחזק את מכבי ולהיות חלק מה18,כמובן בלי אבא שלו(אין סיכוי אני יודע).

אבא שלו בנה אותו וגמר לו את הקריירה כאחד אבל אני אישית לא לוקח ממאור כמה דברים שכן יש לו.

תגידו אתם הייתם במגרשים שמאור בוזגלו שיחק במכבי או שראיתם אותו רק בתקצירים בטלויזיה??

על מה אתם מדברים? הוא שחקן מאוד בינוני.

הוא לא יודע לעבור קרן, בקושי יודע לעבור שחקן, הבעיטה שלו חלשה ורוב הזמן נגמרת בדרדלה בחצי גובה,

הוא לא דומיננטי חוץ מ3-4 משחקים בשנה נגד קבוצות לא משהו..

הוא מתאים לסכנין.

אלעד גבאי מגן מצויין,בהחלט יכול לשדרג אותנו.

למרות שאני עדיין לא מבין למה אוסקר מתעלם מעומר ורד.

כי הוא פצוע כרוני.

בynet טוענים שנשלם 800 אלף על גבאי ואבוחצירא. אולי יתווספו גם שחקנים שלנו לעסקה.

אנחנו מפספסים בענק. עמרי בן הרוש, המגן של נתניה, הוא הדבר הבא בנבחרת. גבוה, חזק, תוקף, שליטה מצוינת בכדור, הרמה בתנועה. להביא.

גבאי האמת אחלה שחקן אבל לטעמי אין בו צורך כשיש את ורד על הספסל..

אבל מה שכן אסור להביא את אבוחצירה הוא יהיה עזרן 2 ואז שוב יחזור התדמית של "מכבי הורגת חלוצים"

אנחנו מפספסים בענק. עמרי בן הרוש, המגן של נתניה, הוא הדבר הבא בנבחרת. גבוה, חזק, תוקף, שליטה מצוינת בכדור, הרמה בתנועה. להביא.

נתניה אמרו פעם שהם לא ישחררו אותו בפחות ממליון דולר (או יותר),

אולי אפשר לפתות אותם בכמה שחקנים...

אבל אם לא, אני לא חושב שיוציאו מליון דולר עליו.

אני בעד להביא מגן ימני, כי נמאס מהאילתורים באגף.

ייני אחלה, אבל הוא לא מגן. הייתי בכלל משלב אותו בשלישיית הקישור.

לאוסקר יש הזדמנות לבדוק איך ייני כקשר אחורי בשבילו שאלברמן ייעדר בגלל צהובים.