Jump to content

נושא המלפפונים הרשמי לחורף ע"ש רוברטו פונצ'ץ'

פנחס שוף

Recommended Posts

הפועל מפחדים ממכבי. בגלל זה כל הכתבות הנגד סיכום.

לא משנה מה יהיה מצבה של מכבי, הם תמיד יפחדו בצד השני של הכביש.

הם מפחדים בצדק. הם מועדון שממונף בשנים האחרונות על הצלחות באירופה, הם בונים על הגעה לליגת האלופות בשנה הבאה כדי לייצב תקציב, אם לא יגיעו לשם לא אתפלא אם נתחיל לשמוע דיבורים על ניסיונות להפחית את החוזה של ורמוט וכיו"ב.

אם ניקח אליפות העונה ואיכשהו נשתחל לליגת האליפות למיץ' יפתח התיאבון.

בגלל זה חשוב לתת את הדחיפה המתאימה באמצעות חיזוק הסגל בינואר מקצועית ומוראלית.

הלוואי הלוואי הלוואי שזהבי במכבי.

החתמה עצומה אם נכון.

תראה הוא לא שיחק הרבה זמן כדורגל בגלל פציעה שאין לנו מושג לגביה.

מצד שני הוא עדיין צעיר (בן 25) כאשר ב-2 העונות האחרונות בהפועל הוא היה נהדר, כשבעונה האחרונה שלו שם הוא היה השחקן הכי טוב שלהם. גם בפאלרמו הוא פתח לא רע וממה שאני זוכר השתלב יפה בתחילת העונה.

לא ברור לי איך מפרסמים שהוא סגר במכבי לאור המדיניות הברורה של מכבי לא לפרסם את ההחתמות שהיא עושה דרך התקשורת החיצונית אלא דרך האתר שלה בלבד. לא שזה נשמע מופרך, אבל אולי סתם ספין

לא ברור לי איך מפרסמים שהוא סגר במכבי לאור המדיניות הברורה של מכבי לא לפרסם את ההחתמות שהיא עושה דרך התקשורת החיצונית אלא דרך האתר שלה בלבד. לא שזה נשמע מופרך, אבל אולי סתם ספין

יש מדיניות ויש סוכן/ צד שני שהאינטרס שלהם הוא לקבל יותר כסף. אין לי מושג מה עומד מאחורי הקלעים, אבל הקטע של החשאיות זה תנאי גדול בהחתמות השנה.

תראה הוא לא שיחק הרבה זמן כדורגל בגלל פציעה שאין לנו מושג לגביה.

מצד שני הוא עדיין צעיר (בן 25) כאשר ב-2 העונות האחרונות בהפועל הוא היה נהדר, כשבעונה האחרונה שלו שם הוא היה השחקן הכי טוב שלהם. גם בפאלרמו הוא פתח לא רע וממה שאני זוכר השתלב יפה בתחילת העונה.

הוא פייטר ו-ווינר, מעבר לכל.

מתאים לו מכבי ת"א.

לא אשמתו שרשמו אותו לשחק בהפועל ת"א בתור ילד וש-שם שם גול אליפות.

אבל בתכלס, אפילו בלי לעשות הרבה, הוא היה במקום הנכון בזמן הנכון כדי לתת להם אליפות נדירה בעשר שנים, עם כל הקיזוז והכל, עדיין. הוא ווינר. כל הגולים האלה בדקה ה-92.

זה שחקן שהם אוהבים להגיד ש"הוא כל כך הפועל", וזה בסה"כ אומר שלובש חולצה של הפועל ואוהבים אותו - אבל לא מתאים לו הפועל. אם יש אופי של הפועל, ואופי של מכבי, עדיין - מתאים לו מכבי.

ויודעים מה הכי יפה? שאני אפילו לא מצפה להתפתלויות מצידו עכשיו. כי הוא לא שם זין עליהם. שלא יקלל אותם, שלא ילקק להם. שיגיד שהוא במכבי, סבבה.

אם יתאהב בנו אחרי כמה שנים, כי בכל זאת פה מתאים לו, בכיף. אבל אני סומך עליו שגם לא ינסה לעשות את זה מלכתחילה.

אם יש בליגה הזאת שחקן שתפור על אתוס של מועדון - זה ערן זהבי על מכבי ת"א.

מבחינת כולם גועל נפש, מבחינתנו מה שצריך כדי להיות מעל כולם.

אם שחקן כמו ורמוט היה נכשל פה, ובגלל זה גם עשה בשכל שלא בא, ושמחתי שלא חתם אצלנו - שחקן כמו ערן זה אחד שיצליח אצלנו, ובגדול. שאם יהיה בוז מהיציע במקרה, רק ייקח יותר אחריות. שחקן שיכול להפוך למלך. לא מכתיר אותו - רק אומר שיכול.

הלוואי שזה נכון, ואם כן - ברוך הבא.

אני מקווה מאוד שלא חוזרים שום לסכומי השכר האסטרונומים האלו.

ראינו כבר מה קרה בעבר עם שחקנים עם חוזי עתק שלא יכלו להיפטר מהם בגלל זה.

אפילו קולאוטי כמה שאני אוהב אותו, נשאר רק כי אף אחד לא יקח אותו בשכר הזה והוא לא יוותר על החוזה.

מתאים לו מכבי ת"א.

אבל בתכלס, אפילו בלי לעשות הרבה, הוא היה במקום הנכון בזמן הנכון כדי לתת להם אליפות נדירה בעשר שנים, עם כל הקיזוז והכל, עדיין. הוא ווינר. כל הגולים האלה בדקה ה-92.

זה שחקן שהם אוהבים להגיד ש"הוא כל כך הפועל", וזה בסה"כ אומר שלובש חולצה של הפועל ואוהבים אותו - אבל לא מתאים לו הפועל. אם יש אופי של הפועל, ואופי של מכבי, עדיין - מתאים לו מכבי.

ויודעים מה הכי יפה? שאני אפילו לא מצפה להתפתלויות מצידו עכשיו. כי הוא לא שם זין עליהם. שלא יקלל אותם, שלא ילקק להם. שיגיד שהוא במכבי, סבבה.

אם יתאהב בנו אחרי כמה שנים, כי בכל זאת פה מתאים לו, בכיף. אבל אני סומך עליו שגם לא ינסה לעשות את זה מלכתחילה.

אם יש בליגה הזאת שחקן שתפור על מועדון - זה ערן זהבי על מכבי ת"א.

אם שחקן כמו ורמוט היה נכשל פה, ובגלל זה גם עשה בשכל שלא בא, ושמחתי שלא חתם אצלנו - שחקן כמו ערן זה אחד שיצליח אצלנו, ובגדול. שאם יהיה בוז מהיציע במקרה, רק ייקח יותר אחריות. שחקן שיכול להפוך למלך. לא מכתיר אותו - רק אומר שיכול.

להביא רק בשביל שהנאום הזה לא יתבזבז

מתאים לו מכבי ת"א.

אם יש בליגה הזאת שחקן שתפור על אתוס של מועדון - זה ערן זהבי על מכבי ת"א.

דוד רוזנטל מוואלה עשה לך קדימון לפני כמה שבועות:

"למכבי תל אביב חסר עדיין קשר יצירתי ושקול שיכול לאזן את המשחק ולדחוף למעלה. חלון ההעברות מגיע, וייתכן שיטמון בחובו אפשרות מעניינת, שנמצאת בדרום איטליה. ערן זהבי לא ממש מקבל הזדמנויות בפאלרמו (בשבת הוא שוב לא שותף בניצחון 1:3 על קטאניה). מי שמכיר את זהבי יודע שאם ירגיש בחודש הקרוב שאין לו סיכוי אמיתי ללבוש את חולצת ההרכב, הוא יחפש את התחנה הבאה. מקצועית, מכבי תל אביב יכולה להיות בחירה טובה עבורו, אבל לא זו הסיבה שהשידוך הזה נראה כל כך מאתגר עבור שני הצדדים.

במאי 2011, רגע לפני היציאה לפאלרמו, זהבי הפגיז חופשי בראיון שהעניק לוואלה! ספורט. זה היה ראיון חד, נוקב ובעיקר נטול מסיכות. משחקן שעוזב קבוצה מצופה שישמור לה קצת סנטימנטים, ישאיר את הדלת פתוחה, אבל זהבי לא חשש לזרוק את הרימון אל הגשר ולפוצץ אותו בלי להביט לאחור. "אומרים 'שחק בשביל הסמל', אבל בסופו של דבר אף אחד לא סופר אותך וזה מה שאנשים לא מבינים", התבטא אז, "אף אחד לא יתקשר אלייך לשאול לשלומך או יתעניין אם יש לך כסף לקנות לחם בסופר, בגלל שהיית סמל... כל ההתנהלות הזאת גורמת לך לא להאמין לאף אחד ולא לרצות לשחק בשביל אף אחד, רק בשביל עצמך, בשביל הקריירה שלך וההצלחה האישית שלך... מישהו מההנהלה היה מוכן לוותר על 200 אלף יורו? בחיים לא. יש לאנשים פה תחושה שאנחנו עובדים בשבילם".

עבור אוהדי כדורגל, אלה לא פחות מדברי כפירה. כי כן, אתה צריך לבוא, לשחק בחצי חינם, לנשק את הסמל כשאתה מבקיע, להגיד בכל הזדמנות כמה אתה אוהב את המועדון ואת האוהדים שלו, ואל תשכח להופיע להאנגאאוט בגוגל פלוס היום בארבע. לאוהדים יש בעיה עם שכירי חרב, וזו בדיוק הסיבה שזהבי, שכבר מיתג את עצמו ככזה, צריך להגיע למכבי תל אביב. זה מתאים במיוחד עכשיו, לאחר שהסוויץ' בראש של האוהדים כבר נעשה, כשהם מבינים שאליפות לוקחים באמצעות רכש טוב למשבצות הנכונות, גם אם, כמו במקרה וינסנט אניימה, יש לו עבר אדום.

כלל ידוע בטיפול עם כלבים הוא לתת לבעל החיים תחושה שאתה בשליטה מהרגע הראשון. כשעוברים את פתח הכניסה לא מדברים, לא מלטפים, לא יוצרים קשר עין, הכלב הוא שצריך לרחרח ולהתרפס. בתרגום לכדורגל, אלירן עטר עשה בדיוק את זה כשהגיע למכבי תל אביב: לא התחנף, לא ניסה להתקרב ולא נתן לאף אחד לרכוב לו על הגב. בדרך היו לא מעט קשיים, אבל היום הוא השחקן הכי חשוב של הקבוצה. זהבי הוא סוג של עטר מעודן - אולי יותר נעים הליכות, אבל לא פחות מחוספס וגם כן טיפוס שלא רואה אף אחד ממטר. בנוסף

, הוא יודע לכבוש את השערים הנכונים ברגע הכי נכון. אפילו אוהדי מכבי תל אביב מבינים היום שווינר אחד כזה עדיף על שחקן בית בינוני או על "דמות חיובית" מלאת דברי מתיקה וחנופה שתנסה להתחבב עליהם.

וזהבי? הוא צריך מישהו שייתן לו לשחק וישלם לו הרבה ובזמן. גם מהבחינה הזו קרית שלום היא המקום המתאים עבורו."

חחחחחח תקשיבו הליצנים האדומים לא מפסיקים לרגש.....

תהנו :yellow_cool1:

מתוך שיחה בפייסבוק של אוהד הגועל עם זהבי

erday at 2:51pm

עמי אבטה אני רק מקווה מאד מקווה שעוד חודש בערך לא יתחלפו לך כל החברים בפייס בוק שיהיה שבת שלום

Yesterday at 2:53pm

Eran Zahavi חחחח איך אתה אוהב לעשות אש בפייסבוק..חברים אמיתיים נשארים בכל מצב דרך אגב..

Yesterday at 2:53pm · 1

עמי אבטה שמע לגבי אני יחליט עוד חודש אם אני חבר אמיתי או לא

Eran Zahavi חחחח יכול להיות שתצטרך להחליט אפילו לפני אחי ..

Eran Zahavi אני לא ירחיב בדיבור...שיהיה מה להודיע אני יוציא הודעה מסודרת..שתיהיה שבת מבורכת לכולם!!!

Yesterday at 3:20pm

איומים על אניימה לא עזרו במייל ובפייסבוק להזכירכם אדומים עלובים.

לחפירה המלאה: http://www.facebook.com/eran.zahavi.1?fref=ts

גם אני ראיתי את השיחה הזאת בפייסבוק

לפי כל מה שהלך שם אין ספק שלפרימו יש קייס חזק מאוד.

99% שזהבי צהוב בינואר.

סטטוס שלי מפייסבוק:

אומרים לתמוך בשחקנים כשקשה, ובצדק. אבל יש שחקנים שלא צריכים שיטפלו בהם בכפפות של משי. יש כאלה שכשמפסידים צריכים שישאלו אותם מה לעזאזל קרה. יש כאלה שכשמנצחים רק 1-0, צריכים שישאלו אותם אם הכל בסדר. יש כאלה שיודעים שהם פה כדי לנצח, ושרוצים שיצפו מהם לנצח. יש כאלה שאם תגיד להם שהכל בסדר כשהם הפסידו, ייעלבו מזה. הם יגידו שכוסאומו העולם, הם צריכים לנצח משחק כזה. ושלא תצפו מהם לפחות. שאם הם הפסידו אז תעשו בלאגן, תדעו שזה לא בסדר ותראו להם שאתם יודעים.

ערן זהבי, המקום שלך הוא במכבי ת"א. אם יש מישהו שהמקום שלו הוא מכבי ת"א, שהאופי שלו הוא מכבי ת"א, זה אתה. תחתום כבר ושיהיה בהצלחה.

אנשים לא מבינים כמה נדירים שחקנים כמו זהבי ואיזה נכס הם.

הוא תפור עלינו, ואנחנו עליו.

לפעמים אני חושד בשחקן שגדל בהפועל ועדיין לא נקשר אליה, כי מה זה אומר על זין שיזרוק עלינו אולי, אבל פה זה משהו אחר.

פה אני באמת מאמין שבמקרה הגרוע יהיה אצלנו ויעזוב, ובמקרה הטוב ייקשר, על סמך הישגיות ומלחמה.

בהפועל לא היה יכול להשיג את זה.

ערן זהבי לא יכול להיות סמל של קבוצה שהאוהדים שלה חוגגים מקום 5.

לא שאומר שבונה שיהיה סמל אצלנו, אבל כן יש לי הרגשה שאם שיחק אצלנו שנתיים וייקח אליפויות, יתחבר.

אם טעיתי - במקרה הגרוע הרווחנו שחקן לשנתיים. יאללה שיחתום כבר.

סטטוס שלי מפייסבוק:

אנשים לא מבינים כמה נדירים שחקנים כמו זהבי ואיזה נכס הם.

הוא תפור עלינו, ואנחנו עליו.

לפעמים אני חושד בשחקן שגדל בהפועל ועדיין לא נקשר אליה, כי מה זה אומר על זין שיזרוק עלינו אולי, אבל פה זה משהו אחר.

פה אני באמת מאמין שבמקרה הגרוע יהיה אצלנו ויעזוב, ובמקרה הטוב ייקשר, על סמך הישגיות ומלחמה.

בהפועל לא היה יכול להשיג את זה.

ערן זהבי לא יכול להיות סמל של קבוצה שהאוהדים שלה חוגגים מקום 5.

לא שאומר שבונה שיהיה סמל אצלנו, אבל כן יש לי הרגשה שאם שיחק אצלנו שנתיים וייקח אליפויות, יתחבר.

אם טעיתי - במקרה הגרוע הרווחנו שחקן לשנתיים. יאללה שיחתום כבר.

:wubyellow3:

חחחחחח תקשיבו הליצנים האדומים לא מפסיקים לרגש.....

תהנו :yellow_cool1:

מתוך שיחה בפייסבוק של אוהד הגועל עם זהבי

איומים על אניימה לא עזרו במייל ובפייסבוק להזכירכם אדומים עלובים.

לחפירה המלאה: http://www.facebook.com/eran.zahavi.1?fref=ts

שימו לב: האוהד של הפועל "מאיים" שעוד חודש יחליט אם הוא חבר, וערן בתגובה: "חחחח יכול להיות שתחליט עוד לפני...".

תרגום:

אדום: "אולי עוד חודש אני אקלל לך ת'צורה..."

ערן: "חחחח בכיף, אבל למה חודש? אולי כבר מחר, תהיה מוכן..."

הבן אדם שם על הפועל זין אחד עצום. כמעט ולא מסתיר את זה. רק שיחתום כבר.

בשביל הדאחקות ובשביל לשרוט אותם ממש בא לי שזה יופיע בשדים.

עריכה:

נכון שזה ויקיפדיה והכל... אבל תראו זה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Eran_Zahavi

Maccabi Tel Aviv F.C.

Zahavi signed a 4 years deal with Maccabi Tel Aviv F.C. the rival of Hapoel Tel Aviv in December 16 2012.

מדהים כמה שהם חיים בהכחשה

בתור אחד שמקורב לחברי הדרקטוריון או לחלקם, הייתי שמח אם תאיר את עיניהם שלזהבי אין מקום היום בהרכב של הפועל ואנחנו בכלל לא צריכים אותו.

נכון להיום במכבי יש מחסור חמור בשחקנים שלא פוחדים לבעוט לשער. כל השחקנים במכבי להוציא את עטר וארנשאו מעדיפים למסור על פני לבעוט. ובסוף מחפשים את המסירה גם במצב קורץ לבעיטה.

אם כבר בועטים, אז זה יותר לגלגל/לדחוף את הכדור לעבר השער.

עטר בועט וזה יפה. ארנשאו מחפש את הבעיטה הרבה, אבל זה בינתיים לא יוצא.

זהבי הוא שחקן שלא פוחד לקחת אחריות ולבעוט כשצריך וזה מעולה למכבי של ימינו.

יש לו גם משחק ראש לא רע, מה שחסר לחלק הקדמי שלנו.