Jump to content

אוסקר יעזוב? הנושא שייתן במה לכל פירסום כזה במהלך העונה

suepr pipo

Recommended Posts

בהנחה שלא מדובר על ספין,

אין מצב שאוסקר חזור למכבי אחרי המהלך הזה.

גם אם הוא לא יקבל תחוזה שם, הוא כבר שרף את עצמו במכבי...

כולי תקווה שהסיפור הזה מצוץ מהאצבע...

:angry: :angry: :thumbdown:

אני חושב שאתם הולכים צעד אחד קדימה מדי.

מאמן בראשית דרכו שרוצה וכנראה גם יכול להגיע לרמות הגבוהות באמת, אשר התחיל בברצלונה את הקריירה ומיודד עם האבא והבן קרויף, לא ישים לעצמו רגל בצורה כל כך גסה עבור מועדון בליגה הבלגית, מפואר ככל שיהיה.

במידה וזה נכון, אני מניח שקרויף מודע ומעורב בעניין ומן הסתם יש תוכנית ב'. קשה לי להאמין שנעשה פה מחטף מאחורי הגב של מכבי, עזבו את הכותרת המפוצצת. מלבד זאת, יתכנו דברים נוספים כמו עזיבה בסוף העונה, או עזיבה במידה ומכבי לא מגיעה לאירופה וכו' וכו'.

בואו נמתין עד שעות הערב, בטוח יהיו התפתחויות כלשהן ועד אז - תשתדלו שלא לקטול את הבן אדם.

Guest ויקיפרץ2012

האדם החשוב במכבי זה לא גרסיה (למרות שהוא אחלה בחור וגם אחלה מאמן) ולא העוזרים ולא מאמני הכושר. האדם הכי חשוב--העוגן--זה קרוייף. הוא זה שהחליט להביא שחקנים בינואר. הוא לא הגיע לכאן בשביל לשחק בביצים או לבנות לטווח ארוך הוא הגיע בשביל לקחת אליפות ולא שנה הבאה אלא העונה. כל עוד קרוייף במכבי אני הולך לישון בשקט. ביום שתבוא קבוצה ותקח אותו אנחנו בבעיה.

וכל התינוקות שהתחילו לקלל אותו. תחזרו לכלוב. אם קבוצה כזאת רוצה אותו מכבי צריכה לשחרר אותו בברכה תוך קבלת פיצוי כספי נאות. נכון באמצע העונה זה לא מקובל אבל אין לעצור אותו.

עד שלא יודיעו כלום במכבי אין מה לצאת בהצהרות.

עד עכשיו סמכנו עליהם ובינתיים בוא נמשיך עד שיודיעו במכבי אחרת.

אם הוא נסע זה באישור גורדי . הוא לא שכונה וייסע על דעת עצמו. אם זה נכון זה בלגאן

באישור של ג'ורדי או של מיץ' או בלי אישור הוא רכיכה עלובה ושפלה. יש לי עוד מה לכתוב בנושא אבל עד שלא נדע עוד פרטים אני ישתדל לסתום ת'פה לבנתיים.

אני מתקשה להאמין שזה נכון, ולו רק כי ספורט5 היה צריך לקבל אישור שאכן מדובר בנסיעה לצורך מו"מ עם קלאב ברוז' מיורדי או מאוסקר או מהסוכן של אוסקר, ככל שקיים.

כך או כך, אני עוד יותר מתקשה להאמין שאוסקר יעזוב אחרי כל ההצהרות שלו. זה גם ייראה רע ברקורד המקצועי שלו לעזוב קבוצה באמצע, ובסופו של דבר לא מדובר בשדרוג מטורף - אמנם קבוצה עדיפה וליגה עדיפה עם חשיפה גבוהה יותר באירופה, אבל בכל זאת, לא מדובר באחת הליגות הבכירות.

באישור של ג'ורדי או של מיץ' או בלי אישור הוא רכיכה עלובה ושפלה. יש לי עוד מה לכתוב בנושא אבל עד שלא נדע עוד פרטים אני ישתדל לסתום ת'פה לבנתיים.

ואם הוא נסע באישור של שניהם כדי לשכנע שחקן לחתום או לראות שחקן?

וכל התינוקות שהתחילו לקלל אותו. תחזרו לכלוב. אם קבוצה כזאת רוצה אותו מכבי צריכה לשחרר אותו בברכה תוך קבלת פיצוי כספי נאות. נכון באמצע העונה זה לא מקובל אבל אין לעצור אותו.

על הזין מכבי צריכה לשחרר אותו או שום מאמן אחר בעתיד. מה אתה מסטול? מכבי זה סקציה נס ציונה?

מהנסחפים...

1) לא בטוח שהוא נוסע כדי לחתום.

2) גם אם נסע כדי לחתום, זה קידום.

עובדה שכל השחקנים הישראלים רצים לשם כדי לא להישאר פה.

מפרגן, רק שיילך בסוף העונה וכאלוף.

תאכלס אם הוא באמת הולך וכל הצוות נשאר ונגיד אוטט יחליף אותו, זה לא כזה קריטי.

תרגעו קצת יא טמפונים

רוב הסיכויים שאם הוא הולך זה יחד עם העוזרים והצוות שלו, הוא הביא אותם.

מהנסחפים...

1) לא בטוח שהוא נוסע כדי לחתום.

2) גם אם נסע כדי לחתום, זה קידום.

עובדה שכל השחקנים הישראלים רצים לשם כדי לא להישאר פה.

מפרגן, רק שיילך בסוף העונה וכאלוף.

מאמן זה לא שחקן, באת למכבי.. נתנו לך הכל, עוד מעט ינשקו לך את הרגליים.. מה קרה אחרי 10 מחזורים שאתה מקום ראשון פתאום לברוח? מאמן צעיר.. בסוף העונה יהיו לו מלא הצעות, מה זה ההתנהגות הזאת?

*הכל במידה והידיעה נכונה.

Guest ויקיפרץ2012

על הזין מכבי צריכה לשחרר אותו או שום מאמן אחר בעתיד. מה אתה מסטול? מכבי זה סקציה נס ציונה?

ילדודס יש דברים גדולים מכדורגל אולי המשפחה שלו סובלת כאן אולי הוא לא מסתדר. איזה הסטריה. תתרכזו באלו שהרסו לכם את הדרבי בגלל שהם לוזרים - טיבי עטר וגם המאמן

גם אם הוא הולך לא קרה כלום, מכבי תביא מאמן טוב

ותמשיך לרוץ חזק. כמו שאם הוא יעזוב קבוצה במקום ראשון

כך רן בן שמעון יכול לעזוב את קפריסין...

רק אל שוב תעשו לו את המוות.

ואם הוא לא הולך, אסור לקהל להרפות מידיו מגארסיה.

אולי לא לאהוב אותו כמו עד עכשיו ולהבין שהוא בסופו של דבר

חושב בצורה קרה ועסקית וללא יותר מדי רגשות וסנטימנטים

אבל אם הוא יישאר ואנחנו נגרום לו מרה שחורה

זה יהיה הביזיון הכי גדול והקהל יפרק את הקבוצה.

אגב, מוטי פשכצקי ידוע באמינותו הנמוכה וברצון שלו

לייצר סקופים יש מאין, אז אל תאמינו לו כל כך מהר.

ילדודס יש דברים גדולים מכדורגל אולי המשפחה שלו סובלת כאן אולי הוא לא מסתדר. איזה הסטריה. תתרכזו באלו שהרסו לכם את הדרבי בגלל שהם לוזרים - טיבי עטר וגם המאמן

שמע אתה דביל

מנהלים, בבקשה ממכם.

אם זה נכון אז מי שהכי נפגע זה מיטש, הבן אדם עשה ועושה הכל על מנת לקדם את המועדון הזה, וכל פעם מגיעים אנשים ויורקים לו בפרצוף.

מה אתה אומר על אבי נימני בתור מאמן? unsure.gif

אני אומר ללכת לנתב"ג ולעשות הפגנה להרים אותו על הכתפיים ולמצוץ לו את הזין.

מתי הוא נוחת? אסור שזה יקרה

דובר מכבי ת"א הודיעה בתגובה כי גולדהר ישמח לשחרר את המאמן תמורת הסכום המתאים.

עוד הבהיר הדובר כי "סכום מתאים" הוא סכום שגולדהר ירגיש בזכותו שינוי בחשבון הבנק ואם יש להם כזה סכום..... welcome :yellow_cool1:

להזכירכם גולדהר :wubyellow3: אמר לא להצעה למכור את יצחקי ב 5M יורו.

"הצבר"

thumbdown.gif