Jump to content

אוסקר יעזוב? הנושא שייתן במה לכל פירסום כזה במהלך העונה

suepr pipo

Recommended Posts

כל הענייו עם ברוז', קבוצות ממקסיקו נוסע בשביל לדבר עם מועדון שנותן לו הצעה באמצע השבוע יומיים אחרי הפסד בדרבי. זה לא מראה על רצינות.

ממש לא חשבתי שאוסקר הולך להישאר פה שנים רבות אבל כן חשבתי שהעונה הראשונה תסתיים בלי יותר מדי אירועים ובקיץ נשמע הרבה שמועות לא אחרי 10 מחזורים. זה משדר קצת חוסר כבוד כלפי השחקנים.

בינתיים העובדה (או הכי קרוב לעובדה שיש לנו), זה העובדה שקבוצה הציע לאוסקר חוזה הרבה יותר גבוה ממכבי (פי 3 או פי 4)

ואוסקר נסע לשם להגיד לא, וכנראה לא לסגור את הדלת לשנה הבאה.

אני לא מבין איפה הבעיה פה, להפך, אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו אומרים לא..

המינימום שהוא יכל לעשות זה לטוס ולנסות להשאיר דלת פתוחה לשנה הבאה,

אם עכשיו לדוגמא אתה מרוויח רבע מליון דולר בשנה ומישהו בא ומציע לך מליון דולר בשנה+ עבודה במקום הרבה יותר יוקרתי ונחשב,

כמו שחיים הכט היה אומר,

מה אתה היית עושה ?

אני מתייחס לאוסקר כמתנה, כל עוד יתנו לי אני אקח ולא אגיד לא,

אין פה אף אחד ברמה שלו, הכדורגל, ההבנה של המשחק, ההתנהלות מול התקשורת, המשמעת, הצוות שהוא מביא זה בליגה אחרת ממה שהורגלנו פה,

אני מודה, תמיד חשבתי שהפתרון זה קשטן, או אלי כהן, או מאמן ברמה כזאת..

אוסקר ויורדי זה פשוט פתרון יצירתי, שכנראה, אף אחד מאיתנו לא חשב עליו, והפתרון הכי טוב שיכול באמת להפוך את המועדון הזה למשהו שאין פה בארץ כרגע.

גם אם לא ניקח אליפות, כל רגע שאוסקר רוצה להיות פה מבחינתי הוא ברכה.

חבורה של מזדיינים אתם משתפים פעולה עם כל התקשורת שרוצה לעשות סכסוכים ולפרק את מה שנבנה במכבי

מנהלים לא הבנתם שצריך לסגור תנושא המזדיין הזה ??!!!

אני אוהב שמייחסים לפורום כוח קוסמי שמשפיע על הקבוצה, אבל לפי ההתנהלות שלה בשבועות האחרונים היא הורסת לעצמה יפה לבד.

למה תמיד להיות שלילי ? 2 הפסדים וזהו הרסנו לעצמנו ?? חאלס אנחנו מקום ראשון רואים שמנסים לבנות פה משהו טוב ולהרבה זמן יאללה תפסיקו עם הנאחס הזה שלכם כל הזמן

לא התלוננתי על זה שפונים אליו... אתה יודע זאת לא אשמתו.

הבעיה היא שהוא אשכרה טס כדי לנהל איתם משא ומתן ושאף אחד לא יזיין תשכל שזה מנימוס כי מנימוס אתה לא טס כמה שעות בשביל להגיד 'לא'.

מוכן לשים המון כסף על זה שהוא טס ונפגש עם רפאלוב\ישראלים אחרים שבבלגיה.

ברוז'?זין שבכלל היה מו''מ

מוכן לשים המון כסף על זה שהוא טס ונפגש עם רפאלוב\ישראלים אחרים שבבלגיה.

ברוז'?זין שבכלל היה מו''מ

אוסקר לא אחראי ולא קשור לנושא הרכש, ככה שזה נשמע לי תלוש מהמציאות

גם במסיבת עיתונאים אתמול, כשדיברו איתו על רכש בינואר, הוא אמר שהוא לא קשור לזה וזה לא התפקיד שלו.

צריך להכיר בעובדה שהוא ניהל עם מו"מ עם ברוז (הוא בעצמו טען שהציעו לו פי 4 יותר כסף והוא סירב)

למה תמיד להיות שלילי ? 2 הפסדים וזהו הרסנו לעצמנו ?? חאלס אנחנו מקום ראשון רואים שמנסים לבנות פה משהו טוב ולהרבה זמן יאללה תפסיקו עם הנאחס הזה שלכם כל הזמן

המאמן שלנו יצא לבלגיה לנה"ל מו"מ באמצע העונה. ברור שהוא לא יישאר פה במקרה של אליפות. וסלח לי שאני כבר לא יכול להיות אופטימי, המועדון הזה מומחה בלירות לעצמו ברגל ועובדה שאחרי שני הפסדים אין שום שקט בקריית שלום.

אוסקר לא אחראי ולא קשור לנושא הרכש, ככה שזה נשמע לי תלוש מהמציאות

גם במסיבת עיתונאים אתמול, כשדיברו איתו על רכש בינואר, הוא אמר שהוא לא קשור לזה וזה לא התפקיד שלו.

צריך להכיר בעובדה שהוא ניהל עם מו"מ עם ברוז (הוא בעצמו טען שהציעו לו פי 4 יותר כסף והוא סירב)

אמרתי את זה על בסיס זה שהוא נסע יחד עם קרויף.אין מצב שקרויף יילך לשחקן יגיד לו 'בוא למכבי' בלי שאוסקר יגיד שהוא מתאים.

נסעו ונפגשו לדעתי.

לא מבסוט מכל ההתנהלות של מכבי בשבועיים האחרונים נראה כאילו השקט שאפיין את המועדון בתחילת העונה פשוט נעלם.

איך לא ייעלם?

תקשורת מסריחה

התקשורת פשוט מגעילה, רק מחפשים להזיק.

איך לא ייעלם השקט אם בכל האתרים רשום כמה לחץ עכשיו יש במכבי, שחייבים לנצח, שהמאמן רוצה לעזוב, שהעוזר מאמן עזב ועוד...

• 4 months later...

מתבשל טרייד עם QPR אוסקר-רדנאפ כי רדנאפ רוצה לעלות קבוצה לאלופות אחרי הכישלונות שנים קודמות עם טוטנהאם

מצחיק שאתה כותב "שוב בכותרות" ומקפיץ את הנושא. אם אף אחד לא יקפיץ ולא יתייחס לכתבות האלה בפורום אז הן לא יהיו בכותרות.

הידיעה מקורה מהעיתון "ספורט", סוג של "טלספורט" קטלוני. או במילים אחרות, אין ממה להתרגש.

אפילו אבנר מסר שמדובר בשטויות.