Jump to content

אוסקר יעזוב? הנושא שייתן במה לכל פירסום כזה במהלך העונה

suepr pipo

Recommended Posts

בקיצור, זה נשמע אמין.

אבל אם הוא לא חותם, אל תעשו לו את המוות!

במו פיכם אתם תחריבו את הקבוצה!

כל בנאדם רוצה להתקדם בחיים.

מה הקשר שכל אחד רוצה להתקדם. זה לא העניין שאין לו סנטימנטים למכבי והוא שכיר חרב, כל כך מדברים על המקצוענות של הצוות האירופאי וזה המהלך הכי לא מקצועי שקיים. שיזדיין, אין מה להצדיק אותו. כמו שמאמנים בוכים שהמעמד שלהם נמוך והבעלים לא מכבדים אותם, שידעו להתנהג בצורה מכובדת בעצמם. הוא התחיל תהליך, הוא בעצמו מדבר כל הזמן על תהליך ולאט לאט מכבי תתקדם ועכשיו הוא הולך? ועוד לאן, לבלגיה.

תאוריית קונספירציה : אוהדי הפועל התחברו לאוסקר ובכל שיחה ביניהם הם אומרים לו שבכל רגע פורצת מלחמה, מדינת ישראל תושמד על ידי איראן וחברותיה, מפחידים את אוסקר את אשתו את הילדים , האשה והילדים לוחצים על אוסקר לברוח מפה כמה שיותר מהר והנה לכם התוצאה

או שפשוט קלאב ברוז' אמרו לו: "בוא אלינו נשלם לך פי 3 ממכבי.."

אם זה לעונה הבאה בואו נציע להם את ניר לוין לעונה הזאת.

איזה עוד בן אדם נטול כבוד עצמי שמוכן לעבוד למרות שהוא יודע שלא ימשיך עוד עונה הם ימצאו?

מה הקשר שכל אחד רוצה להתקדם. זה לא העניין שאין לו סנטימנטים למכבי והוא שכיר חרב, כל כך מדברים על המקצוענות של הצוות האירופאי וזה המהלך הכי לא מקצועי שקיים. שיזדיין, אין מה להצדיק אותו. כמו שמאמנים בוכים שהמעמד שלהם נמוך והבעלים לא מכבדים אותם, שידעו להתנהג בצורה מכובדת בעצמם. הוא התחיל תהליך, הוא בעצמו מדבר כל הזמן על תהליך ולאט לאט מכבי תתקדם ועכשיו הוא הולך? ועוד לאן, לבלגיה.

טוב, אז גם אם הוא לא הולך, מה שמסתמן כרגע לפי האתרים

בואו נשרוק לו בוז, נעשה לו את המוות ונרדוף אותו

ונירה ברגליים של עצמנו, כמו שאנחנו עושים כל שנה.

יש כאן אנשים בלי טיפת שכל.

טוב, אז גם אם הוא לא הולך, מה שמסתמן כרגע לפי האתרים

בואו נשרוק לו בוז, נעשה לו את המוות ונרדוף אותו

ונירה ברגליים של עצמנו, כמו שאנחנו עושים כל שנה.

יש כאן אנשים בלי טיפת שכל.

זה לא!

אם בסוף יתברר שהכל חרטא והוא ממשיך עד סוף העונה, כלום לא קרה.

מטרתו של מ'ץ בהבאתו של אוסקר, קרויף וחבריהם, הייתה לבנות תלכיד, מערך, שיטה ולהנחילה בקבוצות הנוער והילדים של המועדון.

אני מאמין שאם אכן הפרסומים נכונים, והכוונה היא להחתימו לעונה הבאה אפשר בהחלט לשקול למנות את עמיר תורג'מן ולהמשיך את אותו מערך שבנו.

לפי וואן: התגובה של מכבי היא:

בנוגע לכל הדיבורים על ברוז', הגיבו במכבי ת"א: "כשמועדון מכבי החתים את אוסקר גארסיה כמאמן ידענו שמדובר במאמן שיהיה לו ביקוש רב. אוסקר קיבל הצעה מברוז', אותה דחה. כרגע הוא נמצא באירופה וייעדר עד יום חמישי כמו גם נציג הבעלים ג'ק אנגלדיס וג'ורדי קרויף שייפגשו כולם על הבעלים מיץ גולדאהר לפגישה שתוכננה בשבוע שעבר וצפויה לעסוק בתוכניות לקראת חלון העברות".

הבל הבלים

חפש לו עוד קצת תירוצים..

אתה לא זה שאמר שזה לא בסדר שמכבי פנתה לטיבי? למה לא? הוא שחקן צעיר יש לו הזדמנות לבוא למכבי ואולי המשפחה שלו לא התאקלמה בצפון אולי ואולי ואולי

חלאס לדבר שטויות שום דבר לא רע לו במכבי, אם הוא עובר זה בגלל שברוז' זה מועדון גדול יותר ואין לו סבלנות להתקדם כמו שצריך אז הוא עוזב קבוצה במקום ראשון אחרי 10 מחזורים.

הבל הבלים מה שאתה כותב.

מה זה תירוצים?

אני לא יודע בני כמה אתה ושפיגל.

קלאב ברוז' זה מועדון בעשר רמות מעל מכבי, והכדורגל הבלגי ברמה גבוהה יותר משלנו לפי השם שלו (וואלה, לא רואה כדורגל בלגי) כסף יש שם יותר.

ואני מניאק אם כל אחד ואחד מאיתנו כאן, לא קם והולך ממקום עבודה שלו, בשביל שכר כפול.

אז מה כולכם מקשקשים לי במח כאילו אין מחר?

אם זה בסדר? איפה אמרתי שברוז' עשו משהו יפה או נחמד? אל תדחוף לי מילים לפה.

אתה באמת משווה שחקן ישראלי, שגדל בארץ, למאמן שבא מתרבות אחרת, מעולם לא אימן בוגרים ויש לו צ'אנס להתקדם?

די נו, אתם לא רציניים, השמש לא זורחת מהתחת של מיטש גולדהאר, וגם לא מהתחת שלכם.

אתם בניתם לעצמכם הררי ציפיות ועכשיו בוכים על המצב...

זכותו לרצות להתקדם.

"כשר אבל מסריח" מכיר? זה הכל.

צר לי, כבן אדם שרוצה להתקדם בחיים שלו, אני מבין את אוסקר, מקסימום? שורף לעצמו גשר בישראל, לא ביג דיל, ואם אכן יורדי אישר לו להתקדם? על אחת כמה וכמה....שום גשר לא נשרף.

במידה וזה נכון? חבל שהוא הולך, אבל זכותו המלאה, ושיהיה לו בהצלחה.

ואם זה לא נכון? חבל שפשכה לא חטף נבוט בראש ורק בוקס.

99 אחוז שאוסקר לא יהיה פה שנה הבאה לדעתי. יש מספיק בעלי בית משוגעים עם כיסים עמוקים בליגות גדולות יותר שכשהם שומעים "ברצלונה" הם גומרים במכנסיים.

יפה שאתה מסתכל על העניין בצורה ניטרלית, אותי מעניין מכבי, הבן אדם רוצה או לא רוצה עדיין לא ידוע לברוח מפה אחרי 10 מחזורים שהוא במקום ראשון, בשבילי זה כפיות טובה. ולא מעניין אותי הצד שלו מעניין אותי הצד של מכבי שעכשיו במידה שהוא יעזוב אוכלת זין.

לפי וואן: התגובה של מכבי היא:

בנוגע לכל הדיבורים על ברוז', הגיבו במכבי ת"א: "כשמועדון מכבי החתים את אוסקר גארסיה כמאמן ידענו שמדובר במאמן שיהיה לו ביקוש רב. אוסקר קיבל הצעה מברוז', אותה דחה. כרגע הוא נמצא באירופה וייעדר עד יום חמישי כמו גם נציג הבעלים ג'ק אנגלדיס וג'ורדי קרויף שייפגשו כולם על הבעלים מיץ גולדאהר לפגישה שתוכננה בשבוע שעבר וצפויה לעסוק בתוכניות לקראת חלון העברות".

אוסקר לא יזוז ממכבי טהטהטה!

יאללה אפשר לחזלש.

כבר פחדתי לכמה רגעים.

שיביא פה אליפות ואז יעזוב מצידי.

חודשיים לפני הדרבי מתחילים לדבר על איך נזיין אותם ובסוף שמפסידים מתחילים לקלל את כל השחקנים.

כל מאמן שעובר פה מקבל קללות כבר אחרי מחזור 10.

רואים כתבה באתר מפגר ומתחילים לחשוב איך מזיינים מאמן שבינתיים בדרך הנכונה אחושרמוטה.

אחחח הקהל של מכבי.. כל כך עצוב.

כוס אמר 10 עמודים התקף לב ולפי מה שהיה רשום בYENT מקודם שהוא נסע להיפגש עם ראשי ברוז ביחד עם קרויף וגולדהאר..

בקיצור שלא יבלבל תשכל הוא במכבי ושיכניס שקט במועדון הזה כי בכל האתרים יש פרסומים על מכבי מקווה שזה חד פעמי לא מתאים שיתחילו דיבורים פה