Jump to content

אוסקר יעזוב? הנושא שייתן במה לכל פירסום כזה במהלך העונה

suepr pipo

Recommended Posts

במידה ובאמת הלך לנהל משא ומתן אז לטובתו ולטובתנו עדיף שיחתום שם ולא יקרה מצב של פיצוץ ויחזור לפה.

נסתדר כבר.

לא בקטע של מירור חיים וכו אלא סתם כי לא מתאים הקטע שהוא זורק קבוצה אחרי10 מחזורים במקום הראשון.

אבל נקווה מאוד שכל זה ניפוח של התקשורת.

לא חושב שיש בעיה עם המהלך, אם יש לו אפשרות להתקדם ומבחינת ג'ורדי אין בעיה, אז בכיף.

הבעיה היא בטיימינג. מכבי עד עכשיו שידרה שקט. מהלך כזה שקורה דווקא אחרי הפסד בדרבי זה חתיכת זעזוע.

אני מאוד מאוכזב מאוסקר.

הוא התחייב לשנתיים והיה צריך לסיים פה את המחויבות שלו כמו גבר. חבל מאוד כי עוד היינו יכולים לקחת אליפות.

כמו שכתב DoW,תעירו אותי בקיץ הבא.

זה אשכרה טעות גדולה של מכבי, סוג של הימור גדול, עם כל הכבוד לגרסיה הוא רק שכיר חרב

זה מאמן מברצלונה והיה ברור שהוא יקבל הצעה הוא יברח מפה

גם קרויף אישר לו? נו באמת

אבל הוא לא ברח לברצלונה, ולא לרומא!

הוא יכל לחכות!

פשוט לא להאמין, למה הכל הפוך? מתי כבר נוכל לקחת אליפות בשקט. סיוט עכשיו להביא מאמן חדש? עד שיתרגל לשחקנים ועד שהם יתרגלו לשיטה של כבר יהיה אמצע סיבוב שני.

אני רוצה להאמין שהוא לא יעזוב

יש כל כך הרבה גרסאות בכל מיני אתרים

אל תתנו להם להשפיע עליכם אני מאמין שיש אנשים שמנסים להרוס את מה שבנינו השנה

אם הוא יחזור מה נשיג בזה שנעשה לו את המוות?! אני לא מצדיק אותו, כי חוזים יש לכבד ותהליכים אין לעזוב באמצע, או אפילו בהתחלה, אבל אם הוא בסוף ייבחר להישאר פה אז עם כל הכעס והעלבון, בזה שנעשה לו את המוות רק נירה לעצמנו ברגל.

לפי ynet כל הצוות המקצועי של מכבי כולל קרויף יגיע לבלגיה כדי לדון על חלון ההעברות בינואר ואוסקר לא מנהל מו?מ עם ברוז? אלא רק שיחות לגבי הצטרפות בעונה הבאה.

נשמע מופרך.

מאמן הקבוצה, אוסקר גארסיה, המריא היום (שלישי) לבלגיה ובמועדון טענו שמדובר בסידורים אישיים ולא כדי לנהל משא ומתן עם קלאב ברוז' שמעוניינת בו.

לפי וואן

בבקשה שהם יהיו צודקים פעם אחת

Guest ויקיפרץ2012

אני מאוד מאוכזב מאוסקר.

הוא התחייב לשנתיים והיה צריך לסיים פה את המחויבות שלו כמו גבר. חבל מאוד כי עוד היינו יכולים לקחת אליפות.

כמו שכתב DoW,תעירו אותי בקיץ הבא.

אתם כותבים וכותבים אין לכם טיפת מושג. לאו דווקא אתה. אם מכבי נתנו לו סעיף שחרור בחוזה במהלך העונה סימן שידעו שהוא מתכוון לעזוב. אז הוא לא מפר חוזה אלא פועל בדיוק כמוסכם איתו. תפסיקו ליילל ולהתבכיין כאילו נהייתם יתומים. הלך מאמן קרוייף יביא מאמן אחר. איזה חבורת בכיינים. תבכו על עטר שהחמיץ פנדל ועל טיבי שגרם לכרטיס אדום