Jump to content

תתקדמו הלאה

MaTa

Recommended Posts

לא אכפת לי איך הם שיחקנו, אנחנו לא שיחקנו טוב.

שיחקנו יותר טוב מהיריבה שלנו, ב11 שחקנים כמובן. ברור שיש הרבה מה לשפר ולתקן והמערך היה הגנתי מדי, אבל הבעיטה היחידה שלהם לשער כל המשחק היית הפנדל, זה לא נזקף לזכותנו? זה שבגלל החמצת פנדל של עטר לא הובלנו במחצית לא נחשב למשהו?

הרבה יותר טוב מהפועל, בשורה התחתונה.

אל תאמין לי, תסתכל על הסטטיסטיקה.

אתה לא קולט שזאת הייתה התוכנית שלהם ? אין להם את זהבי ואבוטבול באמצע שיניעו כדור,הם חיכו לכדור חופשי או לטעות הקטנה בהגנה של מכבי ( היה צפוי שנשלוט בכדור,זה קרה בכל משחק השנה וגם בפחות שחקן ראינו שמכבי יודעת להניע כדור טוב ).

היינו צריכים לתקוף יותר,ראדי מאוד איכזב היום ואבו זייד היה צריך להיות מוחלף במחצית על ידי דהן.

אתה לא קולט שזאת הייתה התוכנית שלהם ? אין להם את זהבי ואבוטבול באמצע שיניעו כדור,הם חיכו לכדור חופשי או לטעות הקטנה בהגנה של מכבי ( היה צפוי שנשלוט בכדור,זה קרה בכל משחק השנה וגם בפחות שחקן ראינו שמכבי יודעת להניע כדור טוב ).

היינו צריכים לתקוף יותר,ראדי מאוד איכזב היום ואבו זייד היה צריך להיות מוחלף במחצית על ידי דהן.

והם עשו טעות חמורה בהגנה שבגללה קיבלנו פנדל והם היו צריכים להיות במינוס שחקן. אם עטר מכניס מה זה היה אומר על התוכנית שלהם?

לא היה משחק גדול, אבל הגיע לנו לנצח והיה חוסר מזל עצום, זה הכל.

בכלל לא מובן בעיטה אחת לשער מראדי לא ראינו היום וזה עוד כשהוא היה כביכול מוסט יותר למעלה.. רק מראה עד כמה חוסר התקפיות היה לנו ובכלל משקף את הטענה שלי שפשוט שיחקנו לידיהם ושילמנו על כך.

והם עשו טעות חמורה בהגנה שבגללה קיבלנו פנדל והם היו צריכים להיות במינוס שחקן. אם עטר מכניס מה זה היה אומר על התוכנית שלהם?

חוסר מזל לא ראיתי באמת, רק הכנה טובה של הפועל אפרופו הפנדל של עטר זאת לא הצלה גדולה של אדל הוא פשוט עשה שיעורי בית ביוטיוב וראה שכל הפנדלים שלו זה על הארץ לפינות.

היה טעות לפתוח עם זייד לא היה טעות לפתוח עם זייד

היה טעות לפתוח עם ייני לא היה טעות לפתוח עם ייני

היה טעות לפתוח הגנתי היה לא היה טעות

מה זה משנה עכשיו?!

יום שבת 17:15 יאללה מכבי

כל העונה הם עושים תטעיות האלה בהגנה,חבל שלא לחצנו את הבלמים שלהם יותר. עם עטר מכניס ? מה הקשר ? זה לא שיש להם ברירה,כרגע בכלים שיש להם הם לא יכולים לשחק אחרת. ( לבנות על כדור חופשי של טועמה או מחטיפת כדור )

כל העונה הם עושים תטעיות האלה בהגנה,חבל שלא לחצנו את הבלמים שלהם יותר. עם עטר מכניס ? מה הקשר ? זה לא שיש להם ברירה,כרגע בכלים שיש להם הם לא יכולים לשחק אחרת. ( לבנות על כדור חופשי של טועמה או מחטיפת כדור )

בסיטואציה רגילה הייתי אומר שחבל שלא פתחנו עם עוד שחקן התקפה כדי ללחוץ על הבלמים שלהם ולזכות בפוזשן, במשחק הזה שחקני ההגנה והקישור שלהם העיפו כל כדור שהגיע אליהם ומסרו לנו.

הקשר הוא שאם עטר מכניס אני ואתה מנהלים שיחה אחרת לגמרי עכשיו.

הפועל באו חצי מפורקים, אנחנו באנו כפייבוריטים, אם היינו האנדרוג הייתי מסכים איתך. מה שעשינו נתנו להם להרגיש שהם שווים בן שווים והנה התוצאה שזה הוכרע רק בגלל הפנדל. במקום להגיע להזדמנויות מרובות ולסיים את העניין.. המערך עם ה3 דפנסיבים במשחק הספציפי הזה כשל זה הכל.

שוב, אם היה משחק של 11 מול 11 90 דקות והיינו מגיעים רק למצב אחד שנים (הפנדל או דאבור) אז היה ניתן לשפוט את המערך. אני גם די בטוח שאם היה נשאר 11 על 11 אז אוסקר היה עושה שינוי התקפי בהמשך וגם אם לא היינו מגיעים לעוד מצב או שניים.

מפורקת לא מפורקת, מדובר בדרבי חוץ שאתה באת אליו עם 6 נקודות פור שאין מועמדות נוספות מלבד הפועל לתואר כרגע וגם לא נראה שיהיה. תיקו ממש לא היה אסון פה ואמרתי את זה גם לפני המשחק.

אתה אולי בא בראש שהפועל בחוץ זה כמו הפועל ר"ג בגלל שראית אותם מתפרקים בשבועיים האחרונים, זה מובן לי וגם לי היו פנטזיות. אבל אל תשלה את עצמך, זה עדיין הפועל וזה עדיין יהיה מתסכל איתם בכל פעם מחדש במשחקים סגורים שמוכרעים על מצבים בודדים.

הקשר הוא שאם עטר מכניס אני ואתה מנהלים שיחה אחרת לגמרי עכשיו.

אם...אבל גם אם היינו כובשים הם לא היו משנים תצורת משחק שלהם. אני חושב שהיינו צריכים לשחק יותר פתוח ופחות לפחד מהמפרצות שלהם ( נראה לי שאוסקר יותר מידי נבהל מהמשחק שלהם נגד חיפה ).

itanar ההרכב היה טוב, הבעיה הייתי שראדי היה מאוד חלש וגם אבו זייד לא תרם בכלל.

להפועל עוד יש משחקים נגד קריית שמונה ונגד אשדוד!!!! ועוד בחוץ (כולל עכו וב''ש-משחקים לא קלים)

אנחנו רק חייבים לעבור בשלום את בני יהודה עם שחקנים שחסרים לנו.

שוב, אם היה משחק של 11 מול 11 90 דקות והיינו מגיעים רק למצב אחד שנים (הפנדל או דאבור) אז היה ניתן לשפוט את המערך. אני גם די בטוח שאם היה נשאר 11 על 11 אז אוסקר היה עושה שינוי התקפי בהמשך וגם אם לא היינו מגיעים לעוד מצב או שניים.

מפורקת לא מפורקת, מדובר בדרבי חוץ שאתה באת אליו עם 6 נקודות פור שאין מועמדות נוספות מלבד הפועל לתואר כרגע וגם לא נראה שיהיה. תיקו ממש לא היה אסון פה ואמרתי את זה גם לפני המשחק.

אתה אולי בא בראש שהפועל בחוץ זה כמו הפועל ר"ג בגלל שראית אותם מתפרקים בשבועיים האחרונים, זה מובן לי וגם לי היו פנטזיות. אבל אל תשלה את עצמך, זה עדיין הפועל וזה עדיין יהיה מתסכל איתם בכל פעם מחדש במשחקים סגורים שמוכרעים על מצבים בודדים.

ההגנה והקישור האחורי שלהם זה ליגה א',באמת ( יש להם משחקים קשים מאוד עד סוף הסיבוב והם עוד יאבדו הרבה נקודות ), גם הפועל ר"ג שלטה בכדור נגדם, הקטע הוא שאני חושב שמכבי נתנו יותר מידי כבוד ( ברור לי שבטירוף שהם באים נגדנו זה לא דומה לעומת משחק אחר אבל עדיין היינו צריכים לכבוש היום,לא הגענו למספיק מצבים ).

אם...אבל גם אם היינו כובשים הם לא היו משנים תצורת משחק שלהם. אני חושב שהיינו צריכים לשחק יותר פתוח ופחות לפחד מהמפרצות שלהם ( נראה לי שאוסקר יותר מידי נבהל מהמשחק שלהם נגד חיפה ).

itanar ההרכב היה טוב, הבעיה הייתי שראדי היה מאוד חלש וגם אבו זייד לא תרם בכלל.

ברור שהם היו משנים את צורת המשחק שלהם, הם היו חייבים לצאת ולהעיז יותר. פחדנו יותר מדי מהמתפרצות שלהם, כנראה שזה נכון, ועדיין ביטלנו אותם וכמעט הובלנו.

מסכים אבל שוב הבנייה הזו של אוסקר על ההתפשרות בתיקו באה בעוכרינו בסופו של דבר. אם היינו עולים במטרה של ?לא רואים שום דבר מלבד ניצחון? אז היינו נראים אחרת לחלוטין אם זה במערך שאוסקר היה עולה איתו או אם זה מבחינת התעוזה ההתקפיות ובכלל החוסר פחד מלספוג(וזה די התבטא כשעטר ודאבור סורסו לגמרי כשירדו למטה) וגונזאלו נראה לפרקים לבד בחוד(שנכשל בתפקודו) כשיכל לסיים עם הכדור בשער לפני השריקה לפנדל.

אולי זה יישמע מוזר, אבל לאחר כמה שנים של שליטה אדומה בעיר - היום ראינו את חילופי המשמרות.

בשנייה ש-11 שחקנים אדומים עלו על כר הדשא בשביל להוציא תיקו בדרבי ובמקרה יצאו מנצחים, ת"א רחוקה מלהיות אדומה.

היום ראינו את הפועל האמיתית. כל שחקני השדה נמצאים בחצי שלהם (עד האדום ששינה לגמרי את המשחק) כדי לשמור על השער. הם פשוט לא באו בשביל לנצח.

מכבי היו יותר טובים וראויים לנצח, אבל הפעם זה לא קרה. לא נורא. יום שבת קריטי לפנינו.

חותך ת?זין אם אנחנו לא אונסים אותם בדרבי בית . מחזור 22 נקמה .

שבת 5-0 על הזונות מהשכונה ולא פחות

הצהרת כוונות לכל אלו שפותחים פה על מכבי אחרי ההפסד בחאווה הזה

חותך ת׳זין אם אנחנו לא אונסים אותם בדרבי בית . מחזור 22 נקמה .

שבת 5-0 על הזונות מהשכונה ולא פחות

הצהרת כוונות לכל אלו שפותחים פה על מכבי אחרי ההפסד בחאווה הזה

הדבר היחיד שיותר גרוע מהאנשים שהורגים את מכבי זה אלה שלא לומדים.

די, זה לא שחור ולבן.

אולי זה יישמע מוזר, אבל לאחר כמה שנים של שליטה אדומה בעיר - היום ראינו את חילופי המשמרות.

בשנייה ש-11 שחקנים אדומים עלו על כר הדשא בשביל להוציא תיקו בדרבי ובמקרה יצאו מנצחים, ת"א רחוקה מלהיות אדומה.

היום ראינו את הפועל האמיתית. כל שחקני השדה נמצאים בחצי שלהם (עד האדום ששינה לגמרי את המשחק) כדי לשמור על השער. הם פשוט לא באו בשביל לנצח.

מכבי היו יותר טובים וראויים לנצח, אבל הפעם זה לא קרה. לא נורא. יום שבת קריטי לפנינו.

מכבי ת"א נכון להיום קבוצת כדורגל ב-10 דרגות יותר טובה מהפועל ת"א.

הם לא יכולים להניע כדור ( לא רק נגד מכבי,גם הפועל ר"ג שלטה נגדם בכדור) כל המשחק שלהם בנוי על מתפרצות וכדורים של טועמה, אבל זאת לא הקבוצה שתהיה להם בינואר ולכן חבל על האיבוד נקודות הזה.

מכבי ת"א נכון להיום קבוצת כדורגל ב-10 דרגות יותר טובה מהפועל ת"א.

הם לא יכולים להניע כדור ( לא רק נגד מכבי,גם הפועל ר"ג שלטה נגדם בכדור) כל המשחק שלהם בנוי על מתפרצות וכדורים של טועמה, אבל זאת לא הקבוצה שתהיה להם בינואר ולכן חבל על האיבוד נקודות הזה.

חבל מאוד. באמת. לא רק על הנקודות, אלא על דרבי נוסף שהיינו יכולים לתת להם בראש ואולי להתחיל מהלך קטן של רצף דרבים ללא הפסד.

ולמרות זאת, חכה עם ינואר. חיים רמון לא ימהר להוציא מהכיס את מאות אלפי היורואים שיידרשו כדי לעשות את הפועל קבוצה טובה, מסיבה אחת פשוטה - הם צריכים להחליף שני שליש מהקבוצה שלהם. ההגנה והקישור לא מתפקדים. אין להם שחקן אחד שאני יכול להצביע עליו ולהגיד שזה שחקן של אליפות. אולי באדיר, אבל גם הוא לאט לאט דועך.

השורה התחתונה של ההודעה שלי היא שהדרבי הזה הראה ממה עשויה הפועל וממה עשויה מכבי. חוסר מזל טהור מנע מאיתנו ניצחון, ובהפרש. הפועל בעטה פעם או פעמיים לשער במהלך כל המשחק. גם בעשרה שחקנים נראינו לא פחות טוב מהם. הייתה טעות אחת של גורי (שהיה מצויין) שעליה שילמנו ביוקר. אבל אין מה לעשות.

צריך לקחת נשימה עמוקה ולהסתכל על הדברים כמו שהם. אנחנו יותר טובים מהם. המשחק היום הוכיח לי את זה. ולכן, למרות הכאב החד של ההפסד, אני עדיין יוצא מעודד חלקית מהמשחק הזה.

חבל מאוד. באמת. לא רק על הנקודות, אלא על דרבי נוסף שהיינו יכולים לתת להם בראש ואולי להתחיל מהלך קטן של רצף דרבים ללא הפסד.

ולמרות זאת, חכה עם ינואר. חיים רמון לא ימהר להוציא מהכיס את מאות אלפי היורואים שיידרשו כדי לעשות את הפועל קבוצה טובה, מסיבה אחת פשוטה - הם צריכים להחליף שני שליש מהקבוצה שלהם. ההגנה והקישור לא מתפקדים. אין להם שחקן אחד שאני יכול להצביע עליו ולהגיד שזה שחקן של אליפות. אולי באדיר, אבל גם הוא לאט לאט דועך.

השורה התחתונה של ההודעה שלי היא שהדרבי הזה הראה ממה עשויה הפועל וממה עשויה מכבי. חוסר מזל טהור מנע מאיתנו ניצחון, ובהפרש. הפועל בעטה פעם או פעמיים לשער במהלך כל המשחק. גם בעשרה שחקנים נראינו לא פחות טוב מהם. הייתה טעות אחת של גורי (שהיה מצויין) שעליה שילמנו ביוקר. אבל אין מה לעשות.

צריך לקחת נשימה עמוקה ולהסתכל על הדברים כמו שהם. אנחנו יותר טובים מהם. המשחק היום הוכיח לי את זה. ולכן, למרות הכאב החד של ההפסד, אני עדיין יוצא מעודד חלקית מהמשחק הזה.

גם בלי רכש תמוז ורמוט ואבוטבול זה שידרוג רציני ( אני לא מאמין שאבוקוף ישאר עם הזרים האלה,גם זרים ב-80 אלף דולר הוא ידע להביא יותר טוב משירזי שאין לו מושג ).

שורה תחתונה לדעתי שאוסקר נתן להם יותר מידי כבוד.

מסכים אבל שוב הבנייה הזו של אוסקר על ההתפשרות בתיקו באה בעוכרינו בסופו של דבר. אם היינו עולים במטרה של ?לא רואים שום דבר מלבד ניצחון? אז היינו נראים אחרת לחלוטין אם זה במערך שאוסקר היה עולה איתו או אם זה מבחינת התעוזה ההתקפיות ובכלל החוסר פחד מלספוג(וזה די התבטא כשעטר ודאבור סורסו לגמרי כשירדו למטה) וגונזאלו נראה לפרקים לבד בחוד(שנכשל בתפקודו) כשיכל לסיים עם הכדור בשער לפני השריקה לפנדל.

אם היינו עולים רק עם אלברמן וראדי ועם עוד קשר התקפי (מיכה) במקום יכול להיות שהיינו מגיעים ליותר מצבים (כמו שהמזל שיחק היום גם אותם לא היינו שמים) ויכול להיות שהם היו דופקים אותנו במתפרצות קטלניות על כל איבוד שלנו גם בחלק המגרש שלהם.

יכול להיות שבדרבי בית נבוא בגישה אחרת, יכול להיות שנבוא אותו דבר אבל שם הכדור ייכנס במצב הראשון ואז הכל ייפתח, לך תדע.

וגונזאלו אכן לוקה בסיומת שלו באחד על אחד, את זה אנחנו כבר יודעים. הביאו אותו בעיקר בשביל חכמת המשחק שלו בתנועות על המגרש והמסירות המעולות שלו. יכל לסיים כמו גדול.

גם בלי רכש תמוז ורמוט ואבוטבול זה שידרוג רציני ( אני לא מאמין שאבוקוף ישאר עם הזרים האלה,גם זרים ב-80 אלף דולר הוא ידע להביא יותר טוב משירזי שאין לו מושג ).

שורה תחתונה לדעתי שאוסקר נתן להם יותר מידי כבוד.

גם בהפועל כבר הבינו שורמוט של העונה רחוק מלהיות הורמוט של עונת הדאבל. הוא שחקן חלש שהייתי שמח אם היה עולה בהרכב של הפועל.

אבוטבול יחזור אחרי פציעה ממושכת ואין לדעת איך הוא ייראה.

תמוז זה שדרוג, אבל הוא לא מספיק טוב כדי לשנות את מאזן הכוחות. על הנייר, כמובן.