Jump to content

תקרית בעזה

seanop

Recommended Posts

איך אתם חולים על הקטע של שיתוף מידע באינטרנט....

פשוט לא יכולים להתאפק, הא ?

סליחה על הבוטות אבל אתם דוחים בעיניי!

זה רושם על הרוגים אצלנו, ההוא מנפיץ שלהם יש עשרה הרוגים, כל אחד משחק לי אותה עיתונאי בשקל, צהוב, רודף סקופים מבית היוצר של האתר המשוקץ רוטר.

צאו מהסרט המסריח שלכם ותבינו שלכל מי שיש פורום יש גישה גם לשאר אתרי החדשות או לפורומים המחתרתיים - ותפסיקו לפרסם שטויות!!

ולמה זה טוב ?

מה, אתם בני שלוש שלא מסוגלים להתאזר וסבלנות במשך שעה-שעתיים (או רחמנא לצלן - שלוש!) עד שתצאנה הודעות רשמיות ?

איכס.

גועל נפש.

זה רושם על הרוגים אצלנו, ההוא מנפיץ שלהם יש עשרה הרוגים, כל אחד משחק לי אותה עיתונאי בשקל, צהוב, רודף סקופים מבית היוצר של האתר המשוקץ רוטר.

צאו מהסרט המסריח שלכם ותבינו שלכל מי שיש פורום יש גישה גם לשאר אתרי החדשות או לפורומים המחתרתיים - ותפסיקו לפרסם שטויות!!

ולמה זה טוב ?

מה, אתם בני שלוש שלא מסוגלים להתאזר וסבלנות במשך שעה-שעתיים (או רחמנא לצלן - שלוש!) עד שתצאנה הודעות רשמיות ?

איכס.

גועל נפש.

קראת את המחשבות שלי עת שרשמתי את ההודעה הראשונה בנושא.

שורה תחתונה האינטרס כולו שלנו..

ולמה זה טוב ?

איכס.

גועל נפש.

אני לא חושב שאתה טועה, אבל אני חושב שאתה מגזים. יש כאן אנשים שחברים או משפחה שלהם משרתים בעזה, ורוצים לקבל מידע הרבה לפני שדובר צה"ל מפרסם לציבור. הם לא קרבה ראשונה, ולא יקבלו הודעה מצה"ל, ובנתיים הסקרנות הורגת אותם.

נכון, יש עם זה בעיה, אבל זה לא צהוב. זה לא מתוך אוננות של מי יודע קודם, אלא פחד מטורף כשאתה יודע שזה יכול להיות מישהו שאתה מכיר.

אני לא חושב שאתה טועה, אבל אני חושב שאתה מגזים. יש כאן אנשים שחברים או משפחה שלהם משרתים בעזה, ורוצים לקבל מידע הרבה לפני שדובר צה"ל מפרסם לציבור. הם לא קרבה ראשונה, ולא יקבלו הודעה מצה"ל, ובנתיים הסקרנות הורגת אותם.

נכון, יש עם זה בעיה, אבל זה לא צהוב. זה לא מתוך אוננות של מי יודע קודם, אלא פחד מטורף כשאתה יודע שזה יכול להיות מישהו שאתה מכיר.

הייתי בעזה שנה פלוס במצטבר, ושנתיים רצוף בקו בתקופת השיא של האינתיפאדה השנייה. ירו עלי ספציפית מלא פעמים, שלא לדבר על מטעני גחון.

מיותר לציין שגם מלא חברים שלי היו שם. כך שאני יודע על מה אתה מדבר.

אנשים רוצים לקבל מידע לפני שדובר צה"ל מפרסם ?? זה טוב ויפה אבל מי שואל אותם.

ואני רוצה שעיריית תל אביב תבטל לי דוחות, ושביטוח לאומי יחזיר לי כסף.

לצבא יש נהלים ואיתם תאלצו להתמודד, כי בחיים לא מקבלים כל מה שרוצים.

הפתרון למי שמתפוצץ מדאגה הוא לא היוזר של רס"ן שמועתי בפורום השחקן ה-12 של מכבי תל אביב.

מילא,

מילא הדיווחים פה היו אמינים, מצונזרים, זהירים. שזה גם רע, אבל ניחא.

אבל הם לא - תראה מאיפה אנשים אוספים מידע: רוטר (להקיא). דיווח בקשר. זק"א.

אז עדיף שהסקרנות ודאגה יהרגו אותם, ולא מידע לא מאומת.

סורי.

תתמודדו.

^לא רוצה להיכנס לויכוח כי אתה לוקח את זה מנקודת מבט שכולם אמורים איכשהו לדעת שיש צא?פ או צנזורה.. אבל הדיווח של זק?א התברר כנכון. ולהבדיל ממקורות כמו רוטר שכל פלוץ יכול לכתוב שמועה על בסיס לא מואמת, זק?א נחשב כמקור מאומת ומוסמך ולכן ראיתי לנכון לפרסם כי אם ארגון כזה יוצא בהודעה רשמית ההגיון הרציונלי לא אמור להבין או לחשוב שזה מידע שאסור לפרסום.

אפשר לגנוב דעת, אפשר להתייחס לעובדות.

העובדות פשוטות, כל מה שקרבניטי הנסיגה הבטיחו וכל מה שפרשני השמאל והשופרים שלו בתקשורת הבטיחו יצא הפוך. כל מה שהימין אמר שעלול לקראת קרה.

מה שכמובן לא מפריע לאותם אנשים ששגו להמשיך להתנשא ולהסביר כמה מי שמצביע לימין חסר הבנה וחסר שכל.

כבר התרגלנו.

הייתי נגד ההתנתקות ואני עדיין חושב שזה רעיון לא מוצלח, בטח ובטח לא בצורה שזה נעשה, אבל איך לעזאזל זה קשור לשמאל?

זה שמנהיג ימני לוקח החלטה לא אחראית ומפקיר את ביטחון המדינה זה מקומם, מעצבן, אבל ה"שמאל" לא אשם פה, אלא דווקא הימין.

אבל מה זה משנה עכשיו? מה היה, היה.

צריך להפסיק לירות על שטחים פתוחים כדי לשחק אותה מגיבים ולהרגיע את אזרחי ישראל, ולהתחיל להרתיע(כניסה לעזה יותר ממומלצת כמובן).

סתם בשביל הדמגוגיה:

במהלך ההצבעה נרשמה "מיני-דרמה" כשבסיבוב ההצבעה הראשון השרים לימור לבנת, בנימין נתניהו, דני נוה וישראל כ"ץ, נעדרו מאולם המליאה. ואולם, בסיבוב השני, לאחר שהתברר שתוכנית ההתנתקות כבר אושרה, נכנסו השרים למליאה ותמכו בתוכנית.

שמונה ימים לפני שעת השי"ן לביצוע ההתנתקות, הודיע שר האוצר בנימין נתניהו על התפטרותו מהממשלה. זאת, במהלך דיון שהתקיים היום (א') אחר הצהריים, שבו התבקשה הממשלה לאשר את פינוי קבוצת היישובים הראשונה - נצרים, מורג וכפר-דרום.

לא חושב שמישהו שכח שביבי הצביע בעד ההתנתקות.

אבל אל תדאג, תמיד יהיה את מי שיגיד ש"היה חשוב לו לבצע את הרפורמות הכלכליות כשר אוצר, ולכן לא יכל להתנגד בהצבעה מחשש שיפוטר ע"י שרון".

עצוב לראות את חוסר תגובת הממשלה (במעשים, בדיבורים שרי הליכוד אלופים) בזמן שלמעלה מ-150 קסאמים, גראדים ופצמ?רים נוחתים על ערי הדרום.

עזה עברה תהליך של לבנוניזציה מבלי שאף אחד יפריע לארגוני הטרור להתחמש ולהתעצם, חבל שמי שיצטרך לשלם על כך יהיו תושבים וחיילים ולא הפוליטיקאים סוג ז? שיש לנו במדינה.

מי שירה את הנ"ט הזה נחל הצלחה מבצעית

אחרי סדרה של מפלות צורמות אחת אחרי השניה.

על פי כללי המשחק, מותר להם להרוג חיילים

אלא שהעם בציון לא מסוגל לספוג אבידות, בניגוד אליהם.

זה גם מה שיצר את כל השמועות המיותרות.

אין מקום להסלמה.

רק לפגיעות טובות יותר בראשים שלהם.

זה הרי מה שמותר לנו במשחק הזה.

מה שכן חייבים להתכונן למלחמה.

כמה מכם כבר קראו את הספר מצבי חירום - אתה יכול להציל חיים?

אבל יש גם בשורה טובה:

הדרך היחידה להתקדם שלב, היא דרך החרב.

רק הפסד צורם שלנו, שיביא כמובן נסיגה בעמדה ויכולת מיקוח נמוכה;

או נצחון הירואי, תבוסה לכל צבאות ערב -

עשויים להביא להסכם שלום.

אני מתפלל לאפשרות החיובית. יהיה בסדר, יתרון טכנולוגי וזה (;