Jump to content

רון קופמן

הילדה הצהובה

Recommended Posts

שמועות על כך שלקח הלוואות מאיזי, קברניטי ערוץ הספורט גילו ולכן לא רואים אותו על המרקע(לא יודע אם פיטורים, מעריך שהשהייה מרובה) כשעכשיו הוא מאושפז בגהה בגלל המחלה להימורים

שמועות על כך שלקח הלוואות מאיזי, קברניטי ערוץ הספורט גילו ולכן לא רואים אותו על המרקע(לא יודע אם פיטורים, מעריך שהשהייה מרובה) כשעכשיו הוא מאושפז בגהה בגלל המחלה להימורים

איך אין שום כתבה על זה?

וגם רצח את רבין.

יש מקור או שאלה סתם הנפצות מהתחת?

אין מקור אמרתי שמועות.. זה איזה קומוניסט אחד מהשדים הפיץ את זה באייסוקר, ככה שלקחת את זה בערבון מוגבל. וזה לא נשמעת הנפצה אם חושבים על זה לעומק, הקשר של הקוף עם איזי, הבעיה שלו עם ההימורים, ההיעלמות הלא מוסברת...

חבר טוב שעובד בערוץ הספורט:

חופשה בלתי מוגבלת בזמן בעקבות הסתבכויות בהימורים לא חוקיים (הסיבה שהרביצו לו בגבעתיים לפני כחודש באחד הערבים), הוא כרגע בטיפול נגד התמכרות להימורים (לא יודע אם במוסד סגור) ובגלל זה הוא לא עובד בערוץ הספורט או ברדיו.

אני שמעתי על העניין של "גהה" כבר לפני למעלה משבוע משני אנשים שבקיאים בתקשורת הספורט.

זה שהוא ב"גהה" לא אומר שהוא במחלקה סגורה, אגב. זה יכול להיות טיפול יומי ואם אכן הוא לוקח טיפול בגלל ענייני ההימורים טוב מאוד. זו התמכרות קשה שמחרבת את החיים, ולטובתו ולטובת ילדיו ומשפחתו מקווה שהטיפול יעזור, והוא ייגמל מהצרה הזו.

אני שמעתי על העניין של "גהה" כבר לפני למעלה משבוע משני אנשים שבקיאים בתקשורת הספורט.

זה שהוא ב"גהה" לא אומר שהוא במחלקה סגורה, אגב. זה יכול להיות טיפול יומי ואם אכן הוא לוקח טיפול בגלל ענייני ההימורים טוב מאוד. זו התמכרות קשה שמחרבת את החיים, ולטובתו ולטובת ילדיו ומשפחתו מקווה שהטיפול יעזור, והוא ייגמל מהצרה הזו.

ילדיו?? יש לו ילדים??

אני יודע שהרוב פה שונאים אותו, אני דווקא בסדר גמור איתו, למרות שהוא אוהד הפועל רמת גן ודי שונא מכבי.

שיחלים, כי זו באמת מחלה נוראית. ושיחזור לשדר, הוא הרבה פחות מפגר מפרימו...

• 1 month later...

בן זונה גדול

ללכלך על אנשים הוא יודע ולגלות עליהם דברים לא טובים ודיבה אבל זה שהוא חולה הימורים והיה לו הסכם עם ערוץ הספורט שהוא הולך למכון גמילה זה בסדר.

כלב

בן זונה גדול

ללכלך על אנשים הוא יודע ולגלות עליהם דברים לא טובים ודיבה אבל זה שהוא חולה הימורים והיה לו הסכם עם ערוץ הספורט שהוא הולך למכון גמילה זה בסדר.

כלב

מה יש לך אחי, הכניסו את הבן אדם לנכון גמילה אתה רוצה שהוא יפרסם את זה? חחחחחח נדפק לך השכל מאז שדפקתי לך סבוטאז?...

מה יש לך אחי, הכניסו את הבן אדם לנכון גמילה אתה רוצה שהוא יפרסם את זה? חחחחחח נדפק לך השכל מאז שדפקתי לך סבוטאז?...

מה?

אני אומר שהוא היה מלכלך על כל כך הרבה אנשים ויורד לפסים אישיים, שהוא שכח שיש לו עסקה עם ערוץ הספורט שאם הוא ממשיך להמר כמו משוגע הוא נכנס למכון גמילה.

וזה מגיע למזדיין הזה.