Jump to content

ליכודניקים להיכנס

ת"א שלנו

Recommended Posts

קיצור

חבר שלי[כמו אח] אחראי על פעילות הליכוד בסניף ירושלים, ביקש ממני למצוא לו מצביע ליכוד שיודע להתנסח באופן מצוין.

עבודה חד פעמית. עובדים 12 שעות מקבלים 500 ש"ח. יכול להיות מצוין לסטודנטים. העבודה ככל הנראה תעסוק בלשכנע אנשים להצביע לליכוד[כנראה ביום של הבחירות או לפני כן] או בפעילות אחרת שקשורה בעקיפין או במישרין לשלדון אדיסון[אין קשר לגרביים של ביבי לכל מי שהתאכזב(: ].

בכל אופן, מי שרציני ובעניין והוא באמת מצביע לליכוד, שישלח לי הודעה וגם שינמק על הדרך למה לעזאזל הוא מצביע ביבי.

תודה ושבת שלום.

אני אשמח לעזור לו אם צריך.

ואני מצביע למר נתניהו מהרבה סיבות אחת זה כל השקרים והלכלוך של השמאל. :yellow_cool1:

אבל הינה עוד כמה דוגמאות

נאום הזברה מכיר ? נתניהו אמר בדיוק מה שהולך לקראת

גם בגין הנסיגה בעזה הוא צדק.

הוא צודק גם עכשיו עם אבו כלב, גם השמאל כמובן יודע שנתניהו צודק אבל הם לא יכולים להגיד את זה.

( ד.א. לפיד ושלי מוכנים עפ"י המצא שלהם לתת לאבו כלב פחות ממה שברק ואולמרט כבר הציעו והפלסטינאים זרקו אותם מהמדרגות, אז או שהם משקרים או שהם טיפשים או שניהם ).

על הכלכלה אין מה לדבר בכלל ברור שנתניהו צודק.

כל מי שמאמין לסיפורי השמאל רצוי שיקשיב שוב להסתה של גב' גלאון ושל שלי בנושא הרווחים הכלואים ואז מומלץ להפעיל קצת תאים אפורים ולחשוב

א. מי נתן לאינטל את הפטור ממס ? ( + מתנות לרוב + 400 מיליון שקל של אז מענק )

ב. מי ביטל את חוק ההטבות הזה ( ומי צרח שזה יהרוס את הכלכלה)

ג. כמה גבו עד עכשיו ממשלות השמאל והימין גם יחד מתוך אותם רווחים

התבושות א)רבין/בייגה+מרץ ב) נתניהו ביטל השמאל צרח, 3) 0 עד עכשיו איש לא ראה שקל, נתניהו יוציא כמה מילארדים.

כמובן שגם לי יש טענות אליו.

אבל בשיטת הממשל המטופשת שלנו אף אחד לא יכול לעשות כלום.

"הצבר"

אני אשמח לעזור לו אם צריך.

ואני מצביע למר נתניהו מהרבה סיבות אחת זה כל השקרים והלכלוך של השמאל. :yellow_cool1:

אבל הינה עוד כמה דוגמאות

נאום הזברה מכיר ? נתניהו אמר בדיוק מה שהולך לקראת

גם בגין הנסיגה בעזה הוא צדק.

הוא צודק גם עכשיו עם אבו כלב, גם השמאל כמובן יודע שנתניהו צודק אבל הם לא יכולים להגיד את זה.

( ד.א. לפיד ושלי מוכנים עפ"י המצא שלהם לתת לאבו כלב פחות ממה שברק ואולמרט כבר הציעו והפלסטינאים זרקו אותם מהמדרגות, אז או שהם משקרים או שהם טיפשים או שניהם ).

כל מי שמאמין לסיפורי השמאל רצוי שיקשיב שוב להסתה של גב' גלאון ושל שלי בנושא הרווחים הכלואים ואז מומלץ להפעיל קצת תאים אפורים ולחשוב

התבושות א)רבין/בייגה+מרץ ב) נתניהו ביטל השמאל צרח, 3) 0 עד עכשיו איש לא ראה שקל, נתניהו יוציא כמה מילארדים.

כמובן שגם לי יש טענות אליו.

אבל בשיטת הממשל המטופשת שלנו אף אחד לא יכול לעשות כלום.

"הצבר"

לא שכנעת אותי כמובן, אבל סגור, העברתי לו את הפייסבוק שלך והוא ייצור איתך קשר בימים הקרובים.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה ואם מחלקים שם דגלים אז תארגן לי אחד.

SliderNewsType47705db9-cd73-4ba0-805c-5b8d8e13294b.GIF

"הצבר"

אתה בטוח?

[וגם זה בהתעלם מהמחשבה המשונה שאם בייגה "מחלק הקלות לכי"ל כשר אוצר, ומכהן בדירקטוריון שלהם לאחר הפרישה" שוחט עשה משהו, זה נרשם לחובת כל מועמד עתידי של מפלגת העבודה]