Jump to content

הליגה האירופית היום

Sawyer

Recommended Posts

בדרבי - לחזור למערך של שלושת הקשרים הדפנסיביים, להפעיל עליהם לחץ מאסיבי, לעמוד נכון נגד המתפרצות, להניע את הכדור בסבלנות ובסוף הגול יבוא נגד ההגנה המביכה שלהם והשוער שנמצא בתקופה רעה.

קבאני עם רביעייה

די זה משגע אותי לראות אותו, את סוארז ופלקאו מככבים שבוע אחר שבוע ולראות את בנטדר ביובה.

הדרבי הולך להיות מגעיל. הפועל הולכים להסתגר, להעיף כדורים ולנסות לגנוב גול במתפרצת או במצב נייח.

אנחנו כרגיל נחזיק יותר בכדור רחוק מהשער אבל נתקשה להגיע למצבים מסוכנים. אני מקווה שהצוות המקצועי שלנו צופה את זה והולכים לעשות התאמות.

לדעתי לעלות במערך פתוח והתקפי תהיה טעות. הוכח בשנים האחרונות שיש לנו רק דרך אחת לנצח דרבי וזה קודם להתגרזן ורק אחר כך לשחק כדורגל התקפי ושוטף. המטרה הראשונה שלנו צריכה להיות לא לספוג כי אם הם יבקיעו אנחנו נתמודד מול בונקר של 10 שחקנים עד השריקה. לעומת זאת אם לא נספוג אנחנו בסופו של דבר ניתן את הגול ואז נדפוק להם את כל שיטת המשחק כי הם יאלצו לצאת קדימה, ופה נוכל להנחית עליהם מכה.

צודק, הפועל נגד חיפה נגמר אותו סיפור (ועוד חיפה גרועה לאחרונה), נתנו לחיפה לעלות ועקצו,

אוסקר יהיה חייב להתמודד מול המתפרצות שלהם, באמת שאני לא רואה אותם מנצחים אם אוסקר ישים לצורת משחק המגעילה שלהם סוף..

כל כך מתבקש לנצח את הדרבי הזה יותר מכל דרבי אחר,אחרי כל השנים החרא האלה ושהם בתקופה רעה כמו שאנחנו הגענו להרבה דרבים ככה בשנים האחרונות.

אם אנחנו שמים להם גול ב-10 הדקות הראשונות אנחנו יכולים לאנוס אותם.

בעקבות הצורה שהפועל שיחקה היום.

סוגיה.

תנסו להתעלם מזה שזו הפועל, ותיכנסו לנעליים שלהם, כשיותר קל לחשוב ככה כשאין אמוציות.

נגיד ואנחנו במקומם באותו מצב(עייפות, פצועים, מורחקים, ו3 משחקים בשבוע, כשבאירופה כנראה נגמר הסיכוי). ביום ראשון יש דרבי.

הייתם בעד לשחק כמוהם, עם מחליפים, בלי מלחמה, והעיקר להעביר את הזמן, כדי להגיע לדרבי כמה שיותר מוכנים.

או בשום אופן לא לחטוף תבוסה, לשחק כמו שצריך, ואז להתמודד עם הדרבי.

מצד אחד קל להגיד "מה פתאום תבוסה?! לשחק בשביל לנצח!"

מצד שני, משחק חזק היום היה מוריד להם אחוזים לא מעטים לניצחון בדרבי.

אז.. מה הייתם מעדיפים?

יונייטד שיחקה ברביעי לילה בפורטוגל ותשחק ביום שבת בערב בוילה פארק.

הפועל שיחקה היום בערב בצ?כיה ותשחק בראשון בערב.

על מה הבכי? דנא.

סוגיה.

תנסו להתעלם מזה שזו הפועל, ותיכנסו לנעליים שלהם, כשיותר קל לחשוב ככה כשאין אמוציות.

נגיד ואנחנו במקומם באותו מצב(עייפות, פצועים, מורחקים, ו3 משחקים בשבוע, כשבאירופה כנראה נגמר הסיכוי). ביום ראשון יש דרבי.

הייתם בעד לשחק כמוהם, עם מחליפים, בלי מלחמה, והעיקר להעביר את הזמן, כדי להגיע לדרבי כמה שיותר מוכנים.

אז.. מה הייתם מעדיפים?

אז.... מה א-תם הייתם עושים?

זה נחמד, זה משעשע, זה אפילו היה מעודד לעתיד לולא היה דרבי בראשון. הדרבי הזה זה בדיוק מה שהם צריכים, משנה מומנטום. הם מגיעים מוכים וחבולים כך שכל תוצאה פרט לכתישה עלולה להיתפס כהתאוששות. הם חיים על הדרבים האלו ועל המקום הזה שהם נמצאים בו עכשיו. השאלה היא אם סוף סוף פיתחנו עמוד שדרה וקילר אינסטינקט.

שמע הוצאת לי את המילים מהפה. שוב אני אגיד, כן, מקצועית אני חושב שאנחנו קבוצה טובה יותר. גם מנטאלית יש הרגשה שמשהו אצלנו השתנה משנים קודמות. אבל, וזה אבל גדול, אנשים פה נסחפים ומשליכים מהמשחק היום ליום ראשון.

אמנם גם ב-2 משחקי הליגה האחרונים ההגנה שלהם לא היתה משהו אבל היום אבוקסיס עלה עם הרכב טלאים וידע שהוא מקבל בראש ופשוט לא הזיז לו ולאף אחד שם.

בקיצור, אין קשר בין המשחק חוץ שלהם היום בפלזן לבין דרבי בית ביום ראשון. זה כמו שאין קשר בין הפסד של מנצ'סטר בגביע הליגה באנגליה עם הרכב ב' למשחק בליגת האלופות. אין קשר.

ולעמית, עם כל התבוסתנות שבדבר אם הליגה האירופית גמורה הייתי עושה בדיוק אותו דבר ובא כמה אש שאני יכול לדרבי. במיוחד שמדובר בדרבי מלחיץ מאוד עבורם.

הדרבי הולך להיות מגעיל. הפועל הולכים להסתגר, להעיף כדורים ולנסות לגנוב גול במתפרצת או במצב נייח.

אנחנו כרגיל נחזיק יותר בכדור רחוק מהשער אבל נתקשה להגיע למצבים מסוכנים. אני מקווה שהצוות המקצועי שלנו צופה את זה והולכים לעשות התאמות.

לדעתי לעלות במערך פתוח והתקפי תהיה טעות. הוכח בשנים האחרונות שיש לנו רק דרך אחת לנצח דרבי וזה קודם להתגרזן ורק אחר כך לשחק כדורגל התקפי ושוטף. המטרה הראשונה שלנו צריכה להיות לא לספוג כי אם הם יבקיעו אנחנו נתמודד מול בונקר של 10 שחקנים עד השריקה. לעומת זאת אם לא נספוג אנחנו בסופו של דבר ניתן את הגול ואז נדפוק להם את כל שיטת המשחק כי הם יאלצו לצאת קדימה, ופה נוכל להנחית עליהם מכה.

שמע, אם היה מדובר בדרבי בית שלנו היה קשה לי לקבל את דעתך למרות שמקצועית היא מוצדקת. כשרואים את החלק האחורי החלש שלהם (לא מדבר על היום אלא על בית"ר ונתניה) זה מאוד מפתה לתקוף ולתת גול וזה חושף למתפרצות.

לא חושב שהייתי משאיר את אלברמן לבד מולם באמצע במתפרצת (ברוב ההתקפות שלנו ראדי עולה גם) כי הם טובים בזה.

מה שכן, מי שתכבוש ראשונה כנראה תנצח במשחק מסוג זה. בגדול אני מסכים איתך.

כל כך כיף לחזור הביתה ולראות שהפועל קיבלה בראש. לא זכור לי שהיא קיבלה 4-0 שנים.

קיבלתם ארבע מריינגרס

קיבלתם ארבע מריינגרס

קיבלתם ארבעעע מריינגרס

קיבלתם ארבע, ארבע, ארבע עליכם

אורי אוזן בטוויטר:

"הפועל הולכים לקראת עונה קשה ביותר. כמו כל דבר שחיים רמון מנהל, מתחיל עם תקוות גדולות ונגמר בהתרסקות מביכה או סתם בנשיקה מטרידה"

מלך!

יונייטד שיחקה ברביעי לילה בפורטוגל ותשחק ביום שבת בערב בוילה פארק.

הפועל שיחקה היום בערב בצ?כיה ותשחק בראשון בערב.

על מה הבכי? דנא.

בהפועל כמו בהפועל מכינים את התירוצים מראש, למקרה שיצטרכו.

מזלנו שלנו אין תירוצים, ולכן אנחנו חייבים לנצח.

סוגיה.

אז.. מה הייתם מעדיפים?

הייתי רוצה שמי שיעלה לא יגיע למצב שהקבוצה מתבנקרת בפיגור 4-0, וישאיר את הקבוצה בחוסר אחריות ב-10 שחקנים. במיוחד אם הוא שיחק במנצ'סטר יונייטד.

יש הבדל בין לעלות בהרכב משני ולהפסיד לבין הקרקס המביך שהפועל הציגה בצ'כיה.

חוץ מזה, ברוך הקרויף לנו יש הרכב שני שמסוגל לשחק כדורגל. אולי פחות טוב מהראשון, אבל רוצה להאמין שלא היה מתפרק ככה במצב זהה.

ואני באמת לא מוצא סיבה שהמחליפים לא יתנו מלחמה. להיפך, קיבלתם צ'אנס. שהבכירים ינוחו, למה שהמחליפים לא יראו מה הם יודעים, כדי שאולי יקבלו הזדמנות אחרי הדרבי?

השדים זה פשוט אתר מדהים להיכנס בו בשעות אלה

נכון שכתוב "בנפול אויבך אל תשמח ובכשלו אל יגל לבך" אבל ברצינות,זה קשההההההה

כל השנים שעברו הם רק מצצו לנו את הדם עם כל פיסת רוע אפשרית שמצאו

אבל אני מאוד רוצה להאמין שאנחנו לא כמוהם...

גם הקטע הוא שהמשך הפסוק אומר "פן יראה ה' ורע בעיניו והשיב מעליו אפו"

אבל זה יותר מתקשר אליהם,כי אני עוד זוכר את הדרבי 4-2 שהייתי עוד בבית ספר(היום בצבא),חגגו לי יום שלם על הראש,לא מספיק שבכיתי אותו דרבי רציתי לבכות גם יום אחרי...

אתם זוכרים איך חיפה דיברו שהם באים לאנוס אותנו לפני במחזור פתיחה?ומה קרה בסוף?

מקווה שאנחנו לא בצד של הדיבורים במשחק הזה

הכי חלשים בארץ.הפועל קבוצה מביכה בדיוק כמו מכבי של השנים האחרונות והפועל ניצלו את זה ל4 שנים ללא הפסד,

מעניין מה מכבי תוציא מהשרמוטות האלה כי השנה זאת עונה שהם יכולים לקרוס (הלוואי).

מי שלא ראה - הגול שקריית שמונה ספגה. מעניין מה יש לאיזי לומר על השוער שלו

http://www.youtube.com/watch?v=N8hrf6AkFSg

הוא עוד לא תבע את מכבי על הגול הזה?