Jump to content

בחירות בארה"ב

idan8

Recommended Posts

הוכיחו שמדובר בעם של פראיירים, כמה שלא טוב להם במקום לנסות משהו אחר הם חוזרים לבקש סיבוב נוסף מהמוכר והידוע. קצת כמונו, בעצם.

הוכיחו שמדובר בעם של פראיירים, כמה שלא טוב להם במקום לנסות משהו אחר הם חוזרים לבקש סיבוב נוסף מהמוכר והידוע. קצת כמונו, בעצם.

אהא, אובמה קיבל את כלכלת ארה"ב בזמן הכי קשה שלה אחרי ההשמדה שעשו הרפובליקנים בתקופת בוש הבן, הוא הציל את ג'נרל מוטורס ואלפי מקומות העבודה, ביטוח בריאות, נשיואים חד מיניים וזכויות להומואים בצבא אפילו ליגליזציה של מריחואנה בכמה מדינות בארה"ב (נכנס אתמול), חיסול בין לאדן, הוצאת הצבא מעיראק וכו'.

היו המון אכזבות בקדנציה הקודמת שלו, ונראה איך הוא יתמודד עם הגירעון הפסיכי שארה"ב שרויה בו אבל בהשוואה לרומני הפאנט הדתי, המיליונר האנרכו קפיטליסט המנותק מהעם ברק אובמה היא התפשרות יותר מטובה.

ובמקום לסגת לרעיונות המיושנים ואף הקיצוניים לצד השני של רומני, בחרו להמשיך עם הדרך החדשה שאובמה מביא לארה"ב.

לילה מדהים, מקווה שמי שצפה בשידור בוואלה נהנה, היה חשש שלא נצליח להרים שידור רצוף של 12 שעות, וכל זה בפעם הראשונה. מרגש ומוצלח.

אהא, אובמה קיבל את כלכלת ארה"ב בזמן הכי קשה שלה אחרי ההשמדה שעשו הרפובליקנים בתקופת בוש הבן, הוא הציל את ג'נרל מוטורס ואלפי מקומות העבודה, ביטוח בריאות, נשיואים חד מיניים וזכויות להומואים בצבא אפילו ליגליזציה של מריחואנה בכמה מדינות בארה"ב (נכנס אתמול), חיסול בין לאדן, הוצאת הצבא מעיראק וכו'.

היו המון אכזבות בקדנציה הקודמת שלו, ונראה איך הוא יתמודד עם הגירעון הפסיכי שארה"ב שרויה בו אבל בהשוואה לרומני הפאנט הדתי, המיליונר האנרכו קפיטליסט המנותק מהעם ברק אובמה היא התפשרות יותר מטובה.

ובמקום לסגת לרעיונות המיושנים ואף הקיצוניים לצד השני של רומני, בחרו להמשיך עם הדרך החדשה שאובמה מביא לארה"ב.

פנאט דתי, אנרכו קפיטליסט ומנותק מעם? יש לך את זה ביותר דמוניזציה? רומני בעצמו יודה שבין העמדות שלו ושל אובמה אין הרבה הבדל. רומני הוא פרגמטיסט קיצוני, ואדם מאוד לא מקובע ויש היאמרו אף חסר עקרונות, ששואף תמיד לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לפי התמונה הרחבה. כך הוא היה כאיש עסקים מוצלח מאוד וכך הוא היה יכול להיות גם כנשיא ארצות הברית.

שניהם דומים מאוד, רומני פשוט מבריק יותר, מוכשר יותר ומנוסה יותר, עשה קצת יותר מאובמה בחייו וגם ידיד אמיתי לישראל.

בכל מקרה זו טחינת מים, אזרחי הדמוקרטיה הגדולה בעולם אמרו את דברם וכל שנותר הוא לאחל הצלחה לאובמה ולהתפלל חזק לאלוהים שלא ניפגע יתר על המידה בארבעת השנים הקרובות. God bless America!

אדון ashditz ,מעניין מה הייתה תגובתך אם משתמש אחר היה עושה שימוש ציני בדתו / צבעו של אובאמה/מתמודד אחר כפי שאתה עשית כרגע עם דתו של רומני.

מגעיל וצבוע.

מעבר לזה,הוא כבר הצליח הצלחה חסרת תקדים בתור מושל במדינה עם רוב דמוקרטי..,כן,וגם פעל למען זה שלכל אזרח שמה תהיה את היכולת לרכוש לעצמו ביטוח בריאות,החזיר המליונר הקפטילסטי המנותק הזה.

אדון ashditz ,מעניין מה הייתה תגובתך אם משתמש אחר היה עושה שימוש ציני בדתו / צבעו של אובאמה/מתמודד אחר כפי שאתה עשית כרגע עם דתו של רומני.

מגעיל וצבוע.

מעבר לזה,הוא כבר הצליח הצלחה חסרת תקדים בתור מושל במדינה עם רוב דמוקרטי..,כן,וגם פעל למען זה שלכל אזרח שמה תהיה את היכולת לרכוש לעצמו ביטוח בריאות,החזיר המליונר הקפטילסטי המנותק הזה.

העיקר שאשדיץ יודע לקרוא לגולשים אחרים "דמגוגים". הגיע הזמן שנתבגר ונבין כמוהו שהשמאל צודק וכל מי שלא מסכים איתו הוא ילד טיפש.

פנאט דתי, אנרכו קפיטליסט ומנותק מעם? יש לך את זה ביותר דמוניזציה? רומני בעצמו יודה שבין העמדות שלו ושל אובמה אין הרבה הבדל. רומני הוא פרגמטיסט קיצוני, ואדם מאוד לא מקובע ויש היאמרו אף חסר עקרונות, ששואף תמיד לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לפי התמונה הרחבה. כך הוא היה כאיש עסקים מוצלח מאוד וכך הוא היה יכול להיות גם כנשיא ארצות הברית.

שניהם דומים מאוד, רומני פשוט מבריק יותר, מוכשר יותר ומנוסה יותר, עשה קצת יותר מאובמה בחייו וגם ידיד אמיתי לישראל.

בכל מקרה זו טחינת מים, אזרחי הדמוקרטיה הגדולה בעולם אמרו את דברם וכל שנותר הוא לאחל הצלחה לאובמה ולהתפלל חזק לאלוהים שלא ניפגע יתר על המידה בארבעת השנים הקרובות. God bless America!

האמת שאתה צודק, רומני יחסית שמאלני למפלגה שלו, אבל שלושה דברים הפריעו לו:

א. זה שהוא מולטי מיליונר שמשתמש במקלטי מס בתקופה שבאמריקה שונאים עשירים.

ב. ההתבטאויות של חברי המפלגה שלו נגד המיעוט הגדול באמריקה, נשים.

ג. הדת המורמונית נתפסת בחלקים גדולים של אמריקה ככת, במיוחד אצל האוונגליסטים, אולי הנאמנים הכי גדולים של המפלגה הרפובליקנית.

בקשר ללגאליזציה בוושינגטון וקולרדו, אז דבר ראשון אין לזה קשר לאובמה, דבר שני זה הולך להיות די בעייתי כי החוק הפדרלי עדיין מתנגד כמובן למריחואנה.

מגעיל וצבוע.

הוא בסה"כ כתב פנאט דתי, בלי שום התייחסות למגרעות או היתרונות של הדת שלו, לא רואה פה שום בעיה. לידיעתך רומני היה מיסיונר מורמוני באירופה, ככה שאפשר להגיד שהוא דתי מאוד.

אני יודע את זה,אבל לא רואה או מבין איך זה קשור ליכולת התפקוד שלו בתור נשיא או איך זה בא לידי ביטוי לאורך שאר התפקידים שהוא מילא בעברו.

אגב,יש הבדל בין להציג אדם כדתי מאוד(זכותו הפרטית של רומני שהיא לא רלוונטית לנושא)לבין להציג אותו כ"פנאט דתי"

האמת שאתה צודק, רומני יחסית שמאלני למפלגה שלו, אבל שני דברים הפריעו לו:

א. זה שהוא מולטי מיליונר שמשתמש במקלטי מס בתקופה שבאמריקה שונאים עשירים.

ב. ההתבטאויות של חברי המפלגה שלו נגד המיעוט הגדול באמריקה, נשים.

בקשר ללגאליזציה בוושינגטון וקולרדו, אז דבר ראשון אין לזה קשר לאובמה, דבר שני זה הולך להיות די בעייתי כי החוק הפדרלי עדיין מתנגד כמובן למריחואנה.

רומני שמאלני וימני לפי מה ש"נכון כרגע", כשהוא היה מושל מסצ'וסטס הוא הביע עמדות שמאלניות, ככל הנראה יותר ממה שהוא באמת מאמין, וכמועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות הוא הביע עמדות שכנראה יותר ימניות ממה שהוא באמת מאמין. הבעיה הייתה שהוא היה מוכרח לרצות את המיעוט הקולני והקיצוני במפלגה שלו, חברי "מסיבת התה" הסהרוריים, הרחיק את עצמו מהמרכז אליו הוא משתייך, וחיסל את סיכויו. בגלל זה אני חושב שהשיטה הדו מפלגתית באמריקה ההולכת ונעשית מפולגת יותר ויותר היא שגויה, וכל עוד מועמדי המפלגה הרפובליקניות ימשיכו להיות בני ערובה בידי הקיצוניים והגזעניים אין למפלגה הזו תקומה.

קצת מוזר לי שקוראים לנשים "המיעוט הגדול בארה"ב" כשהן בעצם 50.5%. אני בכלל נגד הגישה שחייבים לשים נשים בכל מחיר כי אחרת הפמיניסטיות מתנפלות, אנשים צריכים להיבחר רק על פי כישוריהם והטמטום הזה של "לשים נשים בעמדות מפתח רק כי הן נשים" זה פשוט התאבדות לאומית לדעתי. רומני כמובן הסתבך מאוד עם הערת ה"יש לנו קלסרים מלאים בנשים", אבל זה לא הבעיה, זה סמפטום שלה, הכריחו אותו לדחוף נשים בלי סיבה אמיתית חוץ מ"כי צריך שיהיו נשים, לא משנה שהן לא שוות כלום", וברור שזה נראה הזוי לרציונליסט אובססיבי כמוהו.

כמובן שאני לא מצדיק משפטים דביליים של חברי קונגרס רפובליקניים שקראו לא להפלות גם במקרה של אונס, אבל בינינו, הנשים הצביעו והיו מצביעות לאובמה בכל מקרה רק כי הוא יותר חתיך מרומני ומשדר כריזמה מלוקקת.

לכל האשמות פה על ההתייחסות לדתו של רומני- אני לא רוצה ראשי מדינות דתיים, ועל אחת כמה וכמה כשהם באים מדת מיסיונרית וקיצונית במיוחד, דת שרומסת אמונות אחרות ומאפשרת מנהגים חשוכים.

הניסיון להפוך את זה למקום של גזענות קצת מצחיק, צדקנות בשקל.

אבל תמשיכו בפקה פקה ולנסות להוציא אותי גזען (מצחיק קצת). העיקר שאובמה 4 שנים נוספות בשלטון ומיט רומני ישוב לביתו במסצ'וסטס

לא נסיון להפוך את זה למקום של גזענות(מה הקשר?),אבל כנראה שיש לך בעיה עם ערכים דמקורטים בסיסיים כמו חופש דת(ומדת),אם מה שמפריע לך ברומני שהוא אדם דתי,דבר שכלל לא קשר למצע שלו או לשום מהלך כלכלי או מדיני כזה או אחר שיעשה.

העיקר שאתה נאור.

לא נסיון להפוך את זה למקום של גזענות(מה הקשר?),אבל כנראה שיש לך בעיה עם ערכים דמקורטים בסיסיים כמו חופש דת(ומדת),אם מה שמפריע לך ברומני שהוא אדם דתי,דבר שכלל לא קשר למצע שלו או לשום מהלך כלכלי או מדיני כזה או אחר שיעשה.

העיקר שאתה נאור.

ושוב דמגוגיה-

אתה מכיר קצת את הערכים של המורמונים שאתה מברבר פה?

בעיקר בזה שמיט רומני מורמוני מאמין, פעיל ומיסיונר, גם ההתבטאויות שלו וגם ההתבטאויות של אשתו (הקהילה הגהה, ריבוי נשים בנשואים, הקלסר מלא הנשים וכו') במהלך הקמפיין העידו לא פעם על דעותיהם.

לא רוצה בן אדם כמו רומני בראש מדינה כמו שאני לא רוצה כל איש דת אחר בראש מדינה (סיינטולוג[סליחה סוייר]/רב/כומר/מופתי וכו').

החופש מדת הרבה יותר חשוב בעיני מחופש הדת, ומעצם אמונותיו והערכים הבסיסיים של המורמונים לא הייתה מקבל חופש מדת.

המדיניות הכלכלית של אובמה מנפחת בועת כסף ותביא לפיצוץ אינפלציה, העלאת המסים הקרובה שהוא מתכנן לוול-סטריט (המושחתים החזיקו שם את השוק עד היום) תפגע בשוק ההון המזוייף ותקרין על החברה.

רק מדיניות הצנע שתכננו הרפובליקאים הייתה מצילה את ארה"ב.

itanar אני אגיב לך כי אני די מעריך אותך.

מאיפה ההתנשאות הקסומה הזאת להשליך כ"כ הרבה על הכלכלה בארה"ב כשאין לך שום מושג.

האנשים שקובעים את המדיניות הכלכלית בארה"ב הם מהאנשים הכי חכמים בעולם שמבינים בכלכלה פי מליארד מאשר כל הפורום הזה ידע ביחד בעוד 1000 שנה + יש להם כ"כ הרבה מידע שאין לך.

בנוסף,

גם אותם אנשים (משני הצדדים, רפובליקאים/דמורקטרים) חסרי מושג ואין להם באמת שמץ מה צריך לעשות.

אז איך אתה ככה קובע - זה יכשל, זה יעבוד. בום.

itanar אני אגיב לך כי אני די מעריך אותך.

מאיפה ההתנשאות הקסומה הזאת להשליך כ"כ הרבה על הכלכלה בארה"ב כשאין לך שום מושג.

האנשים שקובעים את המדיניות הכלכלית בארה"ב הם מהאנשים הכי חכמים בעולם שמבינים בכלכלה פי מליארד מאשר כל הפורום הזה ידע ביחד בעוד 1000 שנה + יש להם כ"כ הרבה מידע שאין לך.

בנוסף,

גם אותם אנשים (משני הצדדים, רפובליקאים/דמורקטרים) חסרי מושג ואין להם באמת שמץ מה צריך לעשות.

אז איך אתה ככה קובע - זה יכשל, זה יעבוד. בום.

צודק הייתי צריך להגיד לדעתי (אבל יש לי קצת מושג על מה שקורה שם).

האנשים הקובעים את המדיניות הם כמובן הבנק הפדרלי (ואין ספק שברננקי הציל שם את הכלכלה מקטסטרופה אבל לדעתי הוא התאהב בצעדים אלו יותר מדי) ביחד עם הנשיא, מדיניות הסוציאליזם לייט שאובמה הנהיג וינהיג היא הימור על עתידה הכלכלי של ארה"ב. אני חושב שפיצוץ הבועה כבר עכשיו וכניסה בידיעה למיתון בהדרגה (כמו שגרמניה דורשת שיקרה וקורה בגוש האירו) הייתה טובה יותר בטווח הבינוני-ארוך. מה שאובמה וברננקי ככל הנראה רואים לנגד עיניהם זה צמיחה שתתפתח בגלל כל הכסף שקיים בשוק, הם גם לוקחים בחשבון את האינפלציה אבל במידה ונראה רק אינפלציה ללא צמיחה נראה פה משבר כלכלי נוסף. זה תרחיש סביר בהחלט במיוחד אם לא נראה התאוששות כלשהי בגוש האירו.

אובמה הולך על הגדלת הגרעון לכזה שלא היה פה מאז השפל הגדול.

המצב כה מורכב שהאינטרס של אובמה וברננקי זה אינפלציה מעל הממוצע, כזאת שתשחוק את החוב, אותה אינפלציה גם יכולה להתפרץ למימדים בלתי נשלטים, השפל הגדול התרחש בגלל אותה מדיניות בדיוק של הזרמת כסף לשוק מה שיצר אינפלציה בלתי נשלטת.

המצב שם מורכב ויש דיעות לכאן ולכאן, הקונגרס לא הולך לעשות חיים קלים לאובמה כי הם בדיעה כלכלית שונה בתכלית.

אגב, שוק ההון האמריקאי מקבל את הקדנציה השנייה של אובמה בחשש ויורד היום בחדות.

הוא בסה"כ כתב פנאט דתי, בלי שום התייחסות למגרעות או היתרונות של הדת שלו, לא רואה פה שום בעיה. לידיעתך רומני היה מיסיונר מורמוני באירופה, ככה שאפשר להגיד שהוא דתי מאוד.

בנוסף, כשנשאל אם הוא משתתף בטקסי ההטבלה אחרי המוות (עושים את זה בעיקר ליהודים מתים) ענה ש"לא לאחרונה".