Jump to content

בסופו של דבר - מגיעים לדרבי

Recommended Posts

חבל שסתם הצהרתם שיש חרם היינו יכולים לקנות לשערים 13 ו8 כרטיסים עכשיו נגמר הכל ומי שאין קומבינות או לא חבר בארגון יידפק בלי כרטיס

חבל שסתם הצהרתם שיש חרם היינו יכולים לקנות לשערים 13 ו8 כרטיסים עכשיו נגמר הכל ומי שאין קומבינות או לא חבר בארגון יידפק בלי כרטיס

קצת מוזר אגב שבפייס מכבי שיקרו וכתבו שאין הקצאות לארגונים

וגם אם היה יציע מלא אבל בלי הארגונים זה היה יכול לעזור לפעם הבאה שתעשו חרם.. וואלה להקריב דרבי אחד בשביל עתיד יותר טוב זה שווה את זה

כבר שלשום התחלתי לחוש ספק לגבי החרמת המשחק. אני כמובן חושב שהמאבק נכון ובוודאי צודק, ואני גם חושב שאם בעתיד הקרוב או הרחוק ניתקל בעליות מחירים במגרשים אחרים, יהיה צריך להחרים אותם ולא לקנות כרטיסים במחירים כאלה.

יחד עם זאת, דווקא בדרבי, ודווקא בדרבי הספציפי הזה, אני חושב שאין מקום להמשיך עם החרם. יש לנו הזדמנות פז לנצח את הדרבי ולפתוח פער מבטיח מהפועל. בלי קהל של מכבי או אם קהל לא מספיק מאורגן וללא עידוד מספק, הפגיעה בקבוצה שלנו יכולה להיות קשה (בפרט כשמדובר ביציע אחד לעומת עשרה יציעים אחרים). ממילא האווירה במגרש תהיה עוינת.

בשורה התחתונה אני מסכים עם ההחלטה הספציפית השחקן וחושב שיש להמשיך במאבק - כולל החרמת משחקים - בהמשך הדרך.

בהצלחה.

לדעתי אתם פשוט לא יודעים לדחות סיפוקים, ואם אתם חושבים שה 1600 אוהדים בצהוב יביאו את הניצחון מול 12000 אוהדים אדומים, אז אתם חיים בסרט, שלא לדבר על העובדה שבמילא היציע יהיה מלא.

ההחלטה לא להחרים את הדרבי בסופו של דבר מציגה את הארגון כלא רציני, שאין לו מילה.

שוב, אני חוזר על המשפט הראשון - דחיית סיפוקים. עכשיו זה 136, בפלייאוף זה יהיה 175, ועוד 3 שנים 250.

כבר שלשום התחלתי לחוש ספק לגבי החרמת המשחק. אני כמובן חושב שהמאבק נכון ובוודאי צודק, ואני גם חושב שאם בעתיד הקרוב או הרחוק ניתקל בעליות מחירים במגרשים אחרים, יהיה צריך להחרים אותם ולא לקנות כרטיסים במחירים כאלה.

יחד עם זאת, דווקא בדרבי, ודווקא בדרבי הספציפי הזה, אני חושב שאין מקום להמשיך עם החרם. יש לנו הזדמנות פז לנצח את הדרבי ולפתוח פער מבטיח מהפועל. בלי קהל של מכבי או אם קהל לא מספיק מאורגן וללא עידוד מספק, הפגיעה בקבוצה שלנו יכולה להיות קשה (בפרט כשמדובר ביציע אחד לעומת עשרה יציעים אחרים). ממילא האווירה במגרש תהיה עוינת.

בשורה התחתונה אני מסכים עם ההחלטה הספציפית השחקן וחושב שיש להמשיך במאבק - כולל החרמת משחקים - בהמשך הדרך.

בהצלחה.

רוצה סקופ? כולם התחילו. הפועל הפסידה אנחנו ניצחנו והספק הפך למוחשי.

אבל זה בדיוק המבחן...הרי דרבי הבא שהמחיר יהיה גבוה לא תוכל לומר כלום כי אין דרבי לא חשוב.

נכון יש מספיק אוהדים שיקנו אבל יש לך חובה גם כלפי אלו שלא יקנו ולא תראה אותם במגרש.

אני כותב את זה וזה עדיין לא מאמין שלא אהיה במשחק, אבל ביום שני אני ארגיש הרבה יותר טוב עם עצמי, אני בטוח.

http://www.one.co.il/Article/207974.html

ההתאחדות: אין בעיה במכירת כרטיס במחיר שונה

אוהדי הפועל קנו כרטיס למשחק בנתניה במחיר גבוה מהמארחים, התקנון מאשר זאת ובקבוצה מבקשים לדחות את דיון הכרטיסים לדרבי שמיועד להערב

לא מובן. מהרגע הראשון היה ברור שהחרם הוא צעד סימבולי לחלוטין - הרי ברור שיימצאו 1,600 האנשים שהיו משלמים בכל מקרה - ומהרגע הראשון ידענו שהקבוצה מגיעה בפורמה והפועל קצת פחות. דבר לא השתנה. אם התשוקה להיות בדרבי חזקה מהכל (וזה מובן) אז אולי היה מוטב לא לאיים בחרם - שלטים, כרזות, הפגנות, אבל לא לאיים במשהו שאתה לא יכול לממש. לא נראה כאילו השתנה דבר מלבד העובדה שמכירת הכרטיסים מתקרבת ולכולם קשה המחשבה על להפסיד דרבי. זה בסה"כ דרבי במחזור ה-9. אולי ננצח בו, אולי נפסיד בו, אבל בקרב על מחירי הכרטיסים בטוח הפסדנו. כשהפועל תארח אותנו בפלייאוף (ואז לבטח המשחק יהיה חשוב יותר) אחרי שבסיבוב השני ניקח לאוהדים שלהם אותם מחירים - הכרטיסים יהיו זולים יותר? ומה אז? נחרים דרבי שאכן יכול להיות דרבי אליפות? או שפשוט נחכה עם צעד ההחרמה עד שמכבי תשקע למרכז הטבלה ואז הדרבי כבר לא יהיה 'חשוב' לקבוצה?

אין לי בעיה אישית לממן כרטיס לדרבי ולכן אשב היום בערב עם האצבע על F5. אבל כשהודעתם על החרם לא היה לי ספק שלא אקנה כרטיס ולא ארשה שאף אחד מחבריי יקנה כרטיס וישבור את ההתאגדות הכ"כ חשובה הזו. לאוהדי מכבי, ובכלל.

ההודעה על ההחרמה היתה אחד הצעדים האמיצים והראויים ביותר שמנהיגי ארגון, יציע, קהל יכולים לקחת. ההודעה על הביטול היא צעד תבוסתני. ואני אומר חד וחלק ובלי לחוס על פרות קדושות - שווה להפסיד את הדרבי הזה בשביל להביע עמדה חד משמעית ובלתי מתפשרת לגבי כמה אפשר לסחוט אותנו ואיפה עובר הגבול. עכשיו זה כבר בדיחה.

פשוט בית זונות מה שקורה בכדורגל פה. כל שנייה מישהו ממציא תתקנון מחדש. קיצר דרבי הבא לדפוק להם כרטיסים ב400 שקל.

בהצלחה.

כל הסיבות הטובות תמיד מתנגשות עם העקרונות, זה לא נובע מהנסיבות "הפעם" אלה מעצם הגדרת הדברים. כי אם לוקחים 120 שקל על משחק חוץ בק"ש "החרמת" המשחק היא לא עקרונית אלה שיקול עלות/תועלת.

מצד שני יש לדעת לבחור את המלחמות הקרבות והדרך עם קצת יותר שיקול דעת ממה שנעשה הפעם. לא בגלל שאתם לא צודקים אלה בגלל שלפעמים הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.

אישית, אני אני לא אגיע הפעם לדרבי רק שקצת מצחיק שאני מוצא את עצמי נאבק מול עסקני "הצדק החברתי" חיים רמון ונמרוד בוכמן שאחראים על העלאת המחיר לציבור ב 22%. לא נורא עוד מעט יש בחירות אני מבטיח לכם שתמצאו את צדקנים האלה ממשיכים להטיף כאילו כלום לא קרה.

http://www.one.co.il/Article/207974.html

ההתאחדות: אין בעיה במכירת כרטיס במחיר שונה

אוהדי הפועל קנו כרטיס למשחק בנתניה במחיר גבוה מהמארחים, התקנון מאשר זאת ובקבוצה מבקשים לדחות את דיון הכרטיסים לדרבי שמיועד להערב

איפה ההוא שיכתוב מכבי צריכה אותנו.?

רוצה סקופ? כולם התחילו. הפועל הפסידה אנחנו ניצחנו והספק הפך למוחשי.

אבל זה בדיוק המבחן...הרי דרבי הבא שהמחיר יהיה גבוה לא תוכל לומר כלום כי אין דרבי לא חשוב.

נכון יש מספיק אוהדים שיקנו אבל יש לך חובה גם כלפי אלו שלא יקנו ולא תראה אותם במגרש.

אני כותב את זה וזה עדיין לא מאמין שלא אהיה במשחק, אבל ביום שני אני ארגיש הרבה יותר טוב עם עצמי, אני בטוח.

ראשית אציין, כי אני מקבל את הביקורת שלך ושל אחרים שנכתבה פה.

שנית אוסיף ואדגיש, כי טרם החלטתי אם אני בעצמי אנסה לקנות כרטיס או לא.

יחד עם זאת, דברים הם לא ממש שחור ולבן ובוודאי יש הבדל עצום בין דרבי לבין משחק חוץ בעכו / באר שבע / רמת השרון וכו'. יש 10-11 משחקי חוץ שבמחיר הזה חובה להחרים, עוד 1-2 שצריך להחרים ואחד שלדעתי לא. זה הדרבי.

שלא תטעה, אני מעריך מאד את מי שמחליט להחרים וכמו שרשמתי, גם אני אישית טרם החלטתי אם לנסות לקנות כרטיס או לא. אני רק חושב שהארגון - שהוא יותר חשוב ממני מבחינת תמיכה בקבוצה - לא צריך להחרים.

אני גם חושב שיש הבדל בין 0 צופים לבין 1600 לצופים לבין 1600 צופים ש- 200 מתוכם הם חברי השחקן ה- 12.

אתם מוותרים פה על עקרון בגלל שזה דרבי, ופה הטעות

אי אפשר להגיד היינו מחרימים כל משחק אחר אבל בגלל שזה דרבי זה בסדר שמזיינים אותי במחיר.

תחשבו למשל על המצב במשחק האליפות שלנו ב-2003 כשהפועל פ"ת אירחה

אם זה קורה כיום אל תתפלאו שקבוצה כזאת תגיד, מה מכבי לא לקחה אליפות כבר 10 שנה האוהדים שלה ימלאו את האיצטדיון גם במחיר של 200 שקל לכרטיס

הם יגידו שהם עושים מחאה אבל למי בכלל יהיה ספק שהאיצטדיון יהיה מלא?

אתם מוותרים פה על עקרון בגלל שזה דרבי, ופה הטעות

אי אפשר להגיד היינו מחרימים כל משחק אחר אבל בגלל שזה דרבי זה בסדר שמזיינים אותי במחיר.

תחשבו למשל על המצב במשחק האליפות שלנו ב-2003 כשהפועל פ"ת אירחה

אם זה קורה כיום אל תתפלאו שקבוצה כזאת תגיד, מה מכבי לא לקחה אליפות כבר 10 שנה האוהדים שלה ימלאו את האיצטדיון גם במחיר של 200 שקל לכרטיס

הם יגידו שהם עושים מחאה אבל למי בכלל יהיה ספק שהאיצטדיון יהיה מלא?

זה מה שעשו כבר אז.

מחיר כרטיס היה אמור לעלות 150 אאלט.

במקום זה העבירו לאיכסטדיון כדי שיוכלו להרוויח שם כסף בלי לעשוק אותנו.

איפה ההוא שיכתוב מכבי צריכה אותנו.?

הכותרת היא גנבת דעת אדומה, ולא תשובת ההתאחדות.

ההתאחדות כתבה להם שאין בעיה עם מה שנתניה עשו והכותרת היא הפרשנות שלהם לתשובת ההתאחדות.

* יתכן שההתאחדות תקבע שגם במקרה זה אין בעיה. אבל עדיין הכותרת היא שקר.

מצטער, זה לא נראה טוב. בפעם הבאה שתודיעו שאתם לא באים פשוט לא יקחו אתכם ברצינות.

באמת חשבת שהם לא יגיעו?

היה ברור לחלוטין כבר מראש שהשחקן יגיע

אם לא כאירגון, אז כאנשים "עצמאיים" (שזה קצת אבסורדי שאירגון מוציא הודעה שהוא לא מגיע, הקהל בעקבות זה משתף פעולה ולא קונה

אבל חלק גדול מהאירגון כן מגיע פשוט לא כ"השחקן ה12" אלא כדוד משה וחיים)

מי שבד"כ קונה ל8/13 ולא קנה רק בגלל שהשחקן הודיע הוא פשוט נאיבי וכנראה שהוא עונה ראשונה ביציע כי כבר היו דברים מעולם

במצב הנוכחי בשער 11 השחקן חייב קודם כל לדאוג לעצמו (ומנגד, שכל אחד מכם ידאג גם הוא קודם כל לעצמו)

ככה אני לפחות רואה את הדברים מהצד

בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

רק תביאו תדרבי!!!!!!!!!!!!!!!

אם ברור שיגיעו, אז למה להכריז על חרם? כבר היה עדיף להודיע שמגיעים כשהמחיר ירד.

אל תחשבו שזה גם לא ישפיע על החלטה בדיון, למשל. אם גם ככה באים אז אין בלאגן.

ובפעם הבאה שתרצו להחרים, למה שיתייחסו לזה ברצינות? מבחינת הקבוצות שיעלו מחירים, יודעים שתעשו קצת רעש אבל תגיעו.

שוב, חבל. זה לא ההחלטה להגיע כמו הצורה שבה זה קורה.

מאכזב.

מעניין אם במשחק אחר גם הייתם מתקפלים או שהעובדה ש"זה דרבי וזה הכי חשוב בעולם" גרמה לכם להתבלבל.

אגב, סתם שתדעו - זה ממש לא אחד הדרבים החשובים של השנים האחרונות, וזה בוודאות לא יהיה הדרבי החשוב העונה.

לא מגיע, כי "רעש בתקשורת" או איך שתקראו לזה, לא עוזר לכיס שלי.

*********הצטרפו לחרם על הדרבי לאור מחירי הכרטיסים שקבעה הנהלת הפועל והזמינו כל אוהד מכבי שאתם מכירים לחרם!

https://www.facebook...?context=create

לאור הרעש שנוצר בנושא מחירי הכרטיסים הביזיונים לדרבי, החליטה הנהלת הפועל להוריד את מחירי הדרבי בעשרה ש"ח למבוגר וחמישה ש"ח לנוער. זאת ההוזלה של הפועל.

מחירי הכרטיסים לשער 11 יעמדו על 120 ש"ח למבוגר ו-60 ש"ח לנוער, וזה עוד לפני עמלת האינטרנט שלאן תגבה מאיתנו, כך שבסופו של דבר אוהדי מכבי ישלמו 135 ש"ח לכרטיס לדרבי.

עקב כך שהמחיר לדרבי אחרי ה"הוזלה" עדיין חסר פרופורציה, ולאחר לא מעט לבטים ועם כל הכאב של להפסיד דרבי ומשחק שכ"כ חשוב לנו רגשית,

אנו מודיעים על המשך החרם וקוראים לקהל לא ליישר קו עם הטירוף של הפועל ולשלם מחירים מופרזים שיכולים ליצור תקדים מסוכן ששאר ההנהלות בליגה ינצלו את הטירוף של הקהל העונה, ויגבו מחירים בלתי סבירים.

לאור הטירוף הזה הוחלט שכארגון אוהדים אסור לנו ליישר קו עם המגמה המסוכנת הזאת של התייקרות משמעותית במחירי הכרטיסים, ואנו קוראים לכולם לא לשת"פ עם המחירים של הפועל.

אל תתפתו ובגלל דרבי חשוב ככל שיהיה, תסמנו לשאר הקבוצות בליגה שאפשר לחלוב אותנו.

אנו נודיע על צפייה משותפת של אוהדי הקבוצה בדרבי בימים הקרובים.

במידה והמחירים יחזרו למחירים שהיו נהוגים עד היום, נגיע לדרבי כרגיל.

שימו לב, מכירת הכרטיסים לדרבי נדחתה זה הזמן של כולנו להפעיל לחץ על ההתאחדות והנהלת הפועל לחזור לשפיות.

וכמובן ואם המחירים לא ישתנו, אנו נחרים וקוראים לכולם להחרים את הדרבי ולא לשת"פ עם הפועל!!!

אל תלכו לדרבי!!!

אל תיישרו קו עם הטירוף הזה ותאפשרו גם לשאר הקבוצות להבין שאפשר לקחת מאיתנו סכומים מטורפים.

120 ש"ח לכרטיס? אוהדי מכבי מחרימים!!!

***אנחנו קוראים לכולם לנסות ולשנות את ההחלטה ולהתחיל להפעיל לחצים על ההתאחדות והפועל.***

עמוד ההתאחדות בפייסבוק: http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts

עמוד הפועל: http://www.facebook....lAvivFC?fref=ts

בהצלחה.

חשבתי ששחקנים מנצחים דרבי וקהל תומך, לא להיפך...

נו באמת, כמה משחקי דרבי - חוץ או בית - אתה זוכר שלא ראינו אותם ממטר בעידוד, אבל חטפנו בראש ?

מנצח מי שטוב יותר, ולא מי שמביא יותר תופים.

החרמת משחקים עושים כשצריך - לא לפי נוחות.

אני לחלוטין לא מסכים עם הקשר הישיר שאתה עושה בין ההפגנה בבית של רמון לבין התמיכה וההצטרפות לחרם על המשחק.

א. לא כולם מזדהים עם אופן המחאה הזה, שבו מגיעים לבית של בן אדם וצועקים לו מתחת למרפסת.

ב. ברגע שנודע שאוהדי הפועל הולכים להגיע, היה ברור איך יגמר כל הסיפור. ולא כולם רוצים לקחת בזה חלק.

ג. מה ז"א "ראינו כמה הקהל הרחב הצטרף לחרם" - כבר היתה המכירה?

ד. בהמשך לתגובה הקודמת שלי, ולמען האמת תגובות רבות בפורום בשבוע האחרון - לכולם היה ברור מהרגע הראשון ששער 11 יהיה מלא. לחרם היתה משמעות רבה בכל זאת, וגם השחקן ה-12 כארגון הכיר בה לאורך כל הדרך. עד היום.

אתם בחרתם לשבור איגוד שאתם יצרתם וסחף אחריו אנשים, בשביל לא לפספס דרבי. לי, כאוהד שתמך בצעד והצטרף אליו ללא היסוס (וגם לי לא פשוטה המחשבה על דרבי מהבית), זה מאכזב. אתם כארגון צריכים להתמודד עם תחושות כאלה בכבוד, ולא ב'צבועים מזדיינים'.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.