Jump to content

בסופו של דבר - מגיעים לדרבי

Recommended Posts

במהלך הימים האחרונים מאז ההודעה על החרם בעקבות מחירי הכרטיסים לדרבי הצלחנו לעלות את הנושא לתודעה בכל מקום אפשרי.

בכל אתרי האינטרנט, העיתונים וערוץ הספורט העניין לא ירד מסדר היום וקיבל חשיפה שללא ספק אמורה לסייע בהמשך הדרך.

כמו כן הנושא הגיע להנהלת המועדון שלזכותה ייאמר שפעלה במישורים הרלוונטיים והגיעה עם העניין עד לבית הדין העליון של ההתאחדות (שכולנו מקווים שיקבל את ההחלטה הנכונה היום ויפעל להורדת המחירים).

כשאנו יושבים כעת ובוחנים את הנושא, ישנה התחושה שהפקנו את המקסימום מהודעת החרם ועלינו כארגון אוהדים לבחון מחדש האם עדין יש אפקטיביות למהלך מעבר לרעש שנוצר עד עתה עם הכנסת הבעיה לסדר היום של הכדורגל הישראלי.

כאשר אנו מודעים שאין כל ספק ששער 11 יהיה מלא בדרבי ועידוד ותפאורה ברמה כזו או אחרת יהיו בו בכל מקרה, אנו צריכים להיות אמיתיים עם עצמנו ועם כל האוהדים התומכים במהלך (ולכם אנו מודים מכל הלב) ולהבין שאחרי שהשגנו כל מה שהיה ניתן (כפי שפורט) מכאן יש רק פגיעה בקבוצה שלא תקבל את התמיכה האופטימלית שאנו יכולים לתת.

בהתאם לכך, ובעקבות פניות רבות מצד גורמים בהנהלת הקבוצה ואוהדים רבים החלטנו להגיע לדרבי כרגיל תוך הבנה של חשיבות המשחק הספציפי.

אנו מקווים שבית הדין יקבל היום החלטה לטובת כל אוהדי הכדורגל בארץ.

וגם אם לא, אנו בטוחים שהשבוע האחרון יסייע לכולנו בטווח הארוך.

חשוב לומר,

אנו מאמינים גם היום בצדקת המהלך, אך בו זמנית מחובתנו כארגון להסתכל על התמונה הרחבה ולהגיב להתפתחויות.

חשוב לומר,

אנו מאמינים גם היום בצדקת המהלך, אך בו זמנית מחובתנו כארגון להסתכל על התמונה הרחבה ולהגיב להתפתחויות.

"אינך יכול לעשות מהפכה עם כפפות של משי."

אין מה לעשות לא הייתה את ה"סחיפה" של הקהל להחרים את הדרבי, כל אחד בסופו של דבר דואג לתחת שלו, ככה שלדעתי עשיתם את המהלך הנכון בכל זאת ניסיתם להוריד את המחירים והיה רעש בתקשורת ועל זה שאפו, יאללה מתחילים את מלחמת הריפרשים :thumbs:

אני לא יגיע ובפעם הראשונה מגיל 10 שאני מפספס דרבי..

לא בגלל חרם ולא בגלל שאני חושב ש30 שקל זה מה שיעשה אותי מאושר.. פשוט אני לא אוהב שמזיינים אותי - לפעמים ההרגשה הפנימית חשובה מעוד דרבי..

מקווה שלפחות בסיבוב הבא המחירים של הפועל יהיו בהתאם!! שיתחילו ב-200 שקל...

בהצלחה לכל מי שהולך את הדרבי...

שמח לשמוע שתהיו. עכשיו יבואו הרבה תגובות שיבקרו אתכם וידברו על אופי וחוט שדרה, תתעלמו, כשיוצאים למהלך כזה יש יותר מה להפסיד תדמיתית מאשר להרוויח בכל מקרה.

המודעות שהקהל של מכבי העלה בנושא מחירי הכרטיסים עשויה לעזור בטווח הארוך. וכפי שאמרתי כבר, שמשחקים נקודתיים אחרים שיהיה להם פחות ביקוש ויותר זמן להיערך אליהם יהיה ניתן לעשות חרם אפקטיבי יותר.

שיהיה לנו רק טוב.

עדיין לא מגיע.

חבל..

רק אל תתפלאו אם כבר השנה תשלמו 150 שקל לדרבי בפלייאוף

פשוט מאכזב. בא לי לקנות 10 כרטיסים ולספסר אותם ב300 שקל.

ההחלטה שלכם מובנת

ההחלטה של הקהל כולו לא.

יכלנו להוביל מהלך גדול נגד המחירים אם שער 11 היה ריק

נקווה שנגד רמת השרון לא נצטרך לשלם ככה

מצטער, זה לא נראה טוב. בפעם הבאה שתודיעו שאתם לא באים פשוט לא יקחו אתכם ברצינות.

כמו שמישהו פה אמר ואני מסכים איתו ב100%:

אני מקווה רק למשהו אחד מצד השחקן. שלא יפעלו מתוך מחשבה של מה יגידו עלינו ואיך זה יוציא אותנו.

אם ההחלטה להחרים תישאר בעינה (המחירים ישארו כמו שהם זה ברור לכולם) בגלל המחיר והרצון למחות כנגדו נטו ומתוך מחשבה לעתיד זה ראוי ומכובד. אם אנשים חושבים במחשבה שניה נוכח המצב בטבלה ובין הקבוצות שראוי לשנות את ההחלטה אבל לא יכולים לעשות את זה בקטע של תדמית, זה דבר אחר.

החלטה מעולה. המצב כרגע הוא שהדרבי הזה חשוב מדי בשביל להחרים אותו.

העיקר שבית הדין יפעל בנושא ושמכבי פעלה בנושא.

לדעתי דרך אגב, דווקא מכבי צריכה להיות גיבורה במשחק הבא ולא לתת מחירים גבוהים - הרי הם יגיעו באותה כמות בכל מקרה, והתוספת לרווח של 20 שקלים על 1500 אוהדי הפועל היא רק 30,000 ש"ח. עדיף לצאת גדולים מול כולם ואז תהיה לנו לגיטימציה להמשיך ולדרוש שהמחירים יהיו נמוכים.

וואלה באמת שלא מבין את ההחלטה גם כי קודם כל אתם יוצאים ממש לא אמינים וגם כי כל עוד לא הורידו במחירים איך אתם יכולים לתת להפועל לזיין אותכם במחירים הרי כל עוד החרם מבוטל והמחירים נשארים בעינם זה רק נותן לגיטימציה להמשיך במחירים האלא וכל הרעש שעשיתם כמעט ולא שווה.

וואלה באמת שלא מבין את ההחלטה גם כי קודם כל אתם יוצאים ממש לא אמינים וגם כי כל עוד לא הורידו במחירים איך אתם יכולים לתת להפועל לזיין אותכם במחירים הרי כל עוד החרם מבוטל והמחירים נשארים בעינם זה רק נותן לגיטימציה להמשיך במחירים האלא וכל הרעש שעשיתם כמעט ולא שווה.

כי זה לא באמת משנה, גם אם השחקן יעשה חרם אז כל ה -1600 כרטיסים בכל אופן ירכשו, זה לא שאם השחקן לא יגיע אז היציע לא יהיה מלא.

כי זה לא באמת משנה, גם אם השחקן יעשה חרם אז כל ה -1600 כרטיסים בכל אופן ירכשו, זה לא שאם השחקן לא יגיע אז היציע לא יהיה מלא.

אז?! גם בהתחלה זה היה המצב?? חשבת לשניה שיציע יהיה ריק??? גם ב 300 שקל עם מחאה של השחקן והאולטראס היציע יהיה מלא!!! זה אומר שצריך להיות פראיירים ולקנות??? שיהיו פראיירים אחרים!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.