Jump to content

כרטיסים לדרבי

MaccabiFanatic

Recommended Posts

יש אפשרות מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מפגרת אבל הגיונית: לקנות מנוי של הפועל לשער 7 ב600 שקל ואז למכור אותו באותו מחיר :whistling:

יש לי חבר שעשה את זה לפני 3 שנים. רק שהוא הרוויח על אוהד הפועל 100 ש?ח.

אני אנצל את ההודעה כדי לרשום שוב: אם יש מישהו שמוכן למכור כרטיס לחייל לוחם שישלח פרטית.

הכללה? דיברתי בדיוק לשני אנשים.

הרגשת הזדהות עם החרם? למה לא באת להפגין?

הכי קל לדבר על זה בפורום ולתת לאנשים מהארגון לעבוד בשבילך הא? קצת מנוחה בבית לא תזיק לך

לא באתי להפגין כי חזרתי ממקוצרת ישר מהמשחק.

אל תשפוט לפני שאתה יודע פרטים עליי.

ולא קיללתי את הארגון ולא אמרתי שהם לא עושים עבודה טובה. להפך! פשוט בקטע הזה של החרם הפרסה הזאת הפתיעה קצת ונשארתי בלי כרטיס כי החלטתי ללכת אחרי הארגון. אין פה אפס, בלי הודעה על חרם הייתי הולך בחמישי לבלומפילד וקונה ל8. נ-ק-ו-ד-ה!

לשחקן ה-12 יש אחריות. בנוסף אומר שאין שמח ממני שהוא כן הולך לדרבי בסוף, עם כל האכזבה שלא השגתי כרטיס, הקבוצה צריכה את השחקן..

חחחח הורגים אותי האנשים שעדיין עושים רענן בלאן..

הודיעו שנגמרו הכרטיסים אז מה אתם מחפשים?

באמת שלא בשביל משהו אבל אני קניתי כרטיס אחרי שבערך 200 פעם הופיעה לי ההודעה שאזלו הכרטיסים, ואז, פלא פלאים עלה לי דף הזמנה...

היה היום פרס של 15 מליון בלוטו.

איזה בזבוז!

חחחח הורגים אותי האנשים שעדיין עושים רענן בלאן..

הודיעו שנגמרו הכרטיסים אז מה אתם מחפשים?

יש עוד תקווה unsure.gif

אגב באתר שלהם כתוב שיש עומס והוא לא עובד

איפה אלה שקנו לשער 8 . . . ;)

אל תדאג הכל בסדר ...:) ואני לא מבין את אלה שעשו חרם עם השחקן ועכשיו בוכים אם יש לכם עקרונות אז תמשיכו עם החרם אתם וזהו אל תיקנו מה אתם צריכים את השחקן שיכתיבו לכם מה לעשות

אז תעשו טובה, אם עשיתם חרם כשלא באמת האמנתם בו, הבעיה היא אצלכם. אל תיגררו ותהיו מושפעים, תעשו מה שאתם מרגישים. זה עלוב לבוא ולהגיד ?עשיתם חרם, סחפתם, ועכשיו ביטלתם ואין לנו כרטיס. "

אם הארגון יחליט על התאבדות המונית בירקון, גם אז תזרמו כי ככה הוחלט? דחיל ראבק.

כשמסינג מקמבן כרטיסים לספספרים ולמקורבים התוצאה בסוף שנשארים 100 כרטיסים וזאת הסיבה ש99% היום לא הצליחו לרכוש כי הוא שחרר את הכרטיסים המועטים באקראיות

5093a4829afc3.jpg

אבל אני גם לא מבין.

אתם אומרים מי שרצה לעשות חרם ויש לו עקרונות שלא ייקנה כרטיס.

אבל איפה העקרונות של השחקן?

מודיעים על חרם לכו עם זה עד הסוף.

משהו פה ממש מסריח, שנים עברו אחרי מכירה ובזמן מכירה היו פה מאות תגובות של נצחון (השגת כרטיס), השנה באמת שספרתי אותם על יד אחת, ממש בודדים, וייצמן יער ישב פה בול.

משהו פה ממש מסריח, שנים עברו אחרי מכירה ובזמן מכירה היו פה מאות תגובות של נצחון (השגת כרטיס), השנה באמת שספרתי אותם על יד אחת, ממש בודדים, וייצמן יער ישב פה בול.

זה לא הגיוני.. אנשים ישבו מעל 8 שעות על המחשב עם רפרש של כל דקה- שתיים ולא הצליחו לקנות.

בדרבים הקודמים אלו שלא הצליחו זה אלה שבאמת נכנסו מאוחר- שעה- שעה וחצי לפני, אבל הפעם זה שבר שיאים והוכחה לזה שאני מתקשר לספסרים ויש להם מעל כרטיס 1.

וכאילו ישבתי וחשבתי לעצמי.

אני יודע על זה שיש פחות מקומות ב11.

תוסיפו לזה את זה שארגונים+מקורבים+מפורסמים שמקבלים מק"ש+אוהדים שיש להם מנוי 40 שנה ודואגים להם

תוסיפו ספונסרים וגם מקורבים של לאן.

עדיין לא יכול להיות.

היו צריכים להיות פה לפחות 30-40 חוגגים. אין מצב.

וכאילו ישבתי וחשבתי לעצמי.

אני יודע על זה שיש פחות מקומות ב11.

תוסיפו לזה את זה שארגונים+מקורבים+מפורסמים שמקבלים מק"ש+אוהדים שיש להם מנוי 40 שנה ודואגים להם

תוסיפו ספונסרים וגם מקורבים של לאן.

עדיין לא יכול להיות.

היו צריכים להיות פה לפחות 30-40 חוגגים. אין מצב.

אתה חגגת בסוף?

נראה לי הולך להיות יום חג לספסרים

בכל זאת מסינג צריך את הכסף לתרופות אם לא מהעלמת אינטרנט שבסוף בוטלה אז בזכות האחוזים מהרווחים של הספסרים

נראה לי הולך להיות יום חג לספסרים

הימים האלו עברו.. לא מכיר מישהו שישלם יותר מ300 שקל לכרטיס לשער 11 לדרבי.

בזמנים של הדרבי שהיה פירו , בנדוד שלי מפגר קנה כרטיס ב2004 נראה לי ועוד זה נחשב לו זול ב500 שקל ל11.

אמרו שיהיו 300 סמויים ביציעים, כוסאומוק הסמויים בגללם אין מקום :thumbdown:

חח איזה דפוק זה הסמויים היה כאלו בדרבי 0-0 הטמבלים באו עם סווצרים בשיא החום ורואים להם בליטה מהנשק חושבים אנשים טמבלים לא יבינו ת'קטע