Jump to content

120 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

תנסחו מכתב עם ביקורת בונה תעשו העתק הדבק לכל המיילים האדומים, מדורי הספורט, כתבי ספורט בפייסבוק.

עבודה של 5 דקות שאם תצליח תחזיר לכם 90 דקות ויותר.

אם להתעלם מהכעס על קליל והקומבינות של לאן, נראה לי שהעניין אבוד. המחירים לא ירדו אחרי שכרטיסים כבר נמכרו.

ממשיכים בחרם.

שישבו שם 100 איש.

לצערי הרב עם כל התמיכה שלי בחרם מרגע לרגע יש לי הרגשה שזה יהיה דרבי עם שער 11 מלא ותצוגת עידוד מביכה.משהו בסגנון של אוהדי ביתר.

ללא ארגונים יהיה שם פשוט "אני מודה" ואחרי זה אולי אפילו מישהו יתחיל לצעוק יאלה מכבי(בלחן העממי של בית'ר) או משהו כזה.

אני מקווה שהארגון מבהיר לקבוצה שהוא לא מגיע שהם לא יאכלו סרט על מה שיהיה בשער 11..

לצערי הרב עם כל התמיכה שלי בחרם מרגע לרגע יש לי הרגשה שזה יהיה דרבי עם שער 11 מלא ותצוגת עידוד מביכה.משהו בסגנון של אוהדי ביתר.

ללא ארגונים יהיה שם פשוט "אני מודה" ואחרי זה אולי אפילו מישהו יתחיל לצעוק יאלה מכבי(בלחן העממי של בית'ר) או משהו כזה.

אני מקווה שהארגון מבהיר לקבוצה שהוא לא מגיע שהם לא יאכלו סרט על מה שיהיה בשער 11..

אני מניח שאנשים במכבי לא מנותקים מהמציאות, ובשבוע הקרוב, כולל מחר, יותר ויותר אנשים ישימו לב לחרם.

למה בכלל צריך לחשוב האם שער 11 יהיה מלא או לא? המחיר הזה לא הגיוני ולכן לא צריך לבוא. ואם זה ימשיך גם במשחקים הבאים שהם לא דרבי אז גם לשם לא צריך להגיע. וכן, 100 שקל זה גם יקר! כמובן שהכל צריך לקרות עם מקסימום רעש ובלאגן. רק ככה משיגים דברים.

גם האוהדים ממשיכים במחאה נגד עליית מחירי הכרטיסים. חברי אירגון השחקן ה-12 שהודיעו כבר ביום רביעי שאינם מתכוונים להגיע למשחק, הודיעו כי למרות ירידת המחירים הם ממשיכים לקרוא לאוהדים שלא לרכוש כרטיסים לדרבי. "עקב כך שהמחיר אחרי ה"הוזלה" עדיין חסר פרופורציה ולאחר לא מעט לבטים ועם כל הכאב של החמצת דרבי דרבי - משחק שכל כך חשוב לנו רגשית, אנחנו מודיעים על המשך החרם וקוראים לקהל לא ליישר קו עם הטירוף של הפועל ולשלם מחירים מופרזים", ציינו בפורום של השחקן ה-12.

ONE

אחי אם זה כבר הגיע לתקשורת והיא מדברת על זה מכבי כבר עלו על זה לפניהם...

טור מעולה, שמח שזה עלה במאקו הלוואי ויהיה כזה גם בוואי נט.

צריך להמשיך ולסבך את רמון תקשורתית כמה שרק אפשר. בסוף הוא יוכל לרוץ רק במתחם חודורוב.

רגע, יצאו כבר כרטיסים לשער 11?

מנש איך קנית?

אני? תקרא שוב. משתמש מסויים יש לו קומבינות ב"לאן" ואף הדפיסו עבורו את הכרטיס במיוחד! שמרו לו 3 כרטיסים (שיש הגבלה של 1 לאדם) והיום בצהרים הוא הלך ללאן והביאו לו. איזה קטע, הוא גם לא שילם עמלת אינטרנט!

אני? אני בסך הכל העתקתי את התמונה שלו. אני יש לי קשרים בשערות על הכתפיים, מקסימום.

אני? תקרא שוב. משתמש מסויים יש לו קומבינות ב"לאן" ואף הדפיסו עבורו את הכרטיס במיוחד! שמרו לו 3 כרטיסים (שיש הגבלה של 1 לאדם) והיום בצהרים הוא הלך ללאן והביאו לו. איזה קטע, הוא גם לא שילם עמלת אינטרנט!

אני? אני בסך הכל העתקתי את התמונה שלו. אני יש לי קשרים בשערות על הכתפיים, מקסימום.

יענו עוד לא יצאו הכרטיסים באופן רשמי?

יענו עוד לא יצאו הכרטיסים באופן רשמי?

אמנם מכבי חיפה היא לא הנושא כאן, אבל לא היה קורה כלום אם היית מקדיש דקה לקריאת התגובות בנושא, לפחות בעמוד האחרון.

יש בעמוד 2 של הנושא הזה קישור אחי

צר לי לאכזב.מבחינתם אתה עוד אחד,שלחתי להם הודעה והיה להם אותו נוסח בדיוק.רק שרשמו שי ולא יובל.

אמנם מכבי חיפה היא לא הנושא כאן, אבל לא היה קורה כלום אם היית מקדיש דקה לקריאת התגובות בנושא, לפחות בעמוד האחרון.

צודק אחי

הפזיזות מהשטן

אם זה לא נושא על מכבי חיפה אני לא משקיע, אני אשנה את זה, מילה

:/

אלו המחירים זה נכון. בושה שיש קומבינות בלאן וזה דורש חקירה של העובדים שם מצד מכבי. אם זו קומבינה של אנשים במכבי אז צריך לחקור אותם.

אני מודה לך על האינפורמציה של המחירים, היינו מתוודעים אליה ביום א' בכל מקרה כשהמכירה היתה נפתחת.

שבת שלום גם לך, ד"ש לחבר'ה מלאן.

וקסטור, למה להתעלם?!

צודק. לא צריך להתעלם.

הכוונה היתה - הקומבינות הן בזיון אבל עניין לנושא אחר.

אם להתייחס לנושא שמדברים עליו - מה שאמרתי באותה הודעה.

:)

בואו לא ניתמם הקומבינות והסרחון הוא לא רק של לאן הוא גם של מכבי.כאילו לא ידעתם שזה קיים.

צריך להחרים בכללי את הסיפור שם זה לא מהיום וזה לא רק חיים רמון.

אני מאוד מקווה ששער 11 יהיה שער של ליצנים בדרבי וגם אם יוזילו ב20 שקלים אוהדי מכבי לא יגיעו,

שישיבו שם תרומות או מחלקת הנוער של הפועל לא צריך קהל חוץ,שתהיה אווירה אפורה ביציע ובמגרש ניתן להם בראש.

אם בסופו של דבר קצת יוזילו ואז יהיה רגיל ונורמלי זה לא ייתן שום אפקט וזה יחזור במשחקים נוספים,

אין הרבה מה לעשות חוץ מלא להגיע.

לא לשכוח שגם אצל יו"ר התאחדות לכדורגל בקבוצת הבית שלו גם שם היו לפתע מעלים מחירים ומעלימים כרטיסי נוער כשמכבי מגיעה,

ואם אסור למכור לקהל חוץ במחיר X ולקהל בית במחיר Y אז איך במשחקי מכבי פ"ת כולם נכנסים חינם חוץ מהקהל האורח?

הנהלת מכבי צריכה להודיע מהיום שהמחירים לדרבי הבא זה 300 שקל. ולמנויי מכבי 90 שקל.. אני רוצה לראות את תגובת הפועל/אוהדיה. הם חושבים שאם הם העלו ב 20 שקל אנחנו צריכים לעשות כמוהם...

הנהלת מכבי צריכה להודיע מהיום שהמחירים לדרבי הבא זה 300 שקל. ולמנויי מכבי 90 שקל.. אני רוצה לראות את תגובת הפועל/אוהדיה. הם חושבים שאם הם העלו ב 20 שקל אנחנו צריכים לעשות כמוהם...

וואלה אחי נקמת בהם והחזרת להם, אבל בתאכלס מה עשית בזה?

אז דרבי הבא הם יעלו לך ל400, ושאר הקבוצות יקחו לך 150 שקל למשחק חוץ, וזה לא יעלם, ורק יעלה.

אם אנחנו מוחים, אנחנו צריכים גם לעשות לאוהדי הפועל מחירים שפויים (עם כל הצער בדבר..) ולגמור את הטירוף הזה.