Jump to content

120 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

אז למה אתם דורשים את זה מאיתנו?

ראוי שאנחנו ואתם נצא נגד ההנהלה שלנו, נגד ההנהלה שלכם, ולמעשה נגד כל הנהלה שעושה את הקטעים הללו.

זה המלחמה במחירי הכרטיסים המוגזמים, לא המלחמה בחיים רמון.

הגבול נשבר ממזמן. כל פעם פשוט רוצים לראות כמה אפשר לזיין אותנו עוד קצת.

הכריש, המחיר שציינת מתקבל אולי כלפי משחקים גדולים. בשאר זה צריך להיות אפילו יותר זול.

זה הקו האדום. לא ההבדל בין 110 (אצלכם) ל-120 (אצלנו).

עובדתית, אתה צודק שגם ההנהלה שלנו לא בסדר.

עובדתית, אנחנו הקהל הכמעט יחידי במשך שנים אחת לכמה זמן דואג להלחם בדברים מהסוג הזה.

הראשי קהל אצלך ביחד עם כל הקהלים בארץ מוזמנים להתחיל לפעול גם.

יש לכם הזדמנות לעלות בתור עמותת אוהדים שאתם מתנגדים לביזיון הזה ושהוא לא פוגע רק במכבי, אלא בכולם, אבל שיש אניטרס נקודתי למכור חברות בעמותה על ידי הנחות לדרבי, זה כנראה גובר על האינטרס לטווח הארוך שלכם כחלק מאוהדי הכדורגל בישראל.

דרבי הבא מכבי יחזירו לכם מלחמה, לנו אין מה לשמוח מהמלחמה הזאת, כי כולם נדפקים.

הכדור גם אצלכם.

בחישוב מהיר, אם להתייחס לכמות הכרטיסים שהעמותה קיבלה, בערך 3000-3500 אוהדים שלנו צריכים לקנות במחיר מלא.

כמות האוהדים ששילמו את המחיר המוזל (ועדיין גבוה) הזה היא זניחה.

המחיר הזה הוא ביזיון ופוגע בציבור אוהדי הכדורגל כבר מעכשיו, לא רק באוהדי מכבי, וחובה להוריד אותו. וגם אצלנו פועלים להוריד אותו.

אני מאמין שלמשחק הזה המחיר לא יירד עוד, אבל זה בסדר כי המלחמה בנושא היא לטווח ארוך.

אגב, כמו שאני מסתכל את עצמי בקטע הזה, ראוי שאתם תסתכלו גם על עצמכם.

המחירים שאתם לוקחים מאוהדי הפועל ר"ג (100 לא כולל עמלת לאן) ולקחתם ממאוהדי הפועל חיפה וק"ש (110 לא כולל עמלה) הם גם ביזיון, והם חלק מאותה מגמה מגעילה.

שקר. המחיר לרמת גן 100 שקל כולל את "עמלת הכדורגל" של ה10%.

המחיר שהנהלת הפועל קבעה הוא שערורייתי, מילא הייתה העלה באחוזים בודדים אבל היא אשכרה הפקיעה את המחיר ב40%. הפועל שברה את הדיסטנס הקבוע והמקובל של המחירים.

שקר. המחיר לרמת גן 100 שקל כולל את "עמלת הכדורגל" של ה10%.

המחיר שהנהלת הפועל קבעה הוא שערורייתי, מילא הייתה העלה באחוזים בודדים אבל היא אשכרה הפקיעה את המחיר ב40%. הפועל שברה את הדיסטנס הקבוע והמקובל של המחירים.

אוהד שרוצה להזמין לעצמו כרטיס צריך לשלם 115 ש"ח.

אתה מוזמן להזמין לעצמך ולבדוק.

אוהד שרוצה להזמין מלאן...

יש אלטרנטיבות

עובדתית, אתה צודק שגם ההנהלה שלנו לא בסדר.

עובדתית, אנחנו הקהל הכמעט יחידי במשך שנים אחת לכמה זמן דואג להלחם בדברים מהסוג הזה.

הראשי קהל אצלך ביחד עם כל הקהלים בארץ מוזמנים להתחיל לפעול גם.

יש לכם הזדמנות לעלות בתור עמותת אוהדים שאתם מתנגדים לביזיון הזה ושהוא לא פוגע רק במכבי, אלא בכולם, אבל שיש אניטרס נקודתי למכור חברות בעמותה על ידי הנחות לדרבי, זה כנראה גובר על האינטרס לטווח הארוך שלכם כחלק מאוהדי הכדורגל בישראל.

דרבי הבא מכבי יחזירו לכם מלחמה, לנו אין מה לשמוח מהמלחמה הזאת, כי כולם נדפקים.

הכדור גם אצלכם.

זה לא הנחות בדרבי, אלא הנחות למשחקים בכלליות.

אלא מה, יש כמות כרטיסים מוזלים מאוד מאוד מוגבלת. הרוב המוחלט של אוהדי הפועל נדפקים גם.

תאמין לי שפועלים אצלנו בנושא הזה, ושמתנגדים למחירים כאן.

בוכמן, שהאשימו כאן בניסיון ללהט את היצרים כעסקן שמחפש לדפוק את אוהדי מכבי כתב אצלנו בפורום בנושא על החרם שלכם ש"אין הצדקה בכדורגל הישראלי לגבות 120 ש"ח מחיר על כרטיס לפני עמלה. עם כל הכבוד לדרבי התל אביבי.".

אתה שוכח שהעמותה היא עדיין לא חלק מההנהלה, וגם כשכן תהיה, יהיה לנו (נכון לשלב זה) בערך 17%. לא הסכום שמאפשר לנו לשנות לבד כל החלטה שאנחנו לא מסכימים אליה.

אוהד שרוצה להזמין מלאן...

יש אלטרנטיבות

בטח שיש.

ללכת לאיצטדיון, לגלות שאין כרטיסים, לקנות מספסר ואז לגלות שאחרי השריקת פתיחה לאן פתאום מצאו באורך פלא עוד חבילת כרטיסים.

אתם לא חדשים בעסק, אתם מכירים את הנושא.

בוא אני אגש לזה בצורה שונה - אתה חושב שהמחיר שאתם לוקחים למשחק מול ר"ג צודק?

מכריחים אותו לקנות באינטרנט?

תבין נכון שיש סקאלת מחירים שעליה ניתן להתווכח שהיא לא מוצדקת. אבל המחירים אותם דורש העבריין המורשע, שברו כל נורמה ושפיות דעת. זה כבר לא היוקר של הכרטיס, זו כבר הזעקה של העשיקה רק כי "אפשר" בגלל המשחק של היצע/ביקוש. ורק לשם ההבהרה, זה לא אתם אלו שהקמתם צעקה נגד טביב שניצל אותכם כדי לחלוב כספים? אם כן במה שונה רמון מטביב?

מכריחים אותו לקנות באינטרנט?

תבין נכון שיש סקאלת מחירים שעליה ניתן להתווכח שהיא לא מוצדקת. אבל המחירים אותם דורש העבריין המורשע, שברו כל נורמה ושפיות דעת. זה כבר לא היוקר של הכרטיס, זו כבר הזעקה של העשיקה רק כי "אפשר" בגלל המשחק של היצע/ביקוש. ורק לשם ההבהרה, זה לא אתם אלו שהקמתם צעקה נגד טביב שניצל אותכם כדי לחלוב כספים? אם כן במה שונה רמון מטביב?

כמו שכבר כתבתי, הנורמות והשפיות נשברו מזמן לצערי, וחובה להחזירן. ההבדל בין 110 לבין 120 הוא זניח. מעצבן, אבל זניח.

ההבדל בינהם לבין 60 או 80 (למשחקים גדולים) הוא המשמעותי.

לגבי החלק השני של המשפט, יש הבדל ענק בין לקחת מחירים שערורייתים כי אפשר, לבין לקחת לכיס הפרטי כל טיפת שקל שיש בקבוצה.

לא.

אבל מה עושים אוהדי הפועל ר"ג כדי לשנות את זה?

מה עשו אוהדי הפועל שלקחו להם לדרבי גביע הטוטו 120 ב05/06? באו.

אז למה אתה רוצה שאנחנו נלחם בשביל אנשים שלא נלחמים בשביל עצמם?

במקום לבלבל את המוח (אתה לא מחדש כלום שכל ההנהלות ביזיון), שכ"א יתחיל להתעורר ולפעול לפני שהמצב הזה יחמיר.

וזה שאתה רושם שזה רק עלייה של עשר שקל אתה קצת חסר רגישות.

זה לא עשר שקל בין 50 ל-60. זה עשר שקל בין 110-120. זה קצת ממזמן עבר את הגבול.

זה לא עשר שקל, זה 120 ש"ח. וזה ביזיון.

אגב, שיהיה ברור - אני מסכים שבמחיר הזה אין שום סיבה לקנות כרטיס.

בעבר שילמתי גם סכומים גבוהים בהרבה בשביל דרבי, אבל זה פשוט היה טמטום ואין שום סיכוי שהיום אני אעשה את זה.

כמו שכבר כתבתי, הנורמות והשפיות נשברו מזמן לצערי, וחובה להחזירן. ההבדל בין 110 לבין 120 הוא זניח. מעצבן, אבל זניח.

ההבדל בינהם לבין 60 או 80 (למשחקים גדולים) הוא המשמעותי.

לגבי החלק השני של המשפט, יש הבדל ענק בין לקחת מחירים שערורייתים כי אפשר, לבין לקחת לכיס הפרטי כל טיפת שקל שיש בקבוצה.

שוב אתה מעוות, ההבדל הוא לא זניח(המחיר הוא 100). המחירים האלו שאתה מדבר קיימים כבר שנים בכדורזבל הישראלי ולבוא ולשחק על זה עכשיו זו סתם התבכיינות וצדקנות, צריכה להיות הסכמה שהמהלך של הפועל זו שבירת המוסכמות ושבירה של כללי המשחק(במקרה הזה מחירי הכרטיסים). הצביעות רק מתהדרת בצדקנות, ומעניין למה עד עכשיו לא שמענו את תגובתו של רמון, בטח הוא קודח את הראש באיזה תירוץ לטייח את הפקעת הכרטיסים הזו שלא מביישת את אחרוני הספסרים.

ובאמת שאי אפשר לקשר את ההפקעה הזו באיזה נסיון להגיד שזו "שרשרת מתמשכת של העלת המחירים". כי יש לך כאן קפיצה של 40% במחיר, איזו מן עלייה מתמשכת זו? זה פיק של כל השיאים. הרי שבועיים למחרת תורידו את המחירים שוב ב40 אחוז, אז על מי אתה עובד...

שוב אתה מעוות, ההבדל הוא לא זניח(המחיר הוא 100). המחירים האלו שאתה מדבר קיימים כבר שנים בכדורזבל הישראלי ולבוא ולשחק על זה עכשיו זו סתם התבכיינות וצדקנות, צריכה להיות הסכמה שהמהלך של הפועל זו שבירת המוסכמות ושבירה של כללי המשחק(במקרה הזה מחירי הכרטיסים). הצביעות רק מתהדרת בצדקנות, ומעניין למה עד עכשיו לא שמענו את תגובתו של רמון, בטח הוא קודח את הראש באיזה תירוץ לטייח את הפקעת הכרטיסים הזו שלא מביישת את אחרוני הספסרים.

ובאמת שאי אפשר לקשר את ההפקעה הזו באיזה נסיון להגיד שזו "שרשרת מתמשכת של העלת המחירים". כי יש לך כאן קפיצה של 40% במחיר, איזו מן עלייה מתמשכת זו? זה פיק של כל השיאים. הרי שבועיים למחרת תורידו את המחירים שוב ב40 אחוז, אז על מי אתה עובד...

אז אם מכבי גם תעשה ככה בדרבי הבא אתה גם תגיד את מה שאתה אומר עכשיו או כשהמנוי שלך בכיס אתה בראש שקט ולא אכפת לך מהאחרים?

בטח שיש.

ללכת לאיצטדיון, לגלות שאין כרטיסים, לקנות מספסר ואז לגלות שאחרי השריקת פתיחה לאן פתאום מצאו באורך פלא עוד חבילת כרטיסים.

אתם לא חדשים בעסק, אתם מכירים את הנושא.

ראשית, אין ספק שיש צדק בדברייך, למרות שאתה לא מדייק. הנהלת מכבי לוקחת מחירים כאלה כדי "להחזיר" לבעלים של הקבוצות האחרות שעושקים את אוהדי מכבי. וזאת במטרה שהבעלים של אותה הקבוצה יבין שגם האוהדים שלו נדפקים ויוריד מחירים לאוהדים שלנו[תקרא לזה "אמצעי" להפחתת המחיר]. אבל זה לא תמיד מצליח, כי "שווה" לבעלים של קבוצה לדפוק את הקהל שלו בעתיד[בטח אם מדובר על רמת גן או קבוצות שלא מביאות קהל גדול] ולדרוש מאוהדי מכבי מחירים גבוהים. זה רווח נקי.

שנית, גם אם אין חקיקה לגבי המחירים, יש נורמה שהיא בקונצנזוס, מוצדקת או לא, זה כבר כל אחד יחליט, לטעמי למשחקי ליגת העל לא צריך לשלם יותר מ-60 שקלים מבוגר ו-30 שקל נוער. אבל זה אני.

שלישית, אתה שובר את הנורמה של המחירים ודורש מחיר שעולה ב-40% על המחיר הרגיל שמבקשים בדרבי. ובמקום שאתם, אוהדי הפועל, תנסו לשנות את רוע הגזרה כחלק מאינטרס הדדי ומשותף, אתם באים וטוענים שההנהלה שלנו ככה וההנהלה שלנו ככה. תשמע, אני לא מצדיק עשיקה של אוהדים אחרים, אבל זה באשמת הבעלים שלהם. ותבדוק אותי. חוץ מזה, אתם תשלמו בדרבי הבא 150+ על כרטיס לשער 5. זה נראה לך הגיוני להמשיך במאבקי כוחות האלה? מי שנדפק פה זה רק האוהדים ובנתיים הבעלים שלכם מתעשר. מה שעוד יותר מעצבן אותי זה שיש לכם השפעה על ההנהלה, כי הלא אתם חלק ממנה, ואתם לא עושים כלום בנידון. לא מופתע האמת.

ראשית, אין ספק שיש צדק בדברייך, למרות שאתה לא מדייק. הנהלת מכבי לוקחת מחירים כאלה כדי "להחזיר" לבעלים של הקבוצות האחרות שעושקים את אוהדי מכבי. וזאת במטרה שהבעלים של אותה הקבוצה יבין שגם האוהדים שלו נדפקים ויוריד מחירים לאוהדים שלנו[תקרא לזה "אמצעי" להפחתת המחיר]. אבל זה לא תמיד מצליח, כי "שווה" לבעלים של קבוצה לדפוק את הקהל שלו בעתיד[בטח אם מדובר על רמת גן או קבוצות שלא מביאות קהל גדול] ולדרוש מאוהדי מכבי מחירים גבוהים. זה רווח נקי.

שנית, גם אם אין חקיקה לגבי המחירים, יש נורמה שהיא בקונצנזוס, מוצדקת או לא, זה כבר כל אחד יחליט, לטעמי למשחקי ליגת העל לא צריך לשלם יותר מ-60 שקלים מבוגר ו-30 שקל נוער. אבל זה אני.

שלישית, אתה שובר את הנורמה של המחירים ודורש מחיר שעולה ב-40% על המחיר הרגיל שמבקשים בדרבי. ובמקום שאתם, אוהדי הפועל, תנסו לשנות את רוע הגזרה כחלק מאינטרס הדדי ומשותף, אתם באים וטוענים שההנהלה שלנו ככה וההנהלה שלנו ככה. תשמע, אני לא מצדיק עשיקה של אוהדים אחרים, אבל זה באשמת הבעלים שלהם. ותבדוק אותי. חוץ מזה, אתם תשלמו בדרבי הבא 150+ על כרטיס לשער 5. זה נראה לך הגיוני להמשיך במאבקי כוחות האלה? מי שנדפק פה זה רק האוהדים ובנתיים הבעלים שלכם מתעשר. מה שעוד יותר מעצבן אותי זה שיש לכם השפעה על ההנהלה, כי הלא אתם חלק ממנה, ואתם לא עושים כלום בנידון. לא מופתע האמת.

הצ'ק של 12 מיליון שקל לטביב כנראה עושה הרבה בלאגן. כולל העלאת המחירים הזו.

אז אם מכבי גם תעשה ככה בדרבי הבא אתה גם תגיד את מה שאתה אומר עכשיו או כשהמנוי שלך בכיס אתה בראש שקט ולא אכפת לך מהאחרים?

קודם כל אני נגד המחירים האלו לא משנה מי הקהל. ומי אמר שלא אכפת לי מהאחרים?

ובוא נגיד אם אתה שואל אם הייתי רוצה לראות "נקמה" והחזרה על אותו מטבע בדרבי הבא בנושא המחירים, אני הייתי מתנגד רק כדי להוכיח שאפשר אחרת ולהציג לכם את המראה בפנים שאתם גזלנים וחמדנים.

אפשר לנסוע למשרדי לאן או להרים טלפון ולקנות בלי עמלת אינטרנט. עשיתי את זה עשרות פעמים. כשגרתי ברמת גן.

הצ'ק של 12 מיליון שקל לטביב כנראה עושה הרבה בלאגן. כולל העלאת המחירים הזו.

לא רלוונטי על מה הכסף הולך. זונות, סמים, אורגיות עם טרנסג'נדריות, בשורה התחתונה אוהדי מכבי נדפקים ובעקבות זה אוהדי הפועל ידפקו גם. במקום שאוהדי הפועל יפעלו לשנות הם בטוחים שהם "דפקו אותנו", אבל הכדור הוא עגול.

מהפועל חיפה וק"ש לקחתם 110 ש"ח.

כך שזה גם רק עלייה 10 ש"ח מהמשחק בית הקודם שלכם.

יכול להיות שזה הקש ששבר את גב הגמל (אני מקווה מאוד, אני מוכן שאנחנו נתפס כ"הרעים" אם זה יוביל לשינוי מצב המחירים בארץ), אבל זה ממש לא שבירת כללי המשחק, שנשברו מזמן.

1- זו דרך מלוטשת להציג את זה. בפועל הרי זה לא לפגוע בבעלים של הקבוצה השניה, אלא באוהדים שלהם.

בסופו של יום, העלו לכם מחירים, אתם מעלים מחירים ואז אצלנו מעלים מחירים (הסדר לא רלוונטי). זה בדיוק הנושא של תהליך שדיברתי עליו.

2- זה בדיוק מה שאני חושב, וכתבתי את זה קודם (הוספתי לדעתי שאפשר במשחקים גדולים באמת לקחת 40/80).

3- כמו שכבר ציינתי, זה "רק" עלייה של 10 ש"ח לעומת המחשק הקודם שאירחתם. ותאמין לי שפועלים לשינוי ההחלטה אצלנו.

תכנס שניה לפורום שלנו - תראה כמה מצדיקים אתכם בחרם שלכם, וכמה כועסים על ההנהלה שלנו (ואתה שוכח שגם אצלנו האוהדים צריכים לשלם את המחירים הללו, לעמותה יש כמות כרטיסים קטנה מאוד).

4- אנחנו עדיין לא חלק מההנהלה.

1- זו דרך מלוטשת להציג את זה. בפועל הרי זה לא לפגוע בבעלים של הקבוצה השניה, אלא באוהדים שלהם.

בסופו של יום, העלו לכם מחירים, אתם מעלים מחירים ואז אצלנו מעלים מחירים (הסדר לא רלוונטי). זה בדיוק הנושא של תהליך שדיברתי עליו.

2- זה בדיוק מה שאני חושב, וכתבתי את זה קודם (הוספתי לדעתי שאפשר במשחקים גדולים באמת לקחת 40/80).

3- כמו שכבר ציינתי, זה "רק" עלייה של 10 ש"ח לעומת המחשק הקודם שאירחתם. ותאמין לי שפועלים לשינוי ההחלטה אצלנו.

תכנס שניה לפורום שלנו - תראה כמה מצדיקים אתכם בחרם שלכם, וכמה כועסים על ההנהלה שלנו (ואתה שוכח שגם אצלנו האוהדים צריכים לשלם את המחירים הללו, לעמותה יש כמות כרטיסים קטנה מאוד).

1) אין ברירה אחרת. ההנהלה שלנו בונה על "לחץ" של האוהדים על הבעלים שלהם במטרה להוזיל מחירים. כל פניה אחרת נוחלת כישלון. יש לך הצעה אחרת? תגיד, אני מבטיח להעביר להנהלה. אין פתרון אחר. חשבו כבר על הכל. בהיעדר חוק מסודר, זה המצב.

3) זה לא נכון. המחיר לדרבי הוא 135 כולל עמלה ואין לך אלטרנטיבה אחרת. כמה רמת גן משלמים על הכרטיס שלהם? 99 שקל? אתה משווה בכלל? בחייאת נו.

לא רלוונטי על מה הכסף הולך. זונות, סמים, אורגיות עם טרנסג'נדריות, בשורה התחתונה אוהדי מכבי נדפקים ובעקבות זה אוהדי הפועל ידפקו גם. במקום שאוהדי הפועל יפעלו לשנות הם בטוחים שהם "דפקו אותנו", אבל הכדור הוא עגול.

דווקא תתפלא שכן. למה נתנו 450 כרטיסים מוזלים לעמותה שלהם? כדי שיבינו שזה כדאי וטוב להיות חבר עמותה כי אתה זוכה להטבות כאלה ואחרות. חיים רמון גם לקח על כרטיס מבוגר מול אתלטיקו מדריד לכל השערים שהם לא מתחת לגג גם 150 שקל (יותר מה120 שקל של עכשיו) וזה בלי ה15 שקל אינטרנט של לאן.

בקיצור בלי יותר מידי בלבולי שכל, יש לו חור מסוים שהוא צריך למלא. זאת לדעתי הסיבה של ההעלאה הפתאומית הזו.

דווקא תתפלא שכן. למה נתנו 450 כרטיסים מוזלים לעמותה שלהם? כדי שיבינו שזה כדאי וטוב להיות חבר עמותה כי אתה זוכה להטבות כאלה ואחרות. חיים רמון גם לקח על כרטיס מבוגר מול אתלטיקו מדריד לכל השערים שהם לא מתחת לגג גם 150 שקל (יותר מה120 שקל של עכשיו) וזה בלי ה15 שקל אינטרנט של לאן.

בקיצור בלי יותר מידי בלבולי שכל, יש לו חור מסוים שהוא צריך למלא. זאת לדעתי הסיבה של ההעלאה הפתאומית הזו.

מה אתה מערבב בין ליגה אירופית לבין ליגה ישראלית.

ולא הבנתי מה הפואנטה שלך? יש לו חור מסוים שהוא צריך למלא? שידבר עם קצב או בני סלע והם ידאגו למלא לו אותו. מה זה משנה מה הסיבה להעלאה. היא לא מוצדקת ולא משנה הסיבה נקודה.

יכול להיות שזה הקש ששבר את גב הגמל (אני מקווה מאוד, אני מוכן שאנחנו נתפס כ"הרעים" אם זה יוביל לשינוי מצב המחירים בארץ), אבל זה ממש לא שבירת כללי המשחק, שנשברו מזמן.

3. שקר!! דרבי אחרון שאירחנו שנה שעברה בנובמבר לקחנו ממכם 50/100 אתם העלתם מחיר ב20 אחוז יותר!

לא יודע על מה אתה מדבר. אני בטוח שמדובר לא יותר מ100 שקלים כולל עמלת 10%.

ותסביר לי רגע את הצביעות של העמותה שלכם המתבטאת במטרה שהצבתם:

שמירה על ערכי מנהל תקין ושקיפות בניהול המועדון תוך מעורבות קהל האוהדים.

ערכי מנהל תקין? איזה מן ניהול תקין זה לעשוק את האוהדים שלך במחירים שערורתיים? מדוע העמותה שלכם לא קמה ושמה וטו על ההחלטה כפי שהיא התחייבה?

לא מובן הקטע. באמת, עבריין מורשע התחלף בעבריין מורשע, ההבדל היחיד רק הוא האופן שבו הגזל נעשה.

ואתה שוב משקר ומעוות את הנתונים בשטח העלייה היא לא ב10 שקל. העלייה היא ב40%! עלייה של 32 שקל!

1) אין ברירה אחרת. ההנהלה שלנו בונה על "לחץ" של האוהדים על הבעלים שלהם במטרה להוזיל מחירים. כל פניה אחרת נוחלת כישלון. יש לך הצעה אחרת? תגיד, אני מבטיח להעביר להנהלה. אין פתרון אחר. חשבו כבר על הכל. בהיעדר חוק מסודר, זה המצב.

3) זה לא נכון. המחיר לדרבי הוא 135 כולל עמלה ואין לך אלטרנטיבה אחרת. כמה רמת גן משלמים על הכרטיס שלהם? 99 שקל? אתה משווה בכלל? בחייאת נו.

אנחנו במעין מצב עצוב בו אנחנו מתווכחים על שקלים במקוםעל העיקרון.

מחיר הבסיס למשחק כדורגל בוודאי לא צריך לעמוד על 88\44 ש"ח. מעטים המשחקים בארץ שראויים להגיע לרמת המחירים הזו, ובמילא-אין בכך בשביל לשנות את הספק שההחלטה צריכה להיות עקרונית ולהבין שהמחירים ה"בסיסיים" צריכים להיות הרף העליון לכל משחק כדורגל בליגה הישראלית.

אנחנו לא בבאסטה בשוק, אלא צרכנים. אני נזכר ואשמח לצטט את הדרישות הראשוניות של מקימי הארגון בעת הקמתו גם ללוני וגם מההתאחדות לכדורגל. לאן זה נעלם? 10% זה בסדר? ומה עם 13%? כל עוד אנחנו מוכנים לכופף ולעוות את הנורמה עבור הנאה רגעית, ימשיכו לזיין אותנו.

לא מבין על מה הוויכוח.

הנושא פה הוא לפעול כמה שיותר כדי להוריד את הכרטיסים לדרבי, ושאם זה לא יקרה חרם.

מה רמון צריך למלא לא מעניין אותנו. מה רמת גן קונים לא מעניין אותנו כרגע. מעניין אותו עכשיו לדאוג לעצמינו.