Jump to content

120 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

וואלה אחי נקמת בהם והחזרת להם, אבל בתאכלס מה עשית בזה?

אז דרבי הבא הם יעלו לך ל400, ושאר הקבוצות יקחו לך 150 שקל למשחק חוץ, וזה לא יעלם, ורק יעלה.

אם אנחנו מוחים, אנחנו צריכים גם לעשות לאוהדי הפועל מחירים שפויים (עם כל הצער בדבר..) ולגמור את הטירוף הזה.

למה שהטירוף ייגמר??? אם המחירים לאוהדי הפועל יהיו נורמליים ואוהדי הפועל ישלמו מחיר שפוי למה שהפועל תוריד את המחיר???

שיהיה 300 שקל להם ו-400 שקל לנו... שפשוט כל דרבי שער אחד יהיה ריק וזהו... רק ככה יבינו בהיתאחדות שצריכים לקבוע מחיר גג למשחק בליגת הפח שלנו....

צריך להגיד שאפו לכל האוהדים שמשתתפים במחאה כי המחאה הזאת מוצדקת לחלוטין, אבל מצד שני היא לא הכי חכמה ואני יסביר למה.

אין ספק שרמון עשה פה תרגיל מלוכלך, הוא העלה את המחיר וידע מלכתחילה שיהיו תגובות ולכן הוריד את המחיר וכביכול בא "לטובת האוהדים" מה שכמובן לא נכון, כי עדיין יש פה אפלייה והמחירים לדרבי גבוהים ממה שנהוג.

מצד אחד - אי אפשר שלא לעשות כלום ולא להביע את הדעה, כי אחרת בעלי קבוצות אחרות יראו מה רמון עשה וילמדו ממנו, התגובה של אוהדי מכבי היא מוצדקת ובמקום.

אבל מצד שני - במידה ובאמת השחקן ה-12 לא יהיה בדרבי הזה, זה יהיה דחיפה גדולה מאוד להפועל. כואב לי לראות את שער 11 אפור מתמיד, אני לא אתפלא אם רמון עשה את הכל בכוונה כדי לגרום לכך שהארגון הגדול של אוהדי מכבי לא יהיה נוכח בדרבי.

אני לא יודע אם הוא חכם מספיק, אבל אני לא אתפלא אם הוא ככה חשב, ובמידה וזה נכון - הוא השיג את מבוקשו, ואנחנו הפסדנו את הדבר הכי חשוב - להיות נוכחים בדרבי שיכול להוות את המפנה עבור העונה הזאת, זה לא סתם דרבי, זה לא רק 3 נקודות,

זה דרבי שיכול לקבוע הרבה מאוד דברים. והנוכחות של השחקן ה-12 בו יכולה להשפיע גם על המתרחש על הדשא, עד כדי כך.

שלא תבינו אותי לא נכון - אני לא נגד המחאה, מגיע שאפו לכל המשתתפים בה. אני בסה"כ אומר שבאיזשהו מקום אנחנו יוצאים פה יותר מופסדים מאשר מורווחים.

קצת מציק לי שאנשים זורקים מחיר תקרה לכרטיס בארץ בלי בסיס (גג 90, גג 80 גג 62)..

אז הנה חישוב קטן (ומשוער) להמחיש את האבסורד:

ליגה אנגלית, על פי דירוג פיפ"א - הליגה ה-2 בטיבה בעולם, גם אחת הליגות היקרות בעולם.

משחק של מנצ'סטר בליגה מול ארסנל. כרטיס במיקום טוב באצטדיון - כ-£44 (274 ש"ח).

למבוגר שמרוויח שכר מינימום לוקח 7.1 שעות להרוויח כרטיס למשחק.

ישראל, על פי דירוג פיפ"א - הליגה ה-17 בטיבה בעולם.

דרבי, המשחק המעניין ביותר בליגה שלנו, כרטיס - 120 ש"ח.

למבוגר שמרוויח שכר מינימום לוקח 5.1 שעות להרוויח כרטיס למשחק.

נכון, אנחנו צריכים לעבוד קצת פחות מהאנגלים ויש עוד המון משתנים - אבל איך לעזאזל המחירים הריאליים שלנו כל כך קרובים לפרמיירליג כשהליגה שלנו רחוקה שנות אור מהם?!

השוואה למחירי כרטיסים בגרמניה או ספרד תוציא את ישראל עוד יותר רע.

יכול להיות שרק אני שמתי לב לזה...

אבל התחילה המכירה באתר של לאן לשער 2 המחיר הוא 142 ש"ח עם עמלה זה יוצא 147 ש"ח.

אני לא מבין איך אוהדי הפועל שותקים על זה אבל מה שבטוח שער 2 הולך להיות רבע ריק.

ואם אני זוכר נכון אז בניצחון בדרבי האחרון בליגה, גם ביום המשחק או ערב לפני המשחק נשארו כרטיסים לשער 2 ואז זה היה עוד במחיר סביר.

חח זה יהיה כל כך מביך שיהיו קרחות בשער 2.

יכול להיות שרק אני שמתי לב לזה...

אבל התחילה המכירה באתר של לאן לשער 2 המחיר הוא 142 ש"ח עם עמלה זה יוצא 147 ש"ח.

אני לא מבין איך אוהדי הפועל שותקים על זה אבל מה שבטוח שער 2 הולך להיות רבע ריק.

ואם אני זוכר נכון אז בניצחון בדרבי האחרון בליגה, גם ביום המשחק או ערב לפני המשחק נשארו כרטיסים לשער 2 ואז זה היה עוד במחיר סביר.

חח זה יהיה כל כך מביך שיהיו קרחות בשער 2.

רבע במקרה הטוב.

אפילו מכבי לא מגיעה למחירים כאלה.

בינתיים זה נראה כאילו שער 2 נמכר טוב מאוד, וזה 143₪+15 לא 5..

חוץ מזה שיש כרטיסים ב300₪ ככה שאם אתמול הספסרים רצו 150₪ לכרטיס אז בדרבי נצטרך הלוואה מהבנק..

הקבוצה ממתינה להחלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בנושא מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל ת"א.

הנהלת מכבי תל אביב פנתה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בבקשה לאכוף את תקנון ההתאחדות בכל הקשור למניעת אפלייה ושוויון במחירי כרטיסים בין אוהדי קבוצה אורחת ומארחת לקראת המשחק הקרוב נגד הפועל תל אביב. מועדון הכדורגל מכבי ת"א מבקש החלטה מהירה של ההתאחדות לכדורגל על מנת שיוכל להתחיל במכירת הכרטיסים. המועדון יידע את האוהדים לגבי התפתחויות בנושא ויספק מידע נוסף לגבי מועד תחילת המכירה. עד אז, אוהדי הקבוצה מוזמנים לעקוב אחר העדכונים באתר הרשמי, בדף הפייסבוק של הקבוצה ובעמוד הגוגל פלוס.

מהאתר הרשמי.

איזה אפליה אם גם את האוהדים שלהם הם עושקים?

"מכירת הכרטיסים לחברי עמותה בלבד המחזיקים במנוי למשחקי הפועל, תיערך השבוע בשעות פתיחת משרד העמותה במתחם 'חודורוב', ליד מחלקת הנוער (ראו פירוט שעות פתיחה בהמשך). ניתן לחנות בחינם מול מתחם חודורוב, לאחר קבלת חותמת במשרד העמותה. המכירה במזומן בלבד, כל חבר עמותה זכאי לרכוש 2 כרטיסים.

רכישת הכרטיסים מותנית בהצגת תעודת חבר עמותת 'האדומים'/ קבלה על תשלום חברות, מנוי למשחקי הפועל ותעודה מזהה נוספת. שימו לב- מלאי הכרטיסים שברשותנו מוגבל.

מחירי הכרטיסים (לאחר הנחה לחברי עמותה):

שער 8 – למבוגר 99 ₪. לנוער/אישה/חייל/ילד 49.5 ₪.

שער 13 – מחיר אחיד 110 ש"ח."

מתוך אתר עמותת האדומים.

האמת,יצא כבר כל החשק מהדרבי הזה.

כבר שנים שכדי לקנות כרטיס לדרבי צריך לעבור מלחמת עולם, זה ממשיך במחירים לא נורמלים שכל הליגה הזאת לוקחת ביחס לכדורגל והמתקנים שיש לנו במדינה, האוהדים פה של כל הקבוצות כולם כולל כולם הם סמרטוטי רצפה שלא מפריע להם שמחרבנים להם על הראש, חצי מההנהלות פה מופעלות ע"י אנשים מורשעים ומפוקפקים וכו..וכו..

תמשיכו להתעסק באם המחיר הוא 112 כולל עמלה או 134.67 בלי עמלה..

רוצים לעשות שינוי, שבו בבית ואל תתנו יד לגזל הזה במקום לזיין את המח,לחפש פרצות איך כן להגיע לדרבי בסופו של דבר ולעשות מהלכים מטומטמים כמו מה שהיה אתמול אחרי המשחק.

ההנהלה שלנו לא יכולה להתלונן שהמחירים שהפועל לוקחים גבוההים כל עוד היא מוכרת כרטיסים במחיר מופקע לאוהדי רמת גן .

מעבר לזה בכל העולם נהוג שמשחקים טובים וחשובים יותר יקרים ממחירים של משחקים רגילים בצורה משמעותית. לא שאני מצדיק חלילה שעל כרטיס לדרבי צריך לשלם 143 שקל , אבל כן צריכה להיות התייקרות בין כרטיס לדרבי לבין כרטיס מול הפועל רמת גן לצורך העניין . לדעתי - 100 ש"ח כרטיס דרבי ו"משחקי עונה" למינהם ו50 ש"ח כרטיס לכל משחקי שאר הליגה הפחות חשובים .

חברה מנכל הפועל מתרעיין כרגע ואומר שכרטיס יעלה 110 לאוהדי מכבי

לא עקבתי בדיוק אחרי הנושא אבל רציתי לשאול אם זה נכון כי אם לא מה הוא משקר?!

שוכח לציין שיש עוד עמלה של 15 שהגענו כבר ל 125 שקל...

110 שקל זה לא כולל עמלה, עם עמלה זה 121 ועם עמלת לאן זה 136.

הם משקרים:

1) מבחינתם הוא עולה 110, הוא שוכח לציין שעל המחיר הזה נלקחת עמלת מכירה מוקדמת של 10 שקל, ז"א 120.

2) האפשרות להזמנת כרטיסים היא באינטרנט בלבד לכן צריך להוסיף ל120 עוד 15 שקל, ז"א 135.

3) על הכרטיס עצמו מודפס 121 שקלים ע"פ תמונה שהעלו לפה.